vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

247 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 06, 2012, 01:27 »
πιστευω θα ηταν καλο κοντα σε παιδια και ιδιαιτερα σε βρεφη να αποφευγουμε το ατμισμα (για τσιγαρο δεν αναφερω καν).
αν θελεις διαβασε και αυτο --> http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,836.msg14330.html#msg14330

το απενοχοποιει αλλα καλυτερα νομιζω να κραταμε παντα τις επιφυλαξεις μας οταν αφορα παιδια στο χωρο..

να σου ζησει το μωρακι σου και να ναι παντα τυχερο  :D

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 07, 2012, 09:43 »
Εγω παιδια ατμιζω στον ιδιο χωρο με τα παιδια μου (2 και 4 χρονων) αλλα δεν το φυσαω και πάνω τους.
Σιγουρα ειναι καλυτερος ο καθαρός αέρας αλλά ένας απτους συμαντηκότερους λόγους που έκοψα το κάπνισμα ήταν για το αγιάζι της βεράντας :)
Πιστεύω εαν είναι μικρά τα παιδιά το πιο επικύνδυνο είναι να πιάσουν το η.τ. και όχι ο ατμός του.
Εχθές στο τσαφ πρόλαβα τον μικρό :eyesplash:
Είχε πάρει το eGo-T και τοείχε στο στόμα του :oΕυτυχώς δεν ηξερε να πατήσει την μπαταρία :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 07, 2012, 09:48 »
εμενα η γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει καν να το βλεπουν σε αυτη την ηλικια τα παιδια, σκεψου χτυπα ξυλο, να βγαλει το τανκ και να το βαλει στο στομα :dontknow: μακρυα απο τα παιδια ολα

Αποσυνδεδεμένος topkito

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:02 »
Συμφωνώ απολύτως. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος arspi

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:04 »
Μακρυά απο τα παιδιά σίγουρα. Και γιατί βλέπουν που το χρησιμοποιείς άρα κάποια στιγμή αν το ξεχάσεις θα το πάρουν στα χέρια τους αλλά και για λόγους αναπνευστικούς. Είναι τρομερά ευαίσθητα σε μικρές ηλικίες ειδικά.

Αποσυνδεδεμένος papazook

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:04 »
αρχηγε μου το αγγελουδι σου τι σου φταιει τοσο νταλκας πια για τσιγαρο η ατμισμα που πρεπει να το κανεις οπως και δηποτε σεβασου λιγο και τους διπλα σου ειδικα οταν ειναι παιδια σε αυτο το θεμα.... σορρυ για το εντονο αλλα εχω τυχει σε φαση που λεει ο πα-τερας  ελα μωρε βηχας ειναι θα περασει :wall: :wall: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:05 »
Εχεις δικιο αλλά άνθρωποι είμαστε και κάποιες φορές ξεχνιόμαστε....Οποιος έχει μικρα παιδιά καταλαβαίνει τι εννοώ..πρέπει να είσαι συνέχεια στην τσίτα!
Απο δω και πέρα θα προσπαθησω να το έχω κρυμένο.
Οπως όταν κάναμε εφηβοι που κρυβόμασταν :)) Τι να κάνεις αυτά εχουν τα παιδια :yes:

Αποσυνδεδεμένος papazook

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #67 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:06 »
Εγω παιδια ατμιζω στον ιδιο χωρο με τα παιδια μου (2 και 4 χρονων) αλλα δεν το φυσαω και πάνω τους.
Σιγουρα ειναι καλυτερος ο καθαρός αέρας αλλά ένας απτους συμαντηκότερους λόγους που έκοψα το κάπνισμα ήταν για το αγιάζι της βεράντας :)
Πιστεύω εαν είναι μικρά τα παιδιά το πιο επικύνδυνο είναι να πιάσουν το η.τ. και όχι ο ατμός του.
Εχθές στο τσαφ πρόλαβα τον μικρό :eyesplash:
Είχε πάρει το eGo-T και τοείχε στο στόμα του :oΕυτυχώς δεν ηξερε να πατήσει την μπαταρία :eyesplash:
και εσυ συνεχιζεις να ατμιζεις μπροστα τους!!!  μπραβο και σε εσενα.... την επομενη θα βαλει και υγρο να γεμισει....

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:08 »
Και εμενα ο γιος μου ειναι τωρα 2 χρονων.Οταν ηταν περιπου 1 και κατι εβλεπε την μανα του να κραταει κατι που πατουσε το κουμπι αναβε το φωτακι και εβγαζε καπνο και του αρεσε.οχι βεβαια μεσα στα μουτρα ο ατμος.Βεβαια καποιες στιγμες και εμεις τον προλαβεναμε στο τσακ που το εβαζε στο στομα του και εκανε(φου φου φου) προς τα μεσα......
Μας ειχε τυχει και πιο παλια,ηταν λιγο πιο μικρος οταν υπηρχαν τα κ/τ στο σπιτι που ειχαμε ξεχασει το πακετο στο τραπεζι και το ειχε ανοιξει,εσπασε καποιο τσιγαρο και τον προλαβαμε στο τσακ.Για προλιπτικους λογους τον τρεχαμε στο νοσοκομειο,μην ειχε καταποιοι κανενα κομματι καπνου.....

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #69 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:13 »
ΟΚ ρε παιδια μην πυροβολείτε :( Δεν το εκανα και επείτηδες..
Ο jonytzav με καταλαβαίνει :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #70 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:16 »
οσοι εχουμε παιδια εχουμε και περιπετειες και απο κ.τ και απο τα η.τ αλλα και στον δικο μου τον τρελενη το κουμπακι που αναβει στο η.τ  ;D

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #71 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:17 »
Τωρα βεβαια εδω και 6 μηνες η γυναικα τιποτα........και εγω μονο στην ζουλα και σε καμια εξοδο.
Συμφωνω οτι πρεπει να εχουμε τα ματια μας οχι 14 αλλα 114.Τωρα το σημαντικο ειναι οτι εμεις προσεχουμε γιατι ειναι παιδια μας,οι αλλοι ειναι πιστευω αυτοι που τις πιο πολλες φορες κανουν την ζημια...οπως εχω αναφερει και σε αλλο νημα.Που σε κλειστους χωρους ειτε ειναι αυτο σπιτι ειτε ειναι αλλου πρεπει να κανουν το τσιγαρακι τους.....Τους καταλαβαινω και εχω ερθει παραπολλες φορες σε παραξηγησεις,γιατι μην γνωριζοντας,μου συγκρινουν τη μερα με την νυχτα.....

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #72 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:17 »
οσοι εχουμε παιδια εχουμε και περιπετειες και απο κ.τ και απο τα η.τ αλλα και στον δικο μου τον τρελενη το κουμπακι που αναβει στο η.τ  ;D

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #73 στις: Απριλίου 07, 2012, 10:21 »
 :thumpup: :)) :)) :)) :)) :))
Οντως.....

Αποσυνδεδεμένος bsd

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα στο ίδιο δωμάτιο με μωρά
« Απάντηση #74 στις: Απριλίου 08, 2012, 17:05 »
Εγώ έχω μια κορούλα 20 μηνών και πριν με κ.τ και τώρα με το η.τ ποτέ σε κλειστό χώρο με την μικρή μαζί.
Επίσης προσπαθώ όσο μπορώ να μην με βλέπει γιατί δεν θέλω να θεωρήσει το κάπνισμα ,κάθε μορφής ,
κάτι καλό που το κάνει ο καθένας και ο μπαμπάς της μαζί.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597283 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357808 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios