vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

477 επισκέπτες, 8 χρήστες
πολυς, gfilip, Joskoil, white varadero, camber, Amcm, maraki1308, athmichalop

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #630 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 14:22 »
Μου κάνει εντύπωση που δεν κατάλαβες καμένο.  :hmmm:

Eδώ λέμε...  έχει καεί μέχρι το πιπάκι.. :eyesplash:  Μάλλον ρούφαγες ανελέητα και δεν το πήρες χαμπάρι.. Και πάλι εντύπωση μου κάνει.

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #631 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 15:34 »

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #632 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 15:38 »
Μάλλον το παράκανες ! Κάνω και εγώ njoy  αλλά τα αντικαθιστώ η τα ξαναγεμίζω πολυ πριν καουν οταν  χάνουν την γεύση τους (ενώ βγάζουν αρκετό ατμό ακόμα) . Το θέμα είναι να μην μαυρίσει το φίλτρο ( ένδειξη καμένου) , μετά από μια δυο ώρες άτμισμα ανοιγε το, δες το και συνέχισε αν είναι εντάξει !!! Είναι πανέυκολο !!!

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #633 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 15:49 »
Ο Κύριος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (πολύ ευγενικός όπως πάντα και πολύ εξυπηρετικός)μου είπε ότι μερικά είναι προβληματικά (και φυσικά είπε ότι θα τα αντικαταστήσει)αλλά 8 σε διάστημα 6 ημερών

Για άλλη μια φορα φαίνεται ο επαγγελματισμός του κυριου Πετροπουλου.  :bravo_encouragements:
Αψογος όπως παντα. Φυσικα εγω δεν θα στα αλλαζα. Από αυτά που βλεπω είναι κακη χρήση με οσα εχω μάθει μεχρι τωρα. Εδώ κάηκε το περίβλημα τι να λεμε.  :idiot1: Εβγαζε φωτιές δλδ το κάρτο και δεν κατάλαβες τίποτα.  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #634 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 15:54 »
εκτός αν το είχε σε καμιά τσέπη και καιγόταν χωρίς να το καταλαβαίνει.

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #635 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 16:36 »
λοιπόν.έχουμε και λέμε .αυτό το carto είναι ένα από αυτά που έκαψε το bypass δεν είναι η photo από τα καινούργια που κάηκαν .τα καινούργια δεν τα έβγαλα, και έγινε έτσι από μόνο του χωρίς να ρουφάω καθόλου δεν ξέρω πως.μπορω να βάλω photo από όλα τα  carto για να δείτε   .τα περισσότερα είχαν υγρό αρκετό ακόμα μέσα .εσείς τι λέτε να τραβουσα κάρβουνο και να μην το κατάλαβα? όλα τα σταμάτησα μόλις είχα την γεύση του καμένου τα άνοιξα για να δω αν πράγματι είχαν υγρό και είχαν .τώρα μπορείτε να ξαναπειτε την γνώμη σας αφού διευκρίνισα μερικά πράγματα και για του λόγου το αληθές βάζω μερικές photo ακόμα (γι αυτό τον λόγο τα κράτησα σχεδόν όλα που κάηκαν) θα δείτε ότι τα περισσότερα έχουν ακόμα υγρό μέσα . και φίλε μου τ σχόλιά τύπου (εγώ δεν θα στα άλλαζα )δεν νομίζω ότι ταιριάζουν στην ερώτηση μου γιατί αν είδες εγώ απλά έκανα μια ερώτηση τπτ άλλο ούτε είπα σε κανέναν να μου τα αλλάξει ούτε ζήτησα τίποτα οπότε ας περιοριστούν κάποια σχόλιά τέτοιου τύπου .ειδικά σε κάποιον που δεν ξέρει ,γιατί ατμιζω εδώ και 7 μέρες μόνο .οπότε κάθε ερώτηση θα έπρεπε να αντιμετωπίζετε αναλόγως.και στο κάτω κάτω η ερώτηση μου ήταν απλή αν δεν την κατάλαβε κάποιος ...αν απλά καίγονται αν τελειώσει το υγρό                                                                                                                        Υ.Γ από περιέργεια άνοιξα μερικά καινούργια πριν τα ατμισω για να δω αν ο πολυεστέρας είχε υγρό και όπως περίμενα σε αρκετά δεν ήταν ποτισμένος ο πολυεστέρας

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #636 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 16:44 »
και έγινε έτσι από μόνο του χωρίς να ρουφάω καθόλου
Ε τότε είναι το bypass χαλασμένο και ανάβει συνέχεια  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #637 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 16:47 »
Εγω πάντως έχω ανοίξει πανω απο 50 κουτια φιλτρα το τελευταιο διμηνο και δεν εχω συναντήσει ποτέ κατι τετοιο  :nope:

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #638 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 17:01 »
Εγω πάντως έχω ανοίξει πανω απο 50 κουτια φιλτρα το τελευταιο διμηνο και δεν εχω συναντήσει ποτέ κατι τετοιο  :nope:

Εγω εκανα γύρω στα 20 και μαζι με την παρεα μου πανω από 60 καρτο και δεν το εχω δει αυτό. Εγω συνεχίζω να μην βλεπω ποτισμένα φιλτρα αλλα όλα είναι ξερα. Και είναι φυσιολογικό να μην είναι λούτσα αλλα να εχουν το περισσότερο υγρο κατω η στην μεση. Κάποια φίλτρα μεσα εχω δει και εγω να είναι στεγνά. Αυτό δεν σημαινει ότι εχει πρόβλημα απλα δεν απορροφήθηκε από ολο το φίλτρο το υγρο και είναι ποτισμένο σε αλλα σημεια. Οι 2,3 πρωτες φωτο είναι φυσιολογικές μετα από ατμισμα και στέγνωμα του καρτο. Μολις το δω αυτό το πεταω. Εγω παντως ποτε μα ποτε δεν το αφήνω ενωμένο. Ουτε για 1 λεπτο. Μολις τελειωσω το βγαζω. Σε μια δυο ρουφηξιές να σου λιώσει και το καπακι δεν το βλεπω νορμαλ. Ποσο μαλλον όταν το φιλτρο είναι στεγνο μετα από 2 ρουφιξιες μονο. εγω καταλαβαινω το κάψιμο όταν φτασει ετσι όπως φαίνεται στις 2 πρωτες φωτο σου, από τοσο νωρις.

Αποσυνδεδεμένος HADOW

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #639 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 17:07 »
βασικά 8 με 10 carto δεν είναι και πολλά μπορεί να έτυχε μια προβληματική παρτίδα με λιγότερο υγρό μέσα η και κάτι άλλο .για την ακρίβεια ήταν 5 με γεύση tobacco (όλο το κουτάκι δλδ)3 με γεύση βανίλια και 2 με γεύση μέντα .τι να πω ίσως έτυχε ίσως έκανα και εγώ κάτι λάθος θα δείξει στα επόμενα κουτάκια(αν και ο ίδιος ο κύριος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ μου είπε ότι μερικά carto έχουν πρόβλημα )

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #640 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 17:53 »
Μάλλον όπως σωστά αναφέρεις, έπεσες σε κάποια άστοχη παρτίδα.

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #641 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 19:48 »
Μερικά πράγματι έχουν πρόβλημα απλά  μάλλον έτυχες σε ελλατωματική παρτίδα  μου έχει τύχει και μένα αλλά όχι σε τόσο μεγάλο αριθμό!!!

Αποσυνδεδεμένος vallex

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #642 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 20:30 »
Καλησπέρα σε όλους,

Μου έτυχε πριν 2 εβδομάδες και στα  5 carto ενός κουτιού (μέντα): η εικόνα ήταν η εξής: πάρα πολύ υγρό στο carto, μόλις το βίδωνα, με την παραμικρή ρουφηξιά το υγρό ήταν σαν να  "έβραζε", το καρτομάκι υπερθερμαίνονταν τόσο που σε μια περίπτωση το ξεβίδωσα γρήγορα γρήγορα και μετά ερχόταν κι όλη η μπόχα του καμμένου. Παρόλο που έτυχε να γράψω στην njoy για ένα άλλο θέμα (κι ευγενέστατα μου απάντησαν αμέσως), αυτό δεν έτυχε να τους το αναφέρω, απλά το θεώρησα ως ελλατωματική παρτίδα. Με τη νέα παραγγελία μέχρι στιγμής όλα ΟΚ...

Αποσυνδεδεμένος red30

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #643 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 22:47 »
Δεν ξέρω αν χρειάζεται να θυμίσω το παλιό κόλπο με το στρίψιμο της βίδας, στη βάση του cartomizer, που βελτίωνε θεαματικά τη γευση και τον παραγόμενο ατμό.

Περισσότερα εδω:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,639.msg25341.html#msg25341

Αποσυνδεδεμένος vallex

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #644 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 22:53 »

Ωπ!νατο!κι έλεγα πού το πήρε το μάτι μου!!!Thanks!!!γιατί όσο και να διαβάζεις, έχει ατέλειωτο υλικό εδώ μέσα..
Να 'σαι καλά...


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355715 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10762 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191696 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 866 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 726 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589464 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797625 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7415 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 313223 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6927 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12231 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13494 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711