vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

103 επισκέπτες, 6 χρήστες
antiklitos140, mathimatikos1966, maprix, Tem, athmichalop, camber

Twitter

Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #255 στις: Ιανουαρίου 18, 2018, 14:14 »
Πσιλοχάλια ήταν...

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #256 στις: Ιανουαρίου 18, 2018, 14:38 »
Και χοντρό μην σου πω. (Πάει δεν το γλιτώνουμε το ban  :laugh1:)

Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #257 στις: Ιανουαρίου 19, 2018, 22:55 »
Έχει δοκιμάσει κανείς angel cry 2 μήνες μετά περίπου;
Το είχα ξεχασμένο στο συρτάρι και μου φαίνεται σαν πολυ αλλοιωμένο.. καμιά επαφή με των 2 βδομάδων

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #258 στις: Ιανουαρίου 19, 2018, 23:08 »
Όχι καλέ, που να προλάβει :))

Αλλά υπάρχουν και άλλες αναφορές εδώ μέσα για SnV που χαλάνε μετά από λίγο.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #259 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 10:52 »
Το δοκίμασα κι αυτό, στις 10 μέρες σήμερα βέβαια, αλλά μου φάνηκε μια απο τα ίδια. Κλασική, πεπατημένη, χιλιοδοκιμασμένη μηλόπιτα. Τίποτα wow, τίποτα νέο. Δεν δικαιολογώ κανένα μα κανένα ντόρο, ιδίως απο άτομα που έχουν γευτεί τα πάντα όλα στο πέρασμα του χρόνου. Άντε να χαμογελάσει κάποιος νέος ατμιστής, που δεν έχει δοκιμάσει τίποτα άλλο εκτός των καπνικών της "πιάτσας". Ως εκεί. Ανήκει στην κατηγορία "μας τα παν κι άλλοι".

Αποσυνδεδεμένος argam

Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #260 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 11:10 »
Και κατά σύμπτωση angel Cry  ατμίζω.
κάποια καλή μηλόπιτα; (κατά τη γνώμη σου βέβαια)

Αποσυνδεδεμένος ampelift

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #261 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 11:18 »
Θα σου προτείνω να δοκιμάσεις της chefs flavours το apple pie and Irish cream .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #262 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 11:19 »
Καλά κάνεις. Κι αυτή καλή είναι. Η γκρίνια μου είναι, στο οτι ευλογάμε τα ίδια και τα ίδια. Βέβαια στην πορεία αποδείχθηκε, πως, η κάθε σοβαρή εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της, πρέπει να βάλει στα υγρά της ένα Tribeca-like, ένα Castle Long-like, ένα Gambit-like κ.ο.κ.
Το δέχομαι και μάλλον το θέλω (για να δω την εκδοχή τους στις all time συνταγές).
Δεν μπορώ όμως να πανηγυρίζω γι αυτά τα υγρά. Προτιμώ αυτά που θα έχουν το κάτι άλλο.

Αποσυνδεδεμένος argam

Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #263 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 11:30 »
Δεν λέω ότι δεν είναι καλό απλά μου βγάζει έντονη την κανέλα, χωρίς αυτό βέβαια να με ενοχλεί ιδιαίτερα. Θα ήθελα λίγο περισσότερο το μήλο.

Θα δοκιμάσω και το apple pie and Irish cream που πρότεινε ο φίλος.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #264 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 20:23 »
Οι αποψεις ειναι παντα υποκειμενικες  :yes:

Τωρα που δοκιμασα και τα τεσσερα της σειρας, ενα εχω να πω: θελω κι αλλα!

Στα σοβαρα:

Το prodical son, καλο αλλα οχι του γουστου μου

Το late hours, για ολη την ημερα και ολη τη ζωη ! (Κωνσταντινε, μην παρεις αλλα διαζυγια  :tongue_smilie:)

Το angel cry, υπεροχο αλλα οχι καθημερινο .

Τι να πω για το blue spirit: ειναι αυτο ακριβως που λεει,  μυρωδατο πεπονι με κατι οξινο (κιτρο) και γλυκια κρεμα.

Ο,τι πιο νοστιμο εχω δοκιμασει, για καποιες στιγμες της ημερας. Η γευση παραμενει στο στομα ο,τι αλλο κι αν ατμισεις μετα.

:delicious:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #265 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 20:55 »

Βρε κορίτσι μου! Αφού ταιριάζουν απολύτως τα γούστα μας κατά τα άλλα, πως είναι δυνατόν να σου αρέσει η μενθόλη;  :wall:



Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #266 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 20:57 »
Φαίνεται με τα δικά μου (γούστα) ταιριάζει περισσότερο! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #267 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 21:02 »



Βρε κορίτσι μου! Αφού ταιριάζουν απολύτως τα γούστα μας κατά τα άλλα, πως είναι δυνατόν να σου αρέσει η μενθόλη;  :wall:




Ξαναδοκίμασε λέμε, από τη δική μου  ;)

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #268 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 22:51 »
Κατόπιν ευγενικής χορηγίας του φίλου Σέρλοκ που μου έδωσε και τα 4 έτοιμα και, παρόλο που προσπάθησε να με στείλει αδιάβαστο :)) (μου έδωσε 9αρια ενώ κάνω πλέον 2αρια) να πω κι εγώ την (προσωπική) ταπεινή μου γνώμη.
Μια γενική διαπίστωση για όλα είναι ότι (προσωπικά) σηκώνει αραίωση για συνολικό υγρό 100-120 ml :yes: Τα αραίωσα για να ρίξω τη νικοτίνη ~4,5-5 και εξακολουθούν να μου δίνουν πολύ "δυνατά" το άρωμα τους.
Prodical Son: Το ρούμι "σκοτώνει" τόσο πολύ που μπέρδεψα το υγρό με το Classic Kiss της e-liquid france :eyesplash: (όπου επίσης καταλαβαίνω κυρίως μόνο το ρούμι). Δεν άντεξα πάνω από 4-5 ρουφηξιές. Εννοείται ότι δεν κάνει για μένα. :yes:
Angel Cry: Πολύ-πολύ καλό και (διαφωνώντας με την ΜΝ) σε μένα κάνει και παρακάνει για καθημερινό. Ίσως επειδή το έχω και πολύ πιο αραιωμένο, ίσως επειδή είμαι πολύ της μηλόπιτας! ;)
Late Hours: Αξιολογότατο αλλά το "τρώει" η σύγκριση με το Jesus Juice. Παρ' όλα αυτά αποτελεί το Νο2 ξηροκαρπικό υγρό πίσω από τον Αγιασμό. Μπαίνει στο rotation των δυο τους. :yes:
Blue Spirit: Η ευχάριστη έκπληξη (και για μένα αλλά και στους γύρω με το άρωμα που βγάζει). Το ατμίζεις και νομίζεις ότι βρίσκεσαι διακοπές στην Ελαφόνησο (τουλάχιστον). Προβλέπω το καλοκαίρι να φεύγω διακοπές με 5+ μπουκάλια. :))  [member=13885]cpbaroque[/member], μιας και έχεις και τα "μέσα", πες τους να βγάλουν και ένα με καρπούζι για να "κλείσουμε" για όλο το καλοκαίρι. :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #269 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 22:57 »
Late hours και jesus παλευουν μεσα μου ακομη  :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499287 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4760 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180560 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2015 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1431 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy