vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρά e-liquid από Nobacco

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #525 στις: Μαρτίου 09, 2012, 13:25 »
Καμια απαντηση;;;Υγρα High νικοτινη 16 η 18mg που να μη χανουν την γευση τους συγκριτικα με τα αντιστοιχα των Medium 11-12mg νικοτινης;;;

Αποσυνδεδεμένος hardmacarton

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #526 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:35 »
οτι ποιο κακο εχω δει μεχρι σημερα ειναι τα υγρα της nobacco χαλιααααααααα μαυρα

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #527 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:53 »
Η γνώμη σου είναι σεβαστή και φυσικά είσαι ελεύθερος να τη λες. Φυσικά αυτό που λες, είναι το δικό σου γούστο.
Όμως δεν μας λες και δυό λόγια. Ποιά υγρά δοκίμασες, με τι ατμοποιητή κλπ. Με βάση την εγγραφή σου φαίνεσαι νέος στο η.τ. Μήπως κάτι, λέω μήπως κάτι άλλο συμβαίνει?
Η Nobacco έχει 4 σειρές με πάρα πολλά υγρά. Εσύ τα δοκίμασες ΟΛΑ και δεν σου άρεσαν? Θα μπορούσα να δεχτώ οτι δοκίμασες πχ 20 και δεν σου άρεσαν τα 19. Αλλά έτσι αόριστα.....
Προσωπικά έχω δοκιμάσει γύρω στα 30. Κάποια μου άρεσαν πολύ, κάποια λιγότερο και άλλα καθόλου. Σίγουρα είναι γούστα αυτά, αλλά όπως γράφεις ..............μήπως θα ήθελες να μας πεις την άποψή σου λίγο πιό συγκεκριμένα?  :)

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #528 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:58 »
..ετσι ειναι ... καποιο υγρο που για μενα μπορει να ειναι απαισιο... σε καποιον αλλον μπορει ν αρεσει   :thumpup:   :bye:

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20

Αποσυνδεδεμένος almend

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #530 στις: Μαρτίου 15, 2012, 11:54 »
Καλημερα κι απο μενα,

Αποφασισα να το γυρισω κι εγω απο κτ σε ητ και λογο καλων κριτικων πηγα να με διαφοτισουν στη nobacco. Εκει μου πουλησαν εναν mini & more καθ'οτι δεν καπνιζω περισσοτερα απο 10 τσιγαρα τη μερα. Ολα καλα ως εδω. Μου εδωσε ομως ενα υγρο (Γαλλικη πιπα) που ειναι για μενα οπως το λεει το ονομα του... Με μπουχτισε απιστευτα! Ουτε για φαι δεν ειχα ορεξη μετα. Το θεμα ειναι οτι δεν θελω να παραγγειλω κατι απο site και να δω μετα αν θα μου κανει οποτε και γιαυτό σας ρωτώ αν έχετε να προτείνετε κατι απο την nobacco (ειτε nobacco ειτε mystic) (και λεω nobacco γιατι προτιμώ την προσωπική επαφή) το οποίο να ειναι για εναν καπνιστη του 0.1πισσα 1 νικοτινη χωρις να κινδυνευω να πεθάνω απο ατμο... οπως με την αηδια που μου πασαραν.

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #531 στις: Μαρτίου 15, 2012, 12:09 »
Καλημερα κι απο μενα,

Αποφασισα να το γυρισω κι εγω απο κτ σε ητ και λογο καλων κριτικων πηγα να με διαφοτισουν στη nobacco. Εκει μου πουλησαν εναν mini & more καθ'οτι δεν καπνιζω περισσοτερα απο 10 τσιγαρα τη μερα. Ολα καλα ως εδω. Μου εδωσε ομως ενα υγρο (Γαλλικη πιπα) που ειναι για μενα οπως το λεει το ονομα του... Με μπουχτισε απιστευτα! Ουτε για φαι δεν ειχα ορεξη μετα. Το θεμα ειναι οτι δεν θελω να παραγγειλω κατι απο site και να δω μετα αν θα μου κανει οποτε και γιαυτό σας ρωτώ αν έχετε να προτείνετε κατι απο την nobacco (ειτε nobacco ειτε mystic) (και λεω nobacco γιατι προτιμώ την προσωπική επαφή) το οποίο να ειναι για εναν καπνιστη του 0.1πισσα 1 νικοτινη χωρις να κινδυνευω να πεθάνω απο ατμο... οπως με την αηδια που μου πασαραν.
αν κ τα γουστα διαφερουν φιλε μου θα σου προτεινα να δοκιμασεις απο nobacco το valuto της σειρας mustique

Αποσυνδεδεμένος almend

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #532 στις: Μαρτίου 15, 2012, 16:54 »
ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #533 στις: Μαρτίου 15, 2012, 16:54 »
 :bye:...δοκιμασε και Golden Margin  οπως και δηποτε  ;)  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #534 στις: Μαρτίου 15, 2012, 17:08 »
Πηρα σημερα ενα "All Senses" και ενα "Seven Seas Spice". Το πρωτο ειναι αρκετα καλο, πικαντικο και ψιλοκαταλαβαινεις το βατομουρο που περιεχει.

Το δευτερο αν και δεν ειναι ασχημο, ειναι πολυ πολυ εντονα τα αρωματα του - ιδιαιτερα της κανελλας.

Σαν δευτερες επιλογες ειναι καλα υγρα. Το "Royal Steam" μου βεβαια δεν το αλλαζω με κανενα απο οσα εχω δοκιμασει(και εχω δοκιμασει παρα πολλα)

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #535 στις: Μαρτίου 15, 2012, 23:08 »
Καλημερα..Μια ερωτηση...Δοκιμασα χθες ενα υγρο της Nobacco σε κλασσικο μπουκλακι των 20 ml...Λεγοταν Turkish Blend,Tobacco Blend...Καπως ετσι...Ειναι στην ουσια το Turkish Tobacco με την παλια ονομασια του;;; :hmmm:Στο σαιτ πανυως δεν υπαρχει υγρο των 20 ml πλεον με ονομασια Blend..Επισης εχει δοκιμασει κανεις το RY44 απο την σειρα Nobacco ENjuice Premium;;;


Καλησπέρα σήμερα αγόρασα το ry44 και μπορω να πω πως με εντυπωσίασε ευχάριστα!
Είναι αρκετά καπνικο κ αφήνει στο τελειωμα μια ελαφριά γεύση βανιλιας σαν τις μπλε τριντεντ τσιχλες αυτές με την γέμιση.

Μπαίνει στη λίστα των fun-to-vape για μένα καθώς μου αφήνει ένα αίσθημα χαράς αυτη η γλυκά που Έχει!!

Το ατμισα με dct στα 18mg

Αποσυνδεδεμένος zspanos

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #536 στις: Μαρτίου 18, 2012, 12:54 »
Να κανω μια ερωτηση, εχω παρει ενα υγρο σε πλαστικο μπουκαλακι το οποιο εχω χρησιμοποησει περιπου 10μλ, και το εχω φυλαγμενο μεσα στο ντουλαπι μου. επειδη σκοπευω να το χρησιμοποιησω μετα απο 20-30 μερες. λετε να χαλασει? απο ημερομηνια ληξης ειναι 2013. μεχρι τοτε ολα καλα?

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #537 στις: Μαρτίου 20, 2012, 02:51 »
μια απορια και απο μενα!!!υπαρχουν υγρα με επωνυμια νομπακο τα οποια δεν υπαρχουν στο αντιστοιχο σαιτ..εχουν επανω το λογοτυπο ολα κανονικα...τα ατμιζω 4 μηνεσ τορα και τα βρισκω αιξερετικα!!!

ψαχνοντασ μια μερα στο νετ γενικα για υγρα αναπληροσης επεσα πανω σε ενα σαιτ στο οποιο βρικα τα ιδια υγρα με αυτα που περνω με αλλο λογοτυπο αλλα η συσκευασια ιδια..αποφασισα να παρω λοιπον και δε βρηκα καμια διαφορα....ας απαντησει καποιος υπευ8υνα παρακαλω !!!ειναι νομπακο?ειναι φασον?γιατι δεν υπαρχει στο επισιμο σαιτ της νομπακο????....μπορω να παρα8εσω και φοτο και λινκ για του λογουτο αλη8ες....τα ειχα βαλει και στο fb  αλλα με καπιο τροπο μαγικο κατα την αποψη μου ...χα8ικαν....  :angry_orange: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #538 στις: Μαρτίου 20, 2012, 02:56 »
για βαλε ετσι απο περιεργεια τον συνδεσμο  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: Υγρά e-liquid από Nobacco
« Απάντηση #539 στις: Μαρτίου 20, 2012, 03:05 »
8α το κανω αλλα περιμενω λιγο μπας και παρω μια σοβαρη απαντηση!!δεν 8α σταματησω να τα ατμιζω γιατι οπως ειπα ειναι του γουστου μου...αλλα ....να μη ξερουμε τι γινεται?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291349 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 777 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:32
από chkontog
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4916 566005 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:31
από nXtLs
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 501842 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 387 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:18
από chkontog
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2333 241301 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 06, 2024, 13:43
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3324 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12803 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7834 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 196057 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid