vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #420 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 23:31 »
INAWERA  το "SUPRISE" Nicotine 24 mg/ml  :wall:
Πραγματικά πολυ μα πολυ δυσάρεστη έκπληξη για εμενα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geost2012

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #421 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 23:45 »
Nobacco Virginia 16mg.... :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #422 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 23:55 »
Λοιπόν, έχω δοκιμάσει καμιά 20ριά γεύσεις. Στην αρχή έπαιρνα έτοιμα υγρά.
Έχουμε και λέμε:
HALO- bella Valente & Prime. Δεν έχω δοκιμάσει τίποτα χειρότερο μέχρι τώρα. ΑΙΣΧΟΣ (δεν περιγράφεται)
E-CIG - Cowboy Μια απ' τα ίδια. Δεν έχω δοκιμάσει το ίδιο σε άλλη εταιρία μήπως έχει διαφορά.
NOBACCO - Cigar Ευχαριστώ δεν θα πάρω !!!
NOBACCO PLAN-B - Fruit Feast Αηδία. Είναι τόσο βαρύ το άρωμα που σε μπουχτίζει αμέσως. Δεν φτιάχνει ούτε αραιωμένο.
NOBACCO - Vanilla Ισχύει ακριβώς ότι και στο παραπάνω.
DECADENCE - Desert Blend ΟΧΙ - ΟΧΙ - ΟΧΙ. Κάτι σαν το Prime.
DECADENCE - Coffee Τί καφές είναι ακριβώς ???
OVALE - Cognac Tobacco Δέν ξέρω αν μοιάζει με Cognac, πάντως METAXA δεν είναι.
Αυτές είναι οι χειρότερες που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα και έπεται συνέχεια !!!

Αποσυνδεδεμένος dttas

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #423 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 14:02 »
reggae night από flavourart natura.... σαν να καπνίζεις υγρό με γεύση κάκτου.. δεν παλεύεται με τίποτα.. ότι πρέπει για νεροχύτη

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #424 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 17:07 »
Το reggae night εμένα (και όχι μόνο) μου θύμισε καροτόζουμο. Χάλι.....

Αποσυνδεδεμένος bender

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • ...like a normal person?
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #425 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 23:22 »
PREGIO.
Αρχικα μυριζε σκέτο μπλε οινόπνευμα. Δεν το εβαλα κατω ευκολα και αργοτερα, καθως ξεθύμαινε το οινόπνευμα, καταφερα να διακρίνω και μια νύξη ούρων.
Μετα τη 2η μέρα όμως, άρχισε να μεστώνει και ξεδιπλωσε την ποικιλία των αρωματων του.

Μπλέ οινόπνευμα, ποδαριλα (απο ξεκάλτσωτα all star) καφες, καπνος και μια νύξη ούρων.

υγ. δεν μπορώ να πιστεψω πως χαρακτηριζεται "ουδέτερο καπνικο"   :o

Αποσυνδεδεμένος Turok

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #426 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 23:49 »
Το τομπακο που κανω τωρα δεν με ενθουσιασε. Πολυ "ουδετερο" και "αγευστο". Οχι οτι ειναι και χαλια αλλα λεμε τωρα.

Αποσυνδεδεμένος EarthquakeRita

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αντε να μην τρελαθώ...... :P
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #427 στις: Φεβρουαρίου 17, 2012, 00:08 »
PREGIO.
Αρχικα μυριζε σκέτο μπλε οινόπνευμα. Δεν το εβαλα κατω ευκολα και αργοτερα, καθως ξεθύμαινε το οινόπνευμα, καταφερα να διακρίνω και μια νύξη ούρων.
Μετα τη 2η μέρα όμως, άρχισε να μεστώνει και ξεδιπλωσε την ποικιλία των αρωματων του.

Μπλέ οινόπνευμα, ποδαριλα (απο ξεκάλτσωτα all star) καφες, καπνος και μια νύξη ούρων.

υγ. δεν μπορώ να πιστεψω πως χαρακτηριζεται "ουδέτερο καπνικο"   :o

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχααχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα ΑΚΡΙΒΩΣ ....ΜΕ ΚΆΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....αυτό ακριβώς έπαθα και εγώ όταν το πήρα......και φυσικά το πέταξα με την μια  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #428 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 19:39 »
Τα χειροτερα απο οσα εχω κανει εως τωρα ειναι τα εξης:
1)Nobacco Vanillia 6mg....Αηδια
2)Nobacco Mystique Cappucino 12mg...Χαλια γευση..Μου βγαζει εντονη ΚΑΙΛΑ....
3)Halo Tribecca 18mg...Καμμενη καραμελα με ειδικα επεξεργασμενη οινοπνευματιλα..Μλπιαχ....
4)Flavourart Virginia 18mg...Οχι εντονη γευαη και ελαχιστο εως καθολου γλυκισμα, αλλα μου θυμιζε πολυ κανονικο τσιγαρο που το εχω σιχαθει..
5)Nobacco Mystique Preggio....Δεν το δοκιμασα καν διοτι η μυρωδια του ειναι ακριβως σαν ασετον και η χειροτερη απ'οσα υγρα εχω μυρισει,οποτε και δεν γνωριζω για την γευση του...
Αντιθετα εως τωρα τα καλυτερα υγρα που εχω κανει ειναι:
1)Nobacco RY4 11mg...Κορυφαιο αρωμα και γευση...
2Nobacco Mystique Golden Margy 18mg..Εντονη ωραια γευση μελιου,αλλα χωρις καλο χτυπημα...
3)Nobacco Mystique Valuto 12mg...Οχι ιδιαιτερα γλυκο με γευση που θυμιζει σταφιδα....

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #429 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 19:59 »
μόλις είχα μια τραυματική εμπειρία με το KENT από τη σειρά Wera Garden από Inawera....δεν μπορώ να περιγράψω άλλο.

Υπάρχουν τα αγαπημένα σου, τα ωραία, τα ουδέτερα, τα άσχημα, τα αηδιαστικά και το Kent...

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #430 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 20:03 »
Nobacco - Golden Margy - ενοχλητικη γλυκαδα για τα γουστα μου, νομιζα οτι θα μου προκαλεσει πονοκεφαλο οπως ακριβως τα εντονα αρωματα στα ταξι που πιτσιρικας επαιρνα και σχεδον παντα με "χαλαγαν" - δοθηκε σε ατμοσυναντηση

Ecocig (Vapeshop.gr) - Marlborough - οχι μονο δε μου θυμισε Marlboro, αλλα ουτε καν καπνο, μυρωδια; Δενε χω ιδεα με τι να τη παρομοιασω, κατι σε οινοπνευματωδες ποδαριλα; Εφυγε στο νεροχυτη οταν χρειαστηκα αδειο μπουκαλακι

Αποσυνδεδεμένος sakissakis

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
  • που ήσουν ρε κινέζε τόσα χρόνια?
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #431 στις: Φεβρουαρίου 19, 2012, 20:13 »
κάτι παίζει με αυτή την  οινοπνευματώδη ποδαρίλα γιατί την έχω συναντήσει και σε άλλα αρώματα όπως η γαλλική βανίλια απο greenhouse  :))
μάλλον την βρίσκουν ελεύθερη στην φύση και βγαίνει φτηνή

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #432 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 16:24 »
Δεν θυμαμαι αν εχω ξαναψηφισε...
Το χειροτερο αρωμα που εχω ατμισει ειναι το camel Natura...Κολωνια λεμονι Μυρτω. Ασε που δεν φευγει με τιποτα η βρωμα απο τον ατμοποιητη απαξ και κανεις το λαθος να το ατμισεις...

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #433 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 03:31 »
Χειρότερη με διαφορά: RY4 Dekang από healthcabin... :( Δεν εχω δοκιμάσει RY4 άλλης μάρκας και μετά από αυτή την εμπειρία μου δεν παίζει να το κάνω. Στην ίδια παραγγελία πήρα κι ένα RY4 φτιαγμένο από healthcabin και αρνούμαι να το δοκιμάσω... :D Εχω δει ότι αρέσει σε πολλούς αλλά εμένα δε μου κάθεται ρε παιδια... Το παλεψα αλλα δεν... Είναι σαν καβουρδισμένο κεράσι, αρωματισμένο με πατσουλί... Το σπασα και με unflavored pg/vg αλλά τπτα :-\ Δε λέω ότι είναι τοσο τραγικό όπως άλλα που διαβάζω εδώ (βλέπε ποδαρίλα, σφουγγαρίστρα, tide κ.τ.λ :)) αλλά  πολύ χημική γλυκύτητα ρε παιδι μου, δεν κανει... 
Υποσημειωση: Από throathit για 11mg νικοτίνης που το 'χω, σκοτωνει. Μου κάνει ανετα για 18αρι αλλων εταιριών...

Αποσυνδεδεμένος Entombed

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #434 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 03:33 »
Nobacco - Golden Margy - ενοχλητικη γλυκαδα για τα γουστα μου, νομιζα οτι θα μου προκαλεσει πονοκεφαλο οπως ακριβως τα εντονα αρωματα στα ταξι που πιτσιρικας επαιρνα και σχεδον παντα με "χαλαγαν" - δοθηκε σε ατμοσυναντηση

Ecocig (Vapeshop.gr) - Marlborough - οχι μονο δε μου θυμισε Marlboro, αλλα ουτε καν καπνο, μυρωδια; Δενε χω ιδεα με τι να τη παρομοιασω, κατι σε οινοπνευματωδες ποδαριλα; Εφυγε στο νεροχυτη οταν χρειαστηκα αδειο μπουκαλακι
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115727 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824214 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507222 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8905 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154692 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568682 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243747 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294105 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1724 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762671 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1096 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem