vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 2 χρήστες
Jorge, manoslykos

Twitter

Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
In’Sane (by Athea Mods) vs Le Richelieu (by Volute Modz)
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουαρίου 25, 2017, 16:21 »
In’Sane (by Athea Mods) vs Le Richelieu (by Volute Modz)

  


[justify]Χαχα. Πρέπει να πω κάτι;[/justify]
[justify]Ιδιαίτερη μάχη, ίσως για κάποιους, η μάχη των μαχών. Δεν θα πω πολλά. Ιδιαίτεροι και οι δύο, κορυφαίοι και οι δύο. Δεν θα μιλήσω για τον Richelieu, κιχ δεν θα βγάλω, γιατί δεν μπορώ να είμαι απόλυτα αντικειμενικός, είμαι ερωτευμένος με Richelieu. Από την άλλη. Ο In’Sane. Άπιαστος, τέλος. Είναι ιδιαίτερος, πολύ ιδιαίτερος, σε σημείο όπου εύκολα μπαίνει ως αρνητικό. Δοκιμάζεις, έρχεται το πρώτο σοκ, δοκιμάζεις ξανά, λες “δεν μπορεί”. Ξαναδοκιμάζεις, σταματάς τα πάντα και φεύγεις. Είναι κορυφαίος και ιδιαίτερος σε όλα, τον επεξεργάζεσαι και ξαναλές, “δεν μπορεί, αυτό το τενεκεδάκι, αυτή η μεταλλική μύξα να αποδίδει έτσι. Διστάζεις (απόλυτα δικαιολογημένα), “δεν γίνεται να διαθέσω τόσα χρήματα γι’ αυτό το πράγμα”. Τελικά τα δίνεις, όταν δεν θα σε βλέπουν...[/justify]


[justify]Συνοψίζοντας. Δεν είναι για όλους, όχι από οικονομική δυνατότητα, απλώς, είναι τόσο ιδιαίτερος που νιώθεις περίεργα σαν κάτοχος. Μην επεκταθώ γιατί θα μπουν χαρακτηρισμοί.[/justify]

[justify]22άρης, 29mm ύψος μαζί με το επιστόμιο. Υπάρχει διαθέσιμος κι ο σχετικός αντάπτορας για 510. SS 316L, dripper/tank, λίγα κομμάτια, απίστευτη ποιότητα, περίεργο τανκ (quadrant pc1000) των 2ml, μοναδικός σχεδιασμός εισαγωγής αέρα, 3 air-hol, μπλα μπλα μπλα. Περισσότερα στο υπέροχο νήμα του αγαπημένου φίλου drakmor (σπουδαίος ατμιστής, όπου οφείλω να υποκλιθώ ξανά και ξανά).[/justify]

[justify]Στο συγκριτικό τώρα. Ό,τι επιλογή κι αν κάνω είναι μοναδική. Αυτό. Όλα ανοικτά και η απόδοσή τους δεν έχει αντίπαλο. Ό,τι κι αν ρυθμίσω θα έχω μόνο κορυφές. Η αποθέωση στο άτμισμα.[/justify]



[justify]Επιλογή: Nichrome 0.4mm, 3mm πυρήνας, 8 σπείρες, 0.75Ω, 25W. Υγρό αναπλήρωσης Over The Rainbow (Vaponaute), Jungle Trouble (Furiosa).[/justify]

[justify]In’Sane: 1) Γεύση: 10/10, 2) Χτύπημα: 10/10, 3) Ντουμάνι: 10/10, 4) Ανάλυση γεύσης: 10/10.[/justify]

[justify]Le Richelieu: 1) Γεύση: 10/10, 2) Χτύπημα: 10/10, 3) Ντουμάνι: 10/10, 4) Ανάλυση γεύσης: 10/10.[/justify]
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2017, 00:46 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 15:38 »
Εξαιρετικό versus για άλλη μια φορά. Συμφωνώ απόλυτα με όσα αναφέρεις στην κόντρα τους φίλε Joe είναι 2 εξαιρετικά εργαλεία που θα σου προσφέρει ο καθένας με τη σειρά του διαφορετική ατμιστικη εμπειρία. Πάω να ρίξω  λίγο over the Rainbow στον insane τώρα γιατί ζήλεψα :-)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 19:11 »
κανονικα τα vs δεν ειναι ετσι σωστα διοτι συγκρινουμε ανομοια πραγματα.επρεπε τσιγαρισιο με τσιγαριο,αερατο με αερατο.δεν μπορουμε να συγκρινουμε για παραδειγμα τον ζεστ με εναν αερατο ουτε και το αντιθετο η τον απολλο για παραδειγμα που ειναι ντριπερ με εναν τανκατο :confused1: :o :hmmm: :bye:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 19:56 »
[justify]@Bluestar, καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας. Τιμή μου που γράφεις το πρώτο σου σχόλιο μέσα στο φόρουμ προς εμένα. Τώρα, για το θέμα που αναφέρεις θα σημειώσω κι εγώ 2 πράγματα. Το ένα, διάβασε σε παρακαλώ την εισαγωγή στο νήμα, όπως και τα πρώτα μου σχόλια. Διευκρινίζω γι’ αυτό που λες. Το δεύτερο, υπάρχουν σχετικά νήματα γι’ αυτά που αναφέρεις (τσιγαρίσιοι αυστηρά / ή ντρίπερς κ.ο.κ.). [/justify]

[justify]Εδώ είναι μία άλλη και συγκεκριμένη κατηγορία επισκευάσιμων. Παρ’ όλα αυτά, αν δεις τα συγκριτικά μέχρι τώρα, προσπάθησα να υπάρχει μία αρμονία, όσο γίνεται. Όμως, ξαναλέω, είναι συγκεκριμένη κατηγορία επισκευάσιμων. [/justify]

[justify]Στα μέχρι τώρα (10) συγκριτικά, τι διαπιστώνεις; (αν θέλεις, πρόσεξέ τα, ένα ένα), κι επίσης, ποιο ή ποια τα λάθη σύγκρισης; (κατά τη δική σου γνώμη κι εμπειρία πάντα). [/justify]

1. Eviva-T (by Atmistique) vs Apollo (by Leo)

2. Hurricane v1.3 (by E-Phoenix) vs Skyline (by ESG)

3. Phenomenon (by GUS-MOD) vs Squape X[dream] (by StattQualm)

4. Momentous Phenomenon / unfollow midi (by GUS-MOD) vs CloudOne (by Cloud Mods)

5. Le PitBull (by Animodz) vs Le Mirage (by Vaponaute)

6. Kayfun 5 (by Svoemesto) vs Taifun GTII Air (Smokerstore)

7. CloudOne (by Cloud Mods) vs Keras MTA Nano (by Atmizoo)

8. The Hurricane v.1.3 vs The Hurricane v.2.0 (by E-Phoenix)

9. Le Richelieu (by Volute Modz) vs MK Das Tank Ding (by Kopp Design)

10. In’Sane (by Athea Mods) vs Le Richelieu (by Volute Modz)

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:06 »
καταρχάς ευχαριστώ (σαν ατμιστής) για τα εξαιρετικά VS. ο τρόπος παρουσίασης είναι εξαιρετικός !
2 ερωτήσεις για richelieu και insane
1) αν έβαζες προτεραιότητα και έχοντας σαν σίγουρο πως θα αποκτούσες και τους δύο με διαφορά εξαμήνου ποιόν θα διάλεγες πρώτο με κριτήριο την ανάλυση γεύσης;
2) έχεις άποψη για την συμπεριφορά των παραπάνω σε tc;
ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:07 »
Κατ'αρχάς καλησπέρα .

Μπήκα κατά τύχη.
Τούς ατμοποιητές αυτούς μάλλον δεν τούς φέρνει ο καλός ο άνεμος ,οπότε δεν πρόκειται να τούς δώ εδώ ούτε ζωγραφιστούς.

Χαίρομαι για τούς φίλους που τούς έχουν ,και εύχομαι να τούς χαίρονται και αυτοί δύο ζωές ( καλές και ποιοτικές )

Θα μπορούσα να κάτσω και να κοιτάζω τίς φωτό ,και τήν "ποιότητα " τού post του joe αιώνια.

Δεν με ενδιαφέρει κάν αν είναι ατμοποιητές.


ΩΩΩΩ τί ομορφιά υπάρχει ακόμα κριμένη ,εκεί πού δέν το περιμένει κανείς !

Ευχαριστώ ! 

Υ.Γ Sorry αλλά εχω το κακό ,οτι νιώθω ,τήν ΣΤΙΓΜΗ που το νιώθω ,να το λέω.
Καλό κακό ....Ετσι είμαι......

Για τούς αλλους δεν θα μπορέσω..πιασμένη η θέση....

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:17 »
που την είδες ομορφιά?
όλο κάτι κακάσχημους ατμο βάζει
και οι φωτογραφίες? χαλια μαύρα  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:29 »
[justify]@firvain, καλησπέρα κι ευχαριστώ, ειλικρινά. Γι’ αυτά που ρωτάς, (αν και δεν είμαι ο κατάλληλος, και δεν το λέω από ντροπή, το πιστεύω απόλυτα, π.χ. ακόμα δεν ξέρω ούτε τα βασικά σύρματα). Δεν θα πω ψέματα, στο 1) In’Sane πρώτος (Richelieu έρωτας). 2) Ιn’Sane πρώτος (Richelieu έρωτας) / βέβαια, σε έλεγχο θερμοκρασίας είμαι βρέφος και στους 2, έστησα μόνο Ni200 μέχρι σήμερα, (ούτε καν ss) / επίσης, αν και δεν θα είμαι τώρα σοβαρός, θα πω πως τους έχω δοκιμάσει με όλα σχεδόν τα σύρματα σε φιλικό κατάστημα για μέρες και ώρες (όχι όμως δικά μου).[/justify]

[justify]@Atoner, καλησπέρα κι ευχαριστώ για όλα. Η αλήθεια είναι πως κάποιες φορές έχω μετανιώσει άσχημα για όλα τα παραπάνω (γνώμες, νήματα, εικόνες), ίσως κάποια στιγμή πρέπει να μπει οριστική τελεία. Όπως κι αν έχει, χίλια ευχαριστώ για την υπέροχη παρέα σου.[/justify]

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:50 »
[justify]@Bluestar, καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας. Τιμή μου που γράφεις το πρώτο σου σχόλιο μέσα στο φόρουμ προς εμένα. Τώρα, για το θέμα που αναφέρεις θα σημειώσω κι εγώ 2 πράγματα. Το ένα, διάβασε σε παρακαλώ την εισαγωγή στο νήμα, όπως και τα πρώτα μου σχόλια. Διευκρινίζω γι’ αυτό που λες. Το δεύτερο, υπάρχουν σχετικά νήματα γι’ αυτά που αναφέρεις (τσιγαρίσιοι αυστηρά / ή ντρίπερς κ.ο.κ.). [/justify]

[justify]Εδώ είναι μία άλλη και συγκεκριμένη κατηγορία επισκευάσιμων. Παρ’ όλα αυτά, αν δεις τα συγκριτικά μέχρι τώρα, προσπάθησα να υπάρχει μία αρμονία, όσο γίνεται. Όμως, ξαναλέω, είναι συγκεκριμένη κατηγορία επισκευάσιμων. [/justify]

[justify]Στα μέχρι τώρα (10) συγκριτικά, τι διαπιστώνεις; (αν θέλεις, πρόσεξέ τα, ένα ένα), κι επίσης, ποιο ή ποια τα λάθη σύγκρισης; (κατά τη δική σου γνώμη κι εμπειρία πάντα). [/justify]

1. Eviva-T (by Atmistique) vs Apollo (by Leo)

2. Hurricane v1.3 (by E-Phoenix) vs Skyline (by ESG)

3. Phenomenon (by GUS-MOD) vs Squape X[dream] (by StattQualm)

4. Momentous Phenomenon / unfollow midi (by GUS-MOD) vs CloudOne (by Cloud Mods)

5. Le PitBull (by Animodz) vs Le Mirage (by Vaponaute)

6. Kayfun 5 (by Svoemesto) vs Taifun GTII Air (Smokerstore)

7. CloudOne (by Cloud Mods) vs Keras MTA Nano (by Atmizoo)

8. The Hurricane v.1.3 vs The Hurricane v.2.0 (by E-Phoenix)

9. Le Richelieu (by Volute Modz) vs MK Das Tank Ding (by Kopp Design)

10. In’Sane (by Athea Mods) vs Le Richelieu (by Volute Modz)
Η μονη μου ενσταση σε ολα τα συγκριτικα σου, ειναι ο Eviva-T με Apollo.
Ανομοιες κατηγοριες οι δυο τους.
Ομως τα υπολοιπα 9 συγκριτικά σου, ειναι στην ιδια κατηγορια, οποτε ειναι αστειο να κανουμε κουβεντα,γιατι το γενικο συνολο ειναι που μετραει.
Κατα τη γνωμη μου, καλως κανεις ο,τι κανεις και συνέχισέ το.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 20:55 »


[justify]@Atoner, καλησπέρα κι ευχαριστώ για όλα. Η αλήθεια είναι πως κάποιες φορές έχω μετανιώσει άσχημα για όλα τα παραπάνω (γνώμες, νήματα, εικόνες), ίσως κάποια στιγμή πρέπει να μπει οριστική τελεία. Όπως κι αν έχει, χίλια ευχαριστώ για την υπέροχη παρέα σου.[/justify]
Joe να μην με ευχαριστείς ,αυτό πού ένιωσα είπα.
Γνώμες ,νήματα ,εικόνες.....
Τί νόημα θα είχαν ,αν δέν σε ευχαριστούσαν τήν στιγμή που τα έβλεπες ,τήν στιγμή που τα έλεγες ,τήν στιγμή που τα ΖΟΥΣΕΣ!
Οι στιγμές αυτές ειναι δικές σου ,και μόνο δικές σου .
Η πρώτη η "παρθένα " αίσθηση ,που είχες όταν το έκανες ,αυτή ειναι και επί τίς % η σωστή ,και οχι όλα τα αλλα ,πού πλέων έχουν επηρεαστεί από αόρατα κύματα,
κακόβουλα πολλές φορές ,για να μπλοκάρουν τήν αλήθεια που ενοχλεί.
Να μήν μετανιώνεις λοιπόν ,για κάτι σωστό.
Ας μετανιώσουν όσοι δέν προσπάθησαν να δούν , πίσω από το πανί τών σκιών.
Αυτοί πού ποτέ δέν θα δούν τον Καραγκιοζοπαίχτη ,και το έργο του ,αλλά μένουν να κοιτάζουν μόνο τόν Χατζηαβάτη να διαλαλεί ,τό Ακούσατε ακούσατεεεεεεε !

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουαρίου 27, 2017, 21:07 »
Όσον αφορά τον έλεγχο θερμοκρασίας σε insane και richelieu.  Ο πρώτος είναι εξαιρετικός σε ότι σύρμα και αν δοκίμασα. O richelieu δυστυχώς δεν παίζει καλά λόγο κατασκευής της καμπάνας κτλ και η θερμοκρασία που ανεβάζει ο συγκεκριμένος είναι αρκετά ψηλή και η ποιότητα ατμισμα τος σε έλεγχο θερμοκρασίας είναι απογοητευτικη σε σύγκριση με το στήσιμο σε power mode

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Athea Mods)
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 04, 2017, 01:40 »
Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Athea Mods)

 



[justify]Τελικά το άτμισμα είναι μαγική αποκάλυψη. Ανακαλύπτεις ξανά την υγεία σου, ανακαλύπτεις πως υπάρχει τρόπος να ξεφύγεις οριστικά απ’ τον βραχνά που λέγεται κάπνισμα. Ανακαλύπτεις και κάτι, επίσης, πολύ σπουδαίο. Μία ιδιαίτερη τέχνη. / (παρεμπιπτόντως, αξίζει να επισκεφτούμε το σχετικό νήμα και με την ιστορία του ατμίσματος).[/justify]

[justify]Λοιπόν. Όταν έβαλα κι εγώ τα όποια συγκριτικά, ξεκίνησα με Eviva-T (by Atmistique) vs Apollo (by Leo). Δικαιολογημένες οι όποιες ενστάσεις, δικαιολογημένες και οι όποιες απορρίψεις. RDA vs RTA; Κι όμως. Μία σύγκρουση γιγάντων. Ο πιο καθαρός γευστικά (RTA) επισκευάσιμος, εναντίον του πιο ευέλικτου (RDA) δοκιμαστή γεύσεων. Ο ένας, με άσο στο μανίκι, ένα κεραμικό κέντρο, κι ο άλλος, ένα θάλαμο για άμεσο στάξιμο υγρού με μονή αντίσταση έως όσες κάνεις κέφι. Επιλογές σε πολύ λεπτά σύρματα και οι δύο, επιλογές για σφικτές εισπνοές και οι δύο. Δεν θα μπορούσα προσωπικά να μην τους συγκρίνω. Η συγκεκριμένη εισαγωγή δεν μπήκε τυχαία. Εδώ οι συγκρούσεις είναι χωρίς όρια. Κορυφαίοι κατασκευαστές που μας δίνουν διαμάντια. Τώρα. In’Sane (by Athea Mods) vs Skyline (by ESG). Dripper/Tank εναντίον πολυδιάστατου θαύματος. Στον In’Sane, 3 επιλογές air-hole, 3 διαφορετικά μαγικά αποτελέσματα. Στην πιο σφικτή φλάντζα απλώς δεν τον πιάνεις. / (σημ. Αφήνω για το μέλλον τις 3 διαφορετικές τιμές στις φλάντζες γιατί δεν τις μέτρησα ακόμα σωστά και θα εκτεθώ). Η ανάλυση και η γεύση του, είναι στο ανώτερο επίπεδο που εγώ έχω πάρει μέχρι σήμερα από επισκευάσιμο ατμοποιητή, απ’ όσους έχω προλάβει να δω μέχρι σήμερα. Από την άλλη, Skyline - [SkyDeck] (by ESG). Ένα κατασκευαστικό ατμιστικό θαύμα. Δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω διαφορετικά. Το νέο ντεκ (SkyDeck), οι αμέτρητες επιλογές, διαφορετικοί ατμιστικοί χαρακτήρες (!), οι απίστευτη ποιότητα στα πάντα, οι ρυθμίσεις. Όλα είναι κορυφαία. Σε αυτό το συγκριτικό, οι δικές μου επιλογές είναι οι 4 τελευταίες (βλ. παρακάτω πίνακα). Δεν πρόλαβα πολλά πράγματα, αν και δεν σταμάτησα στιγμή τις δοκιμές. Οι επιλογές στο άτμισμά του αμέτρητες. Στο δε συγκριτικό, επέλεξα το AirDisk-DTL 1.5mm x 4 slot. Μαγικό χτύπημα, απίστευτο ντουμάνι, γεύση χωρίς όρια. Συμπέρασμα; Στο συγκεκριμένο συγκριτικό δεν υπάρχει ήττα. Προσωπικά, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα. Απλώς απολαμβάνω.[/justify]

[justify]1. AirDisk-MTL 1.5mm x 1 hole
2. AirDisk-MTL 1mm x 3 holes
3. AirDisk-MTL 1.5mm x 2 holes

4. AirDisk-M/DTL 1.8mm x 2 holes
5. AirDisk-M/DTL 1.5mm x 3 holes
6. AirDisk-M/DTL 1.5mm x 3mm slot

7. AirDisk-DTL 1.8mm x 3 holes
8. AirDisk-DTL 1.5mm x 4mm slot
9. AirDisk-DTL 1.8mm x 4mm slot
10. AirDisk-DTL 1.8mm x 6mm slot[/justify]

[justify]Επιλογή: Nichrome-80 0.5mm, 8 σπείρες, 3mm πυρήνας, 0.6Ω, 25w. Υγρό αναπλήρωσης, Signature Series MMXV (Five Pawns), Unicorn Treats (Humble Juice).[/justify]

[justify]Skyline – [SkyDeck] (by ESG): 1) Γεύση: 10/10, 2) Χτύπημα: 10/10, 3) Ντουμάνι: 10/10, 4) Ανάλυση γεύσης: 10/10.[/justify]
[justify]In’Sane (by Athea Mods): 1) Γεύση: 10/10, 2) Χτύπημα: 10/10, 3) Ντουμάνι: 10/10, 4) Ανάλυση γεύσης: 10/10.[/justify]
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2017, 00:48 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Athea Mods)
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 04, 2017, 01:50 »
Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Athea Mods)

[Σημ. Απ’ τη χαρά μου ξέχασα να βάλω τις σχετικές εικόνες του συγκριτικού]  ;D




« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2017, 00:51 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Star Wars ‒ (Ανελέητα VS)
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 04, 2017, 20:17 »
[justify]Ανοίγω τον Η/Υ κι ετοιμάζω καφεδάκι. Ανοίγω στο φόρουμ και ρίχνω μία ακόμα ματιά εδώ. Βλέπω τίτλο συγκριτικού: Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Volute Modz) αντί του σωστού (by Athea Mods). [/justify]

[justify]Σημ. Θα βάλουν φυλακή τον φίλο σας Joe, και θα του φέρνετε εξωτικά υγρά αναπλήρωσης στα επισκεπτήρια (Κάθε 2η Κυριακή).  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Skyline – [SkyDeck] (by ESG) vs In’Sane (by Athea Mods)
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 12, 2017, 17:05 »
[justify]Μέχρι να έρθουν υπέροχα νέα, (νέος αντίπαλος γιγάντων, από ένα υπέροχο μέλος), χρωστάω κάποιες μετρήσεις στον In’Sane, και συγκεκριμένα για τις φλάντζες, (ελπίζω να μέτρησα και σωστά...). Με την ευκαιρία να διορθώσω την, ίσως, λάθος εντύπωση πως είναι 3 διαφορετικές + το αρχικό άνοιγμα χωρίς φλάντζα. Έχουμε: 1) 1mm x 3mm, 2) 3.5mm x 6mm, 3) Αρχικό άνοιγμα (χωρίς φλάντζα) 4mm x 7mm. [/justify]

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2017, 00:51 από Buliwyf »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279732 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64901 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173736 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312138 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124306 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4081 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14548 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias