vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

150 επισκέπτες, 7 χρήστες
Sergios, dimitrisd, SEB, ahill2, lagoudakis, fds12, Jorge

Twitter

Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #120 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 14:01 »
εγω παρατηρησα οτι δεν θολωνουν με το ατμισμα.. περισσοτερο θολωνουν με τα χνοτα... παρα με το ατμισμα.

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #121 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 14:49 »
Εμένα πάλι συνέχεια θαμπώνει το πίσω τζάμι  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #122 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 14:56 »
Με αυτο το προιον τα θολωμενα τζαμια ειναι παρελθον  :))
http://www.youtube.com/watch?v=0lOX6XP0JDk&feature=player_embedded#!

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #123 στις: Ιανουαρίου 05, 2012, 15:14 »
Εμένα πάλι συνέχεια θαμπώνει το πίσω τζάμι  :hmmm:
Αυτο ειναι μονιμο οπως και η αναμμενη μονιμα αντισταση πισω ;D
Με αυτο το προιον τα θολωμενα τζαμια ειναι παρελθον  :))
http://www.youtube.com/watch?v=0lOX6XP0JDk&feature=player_embedded#!

Πηρα ενα σπρει ειδικα για το θολωμα αλλα ακομα δεν αξιωθηκα να το δοκιμασω :)

Αποσυνδεδεμένος noa

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #124 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 23:13 »
ΧΑχαχα, τι χαρα που δεν ειμαι ο μονος που απορει αν γινεται απο το ΗΤ αυτο το θολωμα! Μια απο τα ιδια, θολωνει το παρ μπριτς μου!  :))

Σκαω λιιιιιγο το παραθυρακι και ειμαι κομπλε.. Για γλιτσα κλπ δε ξερω θα το τσεκαρω οταν με το καλο φυγω απο τη δουλεια μου.. Αυριο μεθαυριο...  :wall:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2012, 02:55 από noa »

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #125 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 09:20 »
Δεν ξέρω στην πλειοψηφία τι κάνετε όσοι οδηγείτε αυτοκίνητο..αλλά ρε παιδιά λίγο προσοχή πραγματικά...

Θα έρθει να καταντήσει σαν την φάση με το κινητό τηλέφωνο πιστέψτε με

Οδηγώ vespa από τότε που ήρθα Ελλάδα το 2006 δεν οδηγώ αυτοκίνητο ..δεν το θέλω,..

Εχθές το απόγευμα στο δρόμο μου για το κέντρο (που είχαμε την βεσποσυνάντησή μας) Μεσογείων στο Νομισματοκοπείο με έκοψε δεξιά ένα Leon
χωρίς να βγάλει φλας χωρίς τίποτα.Τον είδα ότι άτμιζε τον οδηγό και στο τσακ δεν με πήρε σβάρνα...στο τσακ...
Στο ένα χέρι και στο στόμα το GIANT και με το άλλο το τιμόνι ...

Μπορεί τώρα να μην ήμουν εδώ να σας γράφω αυτές τις γραμμές...

Μπορεί να είναι και συμφορουμίστας και να το διαβάσει...δεν ξέρω

προσοχή ρε παιδιά...προσοχή.


Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #126 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 10:39 »
Φίλε φερράρι δυστυχως του τύπου που πήγε να σε στείλει αδιάβαστο δε του φταιγε οτι ρούφαγε το giant , αλλά η σάπια νοοτροπία που έχουν πολλοί οδηγοί αυτοκινήτων και το οτι οι πιο πολλοί δεν υπολογίζουν τα μηχανάκια δε κυττάν καθρέφτες σχεδόν ποτέ δε χρησιμοποιούνε φλάς αλλάζουν στη ψύχρα λωρίδα περνάνε με κόκκινο κάνουν σφήνες και αλλα πολλά.Τα ξέρουμε ολοι μας κάθε μέρα στο δρόμο είμαστε οι πιο πολλοί.Δυστυχώς αν δεν οδηγάνε μηχανάκι είναι ελάχιστοι αυτοί που προσέχουν τους καθρέφτες τους για μηχανάκια.
Εγω οδηγάω και μηχανή και αυτοκίνητο αλλα πάντα κύτταγα για μηχανάκια,ακόμα και οταν δεν είχα μηχανή.Θέμα παιδείας αλλά και νοοτροπίας είναι και ας καπνίζεις και αργιλέ μέσα στ αμάξι αρκεί να σέβεσαι και να προσέχεις κάποια πράματα  ;)

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #127 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:08 »
Φίλε φερράρι δυστυχως του τύπου που πήγε να σε στείλει αδιάβαστο δε του φταιγε οτι ρούφαγε το giant , αλλά η σάπια νοοτροπία που έχουν πολλοί οδηγοί αυτοκινήτων και το οτι οι πιο πολλοί δεν υπολογίζουν τα μηχανάκια δε κυττάν καθρέφτες σχεδόν ποτέ δε χρησιμοποιούνε φλάς αλλάζουν στη ψύχρα λωρίδα περνάνε με κόκκινο κάνουν σφήνες και αλλα πολλά.Τα ξέρουμε ολοι μας κάθε μέρα στο δρόμο είμαστε οι πιο πολλοί.Δυστυχώς αν δεν οδηγάνε μηχανάκι είναι ελάχιστοι αυτοί που προσέχουν τους καθρέφτες τους για μηχανάκια.
Εγω οδηγάω και μηχανή και αυτοκίνητο αλλα πάντα κύτταγα για μηχανάκια,ακόμα και οταν δεν είχα μηχανή.Θέμα παιδείας αλλά και νοοτροπίας είναι και ας καπνίζεις και αργιλέ μέσα στ αμάξι αρκεί να σέβεσαι και να προσέχεις κάποια πράματα  ;)

σωστοοοοος έτσι είναι ακριβώς όπως τα λες.

απλά επειδή το είχε ο συγκεκριμένος είναι λόγος για αναφορά και για προσοχή σε όσους ατμίζουν και οδηγούν 

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #128 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:40 »
σωστοοοοος έτσι είναι ακριβώς όπως τα λες.

απλά επειδή το είχε ο συγκεκριμένος είναι λόγος για αναφορά και για προσοχή σε όσους ατμίζουν και οδηγούν
Η αληθεια και διαφορα ειναι οτι το ΗΤ το κρατας σχεδον σαν κινητο και οχι αναμεσα στα δαχτυλα οπως ενα ΚΤ...
Φίλε φερράρι δυστυχως του τύπου που πήγε να σε στείλει αδιάβαστο δε του φταιγε οτι ρούφαγε το giant , αλλά η σάπια νοοτροπία που έχουν πολλοί οδηγοί αυτοκινήτων και το οτι οι πιο πολλοί δεν υπολογίζουν τα μηχανάκια δε κυττάν καθρέφτες σχεδόν ποτέ δε χρησιμοποιούνε φλάς αλλάζουν στη ψύχρα λωρίδα περνάνε με κόκκινο κάνουν σφήνες και αλλα πολλά.Τα ξέρουμε ολοι μας κάθε μέρα στο δρόμο είμαστε οι πιο πολλοί.Δυστυχώς αν δεν οδηγάνε μηχανάκι είναι ελάχιστοι αυτοί που προσέχουν τους καθρέφτες τους για μηχανάκια.
Εγω οδηγάω και μηχανή και αυτοκίνητο αλλα πάντα κύτταγα για μηχανάκια,ακόμα και οταν δεν είχα μηχανή.Θέμα παιδείας αλλά και νοοτροπίας είναι και ας καπνίζεις και αργιλέ μέσα στ αμάξι αρκεί να σέβεσαι και να προσέχεις κάποια πράματα  ;)
Ποσο σε *νιωθω*... ;D (αλλα και με τα μηχανακια κανουμε/νε φαφαριες καμμια φορα :))(οδηγω απο το 93 μηχανακι και απο το 96 και αυτοκινητο))

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #129 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:54 »
σωστοοοοος έτσι είναι ακριβώς όπως τα λες.

απλά επειδή το είχε ο συγκεκριμένος είναι λόγος για αναφορά και για προσοχή σε όσους ατμίζουν και οδηγούν

Αδερφέ και εγω κρατάω το ματσούκι που είναι μεγαλύτερο κιόλας του giant και το χω πιπίλα οταν οδηγάω,αλλά τους καθρέφτες τους κυττάω πάντα και τα φλασακια δε τα ξεχνάω ποτέ.Είπαμε είναι θέμα νοοτροπίας και παιδείας,και κατα πόσο κοιμάσαι όρθιος οταν οδηγάς ;) Ο συγκεκριμένος τύπος που σου κανε τη κέντα είτε ρούφαγε είτε οχι ητ την ιδια ακριβώς μ@λακία θα έκανε,αυτό στο υπογράφω :)

Η αληθεια και διαφορα ειναι οτι το ΗΤ το κρατας σχεδον σαν κινητο και οχι αναμεσα στα δαχτυλα οπως ενα ΚΤ...Ποσο σε *νιωθω*... ;D (αλλα και με τα μηχανακια κανουμε/νε φαφαριες καμμια φορα :))(οδηγω απο το 93 μηχανακι και απο το 96 και αυτοκινητο))

Bεβαίως και μηχανόβιοι υπάρχουν αρκετά γίδια,κυρίως πιτσιρικάδες παπόβιοι όμως.Εγω αν κάνω μια σούζα σε τι ενοχλώ τον οδηγό του Ι.Χ   :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #130 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:05 »
Bεβαίως και μηχανόβιοι υπάρχουν αρκετά γίδια,κυρίως πιτσιρικάδες παπόβιοι όμως.Εγω αν κάνω μια σούζα σε τι ενοχλώ τον οδηγό του Ι.Χ   :hmmm:
Φαφαριες δεν εννοω τη σουζα αλλα χωσιματακια *πονηρα* αναμεσα σε αμαξια και τετοια... ;D (και εγω καμμια φορα *σκουπιζω* τον δρομο με το WR 250Χ μου αλλα σε αδειο δρομο να μην ενοχλησω η ακομα χειροτερα με *ενοχλησει* κανεις :)) )
Οσο αναφορα το θαμπωμα στα τζαμια τελικα ναι το ΗΤ αφηνει ΛΕΡΩΜΕΝΟ τζαμι.Το δοκιμασα και σε αυτοκινητα φιλων  ;D :))

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #131 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:24 »
Θα αναγκαστώ να καθαρίσω το τζάμι απο μεσα δηλαδή? Ενα χρόνο ακομα και εκλεινα δεκαετία... γ@#ώτο.....   :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος Pandemonioum

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #132 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 14:06 »
Μια ερωτησούλα/παρατήρηση θα ήθελα να κάνω.
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς.
Μιλάμε συνεχώς για ατμό αλλά έχω παρατηρήσει ένα πέπλο καπνού (γίνετε αντιληπτό κοντά σε παράθυρο όπου έχουμε εισερχόμενο φωτισμό) να αιωρείται στο δωμάτιο.
Από ότι ξέρω ο ατμός διαλύεται ενώ μόνο τα προϊόντα καύσης δημιουργούν τέτοιο καπνό.
Ατμίζω επί το πλείστον tribeca και old black tobacco της Ovale. Το παρατηρώ και με τα δυο υγρά.
Ποια είναι η άποψη σας φίλοι συν-ατμιστές?

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #133 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 14:11 »
Μην μπερδευεις τον ατμο απο νερο με τον ατμο απο γλυκερινη.
Ατμοι και δυο αλλα αλλης πυκνοτητας και υφης.

Αποσυνδεδεμένος dm4891

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμός και υπολείμματα στο χώρο.
« Απάντηση #134 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 14:14 »
αυτό που λές το έχω παρατηρήσει κ εγώ
το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι :
όλο κ κάποια προϊόντα καύσης θα υπάρχουν !!! :confused1:
πχ αρώματα ..... ( λέω τώρα) :hmmm:
το μόνο παρήγορο είναι ότι δεν είναι τόσο έντονο  :heat:
οπως με το κτ που αν άνοιγες πόρτα έβλεπες΄να βγαίνει καπνός σαν να είχες πάρει φωτιά !!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571327 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1607 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7619 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120969 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 593 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 322 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326162 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8451 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297179 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827308 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511086 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9500 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios