vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

390 επισκέπτες, 4 χρήστες
bloodlessz, seniorize, Doubt, karmakoma

Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB

Αποσυνδεδεμένος GHOST_G7

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #705 στις: Μαΐου 03, 2016, 11:15 »
Γιατί δεν μου έχει την επιλογή να δω ποιό άρωμα έχει πάρει τους ποιό πολλούς ψήφους; ; θέλω να αγορασω αρώματα καπνικα αλλά για να μην πάρω ένα απο όλα και μετά πάνε χαμενα,  θα ήθελα να δω ποιά έχετε ψηφίσει. 

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #706 στις: Μαΐου 03, 2016, 11:27 »
Αν δεν βλέπεις τα αποτελέσματα, ψήφισε κάποιο και θα τα δεις. Μετά θα μπορείς να αφαιρέσεις την ψήφο σου ;)

Αποσυνδεδεμένος GHOST_G7

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #707 στις: Μαΐου 03, 2016, 11:31 »
Ευχαριστώ για την βοήθεια. 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #708 στις: Μαΐου 03, 2016, 13:26 »
Προστέθηκαν και οι πέντε νέες γεύσεις όπως και η δυνατότητα εμφάνισης αποτελεσμάτων πριν ψηφίσουμε.

Αποσυνδεδεμένος erikofutami

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
  • το έκοψα το ρημάδι το τσιγαροoo...!!!
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #709 στις: Μαΐου 14, 2016, 18:30 »
Απο καπνικά gina πιπίλα!! κ agrinio κ απο Atmos φοβερή και πολυ αληθοφανες η γλυκια φραουλιτσα!

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #710 στις: Μαΐου 16, 2016, 19:41 »
Να πω κι εγω την εμπειρια μου απο nutacco απο το οποιο εριξα 8 σταγονες σε 10 ml ατμιστικής βασης (ετοιμης δηλαδη) eliquid france 50/50 με 0,6 mg nicotinne
Καταρχην να πω οτι η βαση η ιδια μου άρεσε και σκετη..την ατμισα ε; δεν την ηπια! ;D
Το αρωμα το συγκεκριμενο μου αρεσε πολυ και στο δοκιμαστηριο και σαν αρωμα απο το μπουκαλι.
Επισης το αφησα τεσσερεις μερες αλλα και στις δυο που εσταξα :tongue_smilie: ηταν πανω κατω το ιδιο.
Μετα απο την καταναλωση σχεδον 10 μλ μπορω να πω οτι μου αρεσει, ηθελα ενα καπνικο που να εχει γευση απο ξηρους καρπους και αυτο μου εδωσε. :yes:
Την εδωσα σε νεα ατμιστρια,νεο ατμιστη, ατμιστη που εχει κολλησει με μαξμπορο  :dontknow: και οι τρεις ενθουσιαστηκαν...τι να πω! Μαλλον εβαλα και αγαπη.  :love_hearts:
Τους θυμισε πουρο , φυστικι...αυτα.

ΥΓ: Πιστευετε,ειστε σιγουροι,υποθετε εσεις οι παλιοι οτι αυτο το αρωμα εχει πυραζινη;
Ευχαριστω

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 16, 2016, 19:46 από Zelatini »

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #711 στις: Μαΐου 16, 2016, 20:45 »
Στη γευση δεν βγαζει πυραζινη . Τωρα αν ο κατασκευαστης εχει βαλει τοσο ελααααχιστο, μονο αυτος το ξερει... 

Αποσυνδεδεμένος diego

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Θα Φάει η Μύγα Σίδερο και το Κουνούπι Ατσάλι...
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #712 στις: Μαΐου 16, 2016, 21:01 »
Να πω κι εγω την εμπειρια μου απο nutacco απο το οποιο εριξα 8 σταγονες σε 10 ml ατμιστικής βασης (ετοιμης δηλαδη) eliquid france 50/50 με 0,6 mg nicotinne Καταρχην να πω οτι η βαση η ιδια μου άρεσε και σκετη..την ατμισα ε; δεν την ηπια! ;D Το αρωμα το συγκεκριμενο μου αρεσε πολυ και στο δοκιμαστηριο και σαν αρωμα απο το μπουκαλι. Επισης το αφησα τεσσερεις μερες αλλα και στις δυο που εσταξα :tongue_smilie: ηταν πανω κατω το ιδιο. Μετα απο την καταναλωση σχεδον 10 μλ μπορω να πω οτι μου αρεσει, ηθελα ενα καπνικο που να εχει γευση απο ξηρους καρπους και αυτο μου εδωσε. :yes: Την εδωσα σε νεα ατμιστρια,νεο ατμιστη, ατμιστη που εχει κολλησει με μαξμπορο :dontknow: και οι τρεις ενθουσιαστηκαν...τι να πω! Μαλλον εβαλα και αγαπη. :love_hearts: Τους θυμισε πουρο , φυστικι...αυτα. ΥΓ: Πιστευετε,ειστε σιγουροι,υποθετε εσεις οι παλιοι οτι αυτο το αρωμα εχει πυραζινη; Ευχαριστω
δοκίμασε να το συνδυάσεις το με λιγο pistachio (φιστική αιγηνης) και ελαχιστο vanilla... 
μπακαλιστικα με σταγονες στα 10ml 
Nutacco 10 dr
pistachio 4dr
vanilla 2dr η 1dr
ακομα αν θες και εχεις ορέξη δοκιμασε το με (βάση δική μου εμπειρία) cacao, chocolate (οποια θες), coffee, nocciola (φουντουκι, για μενα ελαχιστο) rhum, whiskey (και αυτο ελαχιστο) και εικαζω χωρις να εχω και καποια απο της καραμελες της ατμος λαμπ

Αποσυνδεδεμένος stergis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #713 στις: Μαΐου 20, 2016, 14:46 »
το τορο ροjo (@ redbull) το χει δοκιμάσει κάνεις ?

Αποσυνδεδεμένος anetost

  • **
  • 215
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #714 στις: Μαΐου 20, 2016, 15:22 »
Επίσης αν έχει δοκιμάσει κάποιος το άρωμα κάστανο να μας πει εντυπώσεις 

Αποσυνδεδεμένος diego

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Θα Φάει η Μύγα Σίδερο και το Κουνούπι Ατσάλι...
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #715 στις: Μαΐου 20, 2016, 15:41 »
τέρμα πανω δεξιά εχει ενα κουτάκι για αναζήτηση οπου γραφετε την λέξη κλειδί που θέλετε
αν εχεις ανηξει το θεμα "Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB" θα κανει αναζητηση μεσα στο θεμα αυτο
εναλλακτικά επιλέγετε "Ιδιοκατασκευες υγρων" και θα κάνει αναζητηση σε ολα τα θεματα που ανηκουν σε αυτη την κατηγορια
γενικα αναλογα με το που εισαι μεσα στο φορουμ κανει και αναζητηση

(anetost: για το καστανο εχει μερικα παλια ποστ που κανουν αναφορα σε αυτο, οποτε τσεκαρε τα / stergis: για το toro rojo δεν ειδα κατι οποτε κανε μια ποιο γενική αναζήτηση)


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
επίσης anetost υπαρχή θεμα που αφορα μονο το κάστανο αρωμα καστανο κανεις? 

Αποσυνδεδεμένος adams30

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
    • ΠΕΡΙ ΚΑΠΝΟΥ Ο ΛΟΓΟΣ
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #716 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 20:18 »
καλησπερα παιδιά μόλις έκανα 70μλ με άρωμα καπνός από tmos lab  και μέσα στο πμουκαλακι έβγαλε κάτι μαυρακια ξερεις κανείς τι παίζει? το μπουκάλι εννοείτε πως ήταν καθαρό αγορασμένο από φαρμακείο

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
τίποτα κανείς??? για πέταμα είναι??
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 20:59 από adams30 »

Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #717 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 21:10 »
Εγω παντως θα το πεταγα...  και θα φροντιζα να κανω σαφως μικροτερες ποσοτητες (10-30ml) που αφενος ωριμαζουν καλυτερα, αφετερου αν κατι στραβωσει η ζημια ειναι μικροτερη. 

Αποσυνδεδεμένος adams30

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
    • ΠΕΡΙ ΚΑΠΝΟΥ Ο ΛΟΓΟΣ
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #718 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 21:15 »
το θέμα είναι ότι θα θέλει όλο το άρωμα πέταμα όχι μόνο αυτό που έκανα.
το κούνησα πριν πάρω με την σύριγγα και η βελόνα ακούμπησε(έξυσε) πάτο. τι να πω κατακάθι?

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #719 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2016, 21:17 »
εννωειται πετιεται ολο οπως ειναι το αρωμα.προσωπικα εχω φτιαξει ατελειωτα 100μελα λιτρα ολοκληρα και τετοιο πραγμα δεν συναντησα.βεβαια δεν ειμαι φαν της ατμος λαμπ και δεν μπορω ναχω γνωμη ιδιαιτερη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541793 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31176 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357975 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11626 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193203 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592456 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios