vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

275 επισκέπτες, 4 χρήστες
mathimatikos1966, camber, ZoeM, razen

Genesis Line Atomizer

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #270 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:31 »
Μαλλον Βασιλη
και για να εχει ακομη καλυτερη αγωγιμοτητα

dionysg
ευκολο ειναι αν βγαινουν.

Ανεβαστε μια φωτο να σας πω σιγουρα

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #271 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:34 »
Μαλλον Βασιλη
και για να εχει ακομη καλυτερη αγωγιμοτητα

dionysg
ευκολο ειναι αν βγαινουν.

Ανεβαστε μια φωτο να σας πω σιγουρα

Λογικά βγαίνουν αλλα πρέπει να βγει κ ο κονεκτορας που θα είναι κολλημενα πάνω με κολληση κ είναι κ πρεσαριστος


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #272 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:38 »
Ανεβασε φωτο,
να δουμε αν γινονται ασημενια να ησυχασεις

 :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Λογικά βγαίνουν αλλα πρέπει να βγει κ ο κονεκτορας που θα είναι κολλημενα πάνω με κολληση κ είναι κ πρεσαριστος


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μονο του σπανου τα γενια δεν γινονται
αλλα να δουμε πρωτα.

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #273 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:44 »
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω περιμενω το Genisis του Βασιλη. :thumpup:
Γιατι να περιμενω στην σειρα για να δωσω τα λεφτακια μου σε εναν ξενο οταν εχουμε δικο μας παλικαρι που δουλευει πανω σε καποιο παρομοιο project.
Αντε Βασιλη τελειωνε.... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #274 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:48 »
Τι ειναι παλι το το Genisis του Βασιλη????
Πολυ πισω εχω μεινει τελευταια!

Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #275 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 11:58 »
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω περιμενω το Genisis του Βασιλη. :thumpup:
Γιατι να περιμενω στην σειρα για να δωσω τα λεφτακια μου σε εναν ξενο οταν εχουμε δικο μας παλικαρι που δουλευει πανω σε καποιο παρομοιο project.
Αντε Βασιλη τελειωνε.... :thumpup:

κιαυτο με mesh θα δουλευει Κωστα?

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #276 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:10 »
Ρωτηστε τον Βασιλη για λεπτομεριες παιδια, κι εγω λιγο πισω εμεινα γιατι ειχα δει το αρχικο οπου ακομη το δουλευε ο ανθρωπος.

Δεν ξερω σε ποιο σημειο βρισκεται τωρα, αλλα ειμαι βεβαιος οτι ποιο γρηγορα θα το φτιαξει ο Βασιλης απο το να περιμενετε να ερθει απ'εξω με τετοια λιστα που υπαρχει :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #277 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:11 »
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω περιμενω το Genisis του Βασιλη. :thumpup:
Γιατι να περιμενω στην σειρα για να δωσω τα λεφτακια μου σε εναν ξενο οταν εχουμε δικο μας παλικαρι που δουλευει πανω σε καποιο παρομοιο project.
Αντε Βασιλη τελειωνε.... :thumpup:

Κάποια στιγμή μπορει να ολοκληρωθεί Κωστή κ σε ευχαριστω που αναφέρεται αλλα προς το παρόν μου έτυχε κάτι παρα πολυ καλό στο οποίο θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις !!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nikosqt

  • **
  • 326
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #278 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:27 »
Θα αλλαχτουν με ηλεκτροδια απο ασημι. Σχεδιαζω κατι και λιγη εμπνευση δεν ειναι κακη  :D :D

αμα θες πηγενε σε εμα χρυσοχοείο (ρωτα πρωτα τιμη/μη φας καμιά καμπανα) να σου κανει επιχρυσωση που δεν οξειδωνετε γιατι το ασημι αν και εχει τεραστια αγωγιμότητα οξειδωνετε.

Παντως για να σου δωσω ενδεικτικο τιμης αντιστιχης ποσοτητας χρυσου μια βαση για ολοκληρωμενα με 60 επιχρυσα ποδαρακια κανει καπου μισο ευρω (βεβαια αυτο ειναι μαζικη παραγωγη).Δηλαδη να λογαριαζεις μονο ποσο τα σου παρει για τον κοπο του

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #279 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:29 »
Κάποια στιγμή μπορει να ολοκληρωθεί Κωστή κ σε ευχαριστω που αναφέρεται αλλα προς το παρόν μου έτυχε κάτι παρα πολυ καλό στο οποίο θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις !!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μακαρι ρε φιλε, εαν και ειχα την ελπιδα οτι ησουν σχεδον στην ολοκληρωση του...
Τελος παντων οτι και να ετοιμαζεις σιγουρα θα ειναι καλο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #280 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:36 »
οπα κατσε για να καταλαβαινουμε και οι δηλωμενα ασχετοι!
οξειδώνεται η οχι δηλαδη?
Ο χρυσος θα ειχε καλυτερα αποτελέσματα σε αγωγιμοτητα τουλαχιστον? αν το καναμε δηλαδη απ την αρχη ποιο θα ηταν καλυτερα ασημι η χρυσός? Ασχετως κόστους.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Re: Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #281 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:41 »
οπα κατσε για να καταλαβαινουμε και οι δηλωμενα ασχετοι!
οξειδώνεται η οχι δηλαδη?
Ο χρυσος θα ειχε καλυτερα αποτελέσματα σε αγωγιμοτητα τουλαχιστον? αν το καναμε δηλαδη απ την αρχη ποιο θα ηταν καλυτερα ασημι η χρυσός? Ασχετως κόστους.

για το ασημι και εγω οτι οξειδωνεται ξερω... για τον χρυσο νομιζω οτι οξειδωνεται απο υδραργυρο αλλα δεν ειμαι ειδικος....

γιατι ρε συ να κλειδωθει το θεμα...? γνωσεις ανταλλαζουμε....!

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #282 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:41 »
Οχι ρε Μακη, ον τοπικ ειναι...ρωτανε τα παιδια για βελτιωση του Genisis που ενδεχομενως μπορει να παρουν. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #283 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:44 »
οπα κατσε για να καταλαβαινουμε και οι δηλωμενα ασχετοι!
οξειδώνεται η οχι δηλαδη?
Ο χρυσος θα ειχε καλυτερα αποτελέσματα σε αγωγιμοτητα τουλαχιστον? αν το καναμε δηλαδη απ την αρχη ποιο θα ηταν καλυτερα ασημι η χρυσός? Ασχετως κόστους.

Αλεξη
ο αργυρος εχει την μεγαλυτερη αγωγιμοτητα απο ολα τα μεταλλα.
 :yes: :yes: :yes:

Δημητρη, το ασημι σε μεγαλη καθαροτητα δεν οξειδωνεται.
Ολες οι επαφες ειναι απο ασημι.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #284 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 12:47 »
Εκαλυφθην!
Η επαργύρωση ομως φεύγει με τον καιρο? δεδομενου οτι δεν πιανεται με χερι εκει που ειναι αλλα τρωει ρευμα κλπ. Δεν ξερω τι κανει αυτο στην επαργυρωση! γιατι υποθετω οτι δεν ειναι καθαρο ασημι τα ηλεκτροδια ! ξερει κανεις τι υλικο ειναι? Ασημι η επαργυρα? Για τον λαην λεω! Το ασημι ειναι πολυ μαλακο για τετοια χρηση  η κανω λαθος?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31201 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597655 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358223 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193237 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1404 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1401 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios