vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

172 επισκέπτες, 7 χρήστες
xloupas, Tem, maprix, bloodlessz, gigelis78, tony1976, manoslykos

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος BAGELIS40

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Βρες κατι πιο εποικοδομητικο να γεμιζεις την μερα σου! Δεν με πιεσαν με επεισαν οτι και η 2 ειναι εξισου καλοι! bye

Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 14, 2017, 02:09 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Πες τα ντε! Όλοι κάνουν vaping drama από το τίποτα :))

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Καλημερα.
Για παμε αλλη μια.
Απο τσιγαρισιους εχω fodi-unfollow-zest-kfv5mini-doggy και περιμενω τον hussar ο οποιος μπορει και να χαθηκε μετα απο 50 μερες αλλα δεν θα τον παραγγειλω παλι.
Σκεφτομαι για skyline αλλα τι αλλο εχετε να προτεινεται σε απροβληματιστο στεγνο και φτηνο γιατι η παραγγελια θα γινει χωρις tracking no αυτη τη φορα.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
sky. με εξτρα δισκακια για δοκιμες.

blade τσεκαρε goblin mini v3

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Να δω και τον Siren;
https://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426811.html

Πολυ πνευμονι εχει πεσει στην αγορα ρε παιδια τι γινεται. :angry_orange:

O goblin mini v3 μου φαίνεται για πνευμονικος με διπλο deck και τετοια εισαγωγη αερα.

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
συμφωνώ με ότι λες για goblin mini v3,
siren βγήκε ο 2 https://www.heavengifts.com/product/Digiflavor-Siren-2-GTA-MTL-Atomizer.html αλλά με 2ml χωρητικότητα :thumpdown:
εγώ θα περιμένω να δω τί λέει κι αυτός http://vaping.gr/index.php/topic,17246.msg1242864.html#msg1242864

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας


Στα πρώτα λεπτά του video, απόλαυσα την παραδοχή και το καμάρι ενός MTL ατμιστή. Στην προσπάθεια να είναι μετριοπαθής για να μην θίξει όποιον άλλο τρόπο ατμίσματος (και καλά έκανε),ξέχασε να υπερτονίσει το θετικό της flavour machine πλευράς, οποιουδήποτε MTL ατμοποιητή. Δείτε το και χαμογελάστε.
Στα του Berserker, ο καθένας αποφασίζει μόνος του.

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Ηρθε πακετακι σημερα και περασα αμεσα στο τεσταρισμα.
Προχειρο στησιμο σε cloud και σκυλο, κανενα leak μεχρι στιγμης, ολα ΟΚ και ευκολα.
Στον cloud βρισκω μια νερουλη γευση που εβρισκα και στον fodi f2 και δεν μου αρεσει για καποιον λογο, θα του δωσω ομως λιγο χρονο να δω τι παιζει. Ο σκυλος ειναι τουμπανο, οτι λενε στο αντιστοιχο νημα ειναι γεγονος! ομορφος, οσο αερα πρεπει για εμενα και γευσατος με ωραιο πυκνο ατμο. Βρισκω τον cloud ισως λιγο πιο σφιχτο απο εβιβα η μαλλον, λιγοτερο "ανετο" airflow, δεν ξερω, μεχρι στιγμης κατι δεν μου καθεται καλα. Θυμαμαι οτι με τον τηλεμαχο τα ειχα βρει αρκετα καλα σε ολα εκτος απο τις διαρροες, και περιμενα κατι αντιστοιχο, αλλα κατι τρεχει η κατι κανω λαθος, γιατι περιμενα αντιστοιχη αποδοση.
Απο τις δικες μου εμπειριες, για MTL ο εβιβα και ο σκυλος ειναι πολυ μπροστα, ο τηλεμαχος και ο cloud οκ αν ξεπερασεις τα θεματα που ειχα εγω (μπορει να φταιω εγω) και ο goblin mini v3 απλα οχι. Με εβιβα αυθεντικο you cant go wrong, και ο σκυλοκλωνος για φθηνο και καλο ατμισμα ειναι οτι πρεπει!

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
επειδη εχω και cloud και εβιβα προσωπικα ο cloud v2 ειναι ελαφρα πιο αερατος απο τον εβιβα...μιλαω για τερμα ανοιχτες τις τρυπες...για τον v3 δεν το συζηταω,μπαζει αερα απο παντου

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Νομιζω τον v1 πρεπει να εχω! ειναι ο κλωνος απο fasttech : https://www.fasttech.com/products/0/10020650/4422400-cloudone-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
ναι ο v1 ειναι...δεν ξερω τοτε να σου πω γιατι δεν ετυχε ποτε να πεσει στα χερια μου,ισως καποια παιδια ξερουν να πουνε που τους ειχαν και τους 2 ;)

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Ο cloudone V1 κλωνος δεν ειναι αερατος σαν τον οριτζιναλ,εχει μικροτερη διαμετρο κεντρικης τρυπας (κατω απο την αντισταση) και μικροτερη διαμετρο καμπανας,με αποτελεσμα να μην εχει τον αερα του οριτζιναλ.Η διαφορα cloudone V1 και εβιβα σε ποιοτητα και πυκνοτητα ντουμανιου ειναι χαοτικη υπερ του πρωτου.

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
συμφωνω, αλλα μεχρι στιγμης ο κλωνος που εχω χανει πολυ σε γευση!

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Μετα τις δυο απολυτα επιτυχημένες αγορες μου και την βοηθεια σας για τους κλωνους Skyline και Hussar εχω απαιτήσεις για τον επομενο.
Για παμε παλι λοιπον εχω fodiF2-unfollowV2-zestV2-kfv5mini-doggy-Skyline-Hussar και ψαχνω τον επομενο τσιγαρισιο και απο GB αν γινεται.
Να δω για sirren2 η εχουμε κατι καλυτερο...Μεχρι 30$ αν γινεται γιατι θα ερθει χωρις track no.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 364 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem