vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

224 επισκέπτες, 3 χρήστες
Ducati.Jimakos, camber, JohnDag

Twitter

Υγρά vinirette

Αποσυνδεδεμένος gaos74

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #120 στις: Νοεμβρίου 25, 2009, 10:28 »
παιδιά  :)
το να μην αρέσουν, να το δεχτώ  :)
αλλά... τοσο πολύ?
χρησιμοποιείτε καινούριους ή έστω "ψημένους" ατμοποιητές?

Καλημερα alfisti

Χρησιμοποιησα καινουργιο atty.

Προς Θεου δεν ηθελα να παραπονεθω για τα σχολια σου.

Ισως να μην αντεχω τα PG. Τα vinirette ηταν τα πρωτα PG που ατμισα.

Απλως το ανεφερα για να ειναι προσεκτικοι τα αλλα παιδια. Εγω παραγγειλα 3 μπουκαλακια και το μετανιωσα. Θα επρεπε να παρω 1 για δοκιμη.

Cyan: Εσυ εισαι Οκ με αλλα PG?

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #121 στις: Νοεμβρίου 25, 2009, 11:43 »

Cyan: Εσυ εισαι Οκ με αλλα PG?

Ναι gaos74, τους πρωτους 4-5 μηνες ατμιζα αποκλειστικα pg και τωρα τελευταια, ευκαιριακά.
Δοκίμασε αν θελεις και απο καμια άλλη εταιρια για να σου φυγει η περιεργεια, αλλα νομιζω οτι ειναι αποκλειστικα θέμα γευσης. Ειδικα απο τη στιγμη που δεν σου προκαλει καποια αλλεργια οπως εχει αναφερθει καποιες λιγες φορες.
Επισης θα προτεινα, αν εξακολουθεις να θες να δοκιμασεις pg γευσεις, παρε καλυτερα καποιες που να μην ειναι τοσο δυνατες πχ σοκολατα, καφε κλπ. Μεινε στις πιο "τσιγαρενιες" πχ (ry2, camel, virginia κλπ).

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #122 στις: Νοεμβρίου 25, 2009, 18:01 »
@gaos74. τι? έχεις άγχος μην παρεξηγηθώ?   :) όχι εγώ φίλε μου   ;)
εξάλλου εγώ ενθουσιάστηκα καί έγραψα αντίστοιχα σχόλια. στον επόμενο δεν θα αρέσει καί θα το αναφέρει καί στον μεθεπόμενο ... θα τον κάνουν να αηδιάσει καί θα βρίζει   :)) :)) :))
έτσι είναι αυτά.

@περίεργους.   :D
όχι δεν παίρνουν μόνο άτομα εντός φόρουμ αλλά καί κάποιοι με μέσον  :))
όσοι συνάδελφοι δοκίμασαν kaffee έχουν ήδη παραγγείλει καί παραλάβει, καί ένας συνάδελφος "κολημένος" με βανίλια, έχει καί αυτός την δικιά του.
εμένα μπορείτε να με .... γιά τούς καφέδες  :)) :))

 

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #123 στις: Νοεμβρίου 25, 2009, 23:19 »
Λοιπόν, ατμίστε όση Βανίλια και σοκολάτα θέλετε αλλά κάτω τα χέρια από το Virginia! :))

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #124 στις: Νοεμβρίου 25, 2009, 23:40 »
άσε ρε sktoris.
πρόλαβαν.
γιά αυτό δεν την ανέφερα. την επόμενη φορά όμως.... (μην σού πω ότι θα περιμένω στο τελωνείο  :)) :)) :)))

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #125 στις: Νοεμβρίου 26, 2009, 01:25 »
Έτσι και δεν βρω Virginia, θα σηκώσω όλους τους καφέδες και θα τους ανταλάσω. Τ' ακούς alfisti; Μην νομίζεις ότι δεν ξέρω τι έχεις στο κελάρι σου! Αρτέμη Μάτσα των Vinirette!  8)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #126 στις: Νοεμβρίου 26, 2009, 09:36 »
alfisti....
Πουλάω ένα καφεδάκι Vinirette  φρεσκότατο και μοσχομυριστό και high
μονον 5 ευρώ  τη σταγόνα  :angel:  :angel:  :angel:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #127 στις: Νοεμβρίου 28, 2009, 21:00 »
Eχετε παρατηρήσει ότι με αυτά τα υγρά δουλεύει καλύτερα ο ατόμ του ηλεκ. σας???
Οχι μόνο δεν μπουκώνει αλλά δουλεύει ρολόι.
Δεν έχω ξαναδεί τέτοια απόδοση σε ατόμ.
Και τα φίλτρα πεντακάθαρα.

Αλλα υγρά που να μοιάζουν με αυτά έχει δοκιμάσει κανείς???

Αποσυνδεδεμένος corvum

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #128 στις: Νοεμβρίου 28, 2009, 23:10 »
Eχετε παρατηρήσει ότι με αυτά τα υγρά δουλεύει καλύτερα ο ατόμ του ηλεκ. σας???
Οχι μόνο δεν μπουκώνει αλλά δουλεύει ρολόι.
Δεν έχω ξαναδεί τέτοια απόδοση σε ατόμ.
Και τα φίλτρα πεντακάθαρα.

Αλλα υγρά που να μοιάζουν με αυτά έχει δοκιμάσει κανείς???

Ναι! Και εγω το ιδιο σκεφτομουνα. Μια βδομαδα τωρα δεν εχω "ψησει" τον ατομαιζερ. Ενα ακομα "συν" οτι πρωτη φορα που ατμιζω και δεν εχω νιωσει ουτε για μια στιγμη την αναγκη για κ/τ.

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #129 στις: Νοεμβρίου 28, 2009, 23:27 »
Με πείσατε και μένα να παραγγείλω τα τρια απομειναντα σε γευσεις (AMERICAN BLEND,KAFFEE και SCHOKOLADE)...

Αν και φανατικος με υγρα της Janty (Camel...) θα δοκιμασουμε και απο αυτα!  :thumpup:


Θανος


Αποσυνδεδεμένος corvum

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #130 στις: Νοεμβρίου 30, 2009, 08:02 »
Υποτιμησα τελικα το μπουκαλακι της Virinette.
Ειναι ΑΚΟΜΑ χειροτερο απ'οσο νομιζα... Οταν τελειωνει το υγρο τι κανετε βρε παιδια;
Παλευα κανα τεταρτο να σταξω οταν εφτασα στα τελευταια 3μλ... Το ανοιξα κιολας, λερωθηκα... Καταραμενο μπουκαλακι. Δε γνωριζω πολλα απο φυσικη (οντας της θεωρητικης) αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι αδυνατο να σταξεις απο ενα σημειο και μετα..
Τελικα παρατησα το Αμερικαν μπλεντ μου και τα εναπομειναντα 3μλ και το γυρισα στον Καφε για να ηρεμησω.
Γερμανοι σαδιστες...

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #131 στις: Νοεμβρίου 30, 2009, 09:56 »
Με πείσατε και μένα να παραγγείλω τα τρια απομειναντα σε γευσεις (AMERICAN BLEND,KAFFEE και SCHOKOLADE)...

Αν και φανατικος με υγρα της Janty (Camel...) θα δοκιμασουμε και απο αυτα!  :thumpup:


Θανος

Για πες εντυπώσεις όταν τα πάρεις Θάνο. Γιατι κι εγώ περιμένω για virginia και vanilla αλλά με τα ....λαγωνικά  ::)  που έχουμε μπλέξει εδώ μεσα δεν βλέπω να προλαβαίνουμε!!!
 

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #132 στις: Δεκεμβρίου 01, 2009, 09:20 »
Δοκίμασα το KAFFE της vinirette και είναι γευστικά ο καλύτερος καφές που άτμισα ποτέ.  :respect:
Μεγάλη διαφορά...

Το επόμενο θα είναι η σοκολάτα για την οποία άκουσα ότι μοσχοβολάει.  :)

Αποσυνδεδεμένος asala

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #133 στις: Δεκεμβρίου 01, 2009, 11:44 »
Λοιπον τα υγρα ειναι..μεγαλη  ιστορια.
Μια γευση σε καποιον αρεσει πολυ και σε αλλον ξκαθολου.
Για αυτο και θελει προσοχη απ οσους διαβαζουν  γνωμες αλλων για υγρα.
Λοιπον .πηρα 3 γευσεις, γιατι τα αλλα καποιος- τα..εξαφανισε!!!
American σοκολατα και καφε.
Το American ΔΕΝ μου αρεσε .Εντονη μυρωδια οινοπνευματος  και ασχημη ''χημικη'' γευση.καλο χτυπημα το 10ρι.
Η σοκολατα και ο καφες ειναι καταπληκτικα.Φοβερη μυρωδια ..σου ερχεται...να τα πιεις :D
Καμια σχεση με αντιστοιχες γευσεις αλλων εταιριων που εχω δοκιμασει.
ακομα ολα τ αυγρα βγαζουν ΠΟΛΥ ατμο για PG νομιζω τον περισσοτερο απο οσες PG εχω ατμισει.
κι δεν εχεις καθολου ''υγρασια'' στην γευση εχεις ΑΤΜΟ στο στομα στεγνο καθαρο.
Το πρωι παρ οτι ατμιζα πολυ χτες ειχα πολυ καθαροτερο στομα και γευση .
Για το μπουκαλι απλα Απαραδεκτο ,αλλα αφου μπορουν ευκολα να μεταφερθουν τα υγρα  σε αλλο κανενα προβλημα.
και τελος θα ηθελα να πω οτι και τ α3 υγρα με ΓΕΜΙΖΑν σαν γευση,ουτε τσιγαρο ηθελα να κανω..και ενιοθα πολυ ''γεματος'' σε λιγο χρονο.
 Πιστευω τελικα οτι δεν υπαρχει ΕΝΑ υγρο για παντα αλλα πρεπει να αλαζουμε συχνα

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #134 στις: Δεκεμβρίου 01, 2009, 11:59 »
Φίλε asala συμφωνώ μαζί σου σε όλα όσα έγραψες...Τα ίδια έχω διαπιστώσει κι εγώ..To virginia που δεν έχεις δοκιμάσει είναι καλό ! .. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1557 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120679 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156586 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi