vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

110 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Ηastur

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας


O ammit είναι πιο αεράτος, δεν κάνει με τίποτα για MTL και δυστυχώς αν κλείσεις το δαχτυλίδι του αέρα στην τελευταία τρύπα ώστε να "σφίξεις" την τζούρα και πάλι δεν γίνεται τσιγαρίσια + ίσως σου σφυρίζει σαν τρενάκι :).

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2017, 20:07 από petra »

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Δεν σφυριζει σαν τραινακι,εγω τον κλεινω στη μιση απο την πρωτη θεση

Αποσυνδεδεμένος nikolas36

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
κατοχος του σκυλου sxk και δοκιμαζοντας κ αλλους δεν εχω βρει κατι προς το παρων καλυτερο ..μενει να δοκιμασω fodi f2,taifun gtIII,phenomenon .αν και δεν εχω βρει ακομα καπου που να εχει τον phenomenon!!τι προτεινετε οσοι εχετε κανει δοκιμη αυτων οι και αλλων?? ???

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15

Αποσυνδεδεμένος nikolas36

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
κανα καταστημα ψαχνω για τον phenomenon για δοκιμη για να κανω την συγκριση με τους αλλους...μου αρεσει να εχω ολοκληρωμενη αποψη οταν αγοραζω κατι ..αλλιως θα τους ειχα παραγγειλει τους πιο πολλους  8)

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
γιατι δεν πας απο gus μια βολτα?θα τους δοκιμασεις ολους και αποφασιζεις.αν και για τζουρα σφιχτη στον zest θα πας.για γευση δεν μιλαω.οτι διαλεξεις θα παθεις.

Αποσυνδεδεμένος bonhamas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα! Κανω ναυτιλο καιβθελω να περασω στον πρωτο μου επισκευασιμο στο ιδιο στυλ. Θα ηθελα να ειναι γευστικα ανωτερος σιγουρα και να εχει ευκολο στησιμο μιας και ειμαια αρχαριος. Οι πρωτες μου σκεψεις ειναιβγια kfl+ αλλα εχω ενδοιασμους επειδη ειναι παλιος. Εχετε κατι να μου προτεινετε. Παντα σε στυλ τζουρας ναυτιλου. Ευχαρισρω εκ των προτερων

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να πω οτι εχω πικο με οτι πσριορισμους συνεπαγεται

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 09, 2017, 14:34 από Cruiser79 »


Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Αν βρεις γνήσιο kayfun lite plus σου τον προτείνω και ας είναι παλιός ,είναι  σε τζούρα πολύ κοντά σε ναυτιλο με εύκολο στήσιμο και καλή γεύση. 

Αποσυνδεδεμένος bonhamas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστω για τη βοηθεια!

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
καλησπερα παιδια. έχετε να προτείνετε κανεναν επισκευασιμο ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ;
οι kayfotayfunides με έχουν εκνευρίσει.. βγάζουν υγρασιά από τις τρύπες αέρα το ίδιο και ο μερλιν.
ο doggie είναι απροβληματιστος αλλά δε μου δίνει την ίδια γεύση με τους παραπάνω.

μεταξύ unfollow 2, zest 2 cloudone hurricane και hussar (κλώνοι) και siren θα προτείνατε κάποιον; η οποιονδήποτε άλλο; να είναι όσο το δυνατόν πιο εύκολος και χωρίς προβλήματα.  
να είναι μτλ αλλά ας είναι και χαλαρός μτλ

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Unfollow πιο εύκολο στήσιμο, καλή γεύση και πιο αεράτος!
Zest πιο δύσκολο στήσιμο, πιο σφιχτός και καλύτερη γεύση!
Cloud πιο αεράτος από τους 3, μέτρια γεύση, εύκολο στήσιμο!

Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.. άρα από αυτά που μου λες πάω για unfollow. και σε σχεση με hurricane και hussar έχει κανείς εμπειρία; 

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
τον hurricane δεν θα τον έλεγα τσιγαρισιο
αν του κλήσεις τον αέρα αρκετά για να γίνει τσιγαρισιος το χτύπημα του δεν υποφέρετε
και εγώ στην αρχή πίστευα ότι είναι τσιγαρισιος αλλα μετά κατάλαβα πως έκανα λάθος
ο hussar έχει ωραία τζούρα
ελαφρώς αεράτη
άνετη mtl τζούρα θα την έλεγα (με το 2mm pin)
τον χρησιμοποιώ μερικές μέρες τώρα και είναι απροβλημάτιστος και με πανεύκολο στήσιμο

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας

Εγώ θα σου πρότεινα τον Siren. Από σχετικά σφικτή τσιγαρισια τζούρα με μισή τρύπα μέχρι σφικτή πνευμονική. Στήσιμο πανεύκολο σαν του doggy (ίδιας φιλοσοφίας είναι) και γυάλινη δεξαμενή υγρού για να μην έχεις πρόβλημα με κανένα υγρό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245984 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1856 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121611 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 395 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326706 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8600 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297654 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511644 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios