vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Στο μεσημεριανό μαγκαζίνο του ΣΚΑΪ life υπήρξε συζήτηση για το ητ
με συμμετοχή εμπόρου ητ και του κ. Μπεχράκη γύρω στις 16:15.
Το video της εκπομπής στο Site του σταθμου :
http://www.skai.gr/player/TV/?MMID=223515 στο 1:02:50 ...

 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2012, 21:17 από GanaG »

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
ναι και ειπε οτι αν παρει καποιος υγρα με νικοτινη μπορει να αυτοκτονησει ή να σκοτωσει και δυο φιλους του :wall: :wall: :wall:

Του την ειπε ομως το παληκαρι που ειχε το μαγαζι :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Εντάξει ο τύπος ήταν απλά πολύ γραφικός σε ότι έλεγε και είχε σχέση με το η.τ.
Πάντως είπε ότι εάν γίνει, σοβαρή επιστημονική πολύχρονη έρευνα, που να λέει ότι το η.τ. είναι για την διακοπή του καπνίσματος θα βγει αυτός πρώτος να το πει ...

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
το καλο ειναι οτι σε καποια φαση ειπε εμεσα οτι το ητ καλυτερο απο κτ αλλα σε ευθεια ερωτηση ειπε οτι αν δεν βγουν ερευνες δεν μπορει να ξερει


κ σε ερωτηση αν κανει κακο ειπε οτι οτι κ να μπει στο αναπνευστικο εκτος απο αερα κανει κακο(λογικο)
δεν ειπε κατι κακο για το ητ....μονο για την νικοτινη

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
 ;D  και μένα να μου πούνε να παω στο ΣΚΑΙ ...να μιλήσω για το ητ....που δεν εχω παει ποτε .....δεν θα παω . :nope:..εχω και δουλειές ...δεν προλαβαίνω.. :yes:..καλα αυτός τι κανει τρεις και λίγο στα καναλια ... άλλη δουλειά δεν εχει  :dontknow:
 :wall: και να έλεγε και τίποτα  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος starcctv

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTB-ORION-BULLI ELITE-LAVA TUBE-A2-T-M SS-CE4
τρεχει στα καναλια μπασ και σωσει τη δουλεια του .........
αντικαπνιστικα ιδρυματα εχει, το ητ του κοβει το ψωμι του.
Α ρε βεργα που του χρειαζεται.... :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Πάντος εγώ αυτό που είδα είναι ότι σιγά-σιγά ρίχνουν τους τόνους ενάντια στο η.τ. γιατί πετάξανε ξαφνικά μια μπανανόφλουδα είδανε ότι δεν την πατήσαμε και το η.τ. γίνετε όλο και πιο διαδεδομένο και πάνω απ'όλα ως τρόπος διακοπής του καπνίσματος άσχετα άμα κάποιος το θέλει για μόνημη χρήση μετά οπότε ότι και να πούν άμα δεν βγούν επιστημονικά συμπεράσματα για την χρήση του όλοι που εναντιόνοντε το μόνο που καταφέρνουν είναι να το διαδίδουν ακόμα περισότερο!!!!! :yes: Είπαμε ότι ο καλήτερος Ε.Ο.Φ. είναι ο ίδιος μας ο οργανισμός ότι και να λένε άμα εμείς οι ίδιοι νιώθουμε καλήτερα με την υγεία μας τα υπόλοιπα περιτεύουν!!!!!

Αποσυνδεδεμένος lakissim

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • No power No magic !!!
Γιατί αν δηλαδή ο ΕΟΦ το "κυριξει" ως επικυνδυνο εμεις θα το παρατησουμε....  δε νομιζω Τακη  8)

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
τρεχει στα καναλια μπασ και σωσει τη δουλεια του .........
αντικαπνιστικα ιδρυματα εχει, το ητ του κοβει το ψωμι του.
Α ρε βεργα που του χρειαζεται.... :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:

 :)) :)) :)) :)) :)) :))
δεν το πετυχα ρε παιδες :'( :'( :'( :'(
Ποιον θα βγαλουν στα καναλια ρε παιδια εμενα??????????????
Θα βγαλουν αυτον που εχει (ονομα).Το κακο γι'αυτους ειναι οτι πρεπει να προσεχουν τι λενε
γιατι οταν τα λενε μια ετσι και μια γιουβετσι θα χασουν και την εμπιστοσυνη του (κοσμου) που τον εμπιστευονται :))
Περιμενουμε το βιντεακι............... :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Εγω παντως εχω "δηλωσει" στον εαυτο μου, οτι αν για καποιο λογο "αναγκαστω" να κοψω το η.τ....... (αποδειχθει μακροχρονια πολυ πιο βλαβερο απο το κ.τ, προσωπικα εχω παρενεργειες, πεσει ατομικη βομβα σε ολα τα εργοστασια παραγωγης η.τ.).......ξενερωσα τοσο πολυ με το κ.τ. που δε το ξαναρχιζω....Απλα θα τα κοψω ολα! Και να φανταστει κανεις οτι πριν το η.τ., δεν ΗΘΕΛΑ να κοψω το καπνισμα! Το η.τ. το ξεκινησα με τη προοπτικη "εναλλακτικο καπνισμα" κ οχι ως διακοπη του καπνισματος εντελως!

Επισης, κατι που διεκρινα απο πολλους "γνωστους" που αγορασαν η.τ. και το σταματησαν, πολλες φορες δρωντας ανωριμα (μη παραδοχη μιας ηττας που μονο στο ξεροκεφαλο τους αποτελει ηττα) αντι να που ανθρωπινα:
"Δε με καλυψε, δε μπορεσα, θελω ντε και καλα καπνο κ οχι ατμο" προφασιζονται τα οσα ακουστηκαν αριστερα και δεξια κ μαλιστα τα διαδιδουν (υγρο στους πνευμονες, διαρροη απο τις μπαταριες, καρκινος, κ οτι αλλο "κουφο")

Αποσυνδεδεμένος geos

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 17:58 »
H πρωτη μου οπτικη επαφη με το η.τ ηταν μεσω καποιου γνωστου ο οποιος προσπαθησε να με πεισει να κοψω το κτ αρχιζωντας ητ. Ξενερωνα μονο στην ιδεα!!!
Τωρα εδω και μια εβδομαδα το ητ μου εγινε παθος.......
Τωρα αν απαγορευτει δυσκολα τα πραγματα  :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Απ: Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:01 »
δεν προκειται να θορυβηθουμε απο ελληνικες φωνες,αυτο ειναι σιγουρο.υπαρχει κ ο υπολοιπος πλανητης.υπαρχει κ το ιντερνετ.
οι ελληνες δηλαδη ξερουν μονο?παλι πρωτοι?
ας αφησουμε καμια πρωτια κ για τους αλλους,ελεος πια

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:37 »
Ρώτησα γιατρό για το επίπεδο του κυρίου και μου είπε να κρατήσω μια αρχή, επιστήμονες που τους βλέπουμε πρωί-βράδυ στα μεσημεριανάδικα, να μην δίνουμε και μεγάλος βάρος στα λόγια τους και στις ικανότητες τους...ο νοών νοήτο
Να σας πω "ιατρικές" ιστορίες για γιατρούς που τους ξέρουν και οι γιαγιάδες μας να σε φύγει η τρίχα (σε μένα για αυτό μήναν δέκαεπτα όπως είδατε  :idiot1:)

Απ: Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:43 »
προφανως κ καπου στοχευει ο κυριος αυτος.παρα ειναι συχνες οι εμφανισεις του

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Θέμα στο Life του ΣΚΑΪ για το ητ (με συμμετοχή του κ. Μπεχράκη)
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:45 »
ναι και ειπε οτι αν παρει καποιος υγρα με νικοτινη μπορει να αυτοκτονησει ή να σκοτωσει και δυο φιλους του :wall: :wall: :wall:

Του την ειπε ομως το παληκαρι που ειχε το μαγαζι :thumpup:


Έχει δίκιο σ'αυτό. Η θανατηφόρα δόση νικοτίνης είναι κάπου στα 60mg (ή 1mg/kg) αν θυμάμαι καλά.
Και είναι τόσο σωστό όσο είναι και το ότι 8 ταμπλέτες Depon μπορούν να σκοτώσουν επίσης έναν φίλο σου, ένα απορρυπαντικό επίσης μπορεί να κάνει το ίδιο, και πολλά πολλά άλλα. Με άλλα λόγια, αυτό είναι χρήση της λογικής με τρόπο παράλογο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4695 501400 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:35
από kkoumas
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2333 241138 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:43
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3266 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Hashtag Shake and Vape 0 270 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12666 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 672 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7787 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2107 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111610 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan