vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

172 επισκέπτες, 2 χρήστες
zalaros, thanos1071

CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις

Αποσυνδεδεμένος MACATTACK

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • DD BY GRAVEN - GP MOD - A2MT SS,CLASSIC SS
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1080 στις: Απριλίου 09, 2012, 20:45 »
Δεν ειναι μαγαζι παιδια αλλιως θα το ειχα ηδη γραψει

Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1081 στις: Απριλίου 09, 2012, 20:52 »
εγω πηρα 7 με 3,5 ευρω εκαστος και ησυχασα, λαμβανοντας υπ οψιν οτι ειναι και επισκευασιμοι..... :thumpup:
3.5 ευρω??? απο που? ελλαδα?
Δεν ειναι μαγαζι παιδια αλλιως θα το ειχα ηδη γραψει

Φίλε μου αν θες να μας διαφωτίσεις πες μας για αυτό είναι το φόρουμ εξάλλου, αλλά αν είναι να πετάς ότι να ναι
- και αυτό δικαίωμα σου είναι - μη το λες καθόλου.
Αν ξέρεις πές μας

Αποσυνδεδεμένος ZEUS68

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • Πλεον δεν καπνιζω... ατμιζω
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1082 στις: Απριλίου 09, 2012, 20:56 »
Παιδια αν και μια φορα ανοιξα ενα, σεχετικα βγαινει ευκολα αρκει να ειναι βιδωμενο πανω σε μεγαλη μπαταρια ετσι ωστε να χρησιμοποιθει σαν χερουλι. Με το κουνημα δεξια αριστερα βγαινει σχετικα ευκολα. Και στο ξανακουμπωμα που ειναι σχετικα πιο δυσκολο θελει λιαγι λαδωμα με υγρο στο δαχτυλιδακι και πατημα με το χερι πανω σε χαρτοπετσετα και κλικ ξαναμπαινει μια χαρα χωρις προβληματα. Απλα μου κρατησε 4 μερες απο καινουργιος και αλλη μια μερα μετα το καθαρισμα και dry burn...

Αποσυνδεδεμένος MACATTACK

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • DD BY GRAVEN - GP MOD - A2MT SS,CLASSIC SS
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1083 στις: Απριλίου 09, 2012, 20:57 »
Φίλε μου αν θες να μας διαφωτίσεις πες μας για αυτό είναι το φόρουμ εξάλλου, αλλά αν είναι να πετάς ότι να ναι
- και αυτό δικαίωμα σου είναι - μη το λες καθόλου.
Αν ξέρεις πές μας
Δεν καταλαβαινω το υφος σου φιλε μου..ρωτησες και δεν σου ειπα???σκεφτεσαι μηπως δεν πρεπει να το γραψω και να το πω σε π.μ?οχι απλα βιαστηκες να σχολιασεις.Μαθε λοιπον οτι δεν πεταω οτι να ναι.ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος atmofagos4

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1084 στις: Απριλίου 09, 2012, 23:54 »
τελικα παιδια απο που μπορουμε να αγορασουμε σε πιο χαμηλη τιμη? Μεχρι στιγμης απο οτι καταλαβα το timeeast το εχει πιο φθηνα.
atmofagos4 αν μπορεις πες και απο ποιο καταστημα στην Θεσσαλονικη το αγορασες 5.5 ε. ευχαριστω
Aπο ovale της καλαμαριας τον εχει προσφορα και αν παρεις και υγρο στο δινει με 2,5 ε. :thumpup:
Θα ήταν εύκολο να μας πείς το κατάστημα συμφορουμίτη? :)
Aπο ovale της καλαμαριας τον εχει προσφορα και αν παρεις και υγρο στο δινει με 2,5 ε. :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 10, 2012, 00:02 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1085 στις: Απριλίου 10, 2012, 00:26 »
αρχιζουν και τη ριχνουν την τιμη στον ce
μονο εδω σαλαμινα ειναι πανακριβοι...
και φυσικα τους τρωει το ράφι... :)) :))

Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1086 στις: Απριλίου 10, 2012, 01:23 »
αρχιζουν και τη ριχνουν την τιμη στον ce
μονο εδω σαλαμινα ειναι πανακριβοι...
Πάρε το καραβάκι για Πειραιά να κάνεις τα ψώνια σου υπάρχουν καλές τιμές στο Ce4+ και είναι καλός
εγώ τους χαλάω πάντως στη βδομάδα αλλά είναι όσο δουλεύουν "φωτιά"

Αποσυνδεδεμένος atmofagos4

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1087 στις: Απριλίου 10, 2012, 01:44 »
Το υγρό πόσο το δίνει από κει θα δεις τη φθήνια  :hmmm:
Tα 30ml ειναι στα 12.5euro natura της flavourart :D

Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1088 στις: Απριλίου 10, 2012, 01:51 »
Tα 30ml ειναι στα 12.5euro natura της flavourart :D
Άρα τον είχε προσφορά !

Aπο ovale της καλαμαριας τον εχει προσφορα και αν παρεις και υγρο στο δινει με 2,5 ε. :thumpup: Aπο ovale της καλαμαριας τον εχει προσφορα και αν παρεις και υγρο στο δινει με 2,5 ε. :thumpup:
Τώρα αν δεν πάρεις το υγρό πόσο τον έχει ? 2,5 €
Να μας πουλήσει πες του 50 κομμάτια αν είναι 2,5 € για τον CE4+ μιλάμε πάντα είσαι σίγουρος ?

Αποσυνδεδεμένος atmofagos4

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1089 στις: Απριλίου 10, 2012, 02:07 »
Άρα τον είχε προσφορά !
Τώρα αν δεν πάρεις το υγρό πόσο τον έχει ? 2,5 €
Να μας πουλήσει πες του 50 κομμάτια αν είναι 2,5 € για τον CE4+ μιλάμε πάντα είσαι σίγουρος ?
Χωρις υγρο ειναι στα 5,5 €,μαζι με το υγρο βγαινει στα 2,5 €,ειναι προσφορα απριλιου...τωρα για 50 κοματια δεν ξερω τι παιζει μπορει να παρεις και πιο φθηνα:D

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1090 στις: Απριλίου 10, 2012, 02:22 »
greek ενταξει εστρωσε απο καμενο...
τελικα υστερα απο πολλες δοκιμες ολλο αυτον τον καιρο
παρατηρησα οτι χρειαζεται λιγο στρωσιματακι ο ατμο..και εξηγουμαι
παντα σε ολλα τα σεταπ ανεξαρτητος σιρματος φιτιλιου και κατασκευης αντιστασης(αραιες σπειρες-διπλα η μια στην αλλη...)παντα μα παντα για κανα 3-4 γεμισματα ειχα παντα .που και που καμενο αλλα και μπουρμπουληθρες με διαροη στο πολο..οσο ατμιζα και καταναλωνα υγρο ο ατμο καλυτερευε οπου μετα απο 1 -2 μερες η αποδοση και η λειτουργια του πλησιαζε την εργοστασιακη....
για να ειμαι ειλικρινης ποτε μα ποτε δεν καταφερα να φτιαξω εναν ce  ιδιο σε χαρακτηριστικα με εναν καινουργιο....ειδικα σε θεμα γευσης....δεν ξερω ισως με ενα καλυτερο φιτιλι να εφτιαχνε αυτο...
ετσι και τωρα μετα το απογευματινο τελευταιο σεταπ..ξεκινησαμε με καμενο παντα στη πρωτη τζουρα και μπουρμπουληθρες-διαροη..και φτασαμε
τωρα ξημερωματα..χωρις καθολου καμενο...και ελαχιστες μπουρμπουληθρες...

καληνυχτα σας .......

@greek ολλο την ωρα που παω για νανι μπαινεις...τι θα γινει με σενα ρε λεβεντοπαιδο??? :tongue_move_02: :tongue_move_02:

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1091 στις: Απριλίου 10, 2012, 02:25 »
 :)) :)) :))
βρυκολακιαζω για λιγο και μετα παω και εγω για υπνο!!
Παντως το αντιθετο συμβαινει στους δικους μου ατμο.
Στην αρχη πανε τελεια και μετα απο 2 μερες μπουρμπουλιθριαζουν!!!! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1092 στις: Απριλίου 10, 2012, 02:27 »
Poseidona ετσι ειναι φιλε ακριβως!Στην αρχη καμμενο και διαρροες στον πολο και μετα στρωνει  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1093 στις: Απριλίου 10, 2012, 10:39 »
Λοιπόν, από σήμερα έχω πλέον και ίδια άποψη για τον εν λόγω CE4. Χτες παρέλαβα το πακέτο, έβγαλα έναν, τον γέμισα με DIY ATMOS 20ρι Balanced, έριξα και μια σταγόνα στο κέντρο και τον φόρεσα στο Λάβα. Από τα 4,6V και πάνω, πρέπει να έχεις το λαιμό μου για να την παλέψεις!

Η απόδοση της γεύσης εκπληκτική. Η τζούρα σαν να καπνίζεις καλοστριμένο στριφτό με φίλτρο. Και το χτύπημα ζόρικο, Τσακ Νόρις ένα πράμα.

Μέχρι τώρα στο λάβα φορούσα τον ego-c, μόνο και μόνο για τα 0,5V παραπάνω. Χωρίς να έχω δοκιμάσει πολλά πράγματα νομίζω πως ο CE4 είναι στα τοπ των επιλογών για VV, που να μην είναι ναυαρχίδες. Πλήρη άποψη θα έχω όταν δοκιμάσω single coil 3Ω :o

Αποσυνδεδεμένος Themis1

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1094 στις: Απριλίου 10, 2012, 11:47 »
Έχει λίγες μέρες που αγόρασα τον SmokeMaster CE4++ και είμαι απόλυτα ικανοποιήμενος. Η ποσότητα ατμού που βγάζει είναι καταπληκτική, δεν αλλοιώνει την γεύση και είναι οικονομικότατος.
Ένα επίσης θετικό είναι ότι έχει δοσομετρητή, λέει ότι χωράει 1,6ml αλλά το γεμίζω και λιγάκι παραπάνω  :)
Μέχρι στιγμής όλα καλά, να δούμε και πόσο καιρό αντέχει, μέχρι τώρα 1,5 βδομάδα και καλά κρατεί!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10551 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191438 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 781 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312973 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6809 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12100 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13366 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711