vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

201 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #270 στις: Μαρτίου 28, 2011, 22:25 »
όπως λέει και ο hifistud στο video με το GG δεν σε μπερδευουν για καπνιστη ότι ατμους και να βγάζεις :D

Αποσυνδεδεμένος notis_2011

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο αετός πεθαίνει στον αέρα ελεύθερος και δυνατός!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #271 στις: Μαρτίου 29, 2011, 09:35 »
Στις 10 μέρες που ατμίζω έχω παρατηρήσει ότι με κοιτάνε λίγο κάπως,σαν να μην καταλαβαίνουν τι κάνω(το η.τ μου δεν μοιάζει με κ.τ).Στις πρώτες μέρες να πω την αλήθεια μου ψιλοντρεπόμουν να το βγάλω σε καφετέρια αλλά τώρα οκ,το βγάζω με άνεση.

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #272 στις: Μαρτίου 29, 2011, 14:46 »
Φίλε αυτο το πράγμα το βιώνω εδώ και 3 χρόνια και μπορώ πλέον να πω με σιγουριά ότι οι περισοτεροι όντως δεν ξέρουν τι είναι αυτο το "περίεργο πράγμα" που βγάζει καπνούς.
Πιστεύω πως θα περάσουν πολλά χρόνια ακόμα για να μπορούμε να λέμε ότι το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι κάτι το ευρέως διαδεδομένο οπότε κοιτά να τα συνηθησεις τα περίεργα βλέμματα και welcome to the club!

Αποσυνδεδεμένος spookys

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #273 στις: Μαρτίου 29, 2011, 16:48 »
Μία εβδομάδα στην κατοχή μου το η.τ.
και οι ερωτήσεις πέφτουν βροχή.
Τα βλέμματα δε...αμέτρητα !!

Αντιπρόσωπος να ήμουν,
θα είχα τρελή πελατεία !!

Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και αντιπρόσωπος
παραφαρμακευτικής εταιρίας.
Λες να μιλήσω με funstore.gr ??   8)

Αποσυνδεδεμένος notis_2011

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο αετός πεθαίνει στον αέρα ελεύθερος και δυνατός!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #274 στις: Μαρτίου 29, 2011, 18:03 »

Πιστεύω πως θα περάσουν πολλά χρόνια ακόμα για να μπορούμε να λέμε ότι το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι κάτι το ευρέως διαδεδομένο οπότε κοιτά να τα συνηθησεις τα περίεργα βλέμματα και welcome to the club!
Καλως σας βρήκα φίλοι συν-ατμιστές!!!!

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #275 στις: Απριλίου 02, 2011, 02:15 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cjVf49QZpmk[/youtube]
Ολοι χαρηκαμε οταν ειδαμε τον johnny depp να καπνιζει το ηλεκτρονικο του τσιγαρο στην ταινια "ο τουριστας" αλλα κανεις δεν ειδε μαλλον αυτα που ειπωθηκαν μετα, παραθετω το διαλογο:

Σας πειράζει που καπνίζω;
Δεν είναι αληθινό τσιγάρο.



Τι;


Είναι ηλεκτρονικό.
Μεταφέρει την ίδια ποσότητα νικοτίνης,
αλλά ο καπνός είναι ατμός. Κοιτάξτε.
Υπέροχο...



Είμαι κάπως απογοητευμένη.


Θα θέλατε να κάπνισμα πραγματικά;


Θα προτιμούσα να είστε ένας άντρας
που κάνει αυτό που του αρέσει.


P.S. Στο τελος της ταινιας που ο johnny depp απο "φλωρακος" μεταμορφωνεται στον "γ@....ω και δερνω" αναβει κανονικο τσιγαρο....................

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #276 στις: Απριλίου 02, 2011, 04:32 »
Πολλοί από τους θεατές αυτών των ταινιών αγνοούν καν την ύπαρξη του η.τ. Μόνο και μόνο το ότι αναφέρθηκε στην ταινία εγώ το βρίσκω θετικό.
Αν δεν ήξερα την ύπαρξη του η.τ και έβλεπα την ταινία δεν πρόκειται να με απασχολούσαν και πολύ τα σχόλια της κυρίας. Αν ήθελα να κόψω το τσιγάρο θα ρωτούσα και θα έτρεχα αμέσως να το δοκιμάσω.

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #277 στις: Απριλίου 02, 2011, 09:58 »
Πολλοί από τους θεατές αυτών των ταινιών αγνοούν καν την ύπαρξη του η.τ. Μόνο και μόνο το ότι αναφέρθηκε στην ταινία εγώ το βρίσκω θετικό.
Αν δεν ήξερα την ύπαρξη του η.τ και έβλεπα την ταινία δεν πρόκειται να με απασχολούσαν και πολύ τα σχόλια της κυρίας. Αν ήθελα να κόψω το τσιγάρο θα ρωτούσα και θα έτρεχα αμέσως να το δοκιμάσω.
Και για του λόγου το αληθές, ο λόγος που βρίσκομαι σήμερα εδώ είναι η συγκεκριμένη ταινία.
Τώρα το τί είπε η Angelina και τί έκανε ο Johnny στο τέλος λίγη σημασία έχουν. Σημασία έχει ότι βλέποντας τη σκηνή ξεκίνησα αμέσως το ψάξιμο.

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #278 στις: Απριλίου 02, 2011, 13:45 »
Βέβαια, το να πεθαινεις σαν άντρας από τον καρκίνο είναι καλύτερα!!!!

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #279 στις: Απριλίου 02, 2011, 14:26 »
ναι οπως λενε καλυτερα δειλος και ζωντανος παρα ηρωας και νεκρος
στην αρχη σαν εξωγηηνο μετα λιγο λοξα και τωρα με σεβασμο γιατι
ατμιζω οπου νανε χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #280 στις: Απριλίου 02, 2011, 14:38 »
Λοιποοον  :) Έχθες το βράδυ ήταν ο Δήμος Αναστασιάδης στην Καβάλα για μία εμφάνιση σε ένα club. Κατά της 11 παρα πήγαμε παρέα επειδή είχαμε τραπέζι και ήταν πολύ χαλαρά τα πράγματα εκείνη την ώρα.. Στην Πόρτα 2  :fight_shot_bandana: :fight_shot_auto:  ;)  κάνανε promotion τσιγάρα. Πρώτη φορά στην ζωή μου απάντησα όχι δεν καπνίζω  :D και της λέω όοομως ατμίζω! Τα παίξανε τα κοριτσάκια δεν είχα κάτι πολύ καραμπάμ μια μπαταρία 1100mah και 901 LR με 510 tank  8) Το καλύτερο είναι πως ρωτάει η μία: ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?? και της λέω δεν είναι επί του παρόντος γιατί ήταν μεγάλη κομπανία εκεί! Καλά στο Live με κοιτούσαν αρκετά θα έλεγα.. Το πιό σημαντικό απ'όλα είναι πως εχθές σε συνδυασμό με ποτό δεν πέρασε για πρώτη φορά το κτ ούτε από το μυαλό μου.. Είχα συνδυάσει το τσιγάρο άμεσα με την διασκέδαση και από την μέρα που ξεκίνησα το άτμισμα το αναπολούσα.. Εχθές μπορώ να πω δεν υπήρξε τέτοιο θέμα  :D

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #281 στις: Απριλίου 02, 2011, 16:02 »
Aν ο johnny depp χρησιμοποιούσε κάποια μόντα ή eGo-T , σίγουρα δεν θα άναβε ΚΤ στο τέλος.

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #282 στις: Απριλίου 02, 2011, 16:44 »
Μετά το ego-t δεν υπάρχει γυρισμος στο κανονικό τσιγάρο. Με τέτοια έντονη γεύση και τόσο πλούσιο ατμό τι άλλο να θέλει κάποιος. Δώστε στον Johny να δοκιμάσει και αν ξαναπιασει καν. τσιγάρο γράψτε μου!
Ego-t, με τέτοια ντουμανια ποτέ ξανά χαρμανια!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #283 στις: Απριλίου 02, 2011, 18:00 »
eGo-T και στην απογοητευμένη κυρία της ταινίας  8)

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #284 στις: Απριλίου 03, 2011, 03:48 »
4η μέρα ατμίσματος σήμερα και βγήκα πρώτη φορά για καφέ με το Η.Τ.

Όταν μπήκα στο μαγαζί για να πω την αλήθεια δεν ήμουν και πολύ άνετα. Σκεφτόμουν ότι με το που θα το βγάλω θα έχω 50 περίεργα βλέματα πάνω μου... 

"Με τέτοιες σκέψεις ξινός θα μου βγει ο καφές.... ρε δεν πάει στο δ....λο..." σκέφτομαι και το βγάζω.

Προς μεγάλη μου έκπληξη παρατήρησα σιγά σιγά ότι αν και έριξαν κάποιες ματιές μερικοί, κανείς δεν το έβλεπε σαν κάτι "εξωγήινο". Μέσα σε ελάχιστα λεπτά αισθανόμουν τόσο άνετα όσο και με το ΚΤ προ απαγόρευσης.

Και το κερασάκι στην τούρτα: δε μου πέρασε καν από το μυαλό να ανάψω ΚΤ... απολάμβανα τον καφέ μου (και το ποτό μου αργότερα) καλύτερα από πριν... Επανέρχεται η γεύση μου !!    :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499120 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 119 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20828 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194483 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1580 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4726 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25281 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy