vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

402 επισκέπτες, 2 χρήστες
maprix, mathimatikos1966

Nobacco Black Line.

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #105 στις: Ιουλίου 08, 2009, 22:21 »
ξερετε αν η προσφορα του φορουμ ειναι αποκλειστηκα για αγορες απο το επiσημο σαιτ του tobacco?
που μπορω να βρω πληροφοριες για την εκπτωση?μπηκα στο σαιτ αλλα δεν προσεξα κατι τετοιο

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #106 στις: Ιουλίου 08, 2009, 22:33 »
Την εκπτωση την παιρνουμε με παραγγελιες μεσω τηλεφώνου.Παρε ένα τηλεφωνο αυριο και ρωτα.Ειναι πολυ εξυπηρετικοι οι ανθρωποι  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 08, 2009, 22:40 από andreas_scorpio »

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #107 στις: Ιουλίου 08, 2009, 22:37 »
οκ ευχαριστω
ποσο ειναι η εκπτωση?καπου διαβασα για 20% ετσι ειναι?

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #108 στις: Ιουλίου 08, 2009, 22:39 »
οκ ευχαριστω
ποσο ειναι η εκπτωση?καπου διαβασα για 20% ετσι ειναι?
:yes:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #109 στις: Ιουλίου 08, 2009, 22:52 »
ξερετε αν η προσφορα του φορουμ ειναι αποκλειστηκα για αγορες απο το επiσημο σαιτ του tobacco?

Μπορείς να περάσεις και από τα γραφεία τους. Η έκπτωση και πάλι ισχύει.
Έτσι κάνω εγώ που δε μπορώ να περιμένω

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #110 στις: Ιουλίου 08, 2009, 23:13 »
ειμαι κρητη δεν γινεται
βασικα ρωτησα γιατι ειδα στο σαιτ οτι σαν αντιπροσωπο εχουν την ηλεκτρονικη αθηνων
πηρα κατα της 8:30 που δεν ειχαν κλεισει και μου ειπε ο πωλητης "ναι εχουμε το black line και prestige ετοιμοπαραδοτα κτλ.γιαυτο ρωτησα μηπως και γινεται και εκτος αγορων σαιτ.
ειδα το πακετο κομπλε παει στα 143
1      NOBACCO Prestige Φίλτρα Χωρίς Νικοτίνη, Apple     8
1     E -CASE (Επαναφορτιζόμενη Ταμπακιέρα)    35
1     NOBACCO Passthrough    18
1     NOBACCO Black Line 1+1 Δώρο  82
                                    Σύνολο     143,00
με την εκπτωση παει στα 114 αλλα σκεφτομαι μια που ειμαι και εγω ανυπομονος να παρω το πρωι το αρχικο πακετο στα 82 και αν δω οτι μαρεσει να παραγγειλω ολα τα υπολοιπα απο το σαιτ με την εκπτωση


Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #111 στις: Ιουλίου 08, 2009, 23:25 »
με την εκπτωση παει στα 114 αλλα σκεφτομαι μια που ειμαι και εγω ανυπομονος να παρω το πρωι το αρχικο πακετο στα 82 και αν δω οτι μαρεσει να παραγγειλω ολα τα υπολοιπα απο το σαιτ με την εκπτωση

Τα prestige φιλτρα τι θα τα κάνεις; έχεις και prestige ατμοποιητή;
Το λέω επειδή τα φίλτρα τοy prestige δεν κάνουν στο black line..
Το κακό με την Ηλεκτρονική είναι ότι δεν έχουν ακόμη υγρά. Ο Παπασωτηρίου έχει.
Καλύτερα πάντως από το σάιτ τους, 20% δεν είναι λίγο!

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #112 στις: Ιουλίου 08, 2009, 23:33 »
Τα prestige φιλτρα τι θα τα κάνεις; έχεις και prestige ατμοποιητή;
Το λέω επειδή τα φίλτρα τοy prestige δεν κάνουν στο black line..
Το κακό με την Ηλεκτρονική είναι ότι δεν έχουν ακόμη υγρά. Ο Παπασωτηρίου έχει.
Καλύτερα πάντως από το σάιτ τους, 20% δεν είναι λίγο!
καλα που το ειπες δεν ηξερα οτι δεν κανουν :-\
καλα γιατι στο black line δεν βγαζουν φιλτρα με γευσεις?
ελεγα να το παρω απο την ηλεκτρονικη για να δω αν μου βγει καλο,μην παρω ολα το σετ κομπλε και σε περιπτωση που δεν μαρεσει μην πανε τζαμπα ολα
παντως το 20% ειναι πολυ καλη εκπτωση οντως.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #113 στις: Ιουλίου 08, 2009, 23:43 »
καλα γιατι στο black line δεν βγαζουν φιλτρα με γευσεις?
Αυτο δεν ειναι προβλημα φιλε,το black line ειναι απο τα καλυτερα τσιγαρα για dripping,παιρνεις ο,τι γευση υγρου θες.Η μπαταρια του black line δεν εχει τρυπα οπως πχ του prestige και του evo και ετσι μπορεις να σταζεις χωρις τον κινδυνο να παει υγρο μεσα στην μπαταρία

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #114 στις: Ιουλίου 08, 2009, 23:48 »
Αυτο δεν ειναι προβλημα φιλε,το black line ειναι απο τα καλυτερα τσιγαρα για dripping,παιρνεις ο,τι γευση υγρου θες.Η μπαταρια του black line δεν εχει τρυπα οπως πχ του prestige και του evo και ετσι μπορεις να σταζεις χωρις τον κινδυνο να παει υγρο μεσα στην μπαταρία

με υγρα δεν εχω ιδεα.ποιο προτεινεται σαν μαρκα?
για θεμα υγιεινης ρωταω

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #115 στις: Ιουλίου 09, 2009, 00:04 »

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #116 στις: Ιουλίου 09, 2009, 00:27 »
Εμένα πάντως μου αρεσει πολύ το υγρό της Νobacco,δοκίμασε το πρώτα.

Αποσυνδεδεμένος akis

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #117 στις: Ιουλίου 09, 2009, 23:59 »
πρωι πρωι πριν την δουλεια πηγα και το πηρα.μπηκε για φορτισμα για 4-5 ωρες και μετα αρχισε η φουμα.
δεν περιμενα οτι θα ειναι τοσο ελαφρυ.το κουμπακι σε πολυ καλη θεση και το πατας με ανεση.
βαζω φιλτρο και αρχιζω.η πρωτες 2-3 τζουρες τσουφιες αλλα μετα αρχισε το γλεντι!
τζουρες κατα-ριπας! συννεφο τα ντουμανια! τραβαει με πολυ ανεση για οση ωρα θες!
εφτιαξα και ενα 2πλο καφε και το εκανα να μην μπορεις να το πιασεις απο την ζεστη!
και πανω που ειχα αραξει σαν τον τουρκο με τον αργηλε του μου ερχεται ρε παιδια μια βρωμα πωωω
δεν ειχα πολυ χρονο να αναλυσω το γιατι εγινε αυτο αλλα εβγαλα καποια συμπερασματα που θελω να τα δοκιμασω μερικες φορες ακομα και να ακουσω της γνωμες τον παλιων χρηστων.

καταρχας πινει κουπες τα υγρα...το φυλτρακι στεγνωσε παρα πολυ γρηγορα.αμαξι να ηταν και κατεβαζε την βενζινα ετσι θα ηταν καταστροφη.
το συμπερασμα ηταν οτι ισως επιδει εχει το κουμπακι και οσο νανε το κραταμε παραπανω απο'τι πρεπει υπερθερμαινονται ολα και αρχιζουν να "τηγανιζονται" με αποτελεσμα να βγαζει αυτη την καουδηλα.παρατηρησα επισεις οταν αρχιζε και μυριζε,το φιλτρο ηταν στεγνω.αλλαξα φιλτρο και μετα απο 2 τζουρες η βρωμα αρχιζε να φευγει σιγα-σιγα εως που χαθηκε.
οσοι το εχουν καιρο θα εχουν βρει απο τι ειναι πιστευω.

εαν φτιαξουν το θεμα της εντονης μυρωδιας και κανουν τα φιλτρακια να μην χανουν απο παντου πιστευω θα ειναι ενα αριστο e-cig

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #118 στις: Ιουλίου 10, 2009, 00:14 »
εαν φτιαξουν το θεμα της εντονης μυρωδιας και κανουν τα φιλτρακια να μην χανουν απο παντου πιστευω θα ειναι ενα αριστο e-cig

έντονη μυρωδιά δεν έχω παρατηρήσει. Ίσως επειδή δεν αφήνω ποτέ τα φιλτράκια να αδειάσουν τελείως.
Και είναι αλήθεια ότι αδειάζουν γρήγορα.
Το BL είναι φαγάνα. Το ντουμάνι θέλει θυσίες!

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Nobacco Black Line.
« Απάντηση #119 στις: Ιουλίου 10, 2009, 01:17 »


εαν φτιαξουν το θεμα της εντονης μυρωδιας και κανουν τα φιλτρακια να μην χανουν απο παντου πιστευω θα ειναι ενα αριστο e-cig
[/quote]
Είναι ένα άριστο e-cig!!!
μή το αφήνεις να στραγγίζει και μη το "καις" τόσο πολύ και νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς,και προσοχή γιατί είναι άνετο στην τζούρα και το παρακάνουμε με την νικοτίνη ,πάμε για υπερβολική δόση....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206319 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541054 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50017 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357514 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192877 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios