vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

168 επισκέπτες, 0 χρήστες

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #720 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 14:25 »
Γεια σας! Εδώ νέος :D Πριν από μια ώρα περίπου παρέλαβα το Njoy NPro Duo starter kit. Οι μπαταρίες ήταν σχεδόν φορτισμένες οπότε άρχισα να ατμίζω κιόλας ;) Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν θέλω να ξαναβάλω κτ στο στόμα μου ποτέ. Ελπίζω να τα καταφέρω.

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #721 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 14:36 »
Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία , και εγώ με njoy ξεκίνησα (όχι ότι το σταμάτησα ) και έκοψα το κτ εδώ και πέντα μήνες!!!!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9643
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #722 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 14:37 »
Γεια σας! Εδώ νέος :D Πριν από μια ώρα περίπου παρέλαβα το Njoy NPro Duo starter kit. Οι μπαταρίες ήταν σχεδόν φορτισμένες οπότε άρχισα να ατμίζω κιόλας ;) Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν θέλω να ξαναβάλω κτ στο στόμα μου ποτέ. Ελπίζω να τα καταφέρω.
καλωσήλθες και καλοάτμιστο το Npro

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #723 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 15:32 »
Γεια σας! Εδώ νέος :D Πριν από μια ώρα περίπου παρέλαβα το Njoy NPro Duo starter kit. Οι μπαταρίες ήταν σχεδόν φορτισμένες οπότε άρχισα να ατμίζω κιόλας ;) Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν θέλω να ξαναβάλω κτ στο στόμα μου ποτέ. Ελπίζω να τα καταφέρω.

Καλως ηρθες φιλε . Εκανες την καλυτερη (πιστευω) επιλογη για αρχη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #724 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 15:50 »
Σας ευχαριστώ πολύ  :thumpup: Οι πρώτες ώρες ατμίσματος βαίνουν καλώς  ;) Μόνο που κάπνιζα στριφτά (Virginia yellow με φιλτράκια swan) και μου φαίνεται λίγο περίεργο το ητ. Θυμίζει περισσότερο κτ. Αλλά σιγά σιγά το συνηθίζω :) Η πλάκα είναι πως νόμιζα ότι τα regular cartomizer (1,8%) θα ήταν ιδανικά για μένα. Μάλλον είναι πολύ βαριά. Τρώω κλοτσιές στον λαιμό  :)) Θα δοκιμάσω και τα light και βλέπουμε.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #725 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 15:52 »
Φιλοι μου εχω μια απορια. Μπορει να μου εξηγηση καποιος (αν του εχει τυχη) πως γινετε ; Εχω απο εχτες αλλαξει 2 καρτο χωρις να εχω αλλαξει μπαταρια  :laugh1: Μηπως εινε στα τελευταια της και παει να βγαλει κανα 10ωρο ;  :laugh1: :laugh1: :laugh1: Ακομη παιζει φουλ  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #726 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 16:52 »
μπορει το καρτο να ηταν λιγο στεγνο.βαλτου καυσιμο μην καει  8)

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #727 στις: Φεβρουαρίου 08, 2011, 17:19 »
Μάλλον θα είναι GTI ατμόσφαιρική  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #728 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 00:03 »
Σας ευχαριστώ πολύ  :thumpup: Οι πρώτες ώρες ατμίσματος βαίνουν καλώς  ;) Μόνο που κάπνιζα στριφτά (Virginia yellow με φιλτράκια swan) και μου φαίνεται λίγο περίεργο το ητ. Θυμίζει περισσότερο κτ. Αλλά σιγά σιγά το συνηθίζω :) Η πλάκα είναι πως νόμιζα ότι τα regular cartomizer (1,8%) θα ήταν ιδανικά για μένα. Μάλλον είναι πολύ βαριά. Τρώω κλοτσιές στον λαιμό  :)) Θα δοκιμάσω και τα light και βλέπουμε.
Οι 2 πρώτες μέρες ατμίσματος βαίνουν καλώς ;) Σήμερα έβαλα ένα light cartomizer (1,2%) και τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα. Δεν τρώω πλέον κλωτσιές στον λαιμό  :)) και απολαμβάνω περισσότερο το ητ  ;) Τελικά όντως η μπαταρία του npro δεν κρατάει πολύ (ευτυχώς είχε 2 το πακέτο) οπότε σήμερα παρήγγειλα 2 μπαταρίες ακόμα μαζί cartomizers. Πήρα και ένα halo freedom για να γεμίσω και κάνα carto. Το κτ so far δεν μου λείπει καθόλου άρα είμαι σε καλό δρόμο  ;) Από τις 2 μπαταρίες που έχω, νομίζω πως η μία κρατάει λιγότερο. Δεν είμαι και 100% σίγουρος όμως. Πως μπορώ να τις μετρήσω; Έχω πολύμετρο. Να τις φορτίσω και τις 2 τελείως και να μετρήσω την τάση τους;

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #729 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 15:15 »
Παιδιά έχω κάποιες απορίες όσον αφορά το επαναγέμισμα των cartomizers του Njoy-N Pro. Έχω διαβάσει αρκετά το φόρουμ και οι ερωτήσεις είναι περισσότερο προς επιβεβαίωση ;) Θα το κάνω με το λαστιχένιο καπάκι όπως δείχνει ένα βιντεάκι που έχει αναρτηθεί μερικές σελίδες πριν. 1) Μέχρι πόσες φορές αντέχει ένα cartomizer να επαναγεμιστεί; 2) Πόσες σταγόνες να ρίξω; 2 φορές από 10 σταγόνες λέει ο τύπος στο βίντεο. Είναι οκ? 3) Αφού το γεμίσω, το ατμίζω αμέσως ή καλό είναι να περιμένω; Αν ναι πόσο; 4) Επαναγεμίζουμε cartomizer που έχει αδειάσει και δεν έχει καεί καθόλου σωστά; Απλώς το βγάζουμε από το πλαστικό καπάκι και το ελέγχουμε με το μάτι ή πρέπει να ξετυλίξουμε τον πολυεστέρα για να το ελέγξουμε και από μέσα; Σας ευχαριστώ προκαταβολικά. Ελπίζω να μην σας κουράζω με τις ερωτήσεις μου ;)   

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #730 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 16:18 »
Ουφ! παρε και καμιά ανάσα βρε φιλε! Τόσο άγχος πιά !

1.Μεχρι να...καει! ποιος ξέρει με αυτούς τους κινέζους! :dontknow:
2.Καμια 15αρια και βλέπουμε .Και αύριο μέρα είναι! :yes:
3. όποιος βιάζετε σκοντάφτει ! μετά που το ζουλίξεις και το στριψείς αριστερα δεξια ....θέλει κανενα μισαωρο 8)
4. Οτι αδειάζει καίγεται! Να τα γεμιζεις πριν αδειάσουν για να μην μπαρουτιαζουν  :yes:

Εξαρτάτε το μάτι. Άλλο το μάτι του λαγού άλλο της κουκουβάγιας  :laugh1:. Αν το ξετυλίξεις... με προσοχή... να μήν κοπεί!

Αλλά, αφου μπορείς και βγάζεις το καπάκι γιατι δεν το γεμίζεις κατευθείαν? Βγάζεις το καπάκι, το ελέγχεις, σταζεις καμια 10αρια σταγόνες και φουμαααααααααααρεις. :dance:

Μπαααα!!! καμια κούραση εξάλου οι περισσότεροι άνεργοι είμαστε ή έστω υποψήφιοι άνεργοι.

Εργασία που δεν πληρώνετε θεωρείτε χόμπι, και εγω απο χόμπι ... ουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 10, 2011, 16:24 από steven_creta2 »

Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #731 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 19:22 »
Χαιρετω κι εγω ως νεος ατμιστης(αλλα δε ξερω ακομα για ποσο...θα σας εξηγησω παρακατω)
παρελαβα σημερα και γω το njoy npro starter kit με  5 φιλτρακια traditional tobacco 1,8% νικοτινη και 5 φιλτρακια βανιλια με 1,2% νικοτινη.
οι αρχικες εντυπωσεις απο τo πρωτο ατμισμα με traditional φιλτρακι ηταν οχι απλα υπεροχες αλλα Εξαιρετικοτατες!!! καμια διαφορα με κ.τ αν αναλογιστειτε οτι μεχρι το μεσημερι καπνιζα στριφτο καπνο καρελια!!!μπορω να πω οτι μου φανηκε μεχρι και βαρυτερη η κατασταση στον λαιμο....
μεχρι εδω ολα πολυ καλα...
βγαζω το φιλτρακι traditional και φορτωνω ενα φιλτρακι βανιλια.....κι εδω ερχεται οχι μονο απογοητευση αλλα και μεγαλη φοβερα....(δικαιολογηστε τις ανησυχιες μου μιας και οχι τοσο διαβασμενος οσο οι περισσοτεροι απο εσας.) τραβαω τη πρωτη τζουρα απο βανιλια και μου σκαει μια διαροη  υγρου στο στομα...που πραγματικα ανησυχησα μη με τρεχουν στα νοσοκομεια για δηλητηριαση η τιποτα χειροτερο....μετα βλεπω το "toxic" στο κουτι των φιλτρων και τρωω μια φρικη!!!
μπορει καποιος να με καθυσυχασει η να θεωρησω παρελθον ηδη για μενα το η.τ???
ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση σας

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #732 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 19:25 »
μην σε ανυσηχη το υγρο που σου ηρθε στο στομα.αλλα να προσεχεις να μην γινετε συνεχεια.Εχουμε πιει υγρα  :laugh1: και δεν παθαμε πραμα.
Μπορει να ειχε πεσει απο το εργοστασιο λιγο παραπανω υγρο.

Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #733 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 21:12 »
το γυρισα παλι σε κ.τ απο φοβο του τοξικου κ ομολογω οτι το κ.τ με ξενερωσε....
η γευση του η.τ ειναι πολυ αλλου οντως....

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #734 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 21:44 »
sokeris και γω νέος ατμιστής είμαι. Από την Τρίτη (προχθές) ατμίζω  ;) Από αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα στο forum νομίζω πως αυτό που σου συνέβη έγινε λόγω του ότι τέλειωσε η μπαταρία σου και ρούφηξες δυνατά. Κάποιος πιο έμπειρος φυσικά μπορεί να γνωρίζει καλύτερα τι συνέβη. Και σε μένα κανά 2 φορές ήρθε υγρό στα χείλη και ειδικά όταν ρουφάω δυνατά συμβαίνει αυτό. (τελικά αν διαβάσει κάποιος άσχετος αυτά που γράφουμε θα μας παρεξηγήσει στάνταρ  :)) ). Από ότι διάβασα και από την μικρή εμπειρία μου, θέλει απαλές και μακρόσυρτες τζούρες. Αν ρουφήξεις δυνατά δεν προλαβαίνει να ατμοποιηθεί το υγρό και σου έρχεται στο στόμα. Γνώμη μου, μην τα παρατάς, μην ανάψεις ξανά κτ και προσπάθησε ξανά  ;) Εσύ θα βγεις κερδισμένος  :) Εγώ πάντως εδώ και 3 μέρες χωρίς κτ έτσι νιώθω. Κερδισμένος. Και το καλύτερο είναι πως δεν μου λείπει καθόλου μα καθόλου!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206240 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540923 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30855 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49936 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596881 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591366 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios