vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

452 επισκέπτες, 2 χρήστες
sakissalonika, Barbapaidi

Τι κουβαλάτε μαζί σας?

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #90 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 11:34 »
εγώ αυτά τα έχω μαζί μου όταν κουβαλάω την πεθερά μου  :wall: :wall: :wall:   :laugh1: :laugh1: :laugh1:
  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o   γιατί?  αν σε ακούσει θα τα χρησιμοποιήσει εναντίον σου αυτά που  κουβαλάς!!!!!!  ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #91 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 12:22 »
εγώ αυτά τα έχω μαζί μου όταν κουβαλάω την πεθερά μου  :wall: :wall: :wall:   :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Aχ να το δουν αυτό κάποια γυναικεία ματάκια στην οικογένεια, παντόφλα που έχει να πέσει!
Σε βλέπω να βουτάς για συμπαράσταση τον κυρ τραπ, να ξημερώνεστε στον χιροχίτο κι από κει κατευθείαν δουλειά.
Καλά βρε, κάνεις τέτοιες δηλώσεις και δε φοβάσαι μη σου γεμίσουν με κεζάπ στον Α2?

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #92 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 12:51 »
εγώ αυτά τα έχω μαζί μου όταν κουβαλάω την πεθερά μου  :wall: :wall: :wall:   :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Το καλυτερο Κυρ Φανη ειναι να μην την κουβαλας  :laugh1: :laugh1:αλλα αν την εχεις αχρειαστα ναναι ας βρισκονται :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #93 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 12:58 »
Μπα... κακίες.... σε ζηλεύουν που είσαι έξτρα οργανωμένη! :) ;)
Πού πας κι εσύ urahara με μια 650ρα κι ένα τανκ ανευ υγρού; Που πας με ένα παπούτσι ;;
Αν καεί ο ατμοποιητής; Αν μπουκώσει και ξεμοντάροντας για να τον φυσήξεις χυθεί απο ατύχημα το υγρό;
Αν αλλάξει το πρόγραμμα εκτάκτως και μείνεις έξω ως αργά και στραγγίξει η αμπούλα;
Αν πέσει κάτω το η.τ. και σταματίσει να δουλεύει η μπαταρία;

Χμμμμ... 2 εμελια ειναι λιγο παραπανω απο το μισο που κανω στην μερα (στο γραφειο εχω μονιμο μουκαλακι εξτρα για να γεμιζω) αλλα αν βγω εξω δεν θα κατσω και 12 ωρες εκτος σπιτιου ή γραφειου...

Οσο για το τι θα κανω σε ολα αυτα που ειπες.... μαλλον υπομονη...  :-\ και θα χτυπηθω λιγο.. :eyesplash: :wall: :wall:
Η αληθεια ειναι μια φορα μου ετυχε να μπουκωσει.. (καθαρισμα καλο ηθελε τελικα) και ημουν στο γραφειο χωρις δευτερο..
Ε... ψευτοεκανα λιγο να μου φυγει και μου την εσπαγε, αλλα για λιγο ηταν..Εξαλλου και οταν ημουν καπνιστης δεν αποτελουσα κινητο περιπτερο.. καμια φορα ξεμενα και απο αναπτηρα  ::)

Τωρα αν ειμαι τοσο γκαντεμης και μου πεσει και μου σπασει και χυσω και το υγρο ολο....ε.. τι να πω... σημαδι θα ειναι απο ψηλα να μην ατμισω για λιγες ωρες... ή εστω τιμωρια μου για να γινω πιο προσεκτικος... :))

Α! και η 650αρα ειναι η εξτρα... Πανω εχω κουμπωμενη 1000αρα paathrough.. απλα... αντεχει..! (το ατμισμα, ε.. οχι πτωσεις, εκει δεν το εχω δοκιμασει...)

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #94 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 13:49 »
Το sparki με ένα απλό καρτομάιζερ, μία μπαταρία φορτισμένη και ένα ακόμα καρτομάιζερ έξτρα, και ένα μπουκαλάκι των 12ml.
Το sparki στην τσέπη στο πουκάμισο, τα υπόλοιπα σε μεταλλική θήκη στο σχήμα πακέτου τσιγάρων.
Την πάτησα σήμερα! Αντί για τις μανίσιες, πήρα μαζί μου στη δουλειά 4 ultrafire από DX, οι μια-δυο μισοάδειες κιόλας. Λέω σιγά, καίω μιάμιση μανίσια ως το μεσημέρι - ε, θα με φτάσουν.
Αμ δε! Έκανα και γω όλο δοκιμές βέβαια με κάτι μισοτελειωμένους κάρτο, αλλά το γεγονός είναι πως κατά τις μία ξέμεινα από μπαταρίες!
Κολλώντας μία ΑΑΑ στην 16340 και ακουμπώντας με συνδετήρα το άκρο με το σπείρωμα του sparki - δεν γίνεται δουλειά έτσι.
Χεχεχε, σκέφτηκα, έχω στην τσέπη του μπουφάν εκείνη την ego που δεν αποφάσισα πού θα την τακτοποιήσω.
Αλλά δεν είχα και τίποτα σε 510 από κάρτο / άτμο!
Τελικά έκανα μια πατεντούλα με ψιλοκομμένη πλαστική τάπα από κάρτο να χωράει μέσα στο 510 και στην τρύπα περασμένος ένας συνδετήρας διπλωμένος στην μέση να κάνει επαφή στον μεσαίο πόλο. Ουφ! πάλι καλά...
Ηθικόν δίδαγμαν: άλλη φορά, πειράματα μόνο εκ του ασφαλούς (=με φορτιστή μαζί...)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #95 στις: Δεκεμβρίου 19, 2011, 14:28 »
 :)) :)) :))
Μου φαινεται στην δουλεια ολο με το η.τ. επαιζες μεχρι να κανεις ολες αυτες τις πατεντες..... :))

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #96 στις: Μαρτίου 02, 2012, 23:25 »
Την θήκη μου με μια εξτρα μπαταρία και το μπουκαλάκι με το υγρό μου για ανεφοδιασμό..... :) :) :) :) Α!!! και το η.τ. μου βέβαια ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #97 στις: Μαρτίου 03, 2012, 00:16 »
επειδη παντα βγαινω με την συζυγο εχουμε αυτα μαζι μας γεματα και φορτισμενα.
και ειδικα αφιερωμενο στον Βασιλη απο τα Σπατα. :D :D :D :D





Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #98 στις: Μαρτίου 03, 2012, 00:36 »
 :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Georgestil

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΟ ΚΟΨΑ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #99 στις: Μαρτίου 03, 2012, 00:41 »
φιλε white varadero υποκλινομαι
Τι άλλο να κρατάει κάποιος. Εχεις καλύψει όλα τα ατμστικά μας θέλω
Πρώτη και η θηκούλα

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #100 στις: Μαρτίου 03, 2012, 00:57 »
το μινι κουμπουρι μου και μια χουφτα μπαταριες  :laugh1:
α! και τον καλυτερο μου φιλο xtar2  :))

Αποσυνδεδεμένος axilleas

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #101 στις: Μαρτίου 03, 2012, 01:09 »
Εγω κυκλοφορω με μια θηκη για πιπα.στην θέση του καπνού έχω το GG STEALTH  με τον οδυσσεα ,εκει που μπαίνει η πιπα έχω πάντα 3 υγρα σε 5 ml μπουκαλακια κ στην θηκη για τα φιλτρακια έχω ένα 510 ατομαιζερ για drip tip κ μια μπαταρία 18350 κ είμαι κομπλε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος batsman1

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #102 στις: Μαρτίου 03, 2012, 01:28 »
white......... :bow: :bow: :bow:

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #103 στις: Μαρτίου 04, 2012, 00:32 »
1 giant σετακι, και το usb καλωδιο αν ειναι για πολλες ωρες..

Αποσυνδεδεμένος basouli

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #104 στις: Μαρτίου 04, 2012, 00:37 »
Την θήκη μου με μια εξτρα μπαταρία και το μπουκαλάκι με το υγρό μου για ανεφοδιασμό..... :) :) :) :) Α!!! και το η.τ. μου βέβαια ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

μα και βεβαια δεν παμε πουθενα χωρις το η/τ μας !!! εγω χθες ειχα και δευτερο φιλτρακι με υγρο μαζι μου αλλα ξεμεινα   :'( :'(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342306 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541471 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597272 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357796 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591971 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios