vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

361 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Sergios, Jorge, camber, manoslykos

Twitter

Αρκετή νικοτίνη για έλεγχο στο άτμισμα ή λιγη ως καθόλου και φουγάρο

Αποσυνδεδεμένος takeshy27

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
παδια ειχα ξαναρωτησει και σε καποιο αλο νημα
οταν ατμιζετε με 0 νικοτηνη εχετε καθολου through hit στο λαιμο
γιατι εγω που δοκιμασα υγρο με καθολου εδω και 2-3 μερεσ δεν νιοθω τπτ



Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Σεμνά πολύ, προτείνω αν θες να καλυψεις μάλλον πλήρως τις επιλογές, να βαλεις αλλη μια κατηγορία, για αυτους που ατμίζουν όπως εγω και πολλοί αλλοι απ ότι εχω δεί, υγρά διαφορετικής περιεκτικότητας σε νικοτίνη κατα τη διάρκεια της μέρας. Δεν νομίζω να ειμαι ο μόνος...
Επειδη μαλλον εχει κι αλλες επιλογες.. εβαλα αλλη μια επιλογη ''αλλο'' . Ισως να μην διατυπωσα καλα το ερωτημα.. :-\. Ο προβληματισμος μου αφορα στο εαν θελει καποιος να εχει ελεγχο στην συχνότητα ατμισματος με βοηθεια την νικοτινη ή αν θελει να ατμιζει ανεξελεγκτα και γι'αυτο τον λογο ατμιζει σε μικροτερα επιπεδα νικοτινης απο το συνιθησμενο του. Να αλλαξω κατι στον τιτλο  :dontknow:?

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
οχι ο τίτλος είναι σαφέστατος, αλλα απ ότι φαίνεται όσοι είμαστε και τόσες γνώμες υπάρχουν. Και ο καθένας μας ψάχνει να βρεί τη δική του ρέγουλα στο πως θα ικανοποιείται περισσότερο! Οποτε για να μείνουμε σωστοι, αν εγω είχα να διαλεξω ενα απο τα δύο του τιτλου μονο θα επέλεγα πολλή χρήση με λιγα mg για αποφυγή τύψεων και προβλημάτων.

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
καθόλου έως λίγη νικοτίνη στην αρχή πιπίλα 6μλ με 7μλ .... και τώρα χωρίς νικοτίνη   4μλ  :)

Δεν ξέρω τι φταίει αλλά όταν κατεβάζω τη νικοτίνη κάτω από 12 και αλλάζω και γεύση
με εντυπωσιάζει  ;) αλλά .... μόνο για λίγο  :confused1: και αυτός είναι μέχρι στιγμής ο λόγος που δεν μπορώ να κατέβω από τα 12 mg νικοτίνης.




Αποσυνδεδεμένος pipits

  • **
  • 195
  • Φύλο: Άντρας
  • Σκοτείνιασαν όλα ή φταίει το άτμισμα???
καθόλου νικοτίνη και τώρα με τον τ. genesis από 5 έως και 10 ml  τη μέρα.....
είμαι..... ασύμφορος!!!!  :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα
οι φίλοι μου λένε πως "πιπιλίζω" συνεχώς, αλλά δεν κάνω τα πολλά ml τελικώς και με βάση αυτά που διαβάζω από σας :angel:
είμαι στα 3-3,5 ml με <12 mg
μάλλον καλά πάω ε;
αυτά τα ml σε πόσα τσιγάρα αντιστοιχούν πάνω κάτω;

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
αρκετη νικοτινη για τους πρωτους μηνες και μετα σιγα σιγα να την μειωνω.Ειμαι απο εκεινους που θελουν να κοψουν καθε επαφη μαζι της. :))

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
απο 5-10 μλ. τη μερα... αλλα το παλευω να τα κατεβασω! το ιδανικο μου θα ηταν 2μλ. με 3μγ. τη μερα.

οι φίλοι μου λένε πως "πιπιλίζω" συνεχώς, αλλά δεν κάνω τα πολλά ml τελικώς και με βάση αυτά που διαβάζω από σας :angel:
είμαι στα 3-3,5 ml με <12 mg
μάλλον καλά πάω ε;
αυτά τα ml σε πόσα τσιγάρα αντιστοιχούν πάνω κάτω;

Δεν υπάρχει αντιστοιχία αλλά λένε μερικές εταιρείες 1 ml = 10-15 τσιγάρα, εσύ 3-3,5 ml = περίπου 2 1/2 πακέτα !! :bye:

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα
πολλάάάά!!!!  :o  :o  :o

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απενοχοποιηθείτε!
Τα δυο πακέτα που έκανα μεταφράζονται σήμερα σε 4 μλ Χ 18mg
Με τη Φεράρι, τα 4 γίνονται 6!
Οπότε, πολλή νικοτίνη και συνεχόμενο ή μη άτμισμα ανάλογα με τα κέφια ή τη δυνατότητα... καθώς όταν η δουλειά ή το νοικοκυριό απαιτούν δυο χέρια, τρίτο για το η.τ. δεν περισσεύει!

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα
τι είναι φεράρι;

Μάρκα αυτοκινήτου Enzo Ferrari   :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176636 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68657 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315560 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126827 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem