vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

212 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, takoulas

Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« στις: Αυγούστου 13, 2016, 01:10 »
VAPORESSO TARGET MINI 40W Starter kit (with GUARDIAN RTA)





Οι προσευχές όσων έψαχναν ένα πανέμορφο μικρό μοντ, που να έχει όλες τις λειτουργίες, συμπαθητική αυτονομία, γρήγορη φόρτιση και να είναι και όμορφο, όχι μόνο μικρό, εισακούστηκαν.
Το μίνι vaporesso target έχει το ίδιο design με τον μεγάλο αδερφό, όχι όμως το μέγεθος γκουμούτσα, που αναιρεί όλο το όμορφο design.
Επιπρόσθετα, αυτό το μικρό μοντάκι με το μόλις 5.8εκ ύψος, 24.2εκ πάχος και 36.5 εκ. μήκος έχει πλήρη έλεγχο θερμοκρασίας, με Ni, Ti, SS και TCR με δυο μνήμες. Φτάνει ως τα 40 βατ και δέχεται αντιστάσεις 0.15 -5Ω σε λειτουργία βατ και 0.1-1Ω σε λειτουργία TC.
Το κουτί του είναι δίχρωμο, κατασκευασμένο από zinc alloy και SS είναι βαρύ, γερό και δεν ξεφτίζει το υλικό του. Κάποιες γρατζουνιές κάνει το SS, αλλά όχι το carbon με το οποίο είναι ντυμένο.  
Ο πόλος του είναι 510 και αυτορυθμιζόμενος και από κάτω έχει τη θύρα USB για φόρτιση. Οσο φορτίζει, δεν ατμίζει, δεν είναι δλδ passthrough, αλλά τουλάχιστον φορτίζει γρήγορα.



Η συσκευασία περιλαμβάνει σε όμορφο κουτάκι το μοντ, τον ατμοποιητή, δεύτερο ντριπ τιπ για τσιγαρίσιες, κεφαλές 0.5 και 1.4Ω, καλώδιο φόρτισης και οδηγίες χρήσης μαζί με εγγύηση.







Η ενσωματωμένη μπαταρία του, είναι λιθίου 1400mah και φορτίζει πολύ γρήγορα
Οι λειτουργίες του γίνονται από 4 κουμπιά. Fire button, +, - και μενού.
Με 5 κλικ κλειδώνει
Με + και – γυρνάει ανάποδα η οθόνη (άλλο πάλι και τούτο!) και ξανά στην κανονική της θέση
Με κάτω κουμπί και – κλειδώνει η αντίσταση στον έλεγχο (και ξεκλειδώνει)
Με κάτω κουμπί και + κλειδώνουν τα κουμπιά
Με πατημένο το κάτω κουμπί γίνεται η εναλλαγή των λειτουργιών. Watt, ni, ti, ss, M1, M2.
Με 3 κλικ το κάτω κουμπί ανοίγουν οι ρυθμίσεις tcr για τις 2 μνήμες. Τελειώσατε; Κρατήστε πατημένο το κάτω κουμπί, για να ατμίσετε.



Είναι πανέμορφο. Να το ξαναπούμε.
Πώς ατμίζει; Πολύ καλά, ευχαριστούμε!
Μόνο στη λειτουργία SS μας τα χάλασε. Τι κλειστές, τι ανοιχτές και ορθάνοιχτες σπείρες του SS της UD, δεν άτμιζε καλά. Εδινε πολύ ρεύμα και ασύνταχτο. Όχι σταθερό, δηλαδή. Θέλει να γίνει ρύθμιση από το TCR για να δουλέψει το SS. Αντίθετα, το δούλευε πολύ καλά στην λειτουργία watt.
Κατά τα άλλα όμως και σε σύγκριση με το μινι βολτ, που είναι ο ανταγωνιστής του σε μέγεθος και τιμή, είναι ασύγκριτα καλύτερο.
Εχει carbon Και ss, σε σχέση με το carbon και εξωτερικό καουτσούκ του Minivolt. Το target mini στον 1 μήνα που το έχω, έκανε μόνο κάτι μικρογρατζουνιές εξωτερικά. Το Minivolt ξεφλουδίζει.
Σαν σχήμα και σχεδιασμός το target mini είναι πολύ καλύτερο, σαν ταχύτητα φόρτισης επίσης και φυσικά σαν λειτουργίες (το Minivolt έχει μόνο watt λειτουργία) Και το ρεύμα του μου φάνηκε καλύτερο βέβαια.  
Βέβαια, μοιραία το δάχτυλο, όπως κρατάει κάποιος το μοντ, πάει στο μαύρο τετραγωνάκι πίσω από τον ατμοποιητή, νομίζοντας ότι είναι το fire, που φευ.. δεν είναι. Διακοσμητικό είναι.
Γνωμάτευση για το μοντ;
Εξαιρετικό στο σύνολο, αν δεν είστε ερωτευμένοι με τα ρεύματα του dna, που κι αυτό όμως για να λειτουργήσει σωστά, θέλει την κατάλληλη μπαταρία (εδώ κάνω σύγκριση με το elfin 40 dna που σε λειτουργίες watt, ni δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά από το target mini, ακριβώς επειδή ούτε αυτό έχει μια σωστή 18650 από πίσω του. )
Εχει τη σωστή αυτονομία για 1400mah, φορτίζει γρήγορα, είναι ένα έργο τέχνης, έχει καλό πιάσιμο και ατμίζει τα πάντα και πολύ καλά (όχι άριστα, αλλά πολύ καλά) Μοναδικό του ψεγάδι, ότι σε λειτουργία SS δεν κατάφερα να το λειτουργήσω σωστά. Μικρό το κακό, όταν τα άλλα δυο micro mod Που έχω, δεν έχουν καν λειτουργία SS, ενώ εδώ, παίζοντας με το tcr, θα δουλέψει κάποια στιγμή σωστά.


GUARDIAN
Ο ατμοποιητής τώρα. 55Χ22, με διπλή λειτουργία πνευμονικών (με την 0.5 κεφαλή και το φαρδύ επιστόμιο) και τσιγαρίσιων (με την 1.4 κεφαλή και το επιστόμιο τύπου CE4) Και φυσικά με την ανάλογη ρύθμιση αέρα. Μικρή τρύπα, μεγάλη τρύπα, σχισμή ρυθμιζόμενη.
Καταρχήν, είναι φτιαγμένος σύμφωνα με την οδηγία TPD, όπερ σημαίνει 2μλ και άνοιγμα μόνο από πάνω για να μην έχει διαρροές – εξού και η ρύθμιση του αέρα από πάνω. Η κεφαλή μπαίνει από πάνω πατητά. Την στρίβετε μόνο λίγο, για να κουμπώσουν οι εγκοπές στο πάνω μέρος του ατμοποιητή και να μείνει στη θέση της. Κάπου το παράκαναν με την ασφάλεια οι Κινέζοι. Κουμπώνετε το καπάκι του ατμοποιητή με κανονική φορά και έχει ακόμη ένα εξάρτημα, σαν βάση του επιστομίου και ασφάλεια κουμπώματος του καπακιού. Αυτό βιδώνει αριστερόστροφα, σαν την καμπάνα του εβίβα και από πάνω μπαίνει πατητά το επιστόμιο. Στοίχημα ότι θα το ξεχάσετε και θα το σφηνώστε, γυρνώντας το ανάποδα.


[url=http://i1178.photobucket.com/albums/x362/petrast/E_zps5rga29zg.jpg%5b/IMG%5d%5b/URL][/URL]
 
Πώς λειτουργεί όμως;;; Οι κεφαλές του είναι κεραμικές, όχι όμως αυτές του target. Δυστυχώς. Ο ατμοποιητής ναι, μπορεί να κάνει πνευμονικές και τσιγαρίσιες, μπορεί να έχει διπλό επιστόμιο και καλή ρύθμιση αέρα με τη μια κεφαλή να έχει μεγάλες εισόδους υγρού και την άλλη μικρότερες, αλλά οι κεφαλές δεν αποδίδουν πολύ καλά. Μέτρια γεύση, όχι πυκνός στο στόμα ατμός και συχνά πυκνά μια υποτροφοδοσία στα όρια του καμμένου, που γίνεται καμμένο αν η στάθμη του υγρού πέσει κάτω από το μισό εκατοστό και δεν καλύπτει πλήρως τις εισόδους υγρού.
 

 

 
Όχι κακός, αλλά υπάρχουν και καλύτεροι εργοστασιακοί.
 
Δεύτερο συμπέρασμα. Το μοντ από μόνο του είναι πολύ καλύτερη αγορά από αυτήν ολόκληρου του κιτ. Για την ακρίβεια, είναι μια πολύ καλή αγορά. 
60$ από εδώ http://www.heavengifts.com/Vaporesso-TARGET-Mini-TC-Kit-1400mAh-Silver.html όλο το σετ
ή 42$ μόνο το μοντ http://www.heavengifts.com/Vaporesso-TARGET-Mini-MOD.html
 


 [/url]
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 13, 2016, 01:44 από petra »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 13, 2016, 14:52 »
[justify]Ακόμα μία υπέροχη παρουσίαση, απ' τα κατάλληλα χέρια, (θα μπορούσα να βάλω χίλια μπράβο χωρίς να διαβάσω ούτε 1 γραμμή). Πραγματικά, όμορφο, μικροσκοπικό, και έλεγχος θερμοκρασίας και μνήμες, και 40w, και αρκετές επιλογές σε χρώματα. Επίσης, πιστεύω πως το ότι δεν έχει passthrough είναι πλεονέκτημα κι όχι περιορισμός. Η λειτουργία φόρτισης είναι σοβαρή διαδικασία κι όχι να περνάει η δική μου βόλεψη. [/justify]

[justify]Όπως διαβάζω, για 1400mAh, πρέπει η αυτονομία να είναι σούπερ, ειδικά σε συντηρητικούς χρήστες όπως εγώ, και μιας και είπα συντηρητικός..., όντως είναι πολύ όμορφο αλλά σε μένα πρέπει να φωνάζει: “άσε με κάτω ρε, βρες άλλο”. Για τον εργοστασιακό τού σετ δεν έχω να σχολιάσω κάτι. (μία μικρή διόρθωση. Ένα κλικ πιο μπροστά η υποδιαστολή σε Π. και Μ.)[/justify]

Αποσυνδεδεμένος nipapa

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2016, 15:30 »
Εξαιρετικό MODάκι. Το παρέλαβα τη Δευτέρα και δεν χορταίνω να το κρατάω στα χέρια μου. Το κιτ είναι όπως ακριβώς το παρουσίασε η @petra και δυστυχώς δεν άκουσα το συμπέρασμά της και το πήρα μαζί με τον Guardian.
Μου έκανε εντύπωση οτι ενώ το δικό του coil (Ccell 1.4Ω) το διαβάζει 1.26Ω, όταν του έβαλα τον Kabuki κλώνο με την 1.8Ω, την διάβασε ακριβώς 1.8Ω.

Αποσυνδεδεμένος Giannadim

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 01, 2016, 22:54 »
Καλησπέρα θα ηθελα να ρωτησω κατι ενω η πρωτη κεφαλη δεν μου εφερνε καθολου υγρο στο στομα η δεύτερη που εβαλα μου έφερνε και αναγκάστηκα (ενω την είχα χρησιμοποιήσει λιγες μέρες) να παρω και αλλη μια να δω τι γινεται και μου το ξαναέκανε μαλλον ειναι αυτο που λετε υπερτροφοδοσια πως σταματαει να φέρνεi υγρο και να γινεται καλη καυση;;; Παίζουν ρόλο και τα υγρα;;; Τώρα εχω μεσα το inked της counter culture και εχω ετοιμασει και δυο 100ml με 70-vg....

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 01:00 »
Γενικά ο ατμοποιητής αυτός δεν είναι από τους καλύτερους. 
Πάντως, η υπερτροφοδοσία σε αεράτους ατμοποιητές συμβαίνει συνήθως όταν δεν προλαβαίνει να "καεί" το υγρό. Κι αυτό συμβαίνει όταν είναι πιο χαμηλά τα βατ από αυτά που θέλει η κεφαλή ή/και πιο σύντομη η τζούρα. Ανέβασε βατ, κάνε πιο μακρόσυρτες τζούρες...πνευμονικές. Όχι τσιγαρίσιες. Και πες μας ποια από τις δυο κεφαλές παρουσιάζει αυτό! Η 0.5 φαντάζομαι

Αποσυνδεδεμένος Giannadim

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 01:30 »
Μέσα έπεσες!! Η 0,5 το κανει! Η αλήθεια ειναι ότι η γεύση που έχει σε σχέση με το melo3 ειναι η μέρα με την νύχτα για αυτό και πίστευα μέχρι πριν από λίγο ότι ειναι ο καλύτερος ατμοποιητης που παιζει!! Η πρώτη αντίσταση δεν μου έφερε ποτέ υγρό και ήταν μια χαρά όλα!!! ελπιζω να μπορώ να το διορθώσω αυτό όπως μου είπες!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 20:29 »
ακόμη καλύτερα θα το διορθώσεις αν πάρεις ξανα την 1.4ομ. 
Ισως να είναι ακόμη καλύτερη η γεύση της, μια και παίζει σε πιο λίγα βατ. 
Ούτε την μπαταρία εξαντλεί, ούτε έχει διαρροές

Αποσυνδεδεμένος Giannadim

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 22:53 »
Θα αγορασω αλλη μια 1,4 να του δωσω αλλη μια ευκαιρια του guardian γιατι ειναι κριμα ημουν ενθουσιασμενη στην αρχη ηταν οτι καλυτερο εχω κανει και ξαφνικα με την αλλαγη ολα χαλια!!! την 1,4 την πεταξα δεν μου αρεσε καθολου... εχεις να μου προτεινεις καποιον αλλο ατμοποιητη με κεραμικη κεφαλη για μεγιστη γευση και καπνο και να δουλευει 70 vg υγρα;;; σε ευχαριστω  

Αποσυνδεδεμένος motley

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 23:17 »
Καλησπέρα , πολύ καλή γεύση έχει ο Vaporesso Gemini Tank και παίρνει εκτός από την 0.5 που έχει μέσα και τις 0.6 0.9 και τις Ni200 0.2.
Είχα και τον  Guardian αλλά καμία σχέση η γεύση του με τον Gemini.Το μόνο κακό του Gemini ότι δεν μπορείς να κάνεις τσιγαρίσιες.
Επίσης οι κεραμικές θέλουν να τις ξεκινάς από χαμηλά watt και να ανεβαίνεις ,πχ η 0.9 την ξεκινάω από τα 18 watt και την ανεβάζω σιγά σιγά μέχρι τα 30 που παίρνω απίστευτη γεύση.Και να της αφήνεις χρόνο αφού βάλεις το υγρό για να το απορροφήσει.

Αποσυνδεδεμένος Giannadim

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 00:11 »
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου ετσι την έστρωσα κι εγώ την αντίσταση μου απλά η απορία που εχω ειναι γιατί πήγε καλα στην πρώτη και στις άλλες δυο που άλλαξα αυτό το χάλι με την υπερτροφοδότηση... Ο genemi έχει θέμα με τα 70vg υγρά;; κάπου διάβασα ότι παίζουν ρόλο τα παχυρευστα υγρά για τους κεραμικόυς!!

Αποσυνδεδεμένος motley

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #10 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 01:32 »
Στα 70/30 που χρησιμοποίησα δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Εφόσον έχεις melo 3 ,μπορείς να πάρεις μία από τις αντιστάσεις που σου είπα κ να τις δοκιμάσεις εκεί πριν πάρεις τον vaporesso.
Όπως θα δεις εδώ και εδώ κάνουν και για τον melo 3.
Για το πρόβλημα που σου δημιούργησαν ίσως είναι αυτό που είπε η Petra να ήταν χαμηλά τα watt ,στα πόσα την δούλευες?

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #11 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 12:04 »
Θα αγορασω αλλη μια 1,4 να του δωσω αλλη μια ευκαιρια του guardian γιατι ειναι κριμα ημουν ενθουσιασμενη στην αρχη ηταν οτι καλυτερο εχω κανει και ξαφνικα με την αλλαγη ολα χαλια!!! την 1,4 την πεταξα δεν μου αρεσε καθολου... εχεις να μου προτεινεις καποιον αλλο ατμοποιητη με κεραμικη κεφαλη για μεγιστη γευση και καπνο και να δουλευει 70 vg υγρα;;; σε ευχαριστω  
Aν δεν σου άρεσε με την 1.4 ΜΗΝ του δώσεις άλλη ευκαιρία, προφανώς δεν τα βρήκατε με τον ατμοποιητή αυτόν, που δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. 
Κεραμική κεφαλή είναι η 0.5 του ESTOC VAPORESSO, που είναι και καλή και οικονομικότατη. http://vaping.gr/index.php/topic,32377.msg1093597.html#msg1093597
Διάβασε εδώ την παρουσίαση, αλλά και το υπόλοιπο (μικρό) νήμα. 

Αποσυνδεδεμένος J1mmys13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #12 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 13:57 »
Επειδή το έχω το συγκεκριμένο ατμοποιητακι μπορώ να πω οτι βρήκα το ατμισμα με τη μικρή 0.5 αντίσταση καλό. Με την 1.4 δεν τον θεωρώ (πλεον) κάτι ιδιαίτερο. Ουτε κρυο, ουτε ζέστη. Η αλήθεια όμως είναι κάπου στη μέση. Οι κεραμικές αντιστάσεις τα δίνουν όλα μετα απο καλό στρώσιμο και υπομονή. Μόλις κατασταλαξω στα υγρά που θέλω να κάνω στον guardian θα προσπαθήσω να στρωσω την 1.4 και να επανελθω με αποτελεσματα.

Sent from my Z1 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Giannadim

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #13 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 15:28 »
Την εχω δει την παρουσίαση( παρά πολυ καλή μπράβο) του estoc μου φαίνεται ότι ειναι αυτό που θελω αλλά ειμαι ανάμεσα σε genemi και estoc ποιο από τα δυο μου προτείνεται; θελω να εχω δυνατότητα και για αντίσταση Clapton .... mod εχω το eleaf stick pico

Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vaporesso Target MINI 40W starter kit with Guardian RTA
« Απάντηση #14 στις: Νοεμβρίου 15, 2016, 12:46 »
Για το συγκεκριμενο mod υπαρχει καποιος ατμοποιητης με κεραμικο για πνευμονικες μικρος σαν τον guardian αλλα ποιο καλος να αξιζει τα λεφτα του?
Πηρα το κιτ για δοκιμη αλλα σκεφτομαι να το ακυρωσω μετα απο αυτα που διαβασα ποιο πανω, ηθελα για πνευμονικες κατι "μαζεμενο" σε μεγεθος με πολυ καλη γευση κριμα που ο guardian δεν τα καταφερνει .
Καποια προταση να κανει για το mini γιατι θα το παρω σκετο τελικα;

Ειδα ο Estoc τις κεραμικες που εχει λεει 25-35W και εχει γυαλακι για 2ml, προτεινεται για γευση και αποδοση για το συγκεκριμενο Mod;

Ευχαριστω!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 15, 2016, 12:54 από denial »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206382 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541299 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30965 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50066 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597113 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357614 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11431 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192944 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1221 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591646 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios