vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

71 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, manoslykos, Parolos

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1125 στις: Οκτωβρίου 09, 2012, 16:54 »
τι με το συμπάθειο καλέ!!! Ούτε να μας έλεγες πόσο μεγάλες τσιπούρες αγόρασες από τη λαϊκή!!!  :laugh1: :laugh1:


Οντως, πάντως, κάποιες στιγμές δε με ενοχλεί ο καπνός των άλλων, αλλά ώρες ώρες μου έρχεται και μένα αναγουλα. Ανάλογα με τη στιγμή.


Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1126 στις: Οκτωβρίου 09, 2012, 17:01 »
Σίγουρα δεν θα το πίστευα και θα έλεγα καλά εσύ μωρέ δεν την παλεύεις  :))
Έχω μείνει χωρίς τσιγάρο και 7 μέρες όταν είχα κάνει μια εγχείρηση στο διάφραγμα άλλα μετά τσουπ πάλι  :))
Παρόλο που κάπνιζα λίγο δεν θα μπορούσα να το κόψω εύκολα διότι μου αρεζε
Το ατμισμα όμως το έχω λατρέψει πάρα παρα πολύ
Εσύ Γαβριήλ κάπνιζες αρκετουτσικα :)) και μπράβο σου που άρχισες το ατμισμα :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 09, 2012, 17:24 από KOSTAS1979R »

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1127 στις: Οκτωβρίου 09, 2012, 17:05 »
τι με το συμπάθειο καλέ!!! Ούτε να μας έλεγες πόσο μεγάλες τσιπούρες αγόρασες από τη λαϊκή!!!  :laugh1: :laugh1:


Οντως, πάντως, κάποιες στιγμές δε με ενοχλεί ο καπνός των άλλων, αλλά ώρες ώρες μου έρχεται και μένα αναγουλα. Ανάλογα με τη στιγμή.

διευκρινίζω..προτιμώ τα λαυράκια  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

παντως petra περα απο την πλακα.. η ασχημη μυρωδια που μενει σε εναν ανθρωπο που μολις καπνισε ειναι περα ως περα αηδιαστικη.. οταν με πλησιαζουν κανω 3 βηματα περα...

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1128 στις: Οκτωβρίου 09, 2012, 17:07 »
Και που να την μυρίσεις αναμεμιγμένη με ιδρώτα σε αστικό, από μασχάλη κάποιου που κρατάει την χειρολαβή... :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :sign_voithiaaaa:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1129 στις: Οκτωβρίου 09, 2012, 17:27 »
Και που να την μυρίσεις αναμεμιγμένη με ιδρώτα σε αστικό, από μασχάλη κάποιου που κρατάει την χειρολαβή... :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :sign_voithiaaaa:

Και να εχει φαει και σκορδο

 :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος doctor76

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • nemesis, kayfun L+ & DIY
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1130 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 17:15 »
κ.τ.  τι ειναι αυτο  :dontknow:   ααα... ειναι αυτο που βρωμαγαν τα ρουχα σου, τα χερια σου, το στομα σου........
παει αυτο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος hliask1

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMIZO FOUL
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1131 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 17:24 »
οντως η ασχημη μυρωδια ειναι χάλια >:(

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1132 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 17:45 »
Και να εχει φαει και σκορδο

 :wall: :wall: :wall:
η παστουρμα :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1133 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 10:25 »
Χρόνος διακοπής καπνίσματος σίγουρα 1μηνα++ (διακοπή ούτε τζούρα)
Μάρκα που κάπνισα Marlboro κόκκινο μαλακό.
Εντυπώσεις. Μα καλά τι πήγα και αγόρασα ο λακαμάς πρωί, πρωί, αυτό δεν βγάζει ντουμάνι, νιώθω τα χημικά να διαπερνούν το αίμα μου,η ποιο fail αγορά που έκανα ποτέ.
Κάπνισα δυο τσιγάρα (το δεύτερο μέχρι τι μέση) και ηδη έκλεισε ο λαιμός μου.
Τελικά το έκοψα 2 τζούρες απο ego-c και πραγματικά σήμερα είδα ολα τα ++ του η.τ.
Απο μενα το πακέτο θα φυλαχτεί ως τελευταίο πακέτο και θα το καπνίσω στο 3ο παγκόσμιο πόλεμο.

Αποσυνδεδεμένος karakostas

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1134 στις: Οκτωβρίου 16, 2012, 07:59 »
Καμιά.

Αποσυνδεδεμένος kitrinos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1135 στις: Οκτωβρίου 17, 2012, 23:40 »
 Παρά τρεις ημέρες κλείνω τους 8 μήνες ατμίσματος αποκλειστικά. Τις πρώτες 15 μέρες περίπου, άλλοτε λιγότερο άλλοτε περισσότερο είχα ένα στερητικό του κ.τ , αλλά το ξεπέρασα απλά με πείσμα ότι δεν θα υποκύψω στο κ.τ.

Την τελευταία βδομάδα, παρατήρησα ότι προσέχω τους καπνιστές, εννοώ την διαδικασία του να βγάλει το τσιγάρο από το πακέτο και να το ανάψει, μέχρι και την πρώτη τζούρα που θα φυσήξει από το στόμα το καπνό, αυτό έγινε στο γήπεδο και σε κάποιες ταινίες στην τηλεόραση, με αποκορύφωμα πρόσφατα να δω στον ύπνο μου ότι έκανα δυο τσιγάρα το ένα μετά το άλλο και το ευχαριστιόμουν τρελά!!! :idiot1:
Φυσικά δεν νιώθω καμιά ανάγκη να καπνίσω τώρα, αλλά μου κάνει εντύπωση ότι ζηλεύω καμιά φορά τον καπνιστή του κ.τ κι αυτό όπως είπα, γίνεται την τελευταία βδομάδα! Το γιατί, δεν μπορώ να το εξηγήσω, αφού πραγματικά δεν υπάρχει καμιά πραγματική επιθυμία για κ.τ   :dontknow: 
 
 

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1136 στις: Οκτωβρίου 17, 2012, 23:44 »
υποσεινηδητα σιγουρα υπαρχει για να το λες αυτο!

σε εμενα παλι καμια. το τι φουγαρα εχω στην παρεα και τους λεω σε παρακαλω σταματα επιτελους!
οποιον βλεπω με τσιγαρο μου βγαινει και εμενα αλλα στο αντιθετο..

βγαζω αμεσως και κανω τζουρα και συνηθως με κοιταει!
και λεω απο μεσα μου "κριμα..."

ή οταν περναει απο διπλα μου καποιος και βρωμαει τσιγαριλα καταλαβαινω τι εκανα τοσο καιρο στους διπλα μου και οχι μονο δεν θελω αλλα..  :wall:

Αποσυνδεδεμένος kitrinos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1137 στις: Οκτωβρίου 18, 2012, 00:22 »
 Δηλαδή το υποσυνείδητο μου αναζητεί το τσιγάρο μετά από 7 μήνες πάνω κάτω ας πούμε; Γιατί μέχρι τώρα, απλά δεν του έδινα καμία σημασία!
Θέλω να πω, ότι είναι κάτι που γίνεται αποκλειστικά τώρα τελευταία, πριν δεν έδινα σημασία στις κινήσεις των καπνιστών! Και να συμπληρώσω ότι αυτό δεν μου έχει γίνει μανία, απλά κολλάει το μάτι εκείνη την στιγμή. Τώρα αν το υποσυνείδητο μου αναζητεί κ.τ, κακό του “κεφαλιού” του, γιατί ο οργανισμός μου δεν το αναζητεί, αλλά κι αν το αναζητήσει κάποια στιγμή, έχω το πείσμα να το ξεπεράσω, εξάλλου αφού άντεξα τις πρώτες 15 μέρες, που θεωρώ ότι ήταν από τις δυσκολότερες μέρες μου στην μετάβαση στο η.τ … να σημειώσω ότι αγόραζα κούτα κ.τ, από την οποία παράτησα 8 πακέτα, που, έχω ακόμα και μάλιστα όχι κρυμμένα, τα βλέπω καθημερινά
 
 

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1138 στις: Οκτωβρίου 18, 2012, 00:25 »
τελεια τοτε!

εγω ειχα κανει ενα λαθος ξεκινησα το ητ πριν 3 χρονια σχεδον.
εκανα για 6 μηνες αλλα στις διακοπες ξεμεινα απο μπαταρια! και λεω αντε ας παρω ενα πακετο το πακετο εφερε το δευτερο και απει το ητ..!!

ξαναξεκινησα πριν 8-9 μηνες παλι αλλα απο τοτε ποτε ξανα δεν μου ηρθε η επιθυμια!

θα μου πεις που ξερω.. αλλα ξερω!
τοτε ειχα ενα 401 ατμο που καθε 30 τζουρες ηθελε γεμισμα..!!
ηταν σαν κανονικο τσιγαρο και κρατουσε η μπαταρια 1 1/2 ωρα με το ζορι !!!
οποτε φανταζεσαι..

keep the faith !  :thumpup:

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1139 στις: Οκτωβρίου 18, 2012, 00:27 »
Δηλαδή εγώ που εδώ και 2 μέρες "μυρίζω" συνεχώς και παντού καπνό τσιγάρου (χωρίς φυσικά να καπνίζει κανείς γύρω), να υποθέσω ότι το υποσυνείδητό μου μου κάνει κόλπα;
Α, θα το μαλώσω!! Υποσυνείδητο-ξε-υποσυνείδητο, κοντεύω τον χρόνο άνευ τσιγάρου, δεν θα μου τα χαλάσει τώρα!!  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21050 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281939 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125015 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix