vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

184 επισκέπτες, 4 χρήστες
PsykieG, camber, e-akapnos, lagoudakis

Twitter

Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 20:02 »
Για εμένα το καλύτερο είναι GGTS+Οδυσσέας

 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gkolokot

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 20, 2012, 00:20 »
Provari με  ego c ή imist ατμοποιητη. εκει κατεληξα εγω

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 20, 2012, 00:29 »
πολυ καλο πακετο φιλε μου αλλα πρωτα θα ηθελα ενα πακετο με 500 ευρω στη τιμη των  30 ευρω και τα μεταφορικα δικα μου μετα θα αγοραζα και τα οιπολυπα αντιμη κριση  :laugh1: :laugh1: :laugh1: πλακα κανω μην με παρεξηγησης παντως και εγω στο δικο σου πακετο λεω  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #48 στις: Μαρτίου 20, 2012, 00:37 »
για εμενα η καλυτερη συσκευη ειναι οδυσσεας με provari!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gkolokot

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #49 στις: Μαρτίου 20, 2012, 00:40 »
Αν αναλογιστεις οτι οταν ξεκινας με το η.τ. πειραματιζεσε για να καταληξεις στο provari ειναι καλυτερο να δωσεις εξ αρχη 250 ευρω. Το λεω απο προσωπικη πειρα που ξοδεψα 120 για ενα αρχικο πακετο γνωστης εταιριας, μετα πειραματα με αλλες μπαταριες και ατμο και τελικα εδωσα παραπανω λεφτα απο το να ειχα αρχισει με το provari. Καηκε η γουνα μου και για αυτο μιλαω  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Domin

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #50 στις: Μαρτίου 20, 2012, 00:49 »
Αν αναλογιστεις οτι οταν ξεκινας με το η.τ. πειραματιζεσε για να καταληξεις στο provari ειναι καλυτερο να δωσεις εξ αρχη 250 ευρω. Το λεω απο προσωπικη πειρα που ξοδεψα 120 για ενα αρχικο πακετο γνωστης εταιριας, μετα πειραματα με αλλες μπαταριες και ατμο και τελικα εδωσα παραπανω λεφτα απο το να ειχα αρχισει με το provari. Καηκε η γουνα μου και για αυτο μιλαω  :laugh1:

Έτσι ακριβώς...  :'(

Αποσυνδεδεμένος chgentso

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 20, 2012, 01:00 »
Αν αναλογιστεις οτι οταν ξεκινας με το η.τ. πειραματιζεσε για να καταληξεις στο provari ειναι καλυτερο να δωσεις εξ αρχη 250 ευρω. Το λεω απο προσωπικη πειρα που ξοδεψα 120 για ενα αρχικο πακετο γνωστης εταιριας, μετα πειραματα με αλλες μπαταριες και ατμο και τελικα εδωσα παραπανω λεφτα απο το να ειχα αρχισει με το provari. Καηκε η γουνα μου και για αυτο μιλαω  :laugh1:

Συμφωνώ απόλυτα. Και εγώ έδωσα στην αρχή ένα κάρο λεφτά σε 2 μήνες για πειραματισμούς με διάφορα φτηνά cartos, clearomizer, tank και δε συμμαζεύεται και στο τέλος λόγω έλλειψης διαθεσιμότητας και σκαμπανεβάσματος στην απόδοση από συσκευή σε συσκευή πήγα σε mod+επισκευάσιμο. Από τότε 3 μήνες τώρα άλλα χρήματα για συσκευή δεν έδωσα. Επίσης κατά κανόνα τα "ακριβά" mods και οι επισκευάσιμοι πουλιούνται στις αγγελίες αρκετά κοντά στην τιμή που αποκτήθηκαν καινούριοι οπότε αν δεν σου ταιριάξει κάτι το πουλάς και δοκιμάζεις κάτι άλλο με πολύ μικρή χασούρα. Αυτά για το οικονομικό του θέματος, τώρα στην ερώτηση "καλύτερη συσκευή στην αγορά" δεν έχω να πω κάτι αφού ναι μεν στις φθηνές λύσεις βρήκα κάποιες καλές αλλά δεν βρήκα σταθερή απόδοση από παρτίδα σε παρτίδα και από επισκευάσιμους άτμο έχω δοκιμάσει μόνο έναν (αυτόν που έχω).

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 27, 2012, 03:26 »
για τιμη και αποδοση δεν εχω βρει κατι καλυτερο μεχρι στιγμης!!
super tanker απο zerobacco 25e
και V2 ατμοποιητης απο atomizer.gr
Συνολο 30 ευρο και εχεις φουλ γευση ατμο και μπαταριο8ηκουλα πολυ ομορφη κομψη με πολυ καλη μπαταριουλα μεσα!!!
Για μενα αυτη ειναι η καλυτερη συσκευη  :D :D :D

Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #53 στις: Μαρτίου 27, 2012, 04:10 »
Η ΦΤΉΝΕΙΑ
DCT με μπαταρία ego

H ΛΟΓΙΚΗ
καλός επισκευάσιμος με vv

Η ΑΚΡΙΒΕΙΑ
προτιμάτε ελληνικά αν και υπάρχουν και άλλες φεράρι έξω... :D

Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 21, 2012, 19:51 »
Η εξέλιξη είναι αυτή που καθορίζει την απάντηση αλλά ως σήμερα σαν συσκευή provari , σαν πατέντα mod υπάρχουν σαφώς σε άλλη κατηγορία εντυπωσιακά μοντέλα.
Σαν απλή συσκευή το eGo-C είναι "έντιμο" και οικονομικό  8) 8)

Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #55 στις: Ιουλίου 05, 2012, 14:13 »
Κοιτάζω το τελευταίο ποστ εδώ και σκέφτομαι πως η απάντηση αυτή σαν καλύτερη συσκευή
από μόνη της δεν λέει τίποτα αν δεν δοκιμάσεις πολλές συσκευές για να έχεις μια πιο ολοκληρωμένη
εικόνα στο μέτρο του δυνατού βέβαια.
Μια vv συσκευή ποτέ δεν σε απογοητεύει όπως ProVari κ.α. αλλά πάντα μια μπαταρία eGo
όπως η eGo-C VV Twist θα πρέπει να είναι ετοιμοπόλεμη  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 05, 2012, 14:28 »
Καλύτερη συσκευή, από τη κατηγορία των mods, μακράν το Provari με διαφορά από ΟΛΑ (ως τώρα)!!!
Απ τη κατηγορία των εμπορικών συσκευών σίγουρα το iTaste της Innokin καθώς και το eGo-C Twist!!!
Συσκευή θεωρείται και ο ατμοποιητής, όμως, που εκεί θέλει το περισσότερο ψάξιμο, δοκιμές, κ.α.
Από εμπορίου σίγουρα το vivi nova v2 και το διαχρονικό πλέον eGo-W.
Τα τανκ με cartomizer (DCT,κ.λ.π.) ποτέ δε τα θεώρησα αξιόλογα και αξιόπιστα μιας και τα υλικά τους είναι....  :shock_sick_02: 

 :) :bye:

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:09 »
μετα απο
ego -t ,ego-w,want,ce2,ce4, titan 
η ψηφος παει ego-w....

με μια passthrough μπαταρια( προσωπικα εχω την giant 900mah) δεν την εχω βγαλει απο το usb απο οταν την πηρα

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:37 »
συμφωνω και εγω με τους προλαλησαντες,ωσπου να βρης αυτο που πραγματικα σου κανει ξοδευεις πολλα χρηματα,δυστυχως σχεδον παντα ετσι γινεται.
για την ωρα ? ψηφιζω provari+penelope

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλυτερη συσκευη στην αγορα κατα τη γνωμη σας....
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:40 »
eGo Twist + Crystal 2.0  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246338 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572248 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1937 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8074 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122079 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 708 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 418 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326876 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8637 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298063 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827681 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511830 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios