vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari

Αποσυνδεδεμένος bering

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1620 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 14:09 »
Μολις παρελαβα το μικρο σε κιτ και ο Α2 μου εχει απογειωθει!

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1621 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 14:12 »
Ignore list παιζει ?? :hmmm:

Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1622 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 14:14 »
εγω ρε παιδια μη μου χαλασει μονο στο μηνα 2μηνο φοβαμαι κ ακομα δεν το εχω κανει το κλικ

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1623 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 14:14 »
Κατι αλλο παιζει και δεν το λενε ..ignore!!!!!!!!!!!!! :idiot1:  :fight_shot_thickgun:

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1624 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 14:16 »
Ignore list παιζει ?? :hmmm:

Παιζει, ....αλλα χάλια, γίνονται ποιο ευδιάκριτοι  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1625 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:39 »
Λοιπον παιδια νεοτερα σχετικα με το προβλημα μου με τον ΛΑΒΑ απο libertyflights......Τους εστειλα πισω τον χαλασμενο οπως μου ζητησανε και εκανα και την διαδικασια για αντικατασταση επισης οπως μου ειπανε ομως υπαρχει ενα λεπτο σημειο οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο ασημι χρωμα ΛΑΒΑ οπως ειναι αυτο που τους επεστρεψα και το θα καταλαβετε τι εννοω παρακατω.....σε αρκετα μαιλ που τους εστειλα λεγοντας τους οτι ναι κανω την διαδικασια που ειπατε αλλα λεγοντας στους σε σημειωση οτι θελω να ειναι ο ασημενιος και δεν με πειραζει να περιμενω μου απαντανε αυτο:

Hi,
    There are no silver ones available, you fill out an order for the black one, I close it. You then say can I wait for the silver one. By rights, I could have had the black one shipped before you even asked that as I checked that out very early this morning. I put the order in pending figuring you might do this. What I will do is credit you for the lavatube, you can then run through an order when the line is back in stock. I can't change  black one for a silver one, it is in the system as black. I can do the credit route though. Please stand by.
Best regards,
Abe

Στη συνεχεια λοιπον τους απανταω αυτο:
So you did not send the black one right? Because I saw today the order confirmation through an e-mail and I thought that you will send the black one!!! And now as you say about the rights you are wrong about this because first I send you many mails and yes I but the black one but I made a reference too telling you about replacement and about the color I want……secondly this is a replacement and not a NEW order so you have to ask me first before you send if I want the black one or if I want to wait……!!!! Because my first one was silver so you have to ask the customer before you do anything so don’t tell me about rights and about that you can send the black when you see black in Basket this is a REPLACEMENT so you REPLACE the silver with silver. I saw that you don’t have black but I thought that I have to make the procedure that you ask me even if you have only black that’s why I made it like this!!!!

Well the point is that I want you to replace my device with the same color as it was my first one…..’’silver’’ so notify me when you have it in stock and don’t make me to do this procedure again when is back in stock the silver one…….simple things!!!! Don’t make me to make complaints is ECF and other e-cig forums that im a member!!!!! I hope finally not to make me be disappoint for second time!!!!!

και στη συνεχεια μου απαντανε αυτο:
The order did not ship, it just got checked out because you sent the order basket. To be clear, I have not shipped you a black lavatube. How can I replace the black one for a silver one? You never know, we might never get a silver one in stock again. It's unusual that someone would fill a warranty item out for something they don't want. If I had a silver one in stock for you, I would gladly give it to you.

I too can post on ECF forums. I have had these threats in the past, I will happily post this email on that forum and other forums. I have seen many vendor threads on forums. The product broke, we accept that. You are shipping the product back to us and we have accepted that we will replace it.
Best regards,
Abe

και τους απανταω:
This is not a threat this is if a customer is satisfied or not…….and a replacemend is to replace something with something that is exactly the same!!! Now you telling me that maybe you do not have silver one again and im asking you how you can make the REPLACEMENT??? If I was you I would do anything to find the same product to replace it for my customer because the one that I sold to him was with problem and if you want to post this mail to ECF please do it and if you do not send me exactly the same product I will write in ECF about this and about what a REPLACEMENT mean’s!!!!!

και αυτο:
And here you said: It's unusual that someone would fill a warranty item out for something they don't want
But here you said: .’’ By rights, I could have had the black one shipped before you even asked that as I checked that out very early this morning’’

Make up your minds what is good and what is not you are a bit confused…………

Και θα μου πειτε σιγα μωρε τι μαυρος τι ασημι ναι οκ αλλα το θεμα ειναι το γαμοτο μη σου λενε για το τι παει να πει REPLACEMENT.....και ποιος ο σωστος τροπος να γινει.....!!!!

Τα συμπερασματα δικα σας...........
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:45 από ATMISTHS »

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1626 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:45 »
Πάρε το μαύρο... :yes:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1627 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:52 »
Ναι ρε φιλε μου καλε ειπαμε οκ δεν ειναι εκει το θεμα απλα ο τροπος τους ειτανε καπως.....ναι μεν και credit κανανε τα λεφτα στον λογαριασμο μου και ολα οκ αλλα........replacement σωστο ειναι οτι σου στελνει οτι ειχες αγορασει.....τωρα αν δεν εχεις διαθεσημο ενημερωνεις τον πελατη και οχι να του λες ’’ By rights, I could have had the black one shipped before you even asked that as I checked that out very early this morning''  :thumpdown:
του λες δεν εχω τωρα θες να στειλω μαυρο η να περιμενεις ασημι και οχι κατοπην εορτης να του λες ξερεις ισως δεν ξαναεχω σε ασημι.....!!!!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1628 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:55 »
Αδερφέ 1000 δίκια εχεις,δεν το συζητω!
Τι θα κανεις όμως? :dontknow:
Θα αφησεις τα ωραια σου λεφτάκια πιστωμένα?

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1629 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:57 »
Δυστιχως μονοδρομος οπως φαινεται για το μαυρο απλα μου την εδωσε το ολο θεμα........ :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1630 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 18:03 »
Καλα εκανε και στην έδωσε ο τρόπος του τυπου και συγκεκριμενα η διατύπωσή του στα mail... :angry_orange:
Η εταιρεια απο εκει και περα εκανε το αυτονόητο και οχι καμμια υπαναχώρηση ή καμμια χάρη ασφαλως και εσυ έκανες πολύ καλα και τους το επισήμανες αυτο! :thumpup:
Το πιθανοτερο ειναι πως απο την ολη φαση, το liberty θα ξαναδει ελλάδα μονον στις ειδησεις με τα οικονομικα νεα...
Εγω προσωπικα δεν ξαναγοραζω τιποτα απο εκει γιατι στεναχωρησαν τον φιλο μου τον ατμιστη!  :angry_orange: :angry_orange:

 :D

Υ.Γ. Έπρεπε να του πεις οτι θα τον βγαλεις και στο e-kapnisma.gr!!!  :yes:
       Τι να μας πουν για αλληλεγγύη ρε οι ανύπαρκτοι?? 8)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1631 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 18:03 »
Συμπέρασμα ότι δεν τους ξαναπροτιμάς :nope: ;)

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1632 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 18:09 »
Εννοειτε!!!! :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1633 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 18:11 »
Πριν απο ενα λιγο ενω μου ειπανε οτι ισως δεν τα ξαναφερουνε πριν 1 λεπτο μου λενε:

You can have the silver, we will be stocking it again. Due date will be around the middle of Feb. Do you want to wait?
Best regards,
Abe

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1634 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 18:13 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Μου αρεσε πολυ το "best regards"..!!!!
Προφανως δεν ειχαν σκοπο να το ξαναφερουν σε ασημί χρώμα αλλα μετα απο την μανουρα που τους εκανες πηγε ο τυπος και ειπε στο αφεντικο του "αυτος ο ελληνας με @#%$@%$#54" και του είπε το αφεντικο "Φέρε σε ασημι ξανα μην σε %$#^^$!!!!

 :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343454 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207277 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542574 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31654 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50830 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598187 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358892 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12041 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193778 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1601 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595079 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios