vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

73 επισκέπτες, 4 χρήστες
maprix, Milarepa, pngtszs1976, Buliwyf

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #315 στις: Απριλίου 25, 2011, 21:45 »
εγώ το γέλιο το έριξα αυτές τις μέρες στο χωριό μου.Πάντα το Ρετάλια Ξυλομόντ στο χέρι και δώστου ντουμάνι.
Τι είναι τούτο πάλι?
Θα μας μουρλανς μπίτι?
Για δαύτο μπορείς να πάρεις και μπαταρίες απο τον Στέλιο? =το πολυκατάστημα του χωριού  :laugh1: :laugh1:
με τι το γεμίζεις μωρέ τουτο το διάολο?
πολυ γέλιο λέμε. :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #316 στις: Απριλίου 26, 2011, 11:56 »
εγώ το γέλιο το έριξα αυτές τις μέρες στο χωριό μου.Πάντα το Ρετάλια Ξυλομόντ στο χέρι και δώστου ντουμάνι.
Τι είναι τούτο πάλι?
Θα μας μουρλανς μπίτι?
Για δαύτο μπορείς να πάρεις και μπαταρίες απο τον Στέλιο? =το πολυκατάστημα του χωριού  :laugh1: :laugh1:
με τι το γεμίζεις μωρέ τουτο το διάολο?
πολυ γέλιο λέμε. :laugh1: :laugh1:
:respect:
μπίτι τι σημαίνει?????

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #317 στις: Απριλίου 26, 2011, 12:08 »
ΚΑλημέρα Λεμονιά Χρόνια Πολλά.γιορτάζεις μεθαύριο την Πρωτομαγιά.  8)
Μπίτι σημαίνει ,τελείως και σε μερικές προτάσεις καθόλου.
Θα μας μουρλανς μπιτι=θα μας τρελάνεις εντελώς?
Δεν κατεω μπιτι=Δεν ξέρω καθόλου.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #318 στις: Απριλίου 26, 2011, 13:29 »
Ένας άλλος που με είδε με δαύτο στο χέρι,
<<Εσύ κάπνιζες αρκετά θυμάμε.Με αυτούνο το διάολο το έκοψες?>>
<<εχω να καπνίσω τσιγάρο εδώ και ενάμιση χρόνο του λέω>>
<<εγω το έκοψα μαχαίρι ,χωρίς να έχω αυτουνο το διαολο>>
πετάγετε η γυναίκα του ,
<<μπα στο διαολο που το έκοψες.αυτουνα που καπνιζεις περα στο καταράχη στα προβατα είναι απο τα κομένα?>>
Ξερός ο Μήτσος

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #319 στις: Απριλίου 26, 2011, 13:32 »
Ένας άλλος που με είδε με δαύτο στο χέρι,
<<Εσύ κάπνιζες αρκετά θυμάμε.Με αυτούνο το διάολο το έκοψες?>>
<<εχω να καπνίσω τσιγάρο εδώ και ενάμιση χρόνο του λέω>>
<<εγω το έκοψα μαχαίρι ,χωρίς να έχω αυτουνο το διαολο>>
πετάγετε η γυναίκα του ,
<<μπα στο διαολο που το έκοψες.αυτουνα που καπνιζεις περα στο καταράχη στα προβατα είναι απο τα κομένα?>>
Ξερός ο Μήτσος
:laugh1: :laugh1: :laugh1: Ειλικρινα εχω πεσει κατω!!!! :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #320 στις: Απριλίου 26, 2011, 18:03 »
Σημερα ημουν στο mall και καθησα σε ενα παγκακι περιμενοντας την γυναικα μου και τον γιο μου . Καποια στιγμη με ειδε μια καθαριστρια και ηρθε κοντα μου για να με προειδοποιησει πως κυκλοφορει ο υπευθυνος εκει κοντα , να εχω τον νου μου . Την ευχαριστησα και συνεχισα να ατμιζω ,  διακριτικα βεβαια .

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #321 στις: Απριλίου 26, 2011, 18:06 »
Δεν είχα πρόβλημα στο Mall - έρχονται τρέχοντας όταν σε βλέπουν και στα 2 μέτρα κάνουν μεταβολή...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #322 στις: Απριλίου 27, 2011, 09:32 »
Δεν είχα πρόβλημα στο Mall - έρχονται τρέχοντας όταν σε βλέπουν και στα 2 μέτρα κάνουν μεταβολή...

Μην μου λετε για mall!!!! σας παρακαλω παιδια!!!!!
Γιατι σημερα πρωι πρωι ημουν σε ενα mall λιγο πριν παω για την δουλεια μου, κ εκει που κοιταζω μια βιτρινα? κ ατμιζω ντουμανια τι να δω? πισω μου να στεκεται ενας μοταουα (Παπας μουσουλμανος) με ενα μαστηγιο στο χερι!!!!!!

 Εγω ακομα με το ατμοπλοιο στο χερι να ατιμιζω κ ανυποψιαστη γυριζω με αποτομο τροπο χωρις να καταλαβω οτι ειναι μοταουα, κ του λεω:
"Τρεχει κατι "?? κ τοτε τι μου λεει? "Γιατι εχεις ακαλυπτο το κεφαλι σου" ??????? με αγρια φωνη!!! εγω παγωσα!! αφου εδω πρεπει πολλες φορες να καλυπτεις το κεφαλι σου αφου ειναι ο μουσουλμανικος νομος αν κ εγω σπανια ως ποτε το καλυπτω!!!

Τοτε βλεπει κ το ατμοπλοιο στο χερι κ αρχισε να φωναζει οτι ειμαι παιδι του διαβολου!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Με φανταζεστε??? πρωι πρωι να με κραζει ρε παιδια ο ανθρωπος?  :laugh1: :laugh1:

Δεν μου φτανε η τρομαρα που πηρα? αρχισε να με ρωταει τι ειναι αυτο που βγαζει ατμους!!!!  :laugh1: :laugh1:

Ηρθε καποιος γνωστος μου ευτυχως κ με εσωσε !! Αλλιως? τωρα απο αλλου μαλλον θα σας εγραφα!!!

Στην Ελλαδα θα βγαλω το αχτι μου!!!! θα ατμιζω παντου!!!!!! κ ας ερθει κανεις να μου  πει!!! Ειλικρινα το λεω !!!!!

Συγνωμη μα στα mall το ατμισμα δεν απαγορευεται!!!! Δεν καταλαβαινω???????
στην Σαουδικη Αραβια εισαστε κ εσεις????  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #323 στις: Απριλίου 27, 2011, 15:24 »
Τα τελευταία μηνύματα για τις αραβικές νοοτροπίες μεταφέρθηκαν εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2230.0.html

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #324 στις: Ιουνίου 01, 2011, 19:30 »
Θα σας πω και γω την προσωπική μου εμπιρεία. Προχθές στην δουλειά μου ενώ κατέβηκα για διάλειμμα με έναν καπνιστή, βγάζω δειλά δειλά το EGO-T με ηλεκτρονική μπαταρία των 650mAh για να ατμίσω. Την 650αρα την έχω για εκτός σπιτιού καθώς δεν θέλω να τραβάω τα βλέμματα διαφόρων περίεργων. Ο τύπος λοιπόν μου λέει τι είναι αυτό. Λέω ηλεκτρονικό τσιγάρο. Και μου απαντά απαξιωτικά και τι καπνίζεις όπιο.... Ε νομίζω τα λόγια και τα σχόλια είναι περιττά. Απλά εκείνη την στιγμή μου ήρθαν τα λόγια του εμπόρου που μου είχε πουλήσει το πρώτο μου Ovale EGO-T  από το τηλέφωνο και όταν τον ρώτησα αν μπορώ να βρώ ετοιμοπαράδοτα EGO-T στην Θεσσαλονίκη μου είπε "Στην Θεσσαλονίκη είναι λίγο πίσω όσον αφορά το Ηλεκτρονικό Τσιγάρο" και φυσικά από την πρώτη δημόσια εμπειρία μου επιβεβαιώθηκε και αυτός αλλά και το αυταπόδεικτο. Δυστυχώς βέβαια για μένα, διότι δεν καταλαβαίνω γιατί να ντρεπόμαστε εμείς που ατμίζουμε. Καλύτερα να ντρέπονται αυτοί που καπνίζουν!!! :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #325 στις: Ιουνίου 01, 2011, 20:24 »
Δυστυχώς βέβαια για μένα, διότι δεν καταλαβαίνω γιατί να ντρεπόμαστε εμείς που ατμίζουμε. Καλύτερα να ντρέπονται αυτοί που καπνίζουν!!! :angry_orange:


σωστός είσαι έτσι τους λέω και εγώ

Αποσυνδεδεμένος panosath

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #326 στις: Ιουνίου 01, 2011, 22:20 »
Το καλυτερο μου ειναι στη δουλεια...
εκει που οι σεκιουριταδες με κυνηγαγαν οπου και να πηγαινα για να με τσακωσουν, τωρα πλεον ατμιζω χυμα μπροστα τους και γουσταρω!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #327 στις: Ιουνίου 02, 2011, 21:02 »
Μη μασάτε ρε... ατμίζετε άνετοι κι άστε τον κόσμο να κοιτάει ελεύθερα...

Εγώ μετά την 2η μέρα δεν είχα κανένα απολύτως κόλλημα. Πριν 2-3 μέρες μάλιστα πήγαινα πεζός κάπου κι έξω από το μετρό Πανεπιστήμιο έκανα στάση σε πεζουλάκι να γεμίσω το fog  :))

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #328 στις: Ιουνίου 02, 2011, 23:38 »
Εμένα να δεις πως με κοιτάζουν στη πλατεία που ανοίγω το τσαντάκι, βγάζω σύριγγα, τραβάω από το μπουκαλάκι (εκεί οι κόρες των ματιών έχουν διασταλεί)  :o, στη συνέχεια βγάζω την αμπούλα, την γεμίζω και συνεχίζω το άτμισμα!!!!  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #329 στις: Ιουνίου 03, 2011, 00:03 »
Στην πλατεία αθεόφοβε,σαν γιατρός χωρίς σύνορα  :laugh1:  πάρε καμιά εφεδρική αμπούλα μαζί σου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823407 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:49
από Buliwyf
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1114311 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 13, 2024, 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506356 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8794 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154281 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568228 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243333 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293536 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1582 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762271 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3890 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem