vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

140 επισκέπτες, 8 χρήστες
Milarepa, vasim, Nikrom, lagoudakis, Jorge, Ηρακλης, aalex, camber

Twitter

ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #135 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:56 »
Θα σε παρακαλουσα να κανεις και συ το ιδιο . Αν διαβασες καποιο ποστ να αναφερει τα παραπανω , θα ηταν προτιμοτερο να το κανεις αμεσα σε αυτον που εθιξε την εταιρια απο το να γραφεις αοριστα σε δευτερο πληθυντικο και να μας παιρνει η μπαλα ολους μας που γραφουμε την αποψη μας . Ο σκοπος του φορουμ ειναι τα συμφεροντα των συνατμιστων και οχι τα συμφεροντα των εταιριων . Αυτα......

 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #136 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:59 »
Dimrock, ξέρω πού αναφέρεσαι. Σε ποιο μαγαζί συγκεκριμένα. Ναι, έχω πάρει από κει, δεν ξαναπήρα όμως γιατί βρήκα εδώ στη Θεσσαλονίκη καλύτερα. Και από γεύση και από τιμές. Μετά διάβασα περί παπαγάλων και γατιών και δεν έχω πρόθεση να τα αμφισβητήσω. Βέβαια εγώ στο θέμα σωστή ποιότητα ΦΑ αναφερόμουν στο κατάστημα της Θεσσαλονίκης, που διαθέτει σύγχρονο συσκευαστήριο κλπ κλπ, για το οποίο όλοι οι πελάτες του μιλούν θετικό. Σε ρώτησα αν ξέρεις κάτι αρνητικό γι΄αυτό. Εκεί στόχευε και η ερώτησή μου περί επιλογής κι αποκλεισμού συνεργατών από την Ιταλική εταιρία.
Και θα ξαναπώ ότι η ύπαρξη των όποιων κακών επαγγελματιών δεν πρέπει να παρασύρει στην κρίση μας και τους υπόλοιπους. Είναι άδικο και στερεί οποιοδήποτε κίνητρο από τους σωστούς να παραμείνουν σωστοί.
Αντι να λέμε Ελλάδα = μπανάνες ΦΑ, ας κατονομάσουμε όσους πιστεύουμε ότι έχουν dole αντί για ΦΑ και τους λόγους που το πιστεύουμε αυτό κι ας αφήσουμε μόνο καλά λόγια για τους επαγγελματίες που κάνουν σωστά τη δουλειά τους.

Πετρα και υπολοιποι συνατμιστες. Με συγχωρειτε ουτε εγω μασάω τα λόγια μου. Αυτη την στιγμή γραφω διπλα στον παπαγαλο μου. Ελεος δηλαδη ρε παιδια. Δεν αναφερομαι πουθενα. Δεν ειχα ουτε την υπομονη να διαβασω τα υπολοιπα ποστ. Θα τα διαβασω τωρα.

Αναμεινατε.

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #137 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:02 »
Κυριε Μωραιτη αν η εταιρεια σας ειναι συνεπης και προσφερει προιοντα ποιοτητας στους καταναλωτες, για τους οποιους δημιουργηθηκε (υποθετω) αυτο το φορουμ, τοτε δεν εχετε να φοβηθητε καμμια κριτικη που εκφραζεται εδω.

Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #138 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:08 »
Περικλή δεν μπορω να καταλάβω απο που παραξηγηθηκες ομως επειδη γνωριζομαστε και ειμαι πελατης σου και τωρα που μιλαμε κανω την βαση σου την βελβετ και δεν ειμαι κανενας μ@##κας να ψωνιζω απο σενα και να θελω να σε θίξω μετα την στιγμή που με εξυπηρετεις κιολας υπερ του δεον σε παρακαλώ να μου υποδειξεις που ανεφερα το Funstore.

Τωρα αν ολοι καταπιανεστε για τον παπαγαλο που ανεφερα ή για κανενα αλλο ζωο καλο θα ειναι να μην μπλεκετε τον καθενα.


Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #139 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:22 »
29 Ιανουαρίου σε ποστ μου υπηρξε και το παρακατω

5)   Χαριζεται 100ml 24mg βαση Velvet Mist δικιας μου παραγωγής VG 80% 20% wfi. Ουσιαστικά αποτελει μιγμα Mist απο Zerobacco κατα 20% και Velvet Cloud απο Ιταλία, Funstore και Hlektroniko Tsigaro.com. Εχει αραιωθει απο βρωσιμη Γλυκερινη Συνδεσμος.  H λήξη της ειναι 17/10 με βαση τον Συνδεσμο που την αραιωσα. Εμενα μου αρεσει πολύ. Αυτην κανω και γω αλλα εχω φτιαξει ήδη μεχρι το καλοκαιρι.


Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #140 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:43 »
Και ολοκληρωνω με το ποστ μου στις 23/1 προς το αλλο καταστημα hlektroniko-tsigaro.com που αναφερθηκε.

Κυριοι συνατμιστές νομιζω οτι τα καλα πρεπει να λεγονται.

Παρηγγειλα και μου ηρθε ενα μπουκαλακι βαση της FA απο την εν λογω εταιρεία.

Εκτος οτι εκανε 24 ωρες, θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στην εν λογω επιχειρηση διοτι το συγκεκριμενο μπουκαλι ηταν ποιοτικό, προσεγμενο, με προτυπομενο αυτοκολητο και ανεφερε την ημερομηνία λήξης. Αυτο εμενα μου δειχνει επαγγελματισμο.

Δυστηχως επειδη προσθεσα κατευθειαν το υγρο στην βαση δεν το δοκιμασα. Θελω να πιστευω οτι ο επαγγελματισμος που δικρινει την εξωτερική συσκευασία θα διακρινει και την εσωτερική ποιοτητα.

Επισης θα ηθελα να ρωτησω αν ισχυει το 10% στα μελη και στις βάσεις για τα μελη του φορουμ ή αν εχουμε καποια εκπτωση για ποσοτητες πχ 100€ και πανω.




Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #141 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:48 »
Να σου πω, το http://hlektroniko-tsigaro.com/ ειναι μουφα δηλαδη για να καταλαβω?
απ το συγκεκριμενο μαγαζι ψωνιζα και εγω και ημουν  ευχαριστημενος αυτο που με προβληματιζει πλεον ειναι οτι  στο σαιτ τους δεξια εκει που αναφερει για την συνεργασια με φλαβορ αρτ αν κλικαρεις οδηγει σε δελιδα που εχει ληξει δεν υπαρχει δηλαδη πλεον συνεργασια ,δεν θα επρεπε αυτο να γνωστοποιηθει στους πελατες;και αν παρω τωρα τι θα εχω παρει ; οντως FA λογω μεγαλου στοκ η κατι αλλο;απορια εχω

Αποσυνδεδεμένος suzakias

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #142 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:56 »
απ το συγκεκριμενο μαγαζι ψωνιζα και εγω και ημουν  ευχαριστημενος αυτο που με προβληματιζει πλεον ειναι οτι  στο σαιτ τους δεξια εκει που αναφερει για την συνεργασια με φλαβορ αρτ αν κλικαρεις οδηγει σε δελιδα που εχει ληξει δεν υπαρχει δηλαδη πλεον συνεργασια ,δεν θα επρεπε αυτο να γνωστοποιηθει στους πελατες;και αν παρω τωρα τι θα εχω παρει ; οντως FA λογω μεγαλου στοκ η κατι αλλο;απορια εχω
Ας αναμενουμε την απαντηση του υπευθυνου!!

Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #143 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 23:01 »
ναι φυσικα ,δε το ειπα κακοπροαιρετα απλα μου εχει δημιουργηθει απορια,εξαλλου ημουν πολυ ευχαριστημενος σε οτι ειχα παρει

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #144 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 23:48 »
Θα σε παρακαλουσα να κανεις και συ το ιδιο . Αν διαβασες καποιο ποστ να αναφερει τα παραπανω , θα ηταν προτιμοτερο να το κανεις αμεσα σε αυτον που εθιξε την εταιρια απο το να γραφεις αοριστα σε δευτερο πληθυντικο και να μας παιρνει η μπαλα ολους μας που γραφουμε την αποψη μας . Ο σκοπος του φορουμ ειναι τα συμφεροντα των συνατμιστων και οχι τα συμφεροντα των εταιριων . Αυτα......

+ 1.000.000 ν

Είμαι πελάτης σας εδώ και πολύ καιρό και δεν έχω παράπονο.
Φαντάζομαι ότι ούτε κι εσείς έχετε παράπονο από εμένα.
Ομολογώ ότι δεν έχω δοκιμάσει υγρά πολλών εταιρειών, άρα δεν έχω άποψη για την ποιότητα.

Όμως...
σαν άνθρωπος χωρίς άπλετο ελεύθερο χρόνο,
σαν άνθρωπος πατέρας δύο νηπίων,

πραγματικά, θα ήθελα να μάθω τι παίζεται...

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Δεν σας μιλάω ανώνυμα.
Χρησιμοποιώ το ίδιο όνομα και σε εσάς, άρα ξέρετε όνομα και διεύθυνση.

Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #145 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 23:55 »
προσωπικη παρατηρηση ,δεν υπονοω κανεναν συγκεκριμενα τα μαγαζια που πουλανε υγρα fa εχουν αυξηθει εντυπωσιακα παρα την ανακοινωση :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #146 στις: Φεβρουαρίου 02, 2012, 00:09 »
Εγω τωρα γιατι νομιζω οτι αθελα μας παιζουμε ποκερ?

Και τα κερδη τα παιρνει η γκανιοτα...

Νομιζω οτι οσο τσακωνομαστε εξυπηρετουμε συμφεροντα τριτων.

Καληνυχτα.



Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #147 στις: Φεβρουαρίου 02, 2012, 11:23 »
και αλλη μια ερωτηση απο εμενα κυριε Μωραιτη.γιατι δοκιμαζοντας αρωματα απο εσας και απο fa απευθειας υπαρχει τοσο μεγαλη διαφορα γευσης?και γιατι αλλες τιμες πουλατε εσεις σαν καταστημα και αλλες τα υποκαταστηματα σας?

θα ηθελα να μου απαντησετε.ενδιαφερομαι σαν καταναλωτης και οχι υπερασπιζομενος καποιον εμπορο.απλα σαν πελατης που νιωθει οτι κατι δεν παει καλα.

Νομιζω οτι ακομη και μετα την δεδηλωμενη αποφαση του Κου Μωραιτη να απεχει απο ενδεχομενο διαλογο (οπως ο ιδιος ειπε), τουλαχιστον η παραπανω ερωτηση του φιλου armados ειναι εξοχως σημαντικη και κατα την ταπεινη μου γνωμη πρεπει να απαντηθει.

Αν δεν απαντηθει αυτη , δεν βλεπω το νοημα να κουβεντιαζουμε για δευτερευοντα θεματα.
 

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #148 στις: Μαρτίου 26, 2012, 23:43 »
καμια απαντηση....κριμα!!! :thumpdown:

Απ: ανακοινωση Flavorart για Ελλαδα
« Απάντηση #149 στις: Μαρτίου 27, 2012, 00:00 »
δεν καταλαβα ενα καταστημα που πουλαει ΗΤ δεν επιτρεπετε να πουλαει DIY δηλαδη να βαση απο τον συνδεσμο και αρωμα απο την FΑ .

Γενικοτερα μου φαίνεται τους δωσαμε πολυ αερα υπαρχουν πολλες εταιρίες που βγαζουν υγρα και ειναι και καλυτερες απο τους ιταλους

το ίδιο πιστεύω και εγώ.προτιμώ τα ελληνικά προιόντα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4238 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179084 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211418 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70716 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro