vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

130 επισκέπτες, 8 χρήστες
mantzoumis, ahill2, pngtszs1976, maprix, Jorge, dvelev, Buliwyf, lagoudakis

Twitter

JANTY STICK v2

Αποσυνδεδεμένος asala

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #90 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 22:55 »
Χαιρομαι να βλεπω αποψεις μελων που σιγα σιγα ψηνομαστε ,και αποκτουμε εμπειρια να περιγραφουν αυτο που ατμιζω εδω και καιρο... :D
[φιλε alfisti για σενα τα λεω !! :laugh1:]
Για τον ογκολιθο undertaker δεν εχω ν απω τιποτε αλλο ,το review του εχει πιασει σχεδον ολο το θεμα janty stick.
Μια μονο παρατηρηση ..ειπα οτι το θεωρω το μηχανημα αυτο σαν ηλεκτρονικο τσιμπουκι..
ΔΕΝ εχει το χιτ στο λαιμο που εχουν αλλα ..αλλα δεν με νοιαζει καθολου..''παιζω'' με τον ατμο του ..τον νοιωθω  σαν αρωμα σαν υφη σαν  υπαρξη απαλη που με ταξιδευει...
Του BL ας πουμε ειναι κατι σαν ξαφνικη μπορα ,σαν τιναγμα καραχαρια μεσα απο ανταριασμενη θαλασσα..μμμ καπως ετσι...με ποιασανε τα ..ποιητικα μου αποψε :)

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #91 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 22:59 »
έστω το χιτ των αλλονών
ποτέ να μην το βρώ,
μα λίγο βρε παιδάκι μου
καί γω να το χαρώ!




Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #92 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:03 »
Συμφωνώ με τον Under.
Μπορεί να πληρώνεις μια φορά κάτι παραπάνω, αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!.
Δηλαδή ένα ηλεκτρονικό που κοστίζει 60 με 90€ τι παραπάνω έχει?
Άσε που μετά από 1 μήνα θες καινούργιο...

Εάν το Janty Stick να είναι μια πανάκριβη μπαταριοθήκη, το απλό ηλεκτρονικό δεν είναι καν θήκη... Μόνο μια μπαταρία είναι και το έχω δει να πουλιέται ακόμα και 120€..
Έλεος...

Σημασία έχει να βρει κάποιος κάτι που να του κάνει και να είναι ευχαριστημένος.
Προσωπικά η μπαταρία του Janty Stick μου είναι μικρή.
Μου διαρκεί για περίπου 4 ώρες, το οποίο δεν μου φτάνει.
Κάνω συχνά επαγγελματικά ταξίδια μεγάλης διάρκειας και δεν θέλω να ψάχνω π.χ στο καράβι για ρεύμα, ούτε να φορτίζω στο αμάξι...
Δεν θελω να κουβαλώ 10 μπαταρίες, 3 φορτιστές, μπαλαντέζα, μετατροπείς από μπαταρία αυτοκινήτου σε 230 Βόλτ κτλ... μαζί μου, όπως έκανα παλιότερα.

Πάντως όσο περνάει ο καιρός που κάποιος ατμίζει, ξεχνά την ομορφιά ή το πόσο μοιάζει με το κανονικό τσιγάρο και προτιμά την ποιότητα και την άνεσή του.
Όσους ξέρω που ατμίζουν πολλούς μήνες συνήθως αυτό κάνουν.
Και το Janty Stick είναι και όμορφο.

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #93 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:04 »
Παράθεση
marbass, νομίζω πως υπερβάλλεις λίγο....
Ναι έτσι φαίνεται γιατί θέλω να δώσω έμφαση  ;)

Παράθεση
Πληρώνεις το γεγονός πως εχεις μεγαλύτερη αυτονομία: οι μπαταρίες που φοράει το stick είναι σχεδόν διπλάσια χωρητικότητα από αυτες που έχει το μέσο ΗΤ, συν το ότι είναι πάμφθηνες στην αλλαγή τους.
Δεν προφέρει αυτή καθεαυτή η συσκευή την αυτονομία αλλά η ίδια η μπαταρία. Οπότε σύμφωνα με τη λογική σου η μπαταρία θα έπρεπε να είναι το ακριβό στοιχείο της υπόθεσης. Δηλαδή αν πάρω ένα π.χ. φακό και του βάλω 300000 Amp μπαταρία τον φακό θα ακριβοπληρώσω (καλά γίνεται κι αυτό βέβαια  :) )?

Παράθεση
Βάλε και πως εχει ενσωματωμένο το passthrough και τον φορτιστή, οπότε με ενα καλώδιο είσαι καλυμένος
Όλα αυτά έχουν μηδαμινό κόστος με τη σημερινή διάδοσή τους και χρήση τους από συσκευές που έχουν σχέση με PC, κινητά κλπ

Παράθεση
Νομίζω πως τα 60e (δηλαδη ο μέσος όρος που θα κοστίσει ενα σετ ΗΤ) είναι μια λογική τιμή...
Mα εδώ ακριβώς είναι η παγίδα. Ο συμβιβασμός.
Έχουμε συμβιβαστεί με την ιδέα το να πληρώνεις τον κούκο αϊδόνι.
Δες το από μηδενική βάση και όχι σε σχέση με....
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:21 από marbass »

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #94 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:16 »
Μα ρε Κώστα μιλάς κι εσύ με το mini turbo  :D? Το έφτιαξες και είδες το κόστος.

Παράθεση
Μπορεί να πληρώνεις μια φορά κάτι παραπάνω, αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!.
Αμφιβάλω λίγο για αυτό με το stick. Ένα 6μηνο θα αντέξει?

Παράθεση
Δηλαδή ένα ηλεκτρονικό που κοστίζει 60 με 90€ τι παραπάνω έχει?
Γιατί σου είπε κανείς ότι δεν έχω την ίδια άποψη και για τα απλά ηλεκτρονικά?

Παράθεση
Σημασία έχει να βρει κάποιος κάτι που να του κάνει και να είναι ευχαριστημένος.
Ελπίζοντας σ' αυτό το παρήγγειλα κι εγώ. Είδομεν.

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #95 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:21 »
Mα εδώ ακριβώς είναι η παγίδα. Ο συμβιβασμός.
Έχουμε συμβιβαστεί με την ιδέα το να πληρώνεις τον κούκο αϊδόνι.
Δες το από μηδενική βάση και όχι σε σχέση με....

Παρότι είμαστε λίγο off topic, να σου απαντήσω πως... "εν σχέση με" πρεπει να το δουμε, τουλάχιστον από την στιγμή που κάποιοι δεν εχουμε την δυνατότητα να φτιάξουμε το δικό μας mod.
Εγω λοιπόν που είμαι ατζαμής και αντί για χέρια εχω μανταλάκια, αρα εξ'ορισμού δεν μπορω να φτιάξω "απο μηδενική βάση" κάτι, είμαι αναγκασμένος να αγοράσω κάτι ήδη έτοιμο.
Το αν αυτό είναι "απλό" να φτιαχτεί (αρα κατα την δική σου άποψη πρεπει να είναι φτηνό), εμένα δεν με αφορά ακριβως επειδή... δεν μπορω να το φτιάξω!

Εγω λοιπόν θα δω τι αυτονομία θα έχω "εν σχεση με" ενα άλλο ΗΤ
Θα ψάξω τι χαρακτηριστικά μου δίνει "εν σχέση με" τα υπόλοιπα.
Θα κρίνω και το κόστος του "εν σχέση με" αυτα που μου προσφέρει.
Και στο τέλος θα πάω ταμείο ή όχι...

Το ότι θα το ήθελα ΠΟΛΥ φτηνότερο απο τωρα, δεν το συζητάμε!!!
Το ότι τα ΗΤ είναι ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ εν σχέση με την τεχνολογία τους είναι αυτονόητο!
Αλλά το να πω "δεν το αγοράζω επειδή.... κάπου, κάποιος μπορει να φτιάξει κάτι παρόμοιο στο 1/5 της τιμής", μηπως εκτός από την Χ εταιρία θα βγω κι'εγω κάπου λίγο χαμένος;  ;)

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #96 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:29 »
Μα ρε Κώστα μιλάς κι εσύ με το mini turbo  :D? Το έφτιαξες και είδες το κόστος.
Mods τύπου MiniTurbo δεν μπορούν να φτιάξουν όλοι..
Έχω ξαναγράψει ότι είναι πανάκριβα και συμφωνώ μαζί σου σ' αυτό.
Αλλά έχει και κάποιους που προτιμούν κάτι πιο εμφανίσιμο.
Ας το πληρώσουν λοιπόν.
Σε σχέση με τα 60 - 90€ ενός κανονικού ηλεκτρονικού πιστεύω ότι το Janty Stick είναι καλύτερη και οικονομικότερη λύση.
Γλυτώνεις και πολλά από τις μπαταρίες.
Υπερέβαλα βέβαια λέγοντας ότι θα τα έχεις για μια ζωή, αλλά πιστεύω θα κρατήσει περισσότερο από κάθε άλλο ηλεκτρονικό.
Και εάν θες τη γνώμη μου θα προτιμούσα κάτι σαν το GG.

Αμφιβάλω λίγο για αυτό με το stick. Ένα 6μηνο θα αντέξει?
Το σύνηθες πρόβλημα σε τέτοιες κατασκευές είναι ο διακόπτης.
Εάν ο διακόπτης είναι καλής ποιότητας μπορεί και να αντέξει και πολύ περισσότερο, αλλά τα κινεζάκια δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι...

Γιατί σου είπε κανείς ότι δεν έχω την ίδια άποψη και για τα απλά ηλεκτρονικά?
Όπως είπα ουσιαστικά συμφωνούμε.
Πήρα όμως και λίγο την θέση κάποιων που θέλουν κάτι πιο εμφανίσιμο αλλά καλύτερης ποιότητας.
Και νομίζω ότι το Janty Stick δείχνει να κινείται προς τη σωστή κατέυθυνση.
Επίσης υπάρχει το GG, το Bulli κτλ, τα οποία μάλλον πρέπει να είναι ποιοτικά ακόμη καλύτερα.

Ελπίζοντας σ' αυτό το παρήγγειλα κι εγώ. Είδομεν.
Καλή επιτυχία και ας ελπίσουμε ότι ο κινέζος κύριος θα είναι με το μέρος σου  :)

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #97 στις: Οκτωβρίου 12, 2009, 23:40 »
Το "δες το από μηδενική βάση" αναφέρεται στο κόστος και την απλότητα της κατασκευής και όχι το αν μπορείς εσύ "ο ατζαμής" που δεν διαθέτεις τα μέσα, τη διάθεση και το χρόνο να το φτιάξεις. 

Παράθεση
Το ότι θα το ήθελα ΠΟΛΥ φτηνότερο απο τωρα, δεν το συζητάμε!!!
Το ότι τα ΗΤ είναι ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ εν σχέση με την τεχνολογία τους είναι αυτονόητο!
Α γειά σου. Εδώ είναι το ρεζουμέ.

Παράθεση
Αλλά το να πω "δεν το αγοράζω επειδή.... κάπου, κάποιος μπορει να φτιάξει κάτι παρόμοιο στο 1/5 της τιμής", μηπως εκτός από την Χ εταιρία θα βγω κι'εγω κάπου λίγο χαμένος;
Δηλαδή αν οι ντομάτες έχουν π.χ 1 ευρώ το κιλό και η Χ εταιρεία σου πουλάει το ντοματοχυμό 10 φορές πάνω, δεν αισθάνεσαι ότι σε :fight_fryingpan: ?

Τέλος off topic :)

Παράθεση
Καλή επιτυχία και ας ελπίσουμε ότι ο κινέζος κύριος θα είναι με το μέρος σου  :)
Φχαριστώ



Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #98 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:03 »
εγώ πάντως θα κρατάω εδώ το ημερολόγιό μου με το janty  :)

το πρωί το έβγαλα από την δερμάτινη (επιμένω  ;) ) θήκη του καί άρχισα τις τζούρες.
βρισκόμουνα στο δεύτερο στάδιο. της απογοήτευσης.

όμως είπα πως θα περιμένω τον ατμοποιητή.
καί άρχισα καί τα πειράματα. Γιά άλλη μία φορά ο πολυεστέρας είναι στουμπωμένος. Τον έβγαλα, έκοψα σχεδόν τον μισό καί τον πέταξα. Ξαναέβαλα τον υπόλοιπο. Γέμισε με RY3.

Από το μεσημέρι έχω αίσθηση στον λαιμό  :D :D :D :D :D  (έστω καί λίγη).

Η γεύση τού RY3 ... καινούρια. Υπέροχο.

Καί λίγο άσχετο (?) :
πρέπει κάτι να σκεφτούν οί εταιρίες. Δεν είναι δυνατόν να έχουμε πλέον συσκευές με μπαταρίες πολλών ωρών καί .... φιλτράκια με στουμπωμένο πολυεστέρα τα οποία πρέπει να γεμίζεις κάθε 10 τζούρες. Ε! Δεν γίνεται. Πως να το κάνουμε?
(Αχ καί να έμπαινε το cartomizer σε αυτές τις μπαταρίες. Ανάσταση θα έκανα.)

EDIT καί δεςτε εδώ  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,639.msg9552.html#msg9552
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2009, 20:49 από alfisti »

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #99 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:22 »
Αν και το παρέλαβα το πρωί δεν έχω το κουράγιο να το ανοίξω ύστερα από άλλες δοκιμές που έκανα αυτές τις μέρες,λέω να ησυχάσω λίγο και να το χαρώ με την ησυχία μου.
Και alfisti μη με ταράζεις ότι έχεις να πεις πες το με το μαλακό :laugh1: :laugh1: :laugh1: δεν αντέχω άλλο  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Δοκίμασε το καμιά βδομάδα κι όταν θα σου αρέσει ολότελα τότε να μου το πεις. :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #100 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:37 »
δες! μιλάει... ειδική περίπτωση.
αν δεν έχω χτύπημα, δεν μού λέει καμία συσκευή τίποτα.

αυτό το μαραφετάκι, έχει την καλύτερη γεύση πού έχω δοκιμάσει, τον πιό πολύ ατμό (δεν με νοιάζει καί ιδιαίτερα), αλλά ο ατμοποιητής μάλλον θέλει πολύ "στρώσιμο".
χτες δεν είχα καμία αίσθηση. Σήμερα όμως έχω!!   :)

γιά καλό το είπα λοιπόν. Καί ελπίζω αύριο να είναι καλύτερη.

(αλλά όπως θα δείς, αν δεν "πειράξεις" τον πολυεστέρα θα τον βγάζεις καί θα είναι γεμάτος ο μισός καί παραπάνω. αραίωσέ τον με την μία.)

(καί κάτι άλλο: δεν είχα ποτέ 901, άρα θα αρκεστώ στον μαμίσιο ατμοποιητή. Δεν έχω όρεξη να αρχίσω τώρα να μαζεύω καί ατμοποιητές. Αν καάποτε βγούν γιά 510 ή 401, ευχαρίστως!)

Άνοιξλετο πρωί, χωρίς να έχεις ατμίσει κάτι άλλο (όχι σαν εμενα πού τράβηξα την πρώτη τζούρα μετά από 510!)

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #101 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:46 »
Alfisti αυτό το μαραφετάκι δουλεύει όχι γιατί είναι κάτι το ιδιαίτερο σε τεχνολογία (μπαταρία μικρή κ φτηνή σε σχέση με 18650 2500-3000 mAh) AΛΛΑ επειδή φοράει τον Μαγευτικό, σε γεύση κ ποσότητα ατμού, 801 ατομιζέρ  8) :yes: που αντέχει μέχρι κ 8 Volt τάση. !!!!

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #102 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 18:55 »
ποτέ δεν περίμενα ότι το ry3 θα είχε τέτοια γεύση!!!

αν μη τι άλλο, αυτό το μαραφετάκι είναι νόστιμο! ώρες ώρες μούρχεται να το φάω   :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #103 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 20:35 »
Παράθεση
ο πρωί το έβγαλα από την δερμάτινη (επιμένω  ;) ) θήκη του καί άρχισα τις τζούρες.
βρισκόμουνα στο δεύτερο στάδιο. της απογοήτευσης.
Ωχ με φτιάχνεις τώρα πριν καν το παραλάβω.
Τόοοσο πολύ στρώσιμο θέλει?

Αν η θήκη ήταν πραγματικό δέρμα θα κόστιζε περισσότερο από το stick  :tongue_smilie:

Παράθεση
(καί κάτι άλλο: δεν είχα ποτέ 901, άρα θα αρκεστώ στον μαμίσιο ατμοποιητή. Δεν έχω όρεξη να αρχίσω τώρα να μαζεύω καί ατμοποιητές. Αν καάποτε βγούν γιά 510 ή 401, ευχαρίστως!)
Εγώ που έχω μόνο το EVO και δεν έχω 510, παρήγγειλα ανταπτορα για 901 γιατί περιμένω ατμο 901 από heaven. 'Ωσπου να έρθουν θα αρκεστώ στο μαμίσιο 801. Γι αυτό κράτα μας ενήμερους για τον μαμίσιο.

Παράθεση
Alfisti αυτό το μαραφετάκι δουλεύει όχι γιατί είναι κάτι το ιδιαίτερο σε τεχνολογία (μπαταρία μικρή κ φτηνή σε σχέση με 18650 2500-3000 mAh) AΛΛΑ επειδή φοράει τον Μαγευτικό, σε γεύση κ ποσότητα ατμού, 801 ατομιζέρ  8) :yes: που αντέχει μέχρι κ 8 Volt τάση. !!!!
Εσύ δηλαδή δε συμφωνείς με τον alfisti για τα τερτίπια του 801? Συμφωνείς ότι θέλει τόσο στρώσιμο αλλά υπονοείς ότι σε ανταμείβει αργότερα ή θα 'επρεπε εξ αρχής να...μαγεύει?

@ alfisti
Τώρα που αραίωσες τον στουμπομένο πολυεστέρα στο 801, αυξήθηκε η αυτονομία του stick σε υγρό ή θέλει γέμισμα πάλι κάθε 10 τζούρες?
 


Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: JANTY STICK v2
« Απάντηση #104 στις: Οκτωβρίου 13, 2009, 20:42 »
έχω την εντύπωση πως αυξήθηκε.

(βρε παιδιά, καλά πράγματα γράφω, γιατί προβληματίζεστε? γιά... μία μέρα στρώσιμο παραπάνω? καί τι έγινε?

marbass μην επηρεάζεσαι από το evo το οποίο ήταν το μόνο ηλ. τσ. πού έχω πετύχει το οποίο δεν χρειαζόταν "προσαρμογή". όλα τα άλλα τις θέλαν τις ωρίτσες τους.)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 37 7295 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:39
από Buliwyf
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2112 324085 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:33
από xristos99
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1118465 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 295939 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826076 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 509462 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569956 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244890 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 2120 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763919 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as