vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

389 επισκέπτες, 2 χρήστες
seniorize, karmakoma

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Και ειμαι σιγουρος οτι η ΝΑΣΑ ασχολειται με την επιδραση του ητ στους αστροναυτες και τους εξωγηινους... Το εχουμε χασει τελειως μου φαινεται... Βρε λες το ητ να το πλασαρε η ΝΑΣΑ γιατο ειναο σχεδιο των Αρειανων να διαβαλλουν τους Γηινους; βρε που παμε βρε;;;

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Η ΝΑΣΑ διαλεγει αστροναυτες που ειναι ηδη ατμιστες....
...ή πρεπει να γινουν στην πορεια...??  :eyesplash: :eyesplash:
 :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Oρισμένες φορές η παραπληροφόρηση αγγίζει ή ξεπερνάει τα όρια...

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Ναι...
Γιατι οσο τραγικα το λεει ο αλλος τοσο δημιουργει την αισθηση οτι κατι "παιζει" απο πισω...ακομη και αν το τραγικο που αναφερει κανει μπαμ οτι δεν ειναι αληθεια...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Ορίστε τα καλά τα νέα: Η ΝΑΣΑ διάβασε την Ατμιάδα και ξεκίνησε ήδη τα πειράματα! Γεια σου ρε Spectrum με το διαπλανητικό σου κοινό!

Αποσυνδεδεμένος fotisman

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Μπορω να γινω αστροναυτης με ego μπαταρια ή πρεπει να παρω μοντ;  ;D :))

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Θελει μοντ με 4Χ18650 για να αποβάλλει και ορόφους!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fotisman

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Δωσε λινκ :)) :)) :))

κατι αλλο που βρηκα εχει να κανει με το κατα ποσο μας λενε την αληθεια για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
ποιος να μας λεει την αληθεια...? ???
ο ΕΟΦ? αν περιμενεις απο τον ΕΟΦ σωθηκες..  ;D

Για το ποιες μελετες εχουν γινει και τι λεει η καθε μια κοιταξε τον πινακα του φορουμ:
Επίσημες Ιατρικές έρευνες στο φόρουμ μας και πληροφόρηση από ειδικούς

και το νημα: Επιστημονικές έρευνες και άρθρα για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Θελει μοντ με 4Χ18650 για να αποβάλλει και ορόφους!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

να φτιαξω ενα αλεξ;4χ26650; :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
κατι αλλο που βρηκα εχει να κανει με το κατα ποσο μας λενε την αληθεια για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Εχει ημερομηνια δεκεμβριο του 11 αν δεν κανω λαθος. Τοτε που οι περισσοτεροι που ειχαν πιασει ητ το παρατησαν...

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Η γλυκόλη μου προκάλεσε σοβαρά δερματικά προβλήματα, απαγορεύτηκε πρόσφατα η φαρμακευτική χρήση της (κατά τα λεγόμενα φίλου φαρμακοποιού), θέλει ψάξιμο το τι άλλο προκαλεί… Ας το ψάξουν όσοι τη χρησιμοποιούν, εγώ και να ήθελα περισσότερο χτύπημα, δε μπορώ να τη χρησιμοποιήσω, όπως είπα, άρα δεν τη φοβάμαι όσο είναι …μακριά από τα πνευμόνια μου.

Μιλησε, αν μπορεις, ξανα μαζι του και ζητα του την πηγη του... αν ειναι καποιο χαρτι βγαλε το μια φωτο για μας, αν ειναι συνδεσμος γραψε τον καπου για να μας τον παραθεσεις...
Θελω να καταλαβω αν ειναι ενας ακομη "μυθος" για το η.τ. αυτο...ή οντως κατι υπαρχει εδω που πρεπει να το δουμε περισσοτερο.

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
   Συνατμοφορουμήτη Urahara: Θα δω αν μπορέσω να το κάνω αυτό. Τον θεωρώ πάντως αξιόπιστη πηγή από τη στιγμή που το είχε ψάξει με στόχο να βάλει το η.τ. στο φαρμακείο του. Το είχε ψάξει πριν κανένα χρόνο που είχαμε τη μεγάλη τρέλα-μόδα του η.τ. Αν συνέχιζε η τρέλα θα το βλέπαμε όχι μόνο σε φαρμακεία αλλά και σε εμπορικά ρούχων. ( για φαρμακεία πάει το πράγμα ξανά ως φαίνεται …)
  Του ζήτησα γλυκόλη προσφέρθηκε να μου δώσει λίτρα ολόκληρα τα οποία του είχαν μείνει παρακαταθήκη όταν απαγορεύτηκε η χρήση τους (δουλεύει εργαστήριο, είναι φαρμακο-ποιος κι όχι φαρμακ-έμπορος όπως οι περισσότεροι). Δεν την πήρα μετά από όσα μου είπε. Τα προβλήματα μου εμφανίστηκαν μετά με έτοιμα υγρά, παρά τις προειδοποιήσεις του δεν πήγε το μυαλό μου στη γλυκερίνη, ταλαιπωρήθηκα για καιρό (παρακαλώ όχι σχόλια για τη μνήμη ή τη νοημοσύνη μου). 
 
 

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
δεν ειναι σκοπος μου να αμφισβητησω...
αλλα κραταω μικρο καλαθι γιατι πΑρα πολλα εχουμε ακουσει πια...
οποτε, θελω να κρινω την πηγη του..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541793 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31176 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50322 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357975 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11626 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios