vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 8 χρήστες
lemon78, JohnDag, manoslykos, Milarepa, bloodlessz, tibolaso, dvelev, ΨΗΛΟΣ

Twitter

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΙ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΔΙΑΣΠΕΙΡΩ ΖΙΖΑΝΙΑ

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Αν δε κανω λαθος πρεπει να κανεις ειδικες εξετασεις για να δεις αμα εχεις καποιο τετοιο θεμα ( τριπλεξ, υπερηχογραφημα κτλ ) με απλες εξετασεις δε μπορεις να δεις αμα εχει γινει καποια στενωση. Τωρα στην περιπτωση που τις ειχες κανει κ ησουν οκ τοτε παει να πει οτι πρεπει να αρχισουμε να προσεχουμε με την νικοτινη.

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Καπετάνιο, περαστικά και απο εμένα, εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.


Αυτό που είπε ο γιατρός δηλ. ότι είναι επικίνδυνη η παράλληλη χρήση η.τ. και κ.τ. πρόσεξέ το, υπάρχει σαν αυστηρή προειδοποίηση και στα
προϊόντα νικορέτ, ότι παράλληλη χρήση κτ και προιόντων νικοτίνης είναι πολύ επικίνδυνη.
Καλό είναι αν μπορείς να σταματήσεις εντελώς το κ.τ και ίσως και τη νικοτίνη στο ητ ή τουλάχιστον να την ελαττώσεις.
καλησπερα Πανο
δεν καπνιζω παραληλα,αν εξερεσω μια περιοδο 5 μεω 6 μερες στο βαπορι που ειχα ξεμεινει απο μπαταριες,και εκανα 15 τσιγαρα,δεν το εχω ξαναβαλει στο στομα μου
Αλλα σιγουρα αυτο μου το τονισε,αν πρεπει να ατμιζεις η να καπνιζεις
ΜΗΝ κανεις και τα δυο μαζυ

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Αν δε κανω λαθος πρεπει να κανεις ειδικες εξετασεις για να δεις αμα εχεις καποιο τετοιο θεμα ( τριπλεξ, υπερηχογραφημα κτλ ) με απλες εξετασεις δε μπορεις να δεις αμα εχει γινει καποια στενωση. Τωρα στην περιπτωση που τις ειχες κανει κ ησουν οκ τοτε παει να πει οτι πρεπει να αρχισουμε να προσεχουμε με την νικοτινη.
τις εχω κανει ολες
Τριτη κανω την τελευταια και πιο επωδυνη (στεφανιογραφια) για να παρθη αποφαση

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
τις εχω κανει ολες
Τριτη κανω την τελευταια και πιο επωδυνη (στεφανιογραφια) για να παρθη αποφαση
Μακαρι να εχεις καλα αποτελεσματα.
Πριν απο 1,5 χρονο που ειχες πει οτι εκανες εξετασεις τις ειχες κανει αυτες ή μονο γενικες?

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Μακαρι να εχεις καλα αποτελεσματα.
Πριν απο 1,5 χρονο που ειχες πει οτι εκανες εξετασεις τις ειχες κανει αυτες ή μονο γενικες?
εκανα παντ τριπλεξ και τεστ κοπωσεως
παντα οταν ειμουν σπιτι γιατι ειμαι φοβιτσιαρης με θεματα καρδιας
καταλαβενεις γιατι...

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Καπετάνιο...καταρχήν περαστικά, από καρδιάς. Θα ήθελα απλά να σου επιστήσω την προσοχή, σε ότι αφορά την εξέταση που θα κάνεις. Μεγάλη προσοχή, φίλε μου, γιατί δεν είναι απλή εξέταση. Να απαιτήσεις και να ρωτήσεις εκ των προτέρων για όλα τα μέτρα προφύλαξης που θα έχουν ληφθεί από πλευράς κλινικής/νοσοκομείου.


Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
εκανα παντ τριπλεξ και τεστ κοπωσεως
παντα οταν ειμουν σπιτι γιατι ειμαι φοβιτσιαρης με θεματα καρδιας
καταλαβενεις γιατι...
Τωρα με εβαλες στα καρβουνα............εγω απο Σεπτεμβρη κ μεχρι πριν ενα μηνα ατμιζα 3-4 ml την ημερα στα 36 mg νικοτινη τωρα ευτυχως εχω κατεβει στα 8mg νικοτινη κ τα ml τα εχω κρατησει στα ιδια.

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Καπετάνιο...καταρχήν περαστικά, από καρδιάς. Θα ήθελα απλά να σου επιστήσω την προσοχή, σε ότι αφορά την εξέταση που θα κάνεις. Μεγάλη προσοχή, φίλε μου, γιατί δεν είναι απλή εξέταση. Να απαιτήσεις και να ρωτήσεις εκ των προτέρων για όλα τα μέτρα προφύλαξης που θα έχουν ληφθεί από πλευράς κλινικής/νοσοκομείου.
το ξερω φιλε
προσπαθησα να κανω αξονικη στεφανιογραφια,ενα νεο ειδος ακινδυνο,και ανωδυνο
αλα πρεπει να περιμενω πολυ καιρο
ελπιζω να μην εχω προβληματα

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Τωρα με εβαλες στα καρβουνα............εγω απο Σεπτεμβρη κ μεχρι πριν ενα μηνα ατμιζα 3-4 ml την ημερα στα 36 mg νικοτινη τωρα ευτυχως εχω κατεβει στα 8mg νικοτινη κ τα ml τα εχω κρατησει στα ιδια.
ποσων χρονων εισαι φιλε?

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια δεν υπαρχει περιπτωση να παιζει ελλατωματικη νικοτινη (αν πχ εχεις πεσει σε ελλατωματικη και εχεις φορτωθει για κανα 6μηνο; Που να ξερεις ); Κυριακο ετοιμα υγρα η τα φτιαχνεις ;

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Μικρος ειμαι ακομα αλλα γενικα τετοια με αγχωνουν γιατι η αθηρωματικη πλακα ειναι σωρευτικη.

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια δεν υπαρχει περιπτωση να παιζει ελλατωματικη νικοτινη (αν πχ εχεις πεσει σε ελλατωματικη και εχεις φορτωθει για κανα 6μηνο; Που να ξερεις ); Κυριακο ετοιμα υγρα η τα φτιαχνεις ;
οχι ρε παιια δεν τα φτιαχνω
και τα παραγγελνω λιγα λιγα καθε μηνα

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
τελος παντων δεν ηθελα να σας ανχωσω ρε παιδια
Παντα πιστευω οτι το ητ ειναι πιο υγιες απο το κτ
απλως θελει παρα πολυ μετρο και σε αυτο
ετσι πιστευω

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Καλή επιτυχία και απο εμένα.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Κυριακο καλα εκανες και εθιξες το θεμα. Κανεις δεν σε κατηγορει. Εξαλου ολοι μας πηραμε τα ρισκα μας οταν μπλεξαμε με το ΚΤ και HT αντιστοιχα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 47 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 94 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13651 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix