vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

227 επισκέπτες, 3 χρήστες
lagoudakis, stamatisgr, camber

Τι κουβαλάτε μαζί σας?

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 09:41 »
Εχω περιεργεια να δω (αν γινεται και με φωτογραφιες ακομα καλυτερα) πώς και τι κουβαλατε μαζι σας σε σχεση με το η.τ.
Σε καθημερινη βαση, για δουλεια ή βολτα, αλλά και για μεγαλυτερη διαρκεια, οταν πχ φευγετε ενα ΣΚ ή διακοπές.

Σιγουρα εμεις οι "νεοι" μπορουμε να παρουμε καποιες πρακτικες ιδεες απο τους παλιους.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:00 »
 :hmmm: με φωτογραφίες είναι λίγο δύσκολο ναι? (για μένα)  ;) Κουβαλάω.... 2 νέους Giant + αυτόν που χρησιμοποιώ  ;D  4 διαφορετικά υγρά, 4 μπαταρίες, κ πάντα έχω κ τους παλιούς μου ατμοποιητές τύπου 510 για κάθε ενδεχόμενο..... ::) ::) Έχω στο γραφείο 2 φορτιστές κ extra μπαταρίες.... κατά  τα άλλα? ότι έχω στο σπίτι έχω κ στο γραφείο!!!

  Α !!! κ μέσα σε τρείς διαφορετικές τσάντες έχω ένα από τα παραπάνω γιατί ειλικρινά ξεχνάω πολύ εύκολα κ έτσι δεν έχω το άγχος όταν αλλάξω τσάντα να μην έχω μάζί μου το ητ !!!!!!  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

 Όταν με καλούν οι φίλοι μου στην παραλία? έχω ήδη φροντίσει στο σπίτι τους να υπάρχει ένας Giant +μπαταρία κ ένα μπουκαλάκι με υγρό +φορτιστής!!!!

 Είμαι λίγο τρελή.........ναι? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:24 »


Uploaded with ImageShack.us

καλημερα  ,,εγω  ειμαι  ετσι  σε  καθημερινη  βαση   και  σε  μακρινες  εξοδους  προσθετω  ....πολεμοφοδια 

Αποσυνδεδεμένος jmone

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Metal devides mice from men
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:26 »
σε καθημερινή βάση κουβαλάω ένα υγρό και ένα χαρτομάντιλο  ;D

αν μείνω εκτός σπιτιού τότε φορτιστή, έξτρα μπαταρία έναν έξτρα ατμοποιητή και 2 υγρά

σε λίγο με τον Οδυσσέα θα κουβαλάω αντί για ατμοποιητή συρματόσχοινα  :))

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:27 »
Αγγελικη   :respect: :respect: αλλά μηηηηηπως εισαι λιγο υπερβολικη βρε καλη μου?  :hmmm: :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Georgestil

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΟ ΚΟΨΑ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:31 »
Το GG stealth το DD 4 μπαταρίες 1 halo tribeka και 2 ατμο

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:32 »
την πιπα μου τον ΙΑΤΤΥ μου 3-4 ατμποπιοιτες το vv μου με ενα επισκευασημο απανο 4-5 μπαταριες και γιρο στα 50 μλ υγρο  8) και αν ξεμακρινω και το ufs με το φογκ μου ναχουμε  :idiot1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:42 »
Εγω σε μικρες εξοδους κουβαλαω μονο τις δυο συσκευες elips, φορτισμενες και γεμισμενες με υγρα. Εχω και ένα μινι μπουκαλακι των 5μλ μαζι μου.

Στο γραφειο ή αν χρειαστει να λειψω για πολλες ωρες, εχω ένα τσαντακι που μεσα εχει ένα μπουκαλακι 30μλ, συριγγα, μερικα ετοιμα φυτιλια, έναν καινουριο εξτρα ατμοποιητη, μερικα σιλικονενια καλυματα επιστομιων για να κερναω τζουρες σε φιλους αν το ζητησουν. Και φυσικα φορτιστη.

Ειχα στο τσαντακι για ασφαλεια και ένα ego-T, παντα φορτισμενο, για εφεδρικο, αλλά το εδωσα σε έναν φιλο και τον εκανα ατμιστη.

Συντομα το τσαντακι θα εχει και ένα σετ bulli, με όλα τα απαραιτητα ανταλλακτικα, καθως και ένα VV.

Αισθανομαι ότι μονο με τα δυο elips που εχω για την ωρα, δεν ειμαι καθολου μα καθολου καλυμενος για ωρα αναγκης ή σε καμια ατυχια που θα τα παιξουν και τα δυο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2011, 11:01 από bersekero »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:43 »
Αγγελικη   :respect: :respect: αλλά μηηηηηπως εισαι λιγο υπερβολικη βρε καλη μου?  :hmmm: :)) :))
  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ντράπηκες να πείς ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ? Δεν έμαθα να είμαι από λίγο εγώ...........  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:50 »
Ωχ...μας πιάσανε... :-[

Μια και αυτό ειδικά το Σαββατοκύριακο είμαι μακρυά απο την κυρίως βάση μου νομίζω το παράκανα λιγάκι... :o

Είμαι νέος χρήστης και λιγάκι αγχωμένος ακόμα βέβαια...υπόσχομαι να βελτιωθώ όμως, ντάξ';;;  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:53 »
Το φορτηγο που το παρκαρεις
 :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος wikiVR

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:54 »
Θήκη με:

- 1 έξτρα μπαταρία + φορτιστή + USB-miniUSB για ψευδο-passthrough (μπαταρία Giant)
- 2 έξτρα ατμο (1 DCT και 1 giant)
- Υγρό (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5ml, ο dct "πίνει" αρκετά   :laugh1: )
- Μαντηλάκια για ψιλο-λερωματάκια αλλά και για τα σάλια που μου τρέχουν, γιατί...
------>περιμένω τον  ( :o Ταράμ-Ταράααααααμ! ) Ο-δυ-σσέεεεεαααααα!

Οπότε θα έχω μαζί μου (βαθειά ανάσα):
-συρματάκι
-φυτιλάκι
-μπαταριούλες 18650
-φορτιστή
-πολύμετρο
-το mod που ετοιμάζω με vv και regulation-έξτρα modules για σύνδεση με 12v (αυτοκίνητο)
-φορητό απορροφητηράκι για τα πολλά ντουμάνια (μη χτυπάνε και οι ανιχνευτές πυρκαγιάς!)
-αυτοκινούμενο ηλεκτρικό καροτσάκι για όλα τα παραπάνω

Αυτά.  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 11:01 »
το gg, τον bulli, ενα ego t b lr, 4 μπαταριες μια μπαταρια ego 650 για ωρα αναγκης και την θηκουλα της nobacco με φυτιλια, αντιστασεις, κατσαβιαδακι, νυχοκοπτη.
αααα και κανα 20αρι υγρο αυτααααα!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 11:04 »
-φορητό απορροφητηράκι για τα πολλά ντουμάνια (μη χτυπάνε και οι ανιχνευτές πυρκαγιάς!)
Αυτο ειναι αστειο ή σοβαρο? Σορρυ που ρωταω ως νεοπας, αλλά υπαρχει τετοιο πραγμα?

Αποσυνδεδεμένος notos

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι κουβαλάτε μαζί σας?
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 11:07 »
Αυτο ειναι αστειο ή σοβαρο? Σορρυ που ρωταω ως νεοπας, αλλά υπαρχει τετοιο πραγμα?
να σαι καλα,μεσα στη μιζερια μας με κανες και γελασα... :laugh1: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342166 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541347 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50092 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597159 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357653 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11456 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192974 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1241 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591717 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios