vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

91 επισκέπτες, 1 χρήστης
pngtszs1976

Twitter

Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]

Αποσυνδεδεμένος redortho

  • *****
  • 1784
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #255 στις: Μαΐου 20, 2018, 15:31 »
[member=20423]Orion[/member]

Κι επειδή δεν φτάνει ένα απλό εικονίδιο

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #256 στις: Μαΐου 20, 2018, 17:41 »
Τι σου είναι οι συνειρμοί..

Εμένα το θέμα μου θύμισε τα νιάτα μου.
Τότε που αν δεν ήταν γνωστός σου ο μπραβος στην πόρτα δεν εμπαινες στο μαγαζί...

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #257 στις: Μαΐου 20, 2018, 19:08 »
Εγώ δεν μασαω, μπαίνω στο μαγαζί και λέω ότι είμαι τρίτος ξάδερφος του Todd.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #258 στις: Μαΐου 20, 2018, 19:10 »
Άνοιξε ή θα πας σπίτι του;
..εισαι πολυ κουτσομπολης ρε C...   απαπαπα.... :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος redortho

  • *****
  • 1784
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #259 στις: Μαΐου 20, 2018, 19:41 »
[member=20529]TheMadGreek[/member]

Ρε, είσαι ξάδελφος του Μάρκου; Ποιανού είσ' εσύ;  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #260 στις: Μαΐου 20, 2018, 20:27 »
Ναι ρε φίλε, είμαι από της θειας του...

Υ.Γ.: Το βλέπω το mute να έρχεται.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #261 στις: Μαΐου 20, 2018, 20:43 »
Παιδιά καλημέρα!!!

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα ήθελα να σας πω τα εξής:

1. Σίγουρα εγώ (πιστεύω και οι υπόλοιποι που σας μεταφέρουν πληροφορίες είτε από το FB είτε από την επίσκεψή τους στο βασιλη) δεν τα κονομαω,δεν δεχόμε δωράκια για να γράψω κάποια πράγματα .Είναι πληροφορία που θέλω να την μοιραστω μαζί σας επειδή μας ενδιαφέρει η κατασκευή και επομένως χαρακτηρισμοί και υπονοούμενα για το ατομο μου θα ήθελα να λείπουν.... το αν διαφωνείτε ή όχι με αυτά καλά κάνετε και τα κράζετε ή όχι...αλλά είναι κρίμα και άδικο άτομα που προσπαθούν με κάθε τρόπο να σας βοηθήσουν να τα θεωρείται τσιράκια του Βασίλη ή του κάθε βασιλη επειδή έχουν άλλη άποψη από εσάς......
2. Πιστεύω οτι ο βασιλης δεν περιμένει έμενα,το ribot,το joe ή το Μακη το σουγια να τον διαφημίσει ξέρει πολύ καλά να παρουσιάζει τα προϊόντα του παγκοσμίως ....το αν αξίζουν ή οχι είναι στην κρίση του καθενός.
3. Είμαι στο φορουμ αρκετά χρόνια από τότε που ατμιζαμε ego και έχω βοηθήσει πολυ κοσμο εδω μεσα και εχω κανει και φιλιες,επισης εχω βοηθησει πολλους κατασκευαστες να βελτιώσουν τα προιντα τους και χαίρομε για όλα αυτά τα οποία έγιναν οχι για προσωπικό όφελος αλλα για βοηθεια του ατμισματος και μόνο.
4.Δεν πρόκειται να απαντήσω σε όσα θα σχολιάσετε για αυτό που γράφω  εδω γιατί το θεωρώ κατανοητό από όλους....αν δεν κατάλαβαν κάποιοι δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπανω....

joe δεν τα γραφω για σενα αλλα με αφορμη εσενα και βεβαια και αλλα τετοια κρουσματα που βλεπω κατα καιρους.....

[justify][member=7962]BABIS1098[/member], καλησπέρα. Βεβαίως, και μην απαντήσεις, και πολύ καλά κάνεις και ξεκαθαρίζεις τη θέση σου, σε μένα βέβαια δεν χρειάζεται να το κάνεις διότι δεν έχω αλλάξει άποψη, μετρημένα κουκιά είναι. Το όνομα ESG είναι συνώνυμο της ποιότητας, ο κατασκευαστής είναι άψογος επαγγελματίας, και η υποστήριξη είναι δεδομένη. [/justify]

[justify]Στα δικά μας τώρα, εδώ στο νήμα, στο φόρουμ και στην όποια ενημέρωση. Ξαναλέω για μένα, θα επικοινωνήσω τηλεφωνικά μέσα στην εβδομάδα, όπως είμαι, δηλ. ως ένας απλός πελάτης. Αυτό λέω από την αρχή και τίποτα άλλο. Αν δεν μπορέσω να αγοράσω το συγκεκριμένο προϊόν λόγω συγκεκριμένης λίστας (π.χ. fb κατάσταση), τότε δεν επιθυμώ να μπω σε καμία κατάσταση αναμονής για καλοκαίρια ή δεύτερες παρτίδες. Βέβαια ισχύει και το ανάποδο, δεν θα μπω σε διαδικασία να κινήσω γη και ουρανό για να επιστρέψω πάλι στο νήμα ώστε να δείξω σε πόσο hype κατάσταση ζω, εξάλλου θυμάσαι πολύ καλά, με τον Skyline, όλα άψογα. Τα συγκεκριμένα προϊόντα είναι κορυφαία, οι τιμές είναι αυτές που είναι, κι εμείς που συζητάμε είμαστε αυτοί που είμαστε. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #262 στις: Μαΐου 21, 2018, 13:19 »
Απιστε Θωμά..(Συγνώμη Γιώργο εννοούσα... :tongue_smilie: ) δοκιμασες το μτλ?
Σήμερα δοκίμασα και το δισκάκι με τη μία τρύπα(mtl) και βάζω στοίχημα ότι θα καλύψει κι εκείνους που θέλουν να στρίβουν με κάτω από 0,35mm σύρμα. 16-17 βατάκια, πραγματικό mtl, λίγο ντουμάνι, σούπερ αθόρυβη και smooth τζούρα και πολύ καλή γεύση, το grandmaster που δοκίμασα. Όποιος θέλει, εκεί είναι ας πάει να δοκιμάσει και να κρίνει.
Αρχές Ιούνη αναμένεται η κυκλοφορία, με διάφανο pc1000 καπάκι και μαύρο ντριπτιπ. Αργότερα θα βγει και ultem καπάκι αλλά και σε special edition με το ss σε μαύρο χρώμα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #263 στις: Μαΐου 21, 2018, 13:26 »
Ξέρουμε αν θα έχει όλα τα airdisk μες στην αρχική συσκευασία;3 είναι ... ελπίζω μην τα πληρώνουμε και αυτά extra :))

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #264 στις: Μαΐου 21, 2018, 13:29 »
Δεν ξέρω αλλά δε νομίζω ότι θα τα έχει όλα. Ο redortho έγραψε ότι θα έχει ένα ζευγάρι. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #265 στις: Μαΐου 21, 2018, 13:39 »
Σήμερα δοκίμασα και το δισκάκι με τη μία τρύπα(mtl) και βάζω στοίχημα ότι θα καλύψει κι εκείνους που θέλουν να στρίβουν με κάτω από 0,35mm σύρμα. 16-17 βατάκια, πραγματικό mtl, λίγο ντουμάνι, σούπερ αθόρυβη και smooth τζούρα και πολύ καλή γεύση, το grandmaster που δοκίμασα. Όποιος θέλει, εκεί είναι ας πάει να δοκιμάσει και να κρίνει.
Αρχές Ιούνη αναμένεται η κυκλοφορία, με διάφανο pc1000 καπάκι και μαύρο ντριπτιπ. Αργότερα θα βγει και ultem καπάκι αλλά και σε special edition με το ss σε μαύρο χρώμα.
Μαυρο καπακι δεν θα υπαρχει? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #266 στις: Μαΐου 21, 2018, 13:50 »
 :wall:  λυσσάκσατε... αλήτες. :))

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #267 στις: Μαΐου 21, 2018, 15:37 »
Σήμερα δοκίμασα και το δισκάκι με τη μία τρύπα(mtl) και βάζω στοίχημα ότι θα καλύψει κι εκείνους που θέλουν να στρίβουν με κάτω από 0,35mm σύρμα. 16-17 βατάκια, πραγματικό mtl, λίγο ντουμάνι, σούπερ αθόρυβη και smooth τζούρα και πολύ καλή γεύση, το grandmaster που δοκίμασα. Όποιος θέλει, εκεί είναι ας πάει να δοκιμάσει και να κρίνει.
Αρχές Ιούνη αναμένεται η κυκλοφορία, με διάφανο pc1000 καπάκι και μαύρο ντριπτιπ. Αργότερα θα βγει και ultem καπάκι αλλά και σε special edition με το ss σε μαύρο χρώμα.
γιωργη με ποιο airdisk κατα την γνωμη σου αποδιδει καλυτερα?με ενδιαφερει περισσοτερο το θεμα γευσης και υστερα ολα τα αλλα.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #268 στις: Μαΐου 21, 2018, 21:48 »
[member=9120]vag21[/member]
Τι να σου πω ρε Βαγγέλη, και στις δύο περιπτώσεις έχει πραγματικά εξαιρετική απόδοση, εξίσου απαλή και αθόρυβη λειτουργία. Φαίνεται ότι έχει πέσει πολύ μελέτη στη ροή του αέρα προς την αντίσταση, ώστε να γίνεται απρόσκοπτα και να αποφεύγονται οι στροβιλισμοί σε κάθε περίπτωση κι έτσι το μόνο που δείχνει να διαφοροποιείται είναι η ποσότητα του αέρα που σου φέρνει τον ατμό στο στόμα. Δεν είναι λοιπόν ότι αλλάζει η απόδοση κατά περίπτωση γιατί και στις δύο περιπτώσεις η ταχύτητα με την οποία χτυπά ο αέρας την αντίσταση είναι όπως πρέπει κάθε φορά και απλώς εσύ επιλέγεις τι ζητάς χωρίς άλλες παραχωρήσεις. Έτσι φαντάζομαι θα δουλεύει και με το τρίτο πιο ανοιχτό airdisk, το οποίο δεν έχω δοκιμάσει.
Αν πας για δοκιμή Βαγγέλη θα καταλάβεις για ποιο πράγμα μιλάω.

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyfall by e-smokeguru [Προεπισκόπιση]
« Απάντηση #269 στις: Μαΐου 21, 2018, 22:20 »
Ακριβώς έτσι δουλεύει και το Νο3 Γιώργο αθόρυβο και γευστικοτατο... :thumpup:
Τωρα καταλαβα τι κάνεις πας και τα δοκιμάζεις ενα ενα μπας και βρεις ευκαιρία για την βουτά που λέγαμε.... :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1114136 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 13, 2024, 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506184 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8782 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154211 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568167 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243271 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293465 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1567 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762221 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 980 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3882 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13874 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios