vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 7 χρήστες
chkontog, kyrgiannis, Tem, camber, antiklitos140, dallaskdp, maraki1308

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #645 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 12:34 »
παιδιά μια ερώτησή ακόμα για τα cart ...διάβασα ότι υπάρχουν και έχτρα cart άδεια αν θέλεις να τα γεμίσεις με δικό σου υγρό.εγώ έχω το njoy npro ,υπάρχουν cart που ταιριάζουν σε αυτή την μπαταρία και αν ναι είναι διαφορετικά από τα cart που σε δίνει η Njoy? δλδ τι θέλω να πω ...τα cart της njoy όπως και πολλά άλλα έχουν μέσα πολυεστέρα που απ ότι γνωρίζω δεν είναι και πολύ καλός για την υγεία .μπορώ να βρω cart που δεν έχουν πολυεστέρα αλλά κάτι άλλο(τι άλλο δεν ξέρω )ώστε να είναι το ίδιο απολαυστικά σε σχέση με την ποσότητά του ατμού  και την γεύση σαν αυτά της νjου(δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η ποιότητα του υλικού) η τέλος πάντων καλύτερης ποιότητας cart από αυτά της njoy
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 25, 2011, 13:55 από HADOW »

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #646 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 13:09 »
Δεν μου φορτίζει μια μπαταρια την βαζω και αντι για κοκκινο φως στον φορτιστή βγαζει κιτρινο σαν να είναι φορτισμένο αλλα όταν ρουφάω τιποτα. Τι κανω; Το πετάω. Εχει λιγότερο από 2 εβδομάδες που το πήρα. Τι λετε να εγινε;  :wall:

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #647 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 13:16 »
το καλύτερο για μένα που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τηλ την njoy και να τους το πεις θα σε εξυπηρετήσουν αμέσως ,ο Κύριος Πετρόπουλος είναι φοβερός τύπος .Πιστεύω ότι αν έχει πρόβλημα η μπαταρία σου θα σου την αντικαταστήσει

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #648 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 13:18 »
το καλύτερο για μένα που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τηλ την njoy και να τους το πεις θα σε εξυπηρετήσουν αμέσως ,ο Κύριος Πετρόπουλος είναι φοβερός τύπος .Πιστεύω ότι αν έχει πρόβλημα η μπαταρία σου θα σου την αντικαταστήσει
ο κ. πετροπουλος ειναι οντος υπεροχος απλα αν φταιω εγω τι να τον αναστατωσω τσαμπα.... θελω να ξερω τι φταιει και μετα να ζητησω αντικατασταση.

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #649 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 15:00 »
Παράθεση
παιδιά μια ερώτησή ακόμα για τα cart ...διάβασα ότι υπάρχουν και έχτρα cart άδεια αν θέλεις να τα γεμίσεις με δικό σου υγρό.εγώ έχω το njoy npro ,υπάρχουν cart που ταιριάζουν σε αυτή την μπαταρία και αν ναι είναι διαφορετικά από τα cart που σε δίνει η Njoy? δλδ τι θέλω να πω ...τα cart της njoy όπως και πολλά άλλα έχουν μέσα πολυεστέρα που απ ότι γνωρίζω δεν είναι και πολύ καλός για την υγεία .μπορώ να βρω cart που δεν έχουν πολυεστέρα αλλά κάτι άλλο(τι άλλο δεν ξέρω )ώστε να είναι το ίδιο απολαυστικά σε σχέση με την ποσότητά του ατμού  και την γεύση σαν αυτά της νjου(δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η ποιότητα του υλικού) η τέλος πάντων καλύτερης ποιότητας cart από αυτά της njoy
ξέρει κάποιος κάτι γι αυτό το θέμα ?θα με βοηθήσει πολύ .βέβαια κάτι πήρε το μάτι μου σε μερικά θέματα που διάβασα αλλά δεν πολύ κατάλαβα τις διαφορές

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • *****
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #650 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 16:24 »
Από όσο ξέρω για njoy μπαταρία δεν υπάρχουν cartomizers χωρίς πολυεστέρα.

Μπορείς όμως να πάρεις τα c2r4 και με τη χρήση αντάπτορα να τα βάλεις στη μπαταρία σου.
Το μοναδικό μειονέκτημα που μπορεί να υπάρξει είναι ότι ΙΣΩΣ να μη σου αρέσει οπτικά.

carto: http://www.hlektronikotsigaro.gr/index.php?item=75#contents
αντάπτορας: http://www.hlektronikotsigaro.gr/index.php?item=95#contents

Όσο αφορά τη γεύση θα πρέπει ή να ατμίζεις αποκλειστικά τα carto της njoy ή να πειραματιστείς μέχρι να βρεις κάτι που να σου αρέσει εξίσου.

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #651 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:14 »
τι έχετε να πείτε γι αυτά τα carto http://www.vaporkings.com/RN4081-NPRO-SmokingEverywhere-Gold-Atomizer-4081-p/4081-cartomizer-blank.htm ?τα πήρε κάπου το μάτι μου μέσα σε αυτό το θέμα ...μήπως τώρα υπάρχουν να τα αγοράσω και από ΕΛΛΑΔΑ ?και αν τα έχετε δοκιμάσει πείτε μου εντυπώσεις πλζ .είναι καλύτερα από τα carto της njoy?

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #652 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:31 »
τι έχετε να πείτε γι αυτά τα carto http://www.vaporkings.com/RN4081-NPRO-SmokingEverywhere-Gold-Atomizer-4081-p/4081-cartomizer-blank.htm ?τα πήρε κάπου το μάτι μου μέσα σε αυτό το θέμα ...μήπως τώρα υπάρχουν να τα αγοράσω και από ΕΛΛΑΔΑ ?και αν τα έχετε δοκιμάσει πείτε μου εντυπώσεις πλζ .είναι καλύτερα από τα carto της njoy?
Είναι ακριβώς τα ίδια με αυτά που έφερνε η Njoyhellas πριν η μαμά εταιρεία υιοθετήσει τα Duo και τα 2in1. Ηταν τα παλιά καλά XL Φίλτρα όπως τα ονόμαζε η Njoyhellas. Τα ίδια ακριβώς χρησιμοποιεί και η Αμερικάνικη Smokestik (http://smokestik.com). Στο κατάστημα της Njoy στο Μαρούσι υπήρχαν μέχρι πριν απο κάποιους μήνες αλλά μόνο σε γεύση Tobacco που είναι περίπου ίδια με τη γεύση Traditional των 2in1.  Ποιοτικά είναι άριστα.

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #653 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:34 »
πάλι δλδ έχουν μέσα πολυεστέρα? :eyesplash: και από γεύση-ατμό αλλάζει τπτ? υπάρχουν ΕΛΛΑΔΑ η μόνο απ έξω ?

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #654 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:38 »
Δεν μου φορτίζει μια μπαταρια την βαζω και αντι για κοκκινο φως στον φορτιστή βγαζει κιτρινο σαν να είναι φορτισμένο αλλα όταν ρουφάω τιποτα. Τι κανω; Το πετάω. Εχει λιγότερο από 2 εβδομάδες που το πήρα. Τι λετε να εγινε;  :wall:
δεν μου ειπατε γιαυτο..... και καθομαι σε αναμλενα καρβουνα

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #655 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:43 »
φίλε μου εγώ δεν εχω κάτι να σου πω γιατί δεν μου έτυχε ακόμα :hmmm:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #656 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:43 »
πάλι δλδ έχουν μέσα πολυεστέρα? :eyesplash: και από γεύση-ατμό αλλάζει τπτ? υπάρχουν ΕΛΛΑΔΑ η μόνο απ έξω ?
μάλλον μόνο απο εξωτερικό. Είναι με πολυεστέρα αλλά δεν καίγονται με τίποτα. Απλά εξαιρετικά.

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #657 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 23:45 »
Τem μπορείς να πεις  site για αυτά τα καρτό που ταιριάζουν στο njoy?

Αποσυνδεδεμένος red30

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #658 στις: Ιανουαρίου 26, 2011, 00:03 »
Δεν μου φορτίζει μια μπαταρια την βαζω και αντι για κοκκινο φως στον φορτιστή βγαζει κιτρινο σαν να είναι φορτισμένο αλλα όταν ρουφάω τιποτα. Τι κανω; Το πετάω. Εχει λιγότερο από 2 εβδομάδες που το πήρα. Τι λετε να εγινε;  :wall:

Μιχάλη κατ'αρχην συμβαίνουν αυτά με τις μπαταρίες γι'αυτο και έχεις εγγύηση. Αλλα αφου θες να το ψάξεις πρωτα, κανε το εξης: Βαλε να φορτίσεις την αλλη (δευτερη) μπαταρία. Αν φορτίζει σωστα σημαίνει οτι χαλασε η πρωτη μπαταρία σου, αλλιώς χάλασε ο φορτιστης!

Φροντισε να καθαρίσεις με χαρτί την επαφή της μπαταρίας και επίσης δοκίμασε κατι μπακάλικο που μου δούλεψε μια-δυο φορές, να την κουνήσεις απότομα όπως κάνουμε οταν θελουμε να κατεβάσουμε το θερμόμετρο. Μετα βάλτη για φόρτιση κι αν δεν.. τοτε πας για αλλαγή.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #659 στις: Ιανουαρίου 26, 2011, 00:08 »
Μιχάλη κατ'αρχην συμβαίνουν αυτά με τις μπαταρίες γι'αυτο και έχεις εγγύηση. Αλλα αφου θες να το ψάξεις πρωτα, κανε το εξης: Βαλε να φορτίσεις την αλλη (δευτερη) μπαταρία. Αν φορτίζει σωστα σημαίνει οτι χαλασε η πρωτη μπαταρία σου, αλλιώς χάλασε ο φορτιστης!

Φροντισε να καθαρίσεις με χαρτί την επαφή της μπαταρίας και επίσης δοκίμασε κατι μπακάλικο που μου δούλεψε μια-δυο φορές, να την κουνήσεις απότομα όπως κάνουμε οταν θελουμε να κατεβάσουμε το θερμόμετρο. Μετα βάλτη για φόρτιση κι αν δεν.. τοτε πας για αλλαγή.  :bye:

Μπα αυτά τα δοκίμασα και πριν και τωρα αλλα τιποτα…  :( Μαλλον παει σε νεκροταφείο η μπαταρια μου.  :eyesplash: Nα είναι καλα η ψυχούλα του εκει που είναι με βοήθησε πολύ. Εχω στειλει mail στην n-joy…Αυριο τα νεα… Eυχαριστώ red  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355771 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10779 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191745 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 869 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 728 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797646 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7417 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 313254 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12240 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13505 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711