vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 7 χρήστες
Joskoil, white varadero, Doubt, camber, bloodlessz, ZoeM, manoslykos

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #360 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:44 »
καλημερα,εχω μια εβδομαδα που εχω τρελη επιθυμία για κ.τ  :wall: :wall:ιδικα με τον καφε  :wall: :wall:αυξησα λιγο τα μγ και οτι βγει  :(

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #361 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:45 »
Αυτό θα σε βοηθήσει πολύ!! Μην το βάζεις κάτω!!! Θα περάσει όπως ακριβώς ήρθε!!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #362 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:48 »
γιατι διαβαζοντας αυτο το νημα, παντα μου μπανουν ιδεες? :hmmm:
ρε δεν θα τ αναψω, δεν θελω.... θ ατμισω το 3μπεκα μου !!!

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #363 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:48 »
μακαρι το παλευω σαν τρελος ,την ωρα του καφε μετα καπου ηρεμω  :(εν το μεταξυ πινω και πολυ καφε φραπε  :wall:και απο εχθες αρχισα λιγο και τον γαλικο μηπως μηπως κανει κατι ,αν και με την αυξηση τον mg ειδα διαφορα  :)

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #364 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:51 »
Εδώ θα πώ ότι για να ανέβεις πάνω  η να κατέβεις ενα σκαλί  κάτω .......... σίγουρα πρέπει να πατήσεις στο σκαλί ανάμεσά τους φίλε μου ναι? δεν γίνεται κ στο λέω εγώ αυτό να ανέβεις με άλλον τρόπο  όταν απλά έχεις μάθει όχι να πετάς...........

καλο μου κοριτσι προτροπη ηταν ...,
δεν υπαρχει ουσια που να μπαινει στον οργανισμο μας χωρις παρενεργειες (ακομα και το νερακι της βρυσης )
τις παρενεργεις του καπνου που χρησιμοποιειται για 100νταετιες περασαν πολλες 10ετιες ερευνων να τις μαθουμε κι αυτο οχι γιατι κανεις ενδιαφερεται για την υγεια μας αλλα γιατι ενδιαφερονται για το κοστος των επιπτωσεων στις ασφαλειες ,ταμεια κλπ ...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #365 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:55 »
Ναι καταλαβαίνω ναι. :yes: :yes: :yes: :yes: Δεν έχεις άδικο αλλά....όταν κάνεις αγώνα πρέπει να έχεις κάποια όπλα για να κερδίσεις κ εδώ για μένα το ητ έγινε όπλο μου κ ξέρω ότι καταλαβαίνεις πώς το λέω ναι? Εύχομαι μια μέρα να μην το έχω ανάγκη μα τώρα το σέβομαι για τον λόγο που όλοι μας γνωρίζουμε.....με πήρε από τον εφιάλτη του κτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #366 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:56 »
μακαρι το παλευω σαν τρελος ,την ωρα του καφε μετα καπου ηρεμω  :(εν το μεταξυ πινω και πολυ καφε φραπε  :wall:και απο εχθες αρχισα λιγο και τον γαλικο μηπως μηπως κανει κατι ,αν και με την αυξηση τον mg ειδα διαφορα  :)

νικοτινη και καφεινη ειναι και τα 2 διεγερτικα ελλατονοντας το 1 εχουμε περισσοτερη αναγκη το αλλο ...αλλα μαλλον περισσοτερο ρολο παιζει η συνηθεια ....(προς το παρον ακομα καπνιζω με τον καφε ) δοκιμασε και αλλαζοντας ροφημα ... μαγικες συνταγες δεν υπαρχουν ...μονο ιδεες ...οτι ταιριαζει σ εμενα δεν ταιριαζει σ εσενα...

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #367 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 14:01 »
 :yes: :yes: κανω πολλα για να κοψω την συνηθεια   ??? παντως με την αυξηση ιδα διαφορα, αν καποια στιγμη καταφερω και ελαττωσω και τον καφε θα ειμαι πασας  :)

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #368 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 14:10 »
ellada
το βασικο ειναι να απαλλαγεις απο το αγχος του "κοψιματος" ,,να το δεις χαλαρα .... οπως ειπε και ο φιλος παραπανω την στιγμη που θα σκεφτεις δεν καπνιζω η επιθυμια πολλαπλασιαζεται


 DARK ANGEL
σε καταλαβαινω απολυτα μονο που η συνηθεια ειναι ισως πολυ πιο ισχυρη απο τον εθισμο ....
και βασικα τα γραφω για να τα διαβαζω πρωτα απο ολους  ο ιδιος  ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #369 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 17:13 »
Οταν οργανισμός με οργανισμό έχει διαφορά, είναι φυσικό κάποιοι να μπορούν εύκολα να περάσουν από το κ.τ. στο η.τ. και κάποιοι όχι.
Οι πρώτοι είναι τυχεροί. Νομίζω ότι η αγγελική κι εγώ ανήκουμε σ΄αυτή την κατηγορία. Πολύ απλά, μας άρεσε το η.τ. περισσότερο από το κ.τ. κι αυτό έκανε απείρως ευκολότερα τα πράγματα.
Για τους συνατμιστές που ο οργανισμός ή το μυαλό τους δε μπορεί να ξεφύγει εύκολα από το κ.τ. έχω την αίσθηση ότι πολύ πολύ απλά, το κ.τ. εξακολουθεί σε κάποιο επίπεδο να τους αρέσει περισσότερο. ΠΙθανολογώ ότι πιο εύκολα οι συγκεκριμένοι συνατμιστές θα αρχίσουν έναν αέναο κύκλο αναζήτησης της τέλειας μόντας εν μέρει ψάχνοντας για το τέλειο υποκατάστατο, εν μέρει για να πιθαναγκαστούν ότι ανήκουν εδώ, με μας, τους ατμιστές.
Επειδή ανήκω στην άλλη κατηγορία και δεν μπορώ να σας νιώσω 100% το μόνο που μπορώ απο καρδιάς να σας πω, είναι:
Να είστε πάντα δυνατοί και όρθιοι! Να έχετε κουράγιο γιατί δίνετε καθημερινά την ίδια μάχη! Αν καταφέρετε να παραμείνετε μακριά από το κ.τ. θα είστε πολύ περισσότερο νικητές από όλους τους άλλους!

Αποσυνδεδεμένος ντουμανης

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #370 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:04 »
ωραια τα λετε ρε παιδια αλλα δεν υπαρχει καποιος τρελλος σαν εμενα που τα κανει και τα 2?? :idiot1: 1 πακετο καπνο 1 βδομαδα και ητ μαζι.καλο ε?? :bye:

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #371 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:15 »
Αρκετοι μεταξυ των οποιων και ο υποφαινομενος  :)

τουλαχιστον για αρχη

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #372 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:20 »
εγω αναγκαστηκα να τα κανω και τα δυο τωρα...δυστυχως. παιρνω 5 την μερα μαζι με καθε χαπι γιατι το καπνισμα με προστατευε απο μια ασθενεια μου..
ειναι η πιο αηδιατικη θεραπεια που περνω και μετα τραβαω μεγαλες τζουρες απο τον οδυσσεα για να φτιαξει η γευση...

παντως με αγχωνει μηπως το δω αλλιως μετα απο καποιο καιρο αυτο..

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #373 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:28 »
εγω αναγκαστηκα να τα κανω και τα δυο τωρα...δυστυχως. παιρνω 5 την μερα μαζι με καθε χαπι γιατι το καπνισμα με προστατευε απο μια ασθενεια μου..
:o :o :o :o το καπνισμα ευεγερτικο  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #374 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:31 »
σπανιο αλλα πραγματικο...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21102 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282033 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208046 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66478 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14679 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125063 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93753 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix