vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

58 επισκέπτες, 1 χρήστης
Barbapaidi

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος salamandra

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #930 στις: Ιανουαρίου 25, 2014, 01:42 »
tuscan, cuban supreme, latakia από flavour art και ry4 παναγία μου έλεος να πλένεις clearomiser και να μην φεύγουν με τίποτα...

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #931 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 16:23 »
RY4 της flavourart με βάσεις totally. Είχα πάρει 30ml στα τυφλά, γιατί είχα διαβάσει ότι είναι ωραίο, αλλά ούτε 2ml δεν άντεξα. Ευτυχώς που το πήρε πίσω το μαγαζί για το δοκιμαστήριο και πήρα κάτι άλλο.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #932 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 16:36 »
Και να φανταστεις οτι το RY4 ειναι απο τα πιο δημοφιλη αρωμτατα της FA που κυκλοφορουν
και μαλιστα προτεινεται συχνα σε νεους ατμιστες γιατι ειναι δυσκολο να μην αρεσει.

Αποσυνδεδεμένος silmaril

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασανίζομαι....
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #933 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 17:01 »
Desert Ship απο FlavourArt το υγρο οχι μονο δε μπορεσα να το ατμισω αλλα δοκιμασα και με βανιλια καραμελα και αλλους συνδυασμους και παλι τιποτα
ευτυχως δεν ειχα παρει μεγαλη ποσοτητα

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #934 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 18:55 »
Δεν εχω δοκιμασει πολλα υγρα ακομα αλλα ρε παιδια αυτα της natura στα 30ml μπουκαλακια, ποσο χαλια ειναι;; Virginia, maxboro, camel και κανα δυο ακομα που εκανα ειναι απογοητευση.......
Ειλικρινα με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω κ.τ. μεχρι αυριο που θα μου ερθουν της atmoslab & el toro που παρηγγειλα..

Αποσυνδεδεμένος Giorgakis

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #935 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 21:54 »
Μόλις κάνεις τα υγρά της El toro θα ησυχάσεις. :yes:

Αποσυνδεδεμένος anvlasop

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #936 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:00 »
Παλιά όταν είμουν συστηματικός ''ηλεκτρονικός'' καπνιστής είχα δοκιμάσει το οργανικό Cookies της Virgin Vapor.
Παιδιά είναι άθλιο. Μπουχτίζεις από τον τόσο βαριά και γλυκιά γέυση που σου ανεβάζει στο στόμα. Και σκεφτήτε ότι μου αρέσει το Prime της Halo...
 

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #937 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:06 »
Μόλις κάνεις τα υγρά της El toro θα ησυχάσεις. :yes:

Ναι, θα βρεις νεα χειροτερη γευση.  :))

Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #938 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:09 »
Παιδιά είχα πάρει κάτι υγρά της Natura έτσι επειδή ήταν σε προσφορά (μόνο που δεν μου τα χάρισαν στο κατάστημα που τελικά έκλεισε) και μόλις πήγα να τα δοκιμάσω μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα να τα παρασκευάζουν στην κόλαση γελώντας που θα μας ξαναγυρίσουν στο κ.τ. Ειδικά το virginia ήταν λες και είχες κόψει γρασίδι μετά από υγρασία που το είχαν κατουρήσει σκύλοι που είχαν κανιβαλήσει ντόνερ ληγμένο.


Δημοσίευση Εικόνας

Αποσυνδεδεμένος anvlasop

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #939 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:42 »
Συμφωνώ με τον gpanos. Ειδικά όσες γεύσεις προσομοιάζουν σε κανονικά τσιγάρα όπως Virginia ή Camel είναι άθλιες. Σου κάνουν το λαιμό κανόνι και από γεύση είναι άνοστη.
Τελικά στο η/τ δεν του πάει η τσιγαρίσια γεύση, εκτός αν έχεις πολύ γερό λαιμό.

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #940 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:44 »
Μόλις κάνεις τα υγρά της El toro θα ησυχάσεις. :yes:
Ναι, θα βρεις νεα χειροτερη γευση.  :))


Οτι και να ειναι ΔΕΝ μπορει να ειναι χειροτερα απο τα natura, ειλικρινα το αποκλειω  ;D . Ειναι οπως τα περιγραφει ο φιλος..


Παιδιά είχα πάρει κάτι υγρά της Natura έτσι επειδή ήταν σε προσφορά (μόνο που δεν μου τα χάρισαν στο κατάστημα που τελικά έκλεισε) και μόλις πήγα να τα δοκιμάσω μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα να τα παρασκευάζουν στην κόλαση γελώντας που θα μας ξαναγυρίσουν στο κ.τ. Ειδικά το virginia ήταν λες και είχες κόψει γρασίδι μετά από υγρασία που το είχαν κατουρήσει σκύλοι που είχαν κανιβαλήσει ντόνερ ληγμένο.


(Image removed from quote.)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #941 στις: Ιανουαρίου 27, 2014, 22:47 »
Ε αυτη αυτη ακριβως την περιγραφη (χωρις το τελευταιο με τους σκυλους  ;D)
δινω οταν περιγραφω το Virginia Prime απο El Toro.
Τωρα ολα γουστα ειναι, αυτο που εγω ουτε να το μυρισω αλλος μπορει να το εχει πιπιλα ολη μερα.

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #942 στις: Ιανουαρίου 28, 2014, 11:42 »
Δεν εχω δοκιμασει πολλα υγρα ακομα αλλα ρε παιδια αυτα της natura στα 30ml μπουκαλακια, ποσο χαλια ειναι;; Virginia, maxboro, camel και κανα δυο ακομα που εκανα ειναι απογοητευση.......
Της natura, τα έκανα όταν ξεκίνησα το ητ. Καλά ήταν, αλλά τότε δεν είχα ακόμα και πολύ γεύση. Η γεύση μου ακόμα ήταν από το κτ...
Αν αργήσει για κάποιο λόγο η παραγγελία σου, πες μας να σου δώσουμε εμείς κάτι άλλο!

Ειλικρινα με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω κ.τ. μεχρι αυριο που θα μου ερθουν της atmoslab & el toro που παρηγγειλα..
Μη λες όμως πολλά... Γιατί θα σου δώσουμε να δοκιμάσεις το... λιβάνι! Εκεί θα τα αναθεωρήσεις όλα!  :laugh1: 
Και Πολύ λιβάνι το λιβάνι, όμως!!!
Αν βάλεις κι επιστόμιο νεκροκεφαλή, χαλαρά τρομάζεις κόσμο!!!
Χώρια που θα τρομάξεις κι εσύ για να κάνεις τον ατμο να ξεμυρίσει...
Καλό το λιβάνι, αλλά για την εκκλησία! Βοήθειά μας!

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #943 στις: Ιανουαρίου 28, 2014, 12:25 »
Μου ηρθαν πρωι πρωι, αψογο μαγαζι το replace, thanks για την προταση Σενια!


To cigarillos παλευεται, εχει ωραιο χτυπημα αλλα εχει εντονο αρωμα..Το δε gina μεχρι στιγμης με απογοητευσε..


Κατι χωρις ή με διακριτικο αρωμα αλλα να νιωθω καλο χτυπημα υπαρχει ή τσαμπα ψαχνω;;;
Λιβανι!!!


Update : Το cigarillos αρχιζει και μ'αρεσει. Το δε gina πριν αδειασω τον ατμο ειπα να κανω μια τζουρα ακομα και το ενιωθα αρκετα καλυτερα. Ισως ειναι που αλλαξα αντισταση ισως που θελει χρονο για να δειξει. Θα το αφησω 2 μερες και μετα δοκιμη ξανα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 28, 2014, 19:32 από haigs »

Αποσυνδεδεμένος vaios61

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #944 στις: Ιανουαρίου 28, 2014, 12:30 »
Νομίζω οτι θα σου ταιριάζει σκέτη βάση 1.8 νικοτινη 5ο/50.Πάρε την  el toro

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 152703 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 566555 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 241960 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291852 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 982 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 502508 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 510 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3428 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13037 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7940 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21603 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis