vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 17:58 »
Ολα είναι θέμα προσωπικού ζητούμενου.
Δηλαδή,σίγουρα οι μπαταρίες έτσι όπως είναι τώρα είναι καλές και όπως λες δύο φτάνουν για ένα cartomizer (τέλειο),αλλά .......σε μένα υπάρχει και αυτό το αλλά.
Αλλά αν υπήρχε μεγαλύτερη μπαταρία σε διάρκεια εγώ θα την αγόραζα.

Φαντάσου με δύο μπαταρίες και ένα cartomizer να έβγαζα μισή μέρα,μιλάω για τον τρόπο που ατμίζω εγώ.

Οσο για το design καλό είναι αλλά δεν θα με χαλούσε και με λίγο πιο μεγάλη μπαταρία.Αλλωστε στον κόσμο των e-cig είμαστε προετοιμασμένοι για όλα :)

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:06 »
μα το ίδιο λέμε!

έτσι ή αλλοιώς, θα θες δύο μπαταρίες. (δεν υπάρχει περίπτωση μία μεγαλύτερη να έχει διάρκεια γιά ένα cartomizer καί από την άλλη οί υπάρχουσες δύο, το καλύπτουν. Άρα?)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:13 »
Κοίτα, το πρώτο cartomizer με όχι συνεχές άτμισμα μου κράτησε γύρω στις εξίμιση μπορεί και εφτά ώρες,λέω λοιπόν αν οι μπαταρίες διαρκούσαν από 3 ώρες η καθεμία θα ήμουν απόλυτα καλυμένη με δύο μπαταρίες.
Τώρα θα μου πεις δεν διαρκούν όλα σου τα cartomizer τόσο πολύ,γιατί άλλα θα τα ξετινάξεις και άλλα θα τα κάνεις πιο αργά.
Απλά με χαλαρό άτμισμα θα ήταν ιδανικό.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:21 »
θα κάνω μία τελευταία προσπάθεια (γιατί με γυναίκα δεν είναι να επιμένεις πολύ   :)  ).

τι σχέση έχει αν ατμίζω 20 ώρες ένα καρτομάιζερ?
πόσες τζούρες τράβηξα? τις ίδιες.

καί μέχρι τώρα εμένα (πού τελείωσα καρτομάιζερ καί σε 4 ώρες αλλά καί σε 7) δύο μπαταρίες φτάνουν.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 19:53 »
Ηδη ψαχνω τροπο να φτιαξω αναπτορα απο Μ401 σε Njoy Npro (Αληθεια τι τυπος ειναι το ατομιζερ) ωστε να χρησιμοποιω τα cartomizer και στο mod μου!!  :thumpup:

τι λες γιά αυτό?  : (γιά ... βάλτα δίπλα δίπλα   ;) )



http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/products/electronic-cigarette-accessories-2/super-e-cig-atomizer-product.html

http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/products/electronic-cigarette-starter-kits/electronic-cigarette-starter-kit-super-2-product.html

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 20:39 »
Δεν θα επιμείνω και θα υποχωρήσω κι ας είμαι και γυναίκα :))
Αλλά Θέλω μπαταρία με μεγαλύτερη διάρκεια.Αυτά.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 20:48 »
ώπα!!!!    :D :D
τώρα μούρθε!
καί έχει να κάνει καί με κάτι πού έγραψα σήμερα στο topic τού janty stick.

"Καί λίγο άσχετο (?) :
πρέπει κάτι να σκεφτούν οί εταιρίες. Δεν είναι δυνατόν να έχουμε πλέον συσκευές με μπαταρίες πολλών ωρών καί .... φιλτράκια με στουμπωμένο πολυεστέρα τα οποία πρέπει να γεμίζεις κάθε 10 τζούρες. Ε! Δεν γίνεται. Πως να το κάνουμε?"


έχω από την μία, το "στουμπωμένο" πολυεστεράκι τού janty stick (801) καί ... άλλων συσκευών κατά καιρούς, πού δύσκολα αδειάζει στον ατμ.
καί από την άλλη τον λεπτό πολυεστέρα τού njoy, τυλιγμένο σε μικρό ρολό, πού αδειάζει εντελώς μετά από πολλές ώρες χρήσης.

ουδέν σχόλιο!

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 17:50 »
Πολυ καλες κριτικες παιδια :thumpup:
Μολις σημερα παρελαβα κ εγω το δικο μου,σε 2-3 μερες θα κανω την κριτικη μου.Παντως η συσκευασια ειναι...παραφουσκωμενη απο φιλτρακια  ;D

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:04 »
Καλοάτμιστο Αντρέα  :)
Εγώ θα το παιδέψω πολύ και θα γράψω αργότερα την κριτική μου.
Σαν πρώτες εντυπώσεις έχει τα καλά του, έχει και τα κακά του (τι είπα τώρα,...)  :))
Πάντως πιστεύω να συμφωνείτε μαζί μου όσοι το δοκιμάσατε (πέραν όλων των άλλων), ότι ο ατμ του είναι ο ΜΟΝΟΣ (από όσα Η.Τ. έχω δοκιμάσει εγώ τουλάχιστον), που ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΩΣΙΜΟ  :thumpup: και αυτό είναι πολύ σημαντικό για ένα νέο - αρχάριο χρήστη Η.Τ.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:15 »
Εξαιρετική δουλειά παιδια μπράβο ( παρ ολο που φάγαμε Χ με τον asala απο τον αγαπητο alfisti - με την καλη εννοια βεβαια)
Ησασταν πολυ κατατοπιστικοι και Ιδιαιτερα χαρηκα που οι 2 κριτικες συμφωνουν στα βασικά.
Περιμένοντας ....τις τιμές !

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:24 »
Abet θα είναι και άλλοι στην ουρά για τεστ αργότερα  ;)
Εγώ από τώρα αν επιλεγώ στο μέλλον για το αμέσως επόμενο τεστ παραιτούμαι υπέρ σου  :)

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 19:41 »
καί όσο περνάει ο καιρός... θα τεστάρετε ferrari  :D

("χρωστάω" κάτι στον abet καί τον asala. το σκεφτόμουνα, αλλά...
εννοούσα βέβαια πως "δεν θα είχατε αντίρηση" γιά κάτι πού προσφέρει ελαφρύ άτμισμα, με πλούσιο ατμό καί γεύση. σε αντίθεση με μένα πού θέλω ... πολλά mg νικοτίνης καί "τούβλα" στον λαιμό).

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 21:27 »
Πάντως προβλέπω πως όλων μας οι κριτικές θα συγκλίνουν υπέρ του cartomizer.
Είναι καινοτομία στο η.τ. και το Njoy δουλεύει πολύ σωστά με αυτά.
Περισσότερα όταν θα στείλω κι εγώ την παρουσίαση μου…

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 10:51 »
Σίγουρα ναι  :)
Αλλά να έχουμε στο μυαλό μας οτι ΔΕΝ θα κυκλοφορήσουν στην αγορά οι συγκεκριμένοι που παραλάβαμε  ;)
Αυτό σημαίνει οτι θα κυκλοφορήσουν βελτιωμένοι ως προς την απώλεια υγρών σίγουρα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα είναι το τελικό προϊόν στα άλλα χαρακτηριστικά του.
Γι αυτό και η κριτική των συγκεκριμένων καρτομάϊζερ είναι καθαρά ενδεικτική  :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 13:41 »
atmistis
Δεν εννουσα οτι δεν πηρα μερος στο τεστ (αν αυτο εννοεις) αλλωστε δεν εκανα αιτηση
εννουσα τη φραση
Παράθεση
Γιά τα "κανονικά" φιλτράκια .... αισθάνομαι αμήχανα.
Η συσκευή μάλλον έπεσε σε λάθος χέρια!
Την σκέφτομαι στα χέρια τού asala ή τού abet, να την εκθειάζουν.
του alfisti , αυτο εννουσα "Χ"   ::)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 80 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 107 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207822 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312527 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4138 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix