vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

70 επισκέπτες, 4 χρήστες
ZoeM, Doubt, camber, KORG N364

Twitter

Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 15:44 »
Μαζί σου !!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 15:57 »
Κάποτε είχαν απαγορεύση την μπανάνα στην Ελλάδα. Αυτοί λοιπον που είχαν οικονομικό όφελος έκαναν όλες τις απαραίτητες ενέργειες και τελικά έγινε άρση της απαγόρευσης.

Φοβερο το παραδειγμα!
Αλλά μηπως θυμομαστε για ποιον λογο υπηρχε απαγορευση και για ποιον λογο εγινε αρση?
Μηπως μετα την αρση ηρθε η Τσικιτα?
Τσικιτα = Marlboro της μπανανας.

Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 15:59 »
Τελικά βρε παιδιά έγινε από τον ΕΟΦ κάποιος έλεγχος σε κάποιο κατάστημα η όχι ?

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:18 »
Φοβερο το παραδειγμα!
Αλλά μηπως θυμομαστε για ποιον λογο υπηρχε απαγορευση και για ποιον λογο εγινε αρση?
Μηπως μετα την αρση ηρθε η Τσικιτα?
Τσικιτα = Marlboro της μπανανας.

Σωστά. Απλά δε νομίζω να ενδιαφέρει τον κόσμο αν θα είναι nobaco ή noobaco, oval ή τετράεδρο. Τον ενδιαφέρει να έχει τα ντρόγκια του (νικοτίνη).
Δεν την σταματάτε όλοι αυτή την ουσία να τελειώνουμε?
Ή θα κάνουμε συναντήσεις σε υπόγεια και ο Λιακουρας θα φέρνει από την καλή που έχει !! :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:19 »
λολ εγώ ατμίζω non  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:20 »
Εγώ αν την απαγορεύσουν,θα σταματήσω τα νικοτινούχα και θα παράγω δική μου με χασισέλαιο!Τώρα με την αποποινικοποίηση θα είμαι και καθ όλα νόμιμος  ;D
 :)) 8) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:21 »
Φοβερο το παραδειγμα!
Αλλά μηπως θυμομαστε για ποιον λογο υπηρχε απαγορευση και για ποιον λογο εγινε αρση?
Μηπως μετα την αρση ηρθε η Τσικιτα?
Τσικιτα = Marlboro της μπανανας.

μήπως εννοείς maxboro; :))

και όντως μετά την απαγόρευση ήρθε η τσικίτα.


Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:25 »
Εγώ αν την απαγορεύσουν,θα σταματήσω τα νικοτινούχα και θα παράγω δική μου με χασισέλαιο!Τώρα με την αποποινικοποίηση θα είμαι και καθ όλα νόμιμος  ;D
 :)) 8) :tongue_smilie:

Λίγο λαδάκι και σε μας τους φτωχούς ρε παιδιά !! Πάμε όλοι σαν τους αγανακτισμένους κάτω σε συγκέντρωση έξω από τα γραφεία του ΕΟΦ (έχει ακόμα γραφεία δεν έχει?).
Οι ατμο- μπαφιασμένοι !!

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:29 »
... ή καλύτερα ας επικοινωνήσει μαζί μας να το κρατάμε ενήμερο ... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:42 »
Ενα πραγμα εχω να δηλωσω κατα την ταπεινη μου αποψη

Βγαλανε την ειδηση της απαγορευσης την οποια πλασαραν πολυ ομορφα μεσω των ΜΜΕ
Ολως τυχαιως λιγο πριν τα χριστουγεννα που ολοι θα ψωνισουμε δωρακια και παραλληλα η αγορα ΗΤ ανεβαινει ραγδαιως και αντιστοιχα η αγορα ΚΤ πεφτει

Ολοι θυμαστε την ιστορια που πηγαν να κατασχουν το αμαξι μια γυναικας για μη καταβολη διοδιων
Ολως τυχαιος παλι αυτο εγινε πριν την μεγαλη εξοδο του 3ημερου της 28ης οκτωβριου

Αφου τελικα πηραν τα 3 μουυυυυυ (οπως λεει και η διαφημηση) επεστρεψαν τωρα (παλι ολως τυχαιως λιγο πριν τα χριστουγεννα) με νεο θεμα στο οποιο λεει πως η νεα οδος δεσμευσε χρηματα απο τον τραπεζικο λογαριασμο της εν λογω κυριας
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=432014&cid=4

Που θελω να καταληξω?
Στο οτι απο οτι καταλαβαινω ο παρακατω κυριος,ηταν πραγματικα γατακι μπροστα στους δικους μας


Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:42 »
ΜΟΛΙΣ πηρα τηλ τον αντιπροσωπο ovale (απο εκει που ψωνιζω εγω κ "γινομαι") κ μου ειπε πως δεν εχει πια λαδακια με νικοτινη,του τα κατεσχεσαν...μονο με μηδενικη!!!! φρικαρα τωρα!!!! καντε καααααατι!! θα παθω υστερια! θα αρχισω τα ναρκωτικα!!!!!!μα ειναι δυνατον??πανε καλα???κ το τσιγαρο που εχει νικοτινη γιατι ακομα υπαρχει στα περιπτερα???? κωλογ....νο κρατος!! βλαχοι!!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:52 »
Ενα πραγμα εχω να δηλωσω κατα την ταπεινη μου αποψη

Βγαλανε την ειδηση της απαγορευσης την οποια πλασαραν πολυ ομορφα μεσω των ΜΜΕ
Ολως τυχαιως λιγο πριν τα χριστουγεννα που ολοι θα ψωνισουμε δωρακια και παραλληλα η αγορα ΗΤ ανεβαινει ραγδαιως και αντιστοιχα η αγορα ΚΤ πεφτει







Ολοι θυμαστε την ιστορια που πηγαν να κατασχουν το αμαξι μια γυναικας για μη καταβολη διοδιων
Ολως τυχαιος παλι αυτο εγινε πριν την μεγαλη εξοδο του 3ημερου της 28ης οκτωβριου

Αφου τελικα πηραν τα 3 μουυυυυυ (οπως λεει και η διαφημηση) επεστρεψαν τωρα (παλι ολως τυχαιως λιγο πριν τα χριστουγεννα) με νεο θεμα στο οποιο λεει πως η νεα οδος δεσμευσε χρηματα απο τον τραπεζικο λογαριασμο της εν λογω κυριας
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=432014&cid=4

Που θελω να καταληξω?
Στο οτι απο οτι καταλαβαινω ο παρακατω κυριος,ηταν πραγματικα γατακι μπροστα στους δικους μας

(Image removed from quote.)




αυτος παντος καπνιζε αφιλτρα σιγουρα :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:55 »
ΜΟΛΙΣ πηρα τηλ τον αντιπροσωπο ovale (απο εκει που ψωνιζω εγω κ "γινομαι") κ μου ειπε πως δεν εχει πια λαδακια με νικοτινη,του τα κατεσχεσαν...μονο με μηδενικη!!!! φρικαρα τωρα!!!! καντε καααααατι!! θα παθω υστερια! θα αρχισω τα ναρκωτικα!!!!!!μα ειναι δυνατον??πανε καλα???κ το τσιγαρο που εχει νικοτινη γιατι ακομα υπαρχει στα περιπτερα???? κωλογ....νο κρατος!! βλαχοι!!

Τα κατάσχεσαν ή απλά τον προειδοποίησαν? και πως κατάλαβαν ότι περιέχουν νικοτίνη? τα άνοιξαν ένα ένα και έκαναν έλεγχο?

Ο ΕΟΦ δεν έχει αποδείξει,τουλάχιστον ακόμη, ούτε έχει αξιολογήσει αν τα 'υγρά' είναι ή όχι ασφαλές απλά 'πατάει' στο γεγονός ότι το θεωρεί υποκατάστατο καπνίσματος λόγω της νικοτίνης και το εντάσσει στα φαρμακευτικά προιόντα , τα οποία δεν έχει εγκρίνει.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 17:00 από DonVito »

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:56 »
Ο μ@.....κας στη φωτογραφία θέλει καθαρισμό και σφράγισμα . Ίσως και λεύκανση. Να τι κάνει εκτός των άλλων το τσιγάρο.  Ιδού η απόδειξη !! Κατεβάστε ρε τον φασίστα ΤΩΡΑΑ!!

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 16:57 »
Θα παραξουμε μόνοι μας νικοτίνη θα μάθουμε την συνταγή απο αυτούς που την χρησιμοποιούν στα εντομοκτονα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116025 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824456 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507470 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8953 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568836 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243929 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294245 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1775 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762816 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4027 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem