vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

261 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Ηρακλης1985, dinos_74, Milarepa, mathimatikos1966, laniel

Twitter

Αρκετή νικοτίνη για έλεγχο στο άτμισμα ή λιγη ως καθόλου και φουγάρο

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
 ;) Μονο που δεν εχει αλογα αλλα volt και mesh :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος astakos

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Αρκετή νικοτίνη

Αποσυνδεδεμένος barba_bill

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα πριν 4.5 μήνες με 24mg.
Μετά από 15 μέρες έπεσα στα  18mg.
Τώρα πιπίλα όλη μέρα με 0mg κ μόνο μετά το φαγητό, με τον καφέ (αυτός δεν κόβετε με τίποτα) η με παρέα 4-6mg.
Το θέμα είναι ότι τα μηδενικά υγρά μετά από 1-2 ημέρες χρήσης δεν με καλύπτουν κ πρέπει  να αλλάζω γεύση.

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Πλεον μονο με 6 και ατμιζω παλι στα ιδια επιπεδα μλ !!!!!

10-14άρα νικοτίνη εγώ ανάλογα τη μίξη και ατμοποιητή.Με νοιάζει το χτύπημα μόνο και η γεύση.
Δοκίμασα ένα σάββατο απο α2 με πρόβατο στα 4,5 και με κάλυψε πλήρως η 6άρα που είχε μέσα.
Είμαι στην διαδικασία τώρα να αποκτήσω και εγώ παρόμοιο setup,να έχω βολτ να αφήσω πίσω και την pg.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
τον πρωτο μηνα ξεκινησα με 24αρα μιας και καπνιζα βαρια τσιγαρα και φοβηθηκα να παω
σε λιγοτερα mg και στο 1ml τη μερα.
πριν τελειωσει ο μηνας το γυρισα σε 18αρα και το κρατω εκει.
περασα και περιοδους με μηδενικη.
τωρα μετα απο 5.5 μηνες οπως ειπα ειμαι ακομα στην 18αρα αλλα τον τελευταιο μηνα
εφτασα και τα 2ml τη μερα καποιες φορες πραγμα που με δυσαρεστησε αλλα
τα ζορια σε σπρωχνουν  να ατμισεις λιγο περισσοτερο.
προσπαθω να κρατω χαμηλα τα ml και αν δω οτι θελω να ατμισω περισσοτερο
απο 1-1.5ml τοτε το γυρναω σε μηδενικη.
επισης οπως ειπε και καποιος φιλος παρατηρησα και εγω οτι πλεον επιζητω
περισσοτερο αρωμα..

Αποσυνδεδεμένος Nerompistolo

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
  • Sex Nerompistols xD
Εγω ξεκινησα με 18mg και 1.2μλ την ημερα, μετα απο 1 μηνα αρχισα να εχω τρεμουλα και ταχυκαρδιες, τιποτα σοβαρο αλλα αρκετο για να με ανχωσει,ετσι επεσα στα 12 και ανεβηκα στα 4μλ :o , μετα απο 1 μηνα παλι επεστρεψαν οι τρεμουλες και οι ταχυκαρδιες απο τις διακοπες, επεσα στα 9 και ανεβηκα στα 5μλ την ημερα,μετα απο 14 περιπου μερες τα ιδια :hmmm:....το ιδιο σκηνικο, επεσα στα 6 αλλα τα μλ παρεμειναν στα 5μλ.Και εκει ειχα αραξει πλεον, στα 6mg νικοτινης με αυξημενα,επειτα απο καιρο, τα μλ(στα 7).
Το ολο σκηνικο εγινε χωρις να πιεστω, σαν να με πηγε μονος του ο αργανισμος μου.Πλεον δοκιμαζω στα 4mg τις τελευταιες μερες και για αρχη συνεχιζω στα 7 μλ χωρις να ξερω που θα φτασω :))
Παντος τα 9 μλ τη μερα μου κανουν(πρωσοπικα παντα) πιο ευκολα να τα μειωσει καποιος στα 5 απο το να πεσει απο τα 18mg νικοτινης στα 9 και πιστευω οτι σχεδον σε ολους μας εχει περασει απ'το μυαλο να το κοψουν εντελως καποια μερα, εγω με το δικο μου τροπο προσπαθω να το κανω οσο πιο ανωδινο γινεται ωστε οταν και αν το αποφασισω να μπορεσω να βαλω τελεια. :)
Προς το παρον παντος τη καραβρισκω με το ηλεκτρονικο περισσοτερο απ'το κανονικο :-[

Αποσυνδεδεμένος JimKa

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
18-20 νικοτινη με 4 ml.

Αποσυνδεδεμένος oscar

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με 16 mg 2-3ml για 2 περίπου εβδομάδες...
μετά έπεσα στα 12mg 2-3ml για έναν μήνα...
και 2 μήνες τώρα είμαι με DIY υγρά στα 5mg 4-5ml 

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
εγω με diy εφτασα στα 4 mg νικοτινη kai 5 ml την μερα
ξεκινησα με 18 mg και 2-3 ml

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
εγω πηρα 18αρα νικοτινη.
Τα υγρα μου τα φτιαχνω και ατμιζω στα 8-9mg,περιπου 3ml την ημερα.
Ειμαι μια χαρα και δεν θελω να βλεπω κανονικο τσιγαρο !!  :laugh_cool_jump:
Εχω την γυναικα μου καπνιζει ολη μερα (δεν μπορω να την βαλω στο η.τ  :hmmm: ) ,ατμιζω και γω διπλα,αλλα ουτε που το σκεφτομαι το κ.τ !

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Ξεκίνησα με 18mg και περίπου 3-4ml τη μέρα.
Στο μήνα πάνω έπεσα στα 9mg και πάλι με 3-4ml τη μέρα.
Τελικά τώρα είμαι στα 3-3,5mg, με 4-5ml τη μέρα.
Σκοπεύω να πέσω περισσότερο στα 1-2mg και μετά να πάω σε φλορεξ για να το κόψω τελείως.

Μάλλον είμαι υπέρ του λιγότερη νικοτίνη και περισσότερη πιπίλα ;D
Μένω όμως ακόμα προσηλωμένος στο στόχο μου που είναι η απεξάρτηση από τη νικοτίνη.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vzol48

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαστατε....θα γλυτωσουμε...
Καλημερα παιδια.
Τι ειναι το φλορεξ;;;;;;
14-15 mg στα 3-4 ml....μετα απο 40 μερες ατμισματος....χωρις κτ....
Θαθελα να φτασω καποια στιγμη σε 0 mg νικοτινη...αλλα να ατμιζω..... ;D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Eίναι η απεξάρτηση από τη νικοτίνη  ;) Αυτό που θέλεις κ εσύ να πετύχεις  :)

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Φλωρεξ ειναι το υγρο με 0mg νικοτινη,
που ατμιζω εδω και 3 μηνες.

 :) :) :)





 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 43 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 46 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325013 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8126 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1119605 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296510 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826563 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510146 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9377 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245331 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios