vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

204 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, joki, tibolaso

Orion mod από Γερμανία

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #420 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 14:19 »
Αν παίζει συνάντιση το Σάββατο ενημερώστε με.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #421 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 14:26 »
thanks 
To σαββατο θα παω zerobacco , αν κατεβεις και σε πετυχω θα ηθελα να το δω απο κοντα :thumpup:
Το Σάββατο θα παω κι εγω, αλλα θα ειμαι εκει κατα τις 3 με 3:30 μαλλον. Αν εισαι εκεινη την ωρα τα λεμε απο κοντα.
Αν παίζει συνάντιση το Σάββατο ενημερώστε με.
Μπορεις και εσυ τοτε???
Επίσης δεν ειπες τι διαστσεις ειχε το κομματι πλεγμα που εστριψες! Εγω οταν μετραω την αντισταση με διπλο δεν μου βγαινουν και τρελλες διαφορες! θα το ξανακανω σημερα το πειραμα!!!!

Στο UK VApers κανουν πατεντουλες με ενα μονο φυτιλι μεσα στο πλεγμα! Ισως κανει καλυτερο ντουμανι ετσι αν οκλα τα αλλα ειναι καλα!

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #422 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 14:32 »
Δυστυχως θα παω σχετικα νωρις 11-12 γιατι μετα εχουν μαζευτει πολλες δουλειες (ψωνια , Ικεα κτλπ)
(μην παντρευτειτε ποτε παιδες  :laugh1:)

Αλλα καπου σε καποια συναντηση θα τα πουμε να το δω και απο κοντα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #423 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 15:08 »
Κι εμένα μου προέκυψε δουλειά (σε τέτοιους καιρούς?). Πρέπει όμως να κανονήσουμε συνάντιση.
Διαστάσεις δεν μέτρησα. το έστριψα μέχρι να χωράει στην τρίπα σφινωτά. Το αρνητικό μέρος της αντίστασης το έκανα σώμα σφυνώνοντάς το με το mesh στην τρίπα.
Τελικά μετά από πολλά σεταρίσματα (πάραπολλά) η διπλή στριφτή αντίσταση και 4 σπείρες μου δίνουν καλό ντουμάνι και καλή γεύση.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #424 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 11:23 »
παιδια την πατησα πηρα το οριον εχτες απο φιλο συμφουριτη και εκανα πατατια εβγαλα το τανκ και ραγισε μετα πιεζα να μπει σαν να μου φαινοταν τα ορινγκ χαλαρα πιεζα πιεζα και ενα κρακ :eyesplash: :eyesplash:ακουστικε.τωρα?θα ηθελα την βοηθεια σας οποιος μπορει να με βοηθησει ας μου στηλει πμ σας παρακαλω.ευχαριστω.που θα βρω τανκ?εχει κανενας φτιαξει μονος του η αν υπαρχει ενα δευτερο για εξυπηρετηση.σας ευχαριστω εκ προτερων

Αποσυνδεδεμένος smartmedia

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #425 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 11:27 »

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #426 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 15:59 »
O PAPS κατασκευάζει carto tanks. αυτός σύγουρα ξέρει.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3144.0.html

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #427 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 18:10 »
leo την πατησα εχτες τσαμπα χαρηκα αστα να πανε ελπιζω να βρω ακρη αυριο στεναχωρεθηκα μαλλον δεν με παει το οριον θελει τα χερια που συνιθησε μαλλν θα το πουλησω :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #428 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 18:23 »
Μην το βάζεις κάτω Μάνο. Εξάλου γιαυτό βγήκαν οι μόντες, για να μας ταλαιπορούν.
Τα o rings δεν είναι μικρα, απλά όταν στριφτά σου περισέψει λίγο λόγω πίεσης, το σπρώχνεις με το δάχτυλο εύκολα. Το έχω κάνει πολλές φορές.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #429 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 18:28 »
δεν ξερω ηταν πολυ ζωρικο τα πιεζα με δαχτυλο αλλα δεν........θα βρω ορινγκ πιο καλα και θα κοιταξω να φτιαξω το τανκ αλλα αν με ταλαιπωρηση θα το πουλησω δεν με παει εσενα θελει το μοντακι.

Αποσυνδεδεμένος aaitken

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #430 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 11:37 »
Παίδες χρόνια πολλά και καλή χρονιά
Να μετρηθούμε να δούμε πόσοι είμαστε για extension και να ρωτήσουμε (όσοι έχουν πρόσβαση σε τόρνο) για τιμές καθώς εμένα με τις ultrafire μπλε δεν κρατάει καθόλου (1 ώρα) και αν δεν κάνω extension θα φύγει καθώς έχω και άλλα mods και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #431 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 12:51 »
Και γω μεσα ειμαι αν δε μας πιάσουν τον κώλο! Αλλα δεν εχω κανεναν τορναδόρο. οταν λες μια ώρα παντως ποσα ml εννοεεις? μαλλον ειναι και οι μπαταρίες σου ψιλομούφα, εμενα η κοκκινη aw κραταει πανω απο 1 ml και η μαυρη 1,5.με 3 ml τη μερα τρεις μπαταριες αλλαζω.

Αποσυνδεδεμένος zetel

  • *
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Ενα λινκ απο youtube με την μουσικη που δημιουργω!!!
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #432 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 12:59 »
Παίδες χρόνια πολλά και καλή χρονιά
Να μετρηθούμε να δούμε πόσοι είμαστε για extension και να ρωτήσουμε (όσοι έχουν πρόσβαση σε τόρνο) για τιμές καθώς εμένα με τις ultrafire μπλε δεν κρατάει καθόλου (1 ώρα) και αν δεν κάνω extension θα φύγει καθώς έχω και άλλα mods και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου
μπορω να σας πω εγω να πατε σε τορνο στο κεντρο να σας πει τιμη...ο alexmach ξερει που ειναι ο τορνος...πηγε μαζι μου εκει προχτες....οτι θελετε για πληροφοριες στειλτε μου π.μ!!!!

Αποσυνδεδεμένος aaitken

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #433 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 13:05 »
Και γω μεσα ειμαι αν δε μας πιάσουν τον κώλο! Αλλα δεν εχω κανεναν τορναδόρο. οταν λες μια ώρα παντως ποσα ml εννοεεις? μαλλον ειναι και οι μπαταρίες σου ψιλομούφα, εμενα η κοκκινη aw κραταει πανω απο 1 ml και η μαυρη 1,5.με 3 ml τη μερα τρεις μπαταριες αλλαζω.
Σίγουρα μούφα είναι αλλά πριν αποφασίσω τι θέλω να το κάνω (το mod) - και πάρω κόκκινες imr- θα ήθελα να το δοκιμάσω και με μεγαλύτερη μπαταρία καθώς με τα φιτίλια που έχω δοκιμάσει είναι ΟΚ
Περιμένω πλέγμα SS για να δοκιμάσω και genesis like και να αποφασίσω αργότερα
Εξάλλου αν τελικά το δώσω θα πάει κομπλέ μπαταρίες και όλα τα παρελκόμενα   

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Orion mod από Γερμανία
« Απάντηση #434 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 13:18 »
Οταν ξαναβρεθω με το zetel κοντα στον τορναδόρο θα ρωτήσω παντως! Δυο φορες το αμελησα και δεν τον πετύχαμε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342243 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206462 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541409 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31035 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50144 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597206 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357733 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11500 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193032 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1285 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591848 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios