vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 5 χρήστες
Ηρακλης, lagoudakis, sakissalonika, camber, Tem

Twitter

Πληροφορίες για νέους φίλους: Από καπνιστής σε χρήστης ηλεκτρικού τσιγάρου

Αποσυνδεδεμένος marile

  • *
  • 43
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καπνισμα.....αδυνατιζει............
Ειμαι απο το πρωι με ενα νεο ΗΟG :D στο pc, το  eGO -T (με PASSTHROUGH για να μην ξεμεινω απο μπαταρια ) :thumpup: στο ενα χερι ,το ποντικι στο αλλο και 2 ατμο μπροστα μου ,(μολις καψει ο ενας βαζω τον αλλο )  :-\ :-\ :-\ :-\  Μηπως εχω εθιστει? :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Καλημέρα καλημέρα... είσαι στο σωστό δρόμο :thumpup: :thumpup:

Ποτέ πια βρωμοτσίγαρο :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 05:04 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος σταματης

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
καλησπέρα σας και καλός σας βρήκα!

είμαι νέο μέλος στο site,και νέος καπνιστής του ηλεκτρονικού τσιγαρου μετά από 11 χρονια κανονικού τσιγάρου!
θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να προστατέψω τον atmopihth του  ego-t , και ποιος είναι ο πιο σωστός τρόπος να καθαρίσω! ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:26
αν έχει κάποιος γνωστης την διάθεση ας μου απάντηση με pm στο παραπάνω μήνυμα! :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:26 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα, ξεκίνα από εδώ αν θέλεις... http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,27.0.html

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Καλησπέρα, ξεκίνα από εδώ αν θέλεις... http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,27.0.html
Με πρόλαβε ο φίλος cobolt :thumpup:
Δες κι αυτό ;)
 [youtube]Rz-ZdZMHwMI[/youtube]


Καλά ατμίσματα και καλωσόρισες. :bye:

Αποσυνδεδεμένος σταματης

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! ναστε καλά! :)

ελπίζω να μου δημιουργηθούν πολλά προβλήματα με αυτό το θέμα γιατί μονο αυτό με ανησυχεί με την όλη φάση! :p

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:26
ελπίζω να (μην) μου δημιουργηθούν ηθελα να γραψω! :p
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:26 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
eGo σε κατακκόκινο! δεν το πιστεύω! του το δώσαν δώρο με τα κουπόνια???

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
εχω και εγώ ένα κόκκινο ego.  ;D

Αποσυνδεδεμένος σταματης

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
paizei problhma otan keei polu o atmopihths??
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 22, 2011, 01:03 από σταματης »

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Εξαρταται ποσο υψηλη εννοεις πως ειναι η θερμοκρασια,δηλ αν ειναι τοσο υπερβολικη που δεν μπορεις ουτε να το αγγιξεις σημαινει πως ειναι "στα τελευταια του" αλλιως δεν ειναι τοσο μεγαλο προβλημα κ απλα ας το να "ηρεμησει" για λιγο διαστημα λεπτων-ωρων.Αν η θερμοκρασια του παρ ολα αυτα συνεχιζει να ανεβενει ανεξελενκτα τοτε αλλαγη ατμοποιητη πιστευω!

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
paizei problhma otan keei polu o atmopihths??

Καλησπέρα σταματης. Συνήθως ο ατμοποιητής ζεσταίνεται, από συνεχόμενες και μακρόσυρτες τζούρες, οπότε τον αφήνεις λίγο να κρυώσει, και είναι έτοιμος. Σε περίπτωση που ζεσταθεί πολύ, συνήθως ο ατμός που παράγει δεν έχει και τόσο ωραία γεύση, και επειδή η πυκνότητα του υγρού μικραίνει, μπορεί να παρουσιάσει και διαρροές.

Πάντως επειδή είσαι και συ σχετικά νέος ατμιστής, όπως και γω, σου προτείνω να αφιερώσεις λίγο χρόνο και να ψάξεις στις ενότητες του φόρουμ για απαντήσεις σε ερωτήματα που σε απασχολούν. Το πιθανότερο είναι να υπάρχουν οι ήδη απαντήσεις, και αν όχι, σίγουρα θα βρείς λύσεις για προβλήματα που μπορεί να μη σου παρουσιάστηκαν ακόμα, αλλά κατά 99% θα σου παρουσιαστούν (αυτό έγινε τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση).

Επίσης, αν θέλεις συνέχισε να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες, γιατί είναι πιο ευανάγνωστοι, και επιπλέον είναι ένας από τους κανονισμούς του φόρουμ.
Καλά ατμίσματα  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 22, 2011, 01:47 από cobolt »

Αποσυνδεδεμένος σταματης

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
σε ευχαρηστώ φιλε για της σηνβουλές σου!
sorry  για τα greeklish απλά εκείνη την στιγμή απτό άγχος μου να μάθω τι γίνετε έγραψα γρήγορα...!

εγώ το μονο που θέλω βασικά να μάθω είναι επειδή εδώ όλοι σας έχετε μεγαλύτερη εμπειρία από εμενα στο ηλεκτρικό τσιγάρο είναι ότι θέλω να μάθω να καθαρίζω αποτελεσματικά το ατομάιζερ για να μην χρειάζεται να δίνω 13 ευρώ κάθε λίγο για καινούριο!
μου έδειξε ένα video ένα παιδί που καθαρίζεται με μπατονέτα βουτονταστην σε αλκοόλ ελπίζω να είναι καλο αυτό!

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Προσωπικά, δεν τον έχω δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο, αλλά υπάρχει και το βράσιμο σε νερό, το βράσιμο σε ξυδόνερο, μπάνιο σε ασετόν, σε οινόπνευμα, υπέρηχοι, αλλαγή φιτίλι, dry burn...

Αποσυνδεδεμένος σταματης

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
και πάλι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον φιλε!
ελπίζω να τα λέμε εδώ!
sorry για το offtopic!

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
παιδια να ρωτισω, οταν μια μπαταρια ενος η.τ λεμε οτι κραταει 6-7 ωρες, αυτο σημαινει οτι διαρκει τοσες ωρες ακομα κ αν τον χρησιμοποιεις συνεχεια, η 6-7 ωρες συνολικα οσο τον χρησιμοποιησεις? δηλαδη να μπορει να κρατισει ξερω γω 2 μερες αναλογα το ποσο το χρησιμοποιεις

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12029 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499580 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194852 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109642 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181046 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos