vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

104 επισκέπτες, 8 χρήστες
Xameno_Skli, lounik, gfilip, lagoudakis, tsiv, Milarepa, treloneritis, Jorge

Twitter

[Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #135 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:09 »
Μετά από ώριμη σκέψη βρήκα που πάσχει το η.τ. ......Στο ότι δεν φορτίζει από μόνο του!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:!!!!!! Θα με πείτε ξεχασιάρα αλλά κατάφερα πρόσφατα (2 μπαταρίες για το w και 2 για το lava ) και ξέμεινα!!!!!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[    βέβαια το έχω κάνει και με το κινητό αυτό, βρε μπας και φταίω εγώ :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #136 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:11 »
Οτι δεν μπορω να το κοψω κι΄αυτο,
παρολο που κανω φλωρεξ.

 :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #137 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:13 »
''Φλωρέξ'' σαν να λέμε χωρίς νικοτίνη κ. Νίκο??? :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #138 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:16 »
Ακριβως εδω και 4 μηνες,
απο τους 7 που κλεινω σημερα

 :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #139 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:19 »
Ε τότε ποιος ο λόγος να στεναχωριέστε :dontknow: :dontknow: δεν κάνετε κανένα κακό στον εαυτό σας .... Απλά είναι απόλαυση μηδέν κακό!!!    :D :D :D   Μακάρι και εγώ να την έριχνα στο 0 την νικοτίνη

Αποσυνδεδεμένος obsession

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #140 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:21 »
1.Που βαδιζουμε στα τυφλα οσον αφορα τις συνεπειες   2.Που ξεχναω που το αφηνω και μετα το ψαχνω

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #141 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:25 »
Τα υλικά τροφοδοσίας υγρού   :hmmm:   :dontknow:  :wall:

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #142 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:25 »
1.Που βαδιζουμε στα τυφλα οσον αφορα τις συνεπειες   

Απ' το να βαδίζεις προς το θάνατο με το κ.τ, καλυτερα στα τυφλά! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jandrew

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #143 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:46 »
Πάτησα "απάντηση" για να πω..

- "με χαλάει που ψάχνεις σαν τον μ.. κάπου να το φορτίσεις" αλλά μετά σκέφτηκα πως παλιά έψαχνα σαν τον μ.. περίπτερο για να πάρω τσιγάρα.. οπότε αυτό δεν παίζει..

- "το ότι κουβαλάω ολόκληρο τσαντάκι με αξεσουάρ" αλλά και πάλι σκέφτηκα πως και με τον καπνό τα ίδια τράβαγα.. άσε που πάντα από κάτι ξέμενα.. φιλτράκια, χαρτάκια, καπνό κλπ..

- "δεν είναι και τόσο οικονομικό όσο ακούγεται.. υγρά, ατμοποιητές κλπ κλπ" αλλά έκανα έναν υπολογισμό και.. άστο, είναι πολύ πιο οικονομικό..

- "γίνεσαι λίγο ρόμπα, σε καφέ, μπαρ κλπ" ..αυτό όμως ήταν στην αρχή, τώρα που πήρα τον "αέρα" ατμίζω άμα λάχει και στο super market (έτσι κι αλλιώς 0mg νικοτίνη κάνω)

Τελικά το μόνο που με χαλάει είναι το κωλολαμπάκι που ανάβει κάθε φορά που τραβάω τζούρα! Λές και ανάβω φακό είναι!


ΩΩΩΠ!! Ξέχασα το πιο βασικό!!

Να τι με χαλάει!! Πως στο $@#^&$ θα τραγουδάω τώρα το άσμα του Μάκη?? εε??

"..γέμισε η ζωή μου με ατμούς και με σκοτάδια, και σορούς από δοχεία άδεια" ?? ??  :))
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 04, 2012, 00:48 από jandrew »

Αποσυνδεδεμένος axilleas

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #144 στις: Μαΐου 04, 2012, 00:24 »
Εμένα με χαλάει που δεν το βρήκα πιο πριν κ το ανακάλυψα τώρα

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #145 στις: Μαΐου 05, 2012, 11:07 »
Το μοναδικό πράγμα που με χαλάει είναι το κόστος των έτοιμων υγρών. Αν και τώρα κάνω σχεδόν αποκλειστικά DIY δεν μπορώ να μην έχω ενα έτοιμο καβάντζα για κάποιες στιγμές τις ημέρας..

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #146 στις: Μαΐου 05, 2012, 12:00 »
Με "χαλάει" που δεν ξέρω πότε να το σταματήσω και το έχω σχεδόν συνέχεια στο χέρι!  :wall:

Αλλά μου έφυγε ο βραχνάς να προσπαθώ να ανάψω το τσιγάρο... με πολύ αέρα ή να μαζεύω από παντού τις στάχτες άπαξ και φυσήξει λίγο παραπάνω  ;)

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #147 στις: Μαΐου 05, 2012, 12:07 »
Πάτησα "απάντηση" για να πω..

- "με χαλάει που ψάχνεις σαν τον μ.. κάπου να το φορτίσεις" αλλά μετά σκέφτηκα πως παλιά έψαχνα σαν τον μ.. περίπτερο για να πάρω τσιγάρα.. οπότε αυτό δεν παίζει..

- "γίνεσαι λίγο ρόμπα, σε καφέ, μπαρ κλπ" ..αυτό όμως ήταν στην αρχή, τώρα που πήρα τον "αέρα" ατμίζω άμα λάχει και στο super market (έτσι κι αλλιώς 0mg νικοτίνη κάνω)



Εγώ έχω "χώσει" δυο φορτιστές σε μόνιμη βάση σε πρίζα.. το βράδυ φορτίζονται δύο παράλληλα, ενώ υπάρχουν ήδη άλλα δύο φορτισμένα, το ένα σε λειτουργία φυσικά... το άλλο περιμένει τη σειρά του!

Προχτές άτμιζα στη στάση λεωφορείου.. ήταν μια γιαγιάκα που με κοιτούσε περίεργα (πιθανολογώ ότι....; δεν είχε ξαναδεί.. "τσιγάρο" να μη καίγεται; - και το αποκορύφωμα.. μετά να το ξαναπετάς στη τσάντα!  :eyesplash: )

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #148 στις: Μαΐου 05, 2012, 12:36 »
το οτι ειναι κατ'εξοχιν  ατομικο σπορ, χανεται η χαρα της τρακας, του κερασματος, της φωτιας, το κτ ειναι πιο παρειστικο...βεβαια τωρα που πλεον εχει γινει μπαναλιτε το κ.τ ισως ειναι καλυτερα ετσι :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #149 στις: Μαΐου 05, 2012, 12:40 »
Προσωπικά δεν νομίζω να μου λείψει αυτό.. Να ανοίγεις πακέτο και σε 10' να βλέπεις περίπου το μισό;;  :dontknow: (μόνο τους - από συνήθεια - τρακαδόρους να κλαίς  :laugh1: )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 246932 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572435 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2042 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8156 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122443 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 462 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327130 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8765 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298269 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827801 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512208 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios