vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

179 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, bloodlessz, camber

Twitter

Χαιρετισμοί νέων μελών.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #60 στις: Δεκεμβρίου 03, 2009, 15:48 »
Καλώς μας ήρθες Νίκο  :)
5-6 ΠΑΚΕΤΑ τσιγάρα την ημέρα  :eyesplash:
Βρε θηρίο, φουγάρο ήσουνα  :))
Συγχαρητήρια που το μείωσες και καλά ατμίσματα  :D

Αποσυνδεδεμένος nenikos

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #61 στις: Δεκεμβρίου 03, 2009, 18:16 »
Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα φίλε μου!!!!!
Μια διευκρίνιση, στο παραπάνω post μου είπα 5-6 τις 2 μέρες! 2,5 με 3 πακέτα τη μέρα!...Πάλι πολλά είναι αλλά τώρα αλλάζουν τα πράγματα!

Αποσυνδεδεμένος dorana

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #62 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 13:44 »
Καλώς σας βρήκα & εγώ,λοιπόν!
Έκανα την εγγραφή μου σήμερα στο φόρουμ,κυρίως για να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας.Αγόρασα  την περασμένη Παρασκευή το Black line της Nobacco & έχω βοηθηθεί "τα μάλλα" από το φόρουμ να το αξιοποιήσω, όσο περισσότερο γινόταν.Ειδικά οι συμβουλές & τα τρυκ με τα φιλτράκια με σώσανε!Μεγαλύτερη διάρκεια στην τζούρα,καλύτερη γεύση,επιτέλους χωρίς κάψιμο στο λαιμό!Έχω ρίξει βέβαια πολύ διάβασμα την τελευταία βδομάδα εδώ,αλλά άξιζε τον κόπο!Διαπίστωσα & εγώ ότι είσαστε μια πολύ ωραία ΑΤΜΟσφαιρα!

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #63 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 14:21 »
Καλως ηρθες dorana
Παρε και ενα τελευταίο tip για το BL ;)
Παρατηρησα οτι
BL με καινουργιο φιλτρο (ενυδρειου) με έβγαλε σήμερα 3 ώρες . Δεν ατμιζα συνέχεια βέβαια λόγω εργασίας. Το φιλτράκι όμως μετά από λίγες τζούρες, διάλειμμα και μετά πάλι λιγες τζούρες , αποδείχτηκε ατέλειωτο.
Στη συνέχεια ξαναγέμισα 2-3 σταγόνες που χάθηκαν εν ριπη οφ8αλμού και άλλες 5 μετα το ίδιο
Που θέλω να καταλήξω...
Το 1ο γέμισμα είναι όχι μόνο το καλό αλλα και το πιο οικονομικό
απο κει και πέρα με το dripping στο φίλτρο υπάρχει πολύ φύρα
Το καλλίτερο είναι λοιπόν να εξαντλούμε το φίλτρο και μετά να αλλάζουμε τον πολυεστέρα
Η εξήγηση ...
Μετά το άδειασμα του 1ου γεμίσματος ο πολυεστέρας δεν "ανασαίνει" όπως πριν
Ενα μεγάλο μέρος του υγρού παραμένει μέσα του "κοβοντας" τη ροή και τελικά δεν ατμίζεται και πετιέται. Ενω κατα το 1ο γέμισμα η ροή του υγρού ειναι κανονική και το φίλτρο εξαντλείται αφήνοντας ελάχιστο υγρό μεσα του.
Φυσικά στην όλη διαδικασία παίζει μεγάλο ρόλο και η πυκνότητα και η ομοιόμορφη κατανομή του πολυεστέρα.

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #64 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 14:45 »
Καλώς ήρθες Dorana. Με γεια το Black Line.  :D

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #65 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 16:55 »
Νομίζω κυρίες και κύριοι ότι πρέπει να καθιερώσουμε ένα είδος τελετής μύησης για τους νεοεισερχόμενους, σαν αυτές που κάνουν τα κολεγιόπαιδα στις αμερικάνικες ταινίες.
Θα ατμίσεις, ξέρω γω ....., ένα μπουκαλάκι French Pipe στην καθισιά σου και μετά...θα το σκεφτούμε  :laugh1: :laugh1:   

Καλώς ήρθατε ρεεεε ...όλοι οι νέοι τα στραβάδια (εγώ βλέπεις πάλιωσα πια  :laugh1: :laugh1: :laugh1:)

παιδιά πλάκα κάνω έτσι? μη δω και παρεξηγηθεί κανένας :fight_knuppel:

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #66 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 16:57 »
Καλωσήρθατε κι από μένα  :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #67 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 17:21 »
Παράθεση
Νομίζω κυρίες και κύριοι ότι πρέπει να καθιερώσουμε ένα είδος τελετής μύησης για τους νεοεισερχόμενους, σαν αυτές που κάνουν τα κολεγιόπαιδα στις αμερικάνικες ταινίες.
Θα ατμίσεις, ξέρω γω ....., ένα μπουκαλάκι French Pipe στην καθισιά σου και μετά...θα το σκεφτούμε  :laugh1:

Πρώτα πρώτα ΘΕΩΡΙΑ συναδελφε με το μπάσο
Δηλ. να μαθαίνουν και να απαγγέλλουν απέξω τις 10 εντολές !!  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #68 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 17:30 »
Α πα πα συνάδελφε...διαφωνώ  :))
Οι 10 εντολές είναι για τους προχωρημένους. Ανωτέρα και βάλε.
Πρώτα λίγη πρακτική να τους ...γλυκάνουμε :))

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #69 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 18:18 »
Καλώς ήρθατε στην παρέα  :)

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #70 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 20:22 »
Νομίζω κυρίες και κύριοι ότι πρέπει να καθιερώσουμε ένα είδος τελετής μύησης για τους νεοεισερχόμενους, σαν αυτές που κάνουν τα κολεγιόπαιδα στις αμερικάνικες ταινίες.
Θα ατμίσεις, ξέρω γω ....., ένα μπουκαλάκι French Pipe στην καθισιά σου και μετά...θα το σκεφτούμε  :laugh1: :laugh1:   

Καλώς ήρθατε ρεεεε ...όλοι οι νέοι τα στραβάδια (εγώ βλέπεις πάλιωσα πια  :laugh1: :laugh1: :laugh1:)

παιδιά πλάκα κάνω έτσι? μη δω και παρεξηγηθεί κανένας :fight_knuppel:

... Καντο καλυτερα Vinirette American Blend σε 510... Εκει να σου φυγει η μαγκιά....  χαχαχα!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #71 στις: Δεκεμβρίου 11, 2009, 23:45 »
Nτροπή σας παιδιά! :-[ :-[ :-[
Τι πράγματα είναι αυτά ????
Ετσι υποδεχόμαστε τους καινούριους συνατμιστές μας????
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Παιδιά καλώς ήρθατε!!
Χαιρόμαστε που βοηθήσαμε και βοηθάμε.
Υ.Γ. dorana, συγχαρητήρια για την υπομονή να διαβάσεις τόσα πολλά.Μπράβο.

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #72 στις: Δεκεμβρίου 18, 2009, 20:28 »
Καλησπερα σε ολους. Ονομαζομαι Γιωργος και ειμαι νεο μελος της κοινοτητας εδω μεσα. Καπνιζω 22 χρονια γυρω στα 25-30 τσιγαρα τη μερα και ευτυχως (?) τα τελευταια 4-5 χρονια ειμαι στα ελαφρια (αυτα με 0,1 νικοτινη). Χθες πρωτοακουσα για το ητ και 2 μερες τωρα διαβαζω το φορουμ σαν τρελος με αποτελεσμα ολες οι πληροφοριες που εχω παρει να εχουν γινει ενας αχταρμας στο μυαλο μου. Που 8α παει ομως θα τα ξεκαθαρισω.
Σκοπος μου φυσικα ειναι να κοψω αυτον το διαολο που μου καταστρεφει την υγεια και το ητ μου φαινεται μια καλη αρχη ωστε τουλαχιστον να μην παιρνω ολες αυτες τις ουσιες του κτ.
Μες στο Σαβατοκυριακο θα γινει η παραγγελια του πρωτου μου ητ και ειμαι αισιοδοξος οτι 8α το συνεχισω.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #73 στις: Δεκεμβρίου 18, 2009, 20:54 »
έτσι πού το "ακούω", γιατί έχω καί εγώ την ίδια αισιοδοξία?
 :D :D

καλώς ήρθες!

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Χαιρετισμοί νέων μελών.
« Απάντηση #74 στις: Δεκεμβρίου 18, 2009, 21:05 »
Καλως ήρθες Geraki.
Επέτρεψέ μου να μοιραστώ κι εγώ την ίδια αισιοδοξία - ή μάλλον βεβαιότητα - με τον alfisti.
Aφού είσαι ήδη στα lights είμαι σίγουρος ότι η μετάβασή σου στο ΗΤ θα γίνει όχι απλώς ανώδυνα αλλά και ευχάριστα. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115880 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824357 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507355 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8934 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243866 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294174 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762757 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1122 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem