vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

181 επισκέπτες, 4 χρήστες
Milarepa, lagoudakis, camber, gigelis78

Twitter

Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #45 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:21 »
Εν" τελει δεν καταλαβαινω που υπαρχει συγκριση;
Ο καθενας θα πει τη γνωμη του που δεν αλαζει με τιποτα :nope:
Αυτο ειναι το αποτελεσμα του νηματος.
Και σιγουρα δεν βοηθιέται ο νέος χρηστης.
Αρα αχρηστο κατα τη γνωμη μου 8)
Παρεπιπτόντως εγω εχω 2 νν και ενα μηχανικό μόντ ;)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #46 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:22 »
Μάνο εγώ το τοποθετώ στην εσωτερική τσέπη του μπουφαν μου μαζί με τον Α2 κουμπωμένο και δεν έχω κανένα θέμα περί ξηλώματος - σκισίματος κ.ο.κ.
Ασε που συνηθως έξω το παίρνω ως stealth (στο Provari δεν θα είχα τετοια δυνατότητα).
Το καλοκαίρι θα το βάζεις όπου και το Provari...Σιγά την διαφορά βάρους εντέλει...

Ε όχι και να παρεξηγηθούμε ρε φίλε για τις μπαταριοθήκες...
Λάθος άνθρωπο βρήκες για κάτι τέτοιο... :))
Τις απόψεις μας λέμε και δεν προσπαθούμε να τις επιβάλουμε σε κανέναν... ;)
κοιτα με α2 πιστευω ειναι αψογος συνδιασμος η μεταβλητη ταση κ η σταθερη αλλα τωρα εσυ ξερεις τι σε γεμιζει ατμιστικα.εγω παντως που εχω α2 δεν μπορω να φανταστω με gg

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:23 »
2 πάρα πολυ καλές μπαταριοθήκες που αξίζουν τα λεφτά τους για κάποιον που έχει να τα διαθέσει, εγω προτίμησα το provari για δυο λόγους.
1) VV
2) βάρος

Αποσυνδεδεμένος sardanapalos

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:28 »
Για να εκανες μια Α αγορα σημαινει οτι την εψαξες και με τα δικα σου γουστα κατεληξες καπου.
Τωρα οτι και να λενε οι υπολοιποι που την εψαξαν διαφορετικα εσυ (και δε μιλαω πρωσωπικα) δεν αλλαζεις γνωμη για την επιλογη σου.
Οποτε δεν υπαρχει συγκριση.
Αν δεν πενεψεις το σπιτι σου θα εσει να σε πλακωσει.Απλα πραγματα.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:32 »
πολυ σωστη παροιμια.συμφωνο απολυτα.συγουρα θα το παινεψω ειδικα αν το δικο μου εχει τζακι ενω το δικο σου οχι.χωρις παρεξηγηση φιλε το vv ειναι αλλη φαση μπορει να εχεις δοκιμασει κ το ξερεις.

Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:33 »
Κυριοι με σεβασμο και εκτιμηση προς ολους σας η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να κλειδωθει το θεμα διοτι πολυ απλα ειναι δυο διαφορετικα πραγματα...

και να το πουμε πιο απλα...γιατι δεν λετε DD vs PROVARI?....γιατι ειναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.....το PROVARI εχει VV τα υπολοιπα δεν εχουν.....δεν ειναι σωστο να τα συγκρινουμε.....δεν υπαρχει λογος....

οταν βγαλει GG VV  τοτε παμε οτι συζητησεις και αναλυσεις θελετε αλλα εφοσον αυτη την στιγμη δεν υπαρχει....για μενα δεν υπαρχει λογος να τα συγκρινουμε.....

ας ανοιξουμε τοτε και μια συζητηση DD vs GG ....ειμαι περιεργος αυτο γιατι δεν το ανοιγει κανενας που στην τελικη ειναι δυο πολυ πιο "ομοια" προιοντα.. ???

σε λιγο δηλ. θα αρχισουμε να ξεφευγουμε μεχρι που θα μας το κλειδωσουν οι admin γιατι θα πεφετι βρισιμο....


η συζητηση που προσωπικα πιστευω πρεπει καποια να στιγμη να ανοιξουμε ειναι αν μας αρεσει  VV τυπου mod  η χωρις....αυτη θα ηταν μια ωραια συζητηση...και θα μαθαιναμε και κατι απο τους κατοχους ωστε να αποφασισουμε οι υπολοιποι για επομενες αγορες μας.....

Αυτα με σεβασμο και εκτιμηση προς ολους τους συνατμιστες και μη

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:38 »
+1 αλοστε το GGTS ΔΕΝ συγκρίνετε απλά ;)

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:39 »
Ετσι ΄΄πατριωτικά΄΄ ή θα μας αναφέρεις τους δικούς σου λόγους;

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:41 »
ας ανοιξουμε τοτε και μια συζητηση DD vs GG ....ειμαι περιεργος αυτο γιατι δεν το ανοιγει κανενας που στην τελικη ειναι δυο πολυ πιο "ομοια" προιοντα.. ???
Γιατι πολυ απλα το DD δεν κυκλοφορει επισημα στο εμποριο φιλε μου. Εινε πατεντα ιδιοκατασκευη.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:41 »
πατριοτικα  ;D ρε τους εχω πει τοσες φορες που πραγματικα βαριεμε να τα ξαναλεω απλα ειναι οτι καλητερο υπαρχει, μακραν και τελος

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:43 »
Ας παραθέσω τους λόγους που με οδήγησαν στο stealth - GGTS την στιγμή που αμφιταλαντευόμουν μεταξύ αυτού και του Provari...

1) Πιο ποιοτική και στιβαρή κατασκευή.
2) ΄΄Καταβόθρα΄΄ μπαταριών σχεδόν κάθε μεγέθους.
3) Το μέγεθος μπορεί να παίξει από πολύ μικρό έως μεγάλο.
4) Το αυτονόητο αλλά τόσο πολύτιμο την δεδομένη στιγμή ΄΄δεν σπάει΄΄...
5) Ό,τι χαλάσει-φθαρεί αλλάζει  άμεσα και δη από Ελλάδα...
6) Δεν μου αρέσουν τα ΄΄μπλιμπλίκια΄΄ (υποκειμενικό)
7) Εμφανισιακά και λειτουργικά υποδηλώνει το μεράκι την φαντασία και την πρωτοτυπία του κατασκευαστή.
8) Σύντομα θα γίνει VV.
9) Οι προδιαγραφές ασφαλείας στις οποίες έριξε ιδιαίτερο βάρος ο Θανάσης.
10) Είναι το πιο αγαπησιάρικο-παιχνιδιάρικο μοντ που ξέρω...(υποκειμενικό)

Η σύγκριση με το Provari μπορεί να γίνει διαφορικά βάσει των άνωθι...

τελικά πατριωτικά το πείρες επίσης όλοι σας αν καθίσετε κ σκευτηται ποσο κοστίζουν κ στην ουσια ητε γγ ητε προβαρι αν σας κάνουν ελενχο στο δρομο ρε παιδια θα σας παρουν μεσα για φονικα οπλα είπαμε ειμαστε χρονια μπροστα αλα οχι να ειμαι με ταναλιες εξω στο δρομο απο μεταλο,βάρος κ.λ.π ιδικα το gg  :)) :)) :laugh1: :laugh1: 

παντος για εμενα το καλυτερο απο ολα ειναι craven.gr μικρο ελαφρι κ παμφθινο σε σχεση με τα αλα  ;)

Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:44 »
Γιατι πολυ απλα το DD δεν κυκλοφορει επισημα στο εμποριο φιλε μου. Εινε πατεντα ιδιοκατασκευη.

φιλε εννουσα κατι αντιστοιχο...πιστευω να εγινε αντιληπτο αν οχι συγνωμη στο φιλο που τα κατασκευαζει......δεν το ειπα για να θιξω ουτε για να με "φαει"  8) ο ανθρωπος που τα φτιαχνει

Αποσυνδεδεμένος sardanapalos

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:46 »
πατριοτικα  ;D ρε τους εχω πει τοσες φορες που πραγματικα βαριεμε να τα ξαναλεω απλα ειναι οτι καλητερο υπαρχει, μακραν και τελος
:)) :)) :))
+100000 και απο μενα
Amstel γιατι ετσι μας αρεσει!

Δε βγαζει καπου παντως.Ο καθενας οτι αγορασε αυτο ειναι το καλυτερο.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:48 »
τελικά πατριωτικά το πείρες επίσης όλοι σας αν καθίσετε κ σκευτηται ποσο κοστίζουν κ στην ουσια ητε γγ ητε προβαρι αν σας κάνουν ελενχο στο δρομο ρε παιδια θα σας παρουν μεσα για φονικα οπλα είπαμε ειμαστε χρονια μπροστα αλα οχι να ειμαι με ταναλιες εξω στο δρομο απο μεταλο,βάρος κ.λ.π ιδικα το gg  :)) :)) :laugh1: :laugh1: 

παντος για εμενα το καλυτερο απο ολα ειναι craven.gr μικρο ελαφρι κ παμφθινο σε σχεση με τα αλα  ;)

Μακάρι να το παίρναμε όλοι πατριωτικά...κυκλοτερώς μιλώντας...

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό vs Μηχανικό mod ή καλύτερα (Provari vs GGxx)
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:53 »
τι εννοείς με το κυκλοτερώς?  :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά μπαταρία για διάρκεια +- 2 ημερών; [Μπαταρίες για mod] 68 26820 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:18
από LowellTip
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115666 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824186 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8901 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154671 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568664 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243711 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294069 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1717 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762656 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1090 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog