vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος giotopoulos

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Πριν 3 μηνες και κατι ηθελε η γυναικα μου να ξεκινησει το ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα δεν ηθελε κανενα γκουμουτσοειδες δονηταρι οπως χαρακτηριζε τα μοντακια και της ειχε κατσει στο ματι το smiss emili kit γτ ηταν φινετσατο κ διακριτικο.. μεχρι κ στο καταστημα προσπαθουσαν να της αλλαξουν γνωμη.. τελικα σκασαμε 65 γιουρια και μετα απο 3 μηνες μπηκε στο ραφι γτ δεχτηκε ποσο χαλια ειναι κ πηραμε mini volt με gs air2.. δεν εχω κλαψει για αλλη αγορα μεχρι στιγμης...  :wall: :wall:

Όλα τα κινέζικα υγρά από FT, με φωτεινή εξαίρεση τα πολύ καλά Liqua.
Όλα τα καπνικά της ελληνικής Pharmacig με εξαίρεση το φοβερό New York!

Αποσυνδεδεμένος thekal

  • **
  • 272
  • Φύλο: Άντρας
Για καμία, ούτε για τις αποτυχημένες.
Συγκριτικά με το κ.τ μετά από 3 χρόνια μόνο κερδισμένος είμαι οικονομικά και πολύ μάλιστα, επιςης αν μου έλεγαν τότε οτι θα μου δώσουν κάτι που θα με τραβήξει από τον καρκινοσωληνα με επιτυχία χωρίς στερητικά θα έδινα οτι είχα.

Αποσυνδεδεμένος Clopyright

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • My Jeckyl doesn't Hyde...
SVD της Innokin 65€ πριν 2 χρόνια πολύ κλάμα με αυτό το κουμπί που δούλευε  όταν ήθελε κ από υγρό το φωτιά της Ατμός πολύ φωτιά!
To Fotia είναι και εμένα απο τις πιο αποτυχημένες αγορές υγρών. Στο μαγαζι που το δοκιμασα μου φάνηκε με μια τζουρα ωραιο και πιπεράτο. Στο σπιτι στην 10η τζουρα άρχισε να με φέρνει αναγούλα.

Αποσυνδεδεμένος MILGR

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
SXK zero mini 60w, η πλακετα τα επαιξε απο την πρωτη βδομαδα

Αποσυνδεδεμένος sfk9039

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Cubis..... Ειλικρινά το πάλεψα αλλά δεν άντεξα.  Τον έδωσα στον μήνα.

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
cubis ?  .....cubis? ......

Αποσυνδεδεμένος geopan

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Για εμένα η χειρότερη αγορά που έκανα στα 4 χρόνια μου e-atmismatos ήταν το evic supreme που είχα πληρώσει 120 ευρώ τότε (το 2014 αν δεν κάνω λάθος) και δεν μου δούλεψε ποτέ σωστά. :wall:
Είχα αλλάξει και κεφαλή στην γιατί είχε πρόβλημα με το δαχτυλίδι πολλαπλής χρήσης. :hmmm:
Ακόμα τα κλαίω αυτά τα χρήματα!!! :'(

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Τον Cubis δεν τον κλαις. Τον. Cubis.

Αποσυνδεδεμένος stroum

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Cuboid. Είναι παροπλισμένος. Είναι πολύ χρήσιμο αν χρειάζεται κανείς γεννήτρια τυχαίων αριθμών για να παίξει τζόκερ. Βάζεις επάνω μια αντίσταση και παίρνεις ένα απόλυτα τυχαίο νούμερο. Μετά πολύ απλά ξεβιδώνεις, ξαναβιδώνεις και πάιρνεις ένα άλλο.

Έχουν κάνει χίλιες δυό αναβαθμίσεις στο firmware, μέχρι και παιχνίδια έχουν προσθέσει. Μια επιλογή να βάζουμε χειροκίνητα την τιμή τής αντίστασης, δεν αξιώθηκαν να βάλουν.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Κλαίω τα χρήματα που έδωσα για να αγοράσω οποιοδήποτε υγρό της halo. Και δυστυχώς δεν έμαθα από την πρώτη φορά. Μόνιμη αναγούλα με όλα ανεξαιρέτως (ναι και με το tribeca)

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
triton 2 μια από τις πιο αποτυχημένες αγορές τώρα πρόσφατα... ζεστός ατμός στο στόμα που χαλάει όλη την γεύση... και η αντίστασης τουλάχιστον η clapton το πολύ σε μια εβδομάδα δεν έχουνε γεύση.. μου έχουνε τύχει και την ίδια μέρα να χαλάσουνε η αντίστασης..
δοκίμασα και την 0.4 και ο ατμός ήτανε πολύ λιγος και αρεομενος κάτι δεν δούλευε σωστά... μονο το χτύπημα τις νικοτίνης ένιωθα.... 

γενικά μπορεί να μου πει κάποιος αν όντως η clapton 0.5 είναι τόσο υπερβολικά καυτός ο ατμός? 

Αποσυνδεδεμένος kapogias31

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
με το cuboid!!δεν μπορεί να παίξει σωστό ελενχο με τπτ!!έχουν κάνει τόσα update και αυτό το πράγμα δεν το έχουν φτιάξει ακόμα!!βγάζει περισσότερο protection παρά δίνει!!

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Δεν είναι η αγορά που έχω κλάψει πιο πολύ αλλά με πόνεσε κυρίως λόγω αηδίας.

Carpe Diem της Atmos Lab. Παρακάτω η περιγραφή του υγρού.
Σε μία καπνική βάση αρώματος, ακούμπησαν καραμελωμένοι ξηροί καρποί, βαπτισμένοι σε κρέμα από γάλα στρουθοκαμήλου. Το κάστανο και τα καρύδια γαρνίρουν το τελικό δημιούργημα και το οδηγούν σε μία γευστική πανδαισία. «Άδραξε τη μέρα» παρέα με το CARPE DIEM.
Τι γάλα στρουθουκάμηλου και πράσινα άλογα. Εμετίλα κανονική, την περιέργεια μου μέσα... :eyesplash: :NoWay: :disgust2: :disgust: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
μήπως είχε πολλά λιπαρά το γάλα;   :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20655 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281260 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207891 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312796 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14141 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix