vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

164 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, karmakoma, Kouros17, camber, mathimatikos1966, bloodlessz

ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1485 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 12:39 »
Δε χρειάζεται να το μετατρέψεις.
Τα πράγματα είναι απλά και νόμιμα!
Μια τζούρα από το inhaler και μια τζούρα από το η.τ με non υγρό και είσαι κομπλέ.. :laugh1: :laugh1:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :respect:  Έτσι, έτσι..!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1486 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 12:41 »
Μιλούσα χτές με γνωστό που είπε οτι το δοκίμασε και δέν τον κάλυπτε. και εκει που ήμουν έτοιμος να του αναλύσω, θέματα υγρών, χτυπήματος μπαταριών κλπ μου λέει καπνίζει 5 με 6 τσιγάρα τη μέρα!!! Ε αυτος δεν ειναι εν δυνάμει ατμιστής! Αλλα σχεδόν ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι είναι! Θέλει λίγο ξαμόλημα απ ολους μας, εστω και "παθητικό" δηλαδη να εμφανίζουμε το ΗΤ οσο και οπου μπορουμε, για να βλεπουν οσο περισσοτεροι μπορουν οτι υπαρχει μερίδα κοινου που ξερει καλυτερα και δεν τους ενδιαφερουν οι τρομοκρατικες ανακοινώσεις και φήμες.

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1487 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 12:42 »
και συνεχίζουμε με τον ΕΟΦ..
 


http://www.eof.gr/web/guest/search;jsessionid=c2dc792bf610508a710a04a8b5df
 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 14, 2011, 12:47 από Kir Fanis »

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1488 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 12:46 »
Αμα μαζευτουμε ολοι και αρχισουμε και πεταμε μοντες στη Βουλη θα δουνε οι αλητες....

...ετσι και φας DD στο κεφαλι τελειωσες!!!!

Εξω απ΄την πλακα, οι τυποι ειναι γελοιοι. Δεν ασχολουμαι αλλο. Πλεον ειμαστε σ'ενα σταυροδρομι κι εχουμε να επιλεξουμε: Υποταγη ή Αντιδραση......

....επιφυλασσομαι...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1489 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:03 »
Το είχα χρησιμοποιήσει και εγώ το inhaler για μερικές ημερες (πριν αρχισω το άτμισμα), σε μερη που δεν επιτρεπόταν τσιγάρο
για αντικατάσταση τσιγαρου ενώ όπου επιτρεπόταν κάπνιζα.... (παρτα ΕΟΦ)


Κριτική μου
Αρνητικά
Είναι κακόγευστο (ιατρική λίγο καυστικη γεύση) και μου εφερε λίγο ξηρότητα στο λαιμό.
Από απόλαυση Μηδεν.
Ικανοποιητικότερο απο τις τσίχλες πολύ λιγότερο απο η.τ.
Ακριβό

Θετικά
Δεν ενοχλεί κανένα
Είμαι ακόμη ζωντανός
Το παράτησα για το η.τ.


Αποσυνδεδεμένος reefdiver

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • Τρία πουλάκια καθονταν....ΚΑΝΑΒΕΡΑΛ γωνία...
    • santorini rooms
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1490 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:08 »
Τελικα , απο εγκυρες πηγες, μαθευτικε οτι ο πρόεδρος του ΕΟΦ ειναι μελος του φορουμ e-kapnisma
και εκανε αυτη την δηλωση ,περι απαγόρευσης του ηλεκτρονικου τσιγαρου, για να κανει τρελά HITS το φορουμ..................


 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1491 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:09 »
Μιλούσα χτές με γνωστό που είπε οτι το δοκίμασε και δέν τον κάλυπτε. και εκει που ήμουν έτοιμος να του αναλύσω, θέματα υγρών, χτυπήματος μπαταριών κλπ μου λέει καπνίζει 5 με 6 τσιγάρα τη μέρα!!! Ε αυτος δεν ειναι εν δυνάμει ατμιστής! Αλλα σχεδόν ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι είναι! Θέλει λίγο ξαμόλημα απ ολους μας, εστω και "παθητικό" δηλαδη να εμφανίζουμε το ΗΤ οσο και οπου μπορουμε, για να βλεπουν οσο περισσοτεροι μπορουν οτι υπαρχει μερίδα κοινου που ξερει καλυτερα και δεν τους ενδιαφερουν οι τρομοκρατικες ανακοινώσεις και φήμες.

Μιλωντας απο προσωπικη εμπειρια θα πω, οτι εχει γεμισει η αγορα με eGo-T και με VG υγρα τα οποια δεν δινουν το "χτυπημα" που θα καλυψει ενα φανατικο καπνιστη (προσωπικη αποψη, αλλων ατιμιστων μπορει να διαφερουν)....Οσοι δεν εχουν τη διαθεση να κατσουν να το ψαξουν, ή οσοι δεν ειχαν τη τυχη να δοκιμασουν με ενα PG υγρο, μενουν με την εντυπωση οτι το η.τ. ποτε δε θα τους δωσει την "αισθηση" ενος κανονικου τσιγαρου - εγω, δηλαδη, αυτο επαθα. Αγορασα ενα eGo-t με flavour art υγρο 24αρι κ κατεβαινε στο λαιμο χωρις να καταλαβαινω τιποτα. Ο μονος λογος που δεν απογοητευτικα ηταν γιατι ειχα δοκιμασει ενα χρονο πριν απο γνωστο μου κ θυμομουν οτι η "αισθηση" που μου ειχε αφησει το δικο του η.τ. ηταν πολυ πιο κοντα στο κ.τ...

Εν τελει, με ενα PG υγρο, το Mystique και μαλιστα 18αρι (κ οχι 24αρι) εχω πολυ καλυτερες εντυπωσεις.....Δε νομιζω καν να χρειαστει να ασχοληθω με θεματα μπαταριας, dual coil atmos και τα σχετικα. Θα ασχοληθω ακομα λιγο μεχρι να βρω κ τη γευση που μου αρεσει πιο πολυ κ αυτο ειναι!

Το θεμα ειναι ομως οτι ο πολυς κοσμος δε τη ψαχνει οπως εμεις που ψαξαμε, βρηκαμε ενα φορουμ, ενημερωθηκαμε κτλ κτλ. Αλλα και παλι....οσοι δε τη ψαχνουν, ειναι οι ιδιοι που λενε: "Δεν ακουσες; Ειναι χειροτερο απο το κανονικο;"

Ο καθενας ειναι αξιος της μοιρας του (η μαλλον, των επιλογων του, γιατι δεν ειμαι μοιρολατρης)

Sorry για το μικρο off topic αλλα νομιζω ειναι αξιο προσοχης απο τους τυχαιους που θα βρεθουν στο φορουμ λογω του ντορου

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1492 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:18 »
Αυτός που δεν τη ψάχνει,είναι πρόβλημα δικό του.
Αν με ρωτήσουν τους μιλάω και έχει καλώς.
Αν όχι,δε τους ενοχλώ.Ειδικά αν δε με ενοχλούν.
Όπως όσοι θέλαμε το ψάξαμε,έτσι και άλλοι αν θέλουν θα το ψάξουν.
Δεν υπάρχει "δε μπορώ"...."δε θέλω" υπάρχει ;)
Προσυλητισμο κάνει η εκκλησία,οι θρησκείες,oι έμποροι,τα κόμματα,κλπ....
εγώ OXI!!!
 :)

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1493 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:20 »
ακριβως :thumpup: ρωτωντας πας στη πολη, οποιος θελει να απαλαγει θα την ψαξει

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1494 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:24 »
Ειναι κριμα, παντως, καποιοι που θα μπορουσαν να απαλλαγουν απ'τον καρκινο, να μην εχουν την ευκαιρια.....

Εγω προσωπικα, στους δικους μου ανθρωπους το συνιστω ανεπιφυλακτα, ξεροντας οτι θα τους ωφελησω.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1495 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:27 »
Με όσα συμβαίνουν πιστεύω ότι πολλοί θα στραφούν πρός το ητ!! Η "διαφήμηση" αυτή κακό δεν θα  κάνει τελικά....  ;)

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1496 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:28 »
και εγω το συνιστω σε οποιον με ρωτησει :dontknow: μεχρι εκει ομως

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1497 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:31 »
Με όσα συμβαίνουν πιστεύω ότι πολλοί θα στραφούν πρός το ητ!! Η "διαφήμηση" αυτή κακό δεν θα  κάνει τελικά....  ;)

Είπαμε...Η αρνητική διαφήμιση δε παύει να είναι διαφήμιση. ;)
Γι αυτό και είμαι πολύ,πλεον,επιφυλακτικός για τον "πανικό" και τον ντόρο που έγινε.  :lipssealed: :-X :angel:

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1498 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:34 »
Αυτός που δεν τη ψάχνει,είναι πρόβλημα δικό του.
Αν με ρωτήσουν τους μιλάω και έχει καλώς.
Αν όχι,δε τους ενοχλώ.Ειδικά αν δε με ενοχλούν.
Όπως όσοι θέλαμε το ψάξαμε,έτσι και άλλοι αν θέλουν θα το ψάξουν.
Δεν υπάρχει "δε μπορώ"...."δε θέλω" υπάρχει ;)
Προσυλητισμο κάνει η εκκλησία,οι θρησκείες,oι έμποροι,τα κόμματα,κλπ....
εγώ OXI!!!
 :)

Συμφωνώ απόλυτα. Αν βέβαια κάποιος το σκέφτεται αλλά δεν το παίρνει απόφαση, του δίνω μια μικρή ώθηση. :) Και εννοείται όσο ξέρω και μπορώ θα λύσω και κανα δυο απορίες (σαν αυτές που είχα εγώ το καλοκαίρι). Από εκεί και πέρα όμως δεν θα τρελαθούμε κιόλας, όποιος θέλει ας ασχοληθεί. (φαντάζομαι σκηνικό, να βγαίνουμε στον δρόμο να μοιράζουμε χαρτάκια και να φωνάζουμε "μετανοήστε, αμαρτωλοί!!" ή "υπάρχει σωτηρία: διάλεξε κι εσύ το δρόμο του η.τ" :laugh1: :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1499 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 13:36 »
 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :heat: :heat:

Ναι,ναι...όπως σε ταινίες με κάτι ζητιάνους και μπορστά ένα χαρτόνι... "The end is coming...." :)) :))
 8) :tongue_smilie:
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206624 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541743 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31167 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597403 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357910 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11611 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193187 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592166 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios