vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

100 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, amdnikos

Twitter

Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 14:27 »
Το μεγαλυτερο λάθος που καναμε πιστευω ηταν οτι αργησαμε να μπουμε στον κοσμο των επισκευασιμων και των vv και φυσικα στο diy..πολλα πεταμένα λεφτα για ατμοποιητες που ουτε ξεραμε,ουτε ειχαμε ακουσει ουτε ασχοληθηκαμε..υγρα που παιρναμε για δοκιμη,δεν μας αρεσαν,τα καναμε μια ωραια σουπιτσα ολα μαζι,παλι δεν μας αρεσαν και καταλήξαμε να το πεταμε και να λέμε τουλαχιστον μας έμεινε το μπουκαλακι!!!

Ειδικα για εμένα ηταν οτι δεν ειχα σωστη ενημέρωση απο την αρχη.
Μεγαλη βοήθεια ηταν αυτο το φόρουμ
και ειδικά 2-3 άτομα απο εδω μέσα που με βοήθησαν παρα πολυ στην αρχη!!

Ενας νέος ατμιστής πρέπει να βρεί εναν ''μεντορα'' στο ατμισμα για να μην κάνει τα λάθη που καναμε εμεις.

Τωρα οσο αφορα το θέμα των χρημάτων???εδωσα σχεδον τα διπλασια απο οσο θα έδινα σε κανονικα τσιγγαρα..
θελει λιγο προσοχη με την ορμη!

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 14:37 »
Για να πω και εγω με τη σειρα μου τα λαθη που εχω κανει αλλα σε συνδιασμο και με καποιες σωστες κινησεις (απο τυχη κυριως) που τα συνοδευσαν.


1)Η πρωτη μου κινηση στο χωρο ηταν να μπω σε ενα καταστημα ovale, o πωλητης προσπαθησε να μου πουλησει 2 650 μπαταριες και εναν ατμοποιητη ego-T για 99 ευρω. Ημουν τυχερος γιατι του λεω αυτο που διαφημιζει στο φυλλαδιο τι ειναι? Ηταν ο ego-C και μου ειπε οτι μολις τους εφερε  :laugh1:  και δεν ξερει τιποτα για αυτους. Ευτυχως μετα γνωρισα το forum και μου λυθηκαν ολες οι αποριες. Εδω να τονισω αυτο που ειπε καποιος προηγουμενως οτι πολυ σημαντικο ειναι που εδωσα πανω απο 100 ευρω στην αρχη γιατι στο μυαλο μου μπηκε οτι εκανα μεγαλη επενδυση και δεν θα τα παρατησω απο τις πρωτες ημερες.

2)Το πρωτο μου υγρο ηταν το Natura dark vapure 18mg, μου ειχε αρεσει στο μαγαζι αλλα η πιπερατη γευση του με απωθησε γρηγορα απο αυτο μεχρι που ανακαλυψα το virginia που μου αρεσε πολυ χωρις να με καιει τοσο. Το λαθος μου εδω ηταν που αποφασισα να το παρω στα 9mg, δεν επρεπε απο την πρωτη βδομαδα να πεσω τοσο σε  νικοτινη.
Μετα πηγα στον στρατο και χωρις μπριζες, μπαταριες, υλικα για καθαρισμα και χωρις στοκ μοιραια γυρισα στο κανονικο τσιγαρο με παντα στο μυαλο μου να το ξανα-αρχισω το ατμισμα μετα το στρατο.

3)Ετσι και εγινε, οταν απολυθηκα το ξαναξεκινησα και το διαστημα που ημουν μακρια απο το η.τ ειχαν βγει πραγματα και θαματα και ειχα χασει αρκετα επεισοδια. Η τυχη μου χτυπησε παλι την πορτα και ειχα ηδη ενα Lava tube κερδισμενο απο το φορουμ που με βοηθησε να πειραμαστιστω και περα του ego-c και να δοκιμασω και αλλους ατμοποιητες σε μια σταθερη αποδοση και σε περισσοτερα volt.

4) Λαθη σε αγορες εχω κανει και εγω πολλά και θα συνεχισω να κανω ειμαι σιγουρος αλλα τουλαχιστον ξερω οτι με καθε λαθος αγορα μαθαινω και κατι, δηλαδη με τα diy αν δεν ειχα κανει μια τεραστεια παραγγελια απο inawera που τα περισσοτερα αρωματα και υλικα τα εχω και καθονται χωρις να πειραξω ποτε, δε θα μαθαινα πως ειναι να ατμιζεις καθαρη VG και δε θα διαπιστωνα οτι με ενοχλει και με πειραζει η PG. Βεβαια η διαπιστωση γινοταν με πολυ λιγοτερα χρηματα απο τα 100 ευρω που εδωσα αλλα εμαθα και πολλα πραγματα.
5) Προσφατο λαθος ηταν μια παραγγελια απο Κινα απο heaven gifts με κατι ego twist και ego-c type B γιατι μεχρι να ερθει ειχα αλλαξει τελειως τροπο ατμισματος (Mod+clearomizer). Ημουν τυχερος ομως και εδω γιατι η παραγγελια αντι να φυγει απο Κινα επεστρεψε στο μαγαζι τους και μου εκαναν refund οποτε με τα χρηματα αυτα αγορασα στοκ για τον τωρινο τροπο ατμισματος μου.

6)Συνεχιζω να κανω λαθη οπως του οτι δεν εχω ενημερωθει ακομη αν υπαρχει ενας ευκολος επισκευασιμος ατμοποιητης που να μου δωσει ψυχρο ατμο οπως οι bottom coil και ο ego-c. Aληθεια ποιον μου προτείνετε να δοκιμασω? (Αν θελετε Pm για να μη χαλασουμε το νημα).
Tωρα γνωρισα τον Τ3 εχω και το Vamo στα χερια μου που ειναι πολυ καλυτερο απο το Lava που ειχα και ειμαι σταθερα στα 18mg και παρολο που θελω να πεσω σε νικοτινη αν δεν εκανα 18mg τωρα τις γιορτες με τοσες βραδινες εξοδους σιγουρα θα ειχα κανει πολλα τσιγαρα τρακες απο τους φιλους μου.



7) Θα συνεχισω να κανω λαθη ειμαι σιγουρος αλλα τουλαχιστον εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι αν δεν κανεις λαθη στο η.τ και δε σου φυγει ενα σεβαστο ποσο απο την τσεπη σου ειναι πολυ δυσκολο να μαθεις εκτος αν εχεις κανεναν πολυ καλο φιλο ατμιστη ή συγγενή που να την εχει πατησει πριν απο εσενα. Kαι καποια στιγμη θα ξοδευτω ακομη περισσοτερο για καποιο provari ή καποιον καλο επισκευασιμο. Εγω δυστηχως στο ατμισμα ειμαι πολυ μονος πλεον (ολοι οι φιλοι πρωην ατμιστες ή το εκοψαν τελειως ή ξαναγυρισαν στο κανονικο τσιγαρο).  :(


Ελπιζω να μη σας κουρασα και ελπιζω να βοηθησω και καποιον εδω μεσα με τις εμπειριες που εχω ζησει με το ηλεκτρονικο.  :bye:

Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 21:50 »
Αν και το ηλεκτρονικό τσιγάρο σαν συσκευή είχε πάντα οδηγίες χρήσης εν τούτοις τα λάθη
που έγιναν στην αρχή μόνο σοβαρά δεν αποδείχτηκαν για την συνέχεια του και την πλήρη
αφομοίωση στην καθημερινότητα μας.
Μην ξεχνάμε πως όταν έχει κανείς το δικαίωμα να λαθεύει απεριόριστα, είναι βέβαιος πως
κάποτε θα πετύχει.
Έτσι ακριβώς έγινε και με το ηλεκτρονικό τσιγάρο από τα λάθη των επιλογών περάσαμε χωρίς
να το καταλάβουμε από την εποχή του τσιγάρου και της εξάρτησης του στην πλήρη απεξάρτηση
του.
Τα λάθη πολλές φορές μας έκαναν να λοιδορούμε αυτούς που είχαν ξεφύγει από το κ.τ. και σαν
ήρθε η εκπλήρωση του χρόνου περάσαμε απέναντι χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία και αφήσαμε πίσω
το παρελθόν ατενίζοντας το μέλλον.
Ποτέ δεν θα θεωρήσουμε λάθος την αγορά του πρώτου μας η.τ. όπως ποτέ δεν θα θεωρήσουμε
λάθος την αγορά του δεύτερου ή του τρίτου κ.ο.κ
Το γεγονός πως έγιναν όμως υπερβολές σε αγορές περιττών ειδών η.τ. μπορεί να θεωρηθεί λάθος
εκτίμηση αλλά όχι λάθος πρόθεσης.
Στην πορεία και μέσα από αυτά τα λάθη των επιλογών των δικών μου αλλά και άλλων, διδάσκεσαι
να μαθαίνεις από αυτά, εξάλλου δεν προλαβαίνεις να τα κάνεις όλα μόνος σου  :)) :))
το μεγαλύτερο λάθος όμως είναι να μην διορθώνει κανείς τα λάθη του.
Πιστεύω πως έτσι διορθώθηκαν κάποια πράγματα που έπρεπε να έχουν γίνει στην αρχή όπως
αγορές καλύτερων και αξιόπιστων συσκευών οι οποίες πάντα ήταν πλέον με την εμπειρία του
παρελθόντος και όχι με το "τώρα σε είδα, τώρα στάσου".

Τέλος δεν θεωρώ λάθος ότι άσκοπα πέταξα κάποια πράγματα στο κάλαθο ή χάλασα παραπάνω
χρήματα από ότι θα έπρεπε, γιατί αν δεν γίνονταν με αυτή τη σειρά πολύ πιθανόν να μην είχα το
πείσμα για ακόμα πιο έντονη συνέχεια της προσπάθειας παραμονής στο ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Εξάλλου τα λάθη μας είναι η ζωή μας και θα κάνουμε πολλά ακόμα , ας τα ευχαριστηθούμε !

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 21:54 »
νοιωθω οτι δεν εχω κανει λαθη απο την αρχη.τηρησα μια ιεραρχια ατμιστικων εργαλειων,με ενα υγρο παντα (για 11 μηνες).
εννοειται πως δεν μετανοιωνω για τιποτα.το καλο σε ολη την υποθεση ειναι οτι προλαβα και μπηκα σε αυτην εδω την κοινοτητα (φορουμ) που απαρτιζεται απο πολυ καλα ατομα,και ετσι δεν επεσα σε κακοτοπιες.μου εχει κρατησει απιστευτη συντροφια εδω και ενα χρονο και τωρα εχω ριξει και αρκετα το κοστος και ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:00 »
Ενα βασικό λάθος που κάναμε σχεδόν όλοι εισερχόμενοι στον ατμό. είναι το ότι ψάχναμε υγρο που να ομοιάζει με τσιγάρο...
Και δώστου ψάξιμο και έρευνα και αλχημείες... :))





Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:04 »
Σωστος Γκαμπριελ....! :thumpup:
Αυτο το ειχα ξεχασει...... απο τα βασικα νουμπικα λαθη (κρινω απο τον εαυτο μου παντα ;) ). Οι λεγομενες "καπνικες" γευσεις που με κρατησαν πραγματικα καμια σχεση με τσιγαρο... και εγω παραγγελνα υγρα που μου μυριζαν χορταριλα ψαχνοντας την γευση του κτ. στην αρχη

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:41 »
Δε θεωρώ την αναζήτηση υγρου που μοιάζει με το κανονικό τσιγαρο τον πρώτο καιρό ατμισματος ως λαθος.
Πιστεύω η ύπαρξη τέτοιων καπνικων υγρών ειναι ο λόγος που κρατησε αρκετούς από εμάς στο η.τ. της πρώτες δύσκολες ημέρες της μετάβασης από το κ.τ. στο η.τ.
Πες σε ενα καπνιστή που κάνει ημερησιως ενα σακουλάκι craven ή 2 πακέτα prince να ξεκινήσει να ατμιζει αποκλειστικά με κανελομπισκοτο ή βανίλια-φράουλα.
Πιστεύετε ότι θα μείνει εύκολα στο η.τ. με τέτοια αρωματα;
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2012, 23:01 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:42 »
λαθοι δεν μπορω να μου χρεωσω ουσιαστικα ισως επειδη ειχα διπλα μου τον κολλητο μου που ηταν ηδη 5 μηνες ατμιστης και με βοηθησε πολυ και στις πρωτες αγορες αλλα και στην διαχειριση της πρωτης στέρησης του κ.τ επειδη το ειχε περασει........αγορες περιτες κυριως σε υγρα καναμε ολοι και αν το χαρακτηρισω λαθος θα ειναι λαθος για μενα τουλαχιστον απο αγχος......μην ξεμεινω απο υγρο μην βαρεθω αυτα που εχω και δεν εχω αλλα......μην δεν μου αρεσουν αυτα που πηρα ας παρω ενα παραπανω που θα μου αρεσει περισοτερο και τα σχετικα.........στον κοσμο των επισκευασιμων μπηκα νωρις και το θεωρω απο τις πιο σωστες μου κινησεις μαζι βεβαια με την τυχη να γνωρισω αξιολογους ανθρωπους και να εχω απλοχερα την βοηθεια τους και σε αυτο το κομματι......ΟΧΙ δεν θα μου χρεωσω κανενα λαθος και αυτο επειδη οσα κι αν εκανα ειχαν σαν αποτελεσμα κατι πολυ μεγαλο και σημαντικο........το να μην συνεχισω να κανω το λαθος που εκανα απο τα 18 μου το κ.τ

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:43 »
Δε θεωρώ την αναζήτηση υγρόυ που μοιάζει με το κανονικό τσιγαρο τον πρώτο καιρό ατμισματος ως λαθος.
Πιστεύω η ύπαρξη τέτοιων καπνικων υγρών ειναι ο λόγος που κρατησε αρκετούς από εμάς στο η.τ. της πρώτες δύσκολες ημέρες της μετάβασης από το κ.τ. στο η.τ.
Πες σε ενα καπνιστή που κάνει ημερησιως ενα σακουλάκι craven ή 2 πακέτα prince να ξεκινήσει να αρμόζει αποκλειστικά με κανελομπισκοτο ή βανίλια-φράουλα.
Πιστεύετε ότι θα μείνει εύκολα στο η.τ. με τέτοια αρωματα;

Σωστά.
Θα τα αποζητήσει μόνος του, 15 μέρες μετά.

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 22:49 »
Ως "νέος" λάθη....  :hmmm: :hmmm: :nope:

Το λάθος για εμένα είναι που το θέλω ακόμα...

 :bye:

Αποσυνδεδεμένος jandrew

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 23:23 »
Ο Γιάννης (εγώ) λάθος δεν κάνει! 8) :laugh1:

...χάρη σε όλους εσάς (για ακόμα μια φορά σας ευχαριστώ γι αυτό) που με τα άρθρα σας, τις συμβουλές και τη βοήθεια σας με αποτρέψατε από περιττές αγορές.

Ξεκίνησα το η.τ με ένα σετ Ovale Elips και ακολουθώντας συμβουλές και πρακτικές από αυτό το forum την έβγαζα κάνα 2μηνο ανέξοδα, χωρίς να αλλάζω ατμοποιητές, λαστιχάκια και συναφή.

Το ίδιο επίσης και για τα υγρά, με βάση εμπειρίες μελών επέλεξα από την αρχή έτοιμα virginia και στη συνέχεια όταν το έριξα σε 0 νικοτίνη τα έφτιαχνα μόνος με vg και λίγο αρωματάκι..

Μιλάμε για τελείως στη φτήνια..  ;D
Πριν κάνα μήνα μόνο ξανοίχτηκα και πήρα vamo - tanks - μπαταρίες φρουφρού κι αρώματα  :cigar:
αλλά ως εδώ!

Τώρα αν στο μέλλον καλυτερεύσουν τα οικονομικά έχω βάλει στο μάτι διάφορα καλούδια που ποστάρετε κατά καιρούς (μιλάμε για τρελλό χαλβάδιασμα.. ούτε για ανταλλακτικά της μηχανής δεν κάνω έτσι  :fight_hammered2: )  είδωμεν!


Όλα λοιπόν τα παραπάνω συνοψίζουν στο εξής:

Αν έκανα λάθος; Αν με επικείμενες αγορές θα κάνω λάθος;

ΟΧΙ!

Τα ίδια λεφτά να έδινα με αυτά αντίστοιχα του τσιγάρου, ακόμα και τα διπλά απο αυτά ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ Η.Τ (και της συμβολής του παρόντος forum) ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ..

Μακράν οι καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου!! Μακάρι να είχα να έπερνα κι άλλα.. υγρά, ατμοποιητές mods, κι ας τα χάριζα μετά!

Πριν δυο εβδομάδες έκανα γενικό τσεκαπ (triplex καρδιάς, τεστ κόπωσης, κλπ κλπ) Η απάντηση που πήρα από τον γιατρό αξίζει Χ100 φορές τα λεφτά που έχω δώσει για το η.τ. "ρε φύγε από 'δω, εσύ είσαι γερός σα βόδι"


Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 23:46 »
Λάθος για εμένα ήταν η πρώτη απόπειρα διακοπής του κ.τ. χωρίς να έχω ψάξει ουσιαστικά για η.τ. Ήταν μια μεγάλη αποτυχία. Βλέπετε από prince ήθελα να πάω σε 9 mg ύγρο.Το οποίο προφανώς ήταν πολυ λίγο.Αυτό κόστισε μερικά πακέτα σε φίλους και γνωστούς.  :tongue_smilie:
Από τη στιγμή που ήρθα στο forum είχα μια τεράστια βοήθεια και εκτός από μερικα πεταμένα ευρω σε no name ατμοποιητές, όλα τα υπόλοιπα πήγαν καλά.

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 01:28 »
Το λαθος ηταν οτι ξεκινησα με υγρα χωρις νικοτινη και με ενα η/τ σε σχημα τσιγαρου....με αχρηστη μπαταρια και αχρηστους ατμο...
αν ειχα ψαχτει τοτε ισως να ατμιζα πολυ νωριτερα και να ειχα απαλαγει απο το κ/τ.
Για κακες αγορες,δεν εχω κατι να πω θεωρουνται πταισματα,μονο ο χρονος εχει σημασια που εχασα απο την ζωη μου καπνιζοντας :D ...

Αποσυνδεδεμένος Xasomeris

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 02:23 »
Το δικό μου λάθος είναι ότι ήμουν όλη τη μέρα με το tribecca ή το κάθε tribecca και παρόλο που από κάποιο σημείο της μέρας και μετά δεν είχα καθόλου γεύση, συνέχιζα να το ατμίζω. Και τσάμπα πήγαινε το υγρό και δεν το ευχαριστιόμουν όσο ήθελα.




Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 02:50 »
Είχα βρει το φόρουμ και ρουφούσα πληροφορίες αρκετά πριν αγοράσω το πρώτο μου ΗΤ, έτσι δεν έκανα κάποιο ιδιαίτερο λάθος.  ::)
Το μόνο που θα άλλαζα στην πορεία μου είναι που άργησα να συνηθίσω την ανάγκη για έξτρα ανταλλακτικά. Η έλλειψη εμπειρίας στην κακή ποιότητα κάποιων αναλώσιμων με ζόρισε 2-3 φορές.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 59 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20309 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207780 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312344 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13583 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93401 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4118 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro