vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

170 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος Gatilaras

  • **
  • 230
  • Φύλο: Άντρας
  • Που πας ρε γιδα μες την καταιγιδα χωρις μπλοκε?
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1290 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 20:52 »
RY6της Natura. Πέταξα και τον ατμοποιητή μαζί, γιατί δεν έλεγε να ξεβρωμίσει
Δεν ξέρω αν σου εφερνε κ εσένα αυτη την εξαλη λαδιλα που μου έφερνε και εμένα, σε σημείο που ανακατευτηκα και δεν ακουμπισα το ατμιστιρι μου ολοκληρη μερα μεχρι να μου φύγει η γευση αυτη.

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1291 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 03:17 »
Jack 3 από 13 sins. Αν και από αρκετους reviewer το συγκεκριμένο υγρό έχει δυθιραμβικες κριτικές δεν το άντεξα. Ήταν σαν να ατμιζω  μανιταρι ληγμενης κονσέρβας, ξεχασμένο στο υπόγειο απο το 1970. Το άφησα και 1 μήνα μπας και ωριμάσει αλλά τίποτα. Νεροχυτη κατέληξε.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Psycho

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1292 στις: Φεβρουαρίου 26, 2016, 09:56 »
Η χειρότερη γεύση που έχω δοκιμάσει είναι espresso stretto από e-cig και ωφείλω να ομολογεισω οτι εχω δοκιμάσει τα περισσότερα αυτής της εταιρίας. Αυτό όμως δεν το άντεξα...

Αποσυνδεδεμένος Mad Robot

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1293 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 19:03 »
Σήμερα κέρασα την τουαλέτα μου με το Αγρίνιο. Το έχω σχεδόν ένα μήνα και έφτιαξα αρκετές παρτίδες. Μόνο του η σε μίξη με άλλες γεύσεις, με λιγότερο η περισσότερο άρωμα, με λιγότερη η και περισσότερη ωρίμανση. Τίποτα δε βοήθησε. Όχι ότι είχε κάτι που να μου βρόμαγε, απλά δεν μου έδινε κάτι που να με ευχαριστεί.

Κάποιοι συνφορουμιστές μου το είχαν περιγράψει ως τσιχλόφουσκα. Εμένα μου έφερνε πιο πολύ χιλιομασιμένη, ξεζουμισμένη τσίχλα που δεν είχε τίποτα πλέον να δώσει. Μπορεί να μην είναι το χειρότερο υγρό που έχω ατμίσει άλλα σίγουρα είναι το χειρότερο καπνικό. Αν και καπνικό αυτό δεν το λες.

Αυτά όλα βέβαια είναι προσωπική μου άποψη και ως γνωστόν τα γούστα είναι υποκειμενικά. Σε άλλους μπορεί και να αρέσει, όπως π.χ. και στην τουαλέτα μου η οποία δεν έχει σταματήσει να με ευχαριστεί απ' το πρωί. ;D

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1294 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 20:39 »
Τα δικα μου χειροτερα ειναι:
natura cinnamon cookies - μπλιαχ αϊδια
natura caramel - μια απο τα ιδια
Natura forest fruits - ωραια μυρωδια αλλα γευση στο στομα αφηνει δυοσμο. μπλιαχ
natura cappuccino - απο τα χειροτερα
Natura bubblegum - μετα το μισο μπουκαλακι αν προσπαθησω να το ατμισω μου φερνει αναγουλα.εντονη φαρμακιλα
natura καρπουζι - οπως ακριβως το bubblegum
natura wild cherry - καλη γευση αλλα για ενα περιεργο λογο αν κανω 2 συνεχομενα τανκ η αντισταση βγαινει off Και φερνει καμμενο. περιεργο.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1295 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 20:44 »
Δε σε βλέπω και πολύ διαλακτικό στις μάρκες που δοκιμάζεις...  :))

Αποσυνδεδεμένος Alexxxbazzz

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1296 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 20:51 »
Καλησπέρα σας και από εμένα, προσωπικά το μόνο υγρό αναπλήρωσης που έχω πετάξει είναι το Brite tobacco της  Liqua 18mg νικοτίνη, επίσης το Νο2 της Nobacco 6mg νικοτίνη με κουράζει πάρα πολύ μετά από 3-4 ατμίσματα όχι ολόκληρο το τανκ 3ml.

Αποσυνδεδεμένος samoui

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1297 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 20:56 »
μπισκοτο κανελλα της natura και maxx. υποτιθετε εφερνε σε μαλμπορο.και τα δυο πικριζαν.

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1298 στις: Μαρτίου 01, 2016, 20:32 »
Δε σε βλέπω και πολύ διαλακτικό στις μάρκες που δοκιμάζεις...  :))

δεν ξερω γιατι αλλα εκτος απο τα natura μονο τα Liqua μπορεσαν να μου ταιριαξουν... τα αλλα με κουραζουν πολυ γρηγορα...

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1299 στις: Μαρτίου 01, 2016, 21:01 »
Σκέψου και να ΜΗΝ σου ταίριαζαν τι θα έλεγες... ;D



Τα δικα μου χειροτερα ειναι:
natura cinnamon cookies - μπλιαχ αϊδια
natura caramel - μια απο τα ιδια
Natura forest fruits - ωραια μυρωδια αλλα γευση στο στομα αφηνει δυοσμο. μπλιαχ
natura cappuccino - απο τα χειροτερα
Natura bubblegum - μετα το μισο μπουκαλακι αν προσπαθησω να το ατμισω μου φερνει αναγουλα.εντονη φαρμακιλα
natura καρπουζι - οπως ακριβως το bubblegum
natura wild cherry - καλη γευση αλλα για ενα περιεργο λογο αν κανω 2 συνεχομενα τανκ η αντισταση βγαινει off Και φερνει καμμενο. περιεργο.


ΥΓ. Αστειεύομαι φυσικά...

Αποσυνδεδεμένος alani-jm

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1300 στις: Μαρτίου 01, 2016, 22:19 »
Vibes απο Dandy
Ζαχαρωτα και τροπικα φρουτα.Την πρωτη μερα πολυ καλο οπως και στην δοκιμη.Στα μισα της δευτερης μερας που πηγα να γεμισω παλι δεν μυριζε δεν ειχε γευση,ουτε για παγωμενο σφηνακι δεν εκανε και ημ.ληξης εχει του χρονου.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1301 στις: Μαρτίου 01, 2016, 22:32 »
Γλυκοριζα απο ovale.Το μονο που αξιζει ειναι το μπουκαλακι που κρατησα για κανα cocktail

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1302 στις: Μαρτίου 08, 2016, 01:49 »
RY6 απο natura hexocell. Στη δοκιμη φανηκε ενδιαφερον, αν και θεωρειται γλυκο μου εβγαλε κατι σαν καρυδι ψητο, λιγο σαν tribeca/ bebeca (τα οποια δε μου αρεσουν, τα βρισκω πολυ βαρια) στο πιο ελαφρυ. Μετα απο λιγη ωρα νομιζα οτι ξεχασα τα καρυδια στο φουρνο και αρπαξαν...Μετα το το χρησιμοποιησα για να 'σπασω' υγρα που μου ειχαν φανει πολυ γλυκα, μετα απο λιγες μερες ομως καλυψε εντελως τη γευση των αλλων υγρων... ΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ εννοειται πως δεν το ξαναπαιρνω για κανενα λογο!
Velvet gold της σειρας signature απο truvape. Υγρο που πηρα χωρις να το εχω δοκιμασει και κατεληξε στην αποχετευση. μελι -κανελα. ακουγοταν ωραιο αλλα...ειπαμε στην αποχετευση!!
Ιntenso mystique απο nobacco. κ αυτο το αγοραστηκε  χωρις δοκιμη. Αηδια. Το πηρα για καπνικο με λιγη βανιλια κ αυτο ηταν σιροπακι φουλ γλυκο και καπνικο πουθενα. ο.κ. καπως ετσι η αβγαλτη ατμιστρια εμαθε οτι η γευση ειναι υποκειμενικο πραγμα και δεν αγοραζουμε υγρα χωρις δοκιμη ::)
 

Αποσυνδεδεμένος fear22

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
  • To Be - To Know - To Understand
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1303 στις: Μαρτίου 08, 2016, 01:55 »
 Cigar απο after-8 - χιλιοφορεμένη κάλτσα παρατημένη στη βροχή και ποτισμένη με ληγμένο ponstan 5ετιάς :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Συγγνώμη για τους λάτρεις του, αλλά δεν το αντέχω με τίποτα!!!  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος jas09

  • **
  • 143
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1304 στις: Μαρτίου 15, 2016, 05:08 »
Γλυκόριζα της Liqua. Απλά μου κατέστρεψε το λαιμό. Και μάλλον θέλαν να γράψουν γλυκάνισος αντί για γλυκόριζα. Ήταν σαν ούζο :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115787 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824256 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507296 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8917 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154722 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568728 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243802 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294132 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1734 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762691 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1102 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3998 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem