vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

115 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Buliwyf, Tem

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος 4son

  • **
  • 194
FEV φίλε μου ... Απλός χωρίς θέματα τό μόνο πρόβλημα να των βρεις Ελλάδα .. έχω 2 από coolvape παρόλο πού δεν είναι γνωστή κλονο εταιρεία δεν είχα θέματα όλα είναι άψογα στους ατμό που βγάζει

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Εχω εναν fev δανεικό τωρα δεν μπορω να πω οτι πηρα γευσαρα αλλα σιγουρα εχει σμουθατη τζουρα

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Από την στιγμή που ο Brunhilde σε καλύπτει σε τζουρα και γεύση γιατί να μπλεξεις με άλλους. 

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Ελεγα μηπως μετα απο 2 χρονια υπήρχε κάποιος που να μου εδινε περισσότερη γευση.Επισης τον εχω δωσει ,ειμαι με εναν ripley τωρα αλλα δεν εχω ξετρελαθει.
Για τον pioneer βλεπω αρκετα +/-
Τωρα η αληθεια είναι ειμαι αναμεσα σε pandora v2 ή tauren elite pro ειδάλλως σε Brunhilde.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 05, 2022, 17:21 από KostasX »

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Είχα και τους δύο που αναφέρεις ότι είσαι ανάμεσα.

Σκέψου τώρα έχω τον bishop και τον θεωρώ ανώτερο και των 2!!!

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Σε ποιους 2 αναφερεσαι;γιατι ειμαι αναμεσα σε pioneer,brunhilde,tauren elite pro &pandora v2.δε θελω να πάω σε bishop γιατι εχω ripley που λενε οτι δινει καλυτερη γευση κ απλα δεν την βρισκω πουθενα οσο λενε 🤣

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Παραληψη μου έχεις δίκιο.

Μιλάω για τον Pandora V2 και Tauren Elite Pro. :)

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Προλαβες και τους εδωσες;εχεις δοκιμασει Brunhilde κ pioneer?
Σε τι κατάταξη θα τους έβαζες αυτους 4 που αναφερα (pandora v2 , tauren elite pro,pioneer & Brunhilde ) ως προς την γευση; Μετα την φολα με τον ριπλει ειμαι διστακτικος.Με ειχε καλομαθει ο brunhilde που χα και μ οσα ακουσα απο reviews να λενε οτι ο ripley εχει καλύτερη γευση (ελαχιστα ) απο bishop καπως διστάζω να πάω σε bishop

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Brunhilde και pioneer δεν είχα. Το πρώτο τον θεωρώ τέρας και για τον δεύτερο, έχω ακούσει τόσα πολλά για διαρροές και στα σχετικά, που δεν έχω διάθεση να ασχοληθώ.

Τους άλλους 2 τους είχα και τους έδωσα. Ο Elite pro καλύτερη τζούρα, ο Pandora καλύτερη γεύση, αλλά και οι 2 πολύ κάτω του μετρίου σε γενικές γραμμές, για μένα πάντα. Καθαρά προσωπική εκτίμηση και γούστο.

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Τέρας ως προς το μέγεθος;καλα παιζει ρολο και το στησιμο κτλ θεωρω ,εδω τα καταφερα με τον Ρίπλεϊ που μου βγαλε την Παναγία.
Σε θεμα γευσης ποιους 2 θα εβαζες πρώτους;
Άσχετο αλλά υπαρχει τομέας εδω για πωλήσεις κτλ;γιατι δε με βλεπω να κραταω ριπλει για καιρο.

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Ναι τέρας ως προς το μέγεθος.

Για μένα καλύτερος σε γεύση ήταν ο Pandora, αλλά η ποιότητα ατμίσματος, εάν αυτό βγάζει νόημα, είναι πολύ πολύ μέτριο.

Ναι υπάρχει για αγγελίες, αλλά πρέπει νομίζω να συμπληρώσεις κάποιον αριθμό μυνημάτων.

@KostasX Έχω και τον Brunhilde και τον ripley, θα έλεγα να το παλέψεις λίγο ακόμα. Κάνε 2,5 πύρινα καλύτερα για να μην είναι πολύ το βαμβάκι και όχι πολύ αφράτο. Να το κόβεις ακριβώς εκεί που είναι ο οδηγός για τη θέση του να μην εξέχει καθόλου και να το κόβεις και από πάνω ας φαίνεται λίγο. Μη ξεχνάς να γεμίζεις και τους σωλήνες με υγρό πριν το βαμβάκι. Και εμένα στην αρχή μου την έδωσε λίγο γιατί στέγνωνε και έπαιρνα καμένο, αλλά άμα το βρεις θα είσαι κομπλέ γιατί έχει φοβερή και αθόρυβη τελείως τζούρα και λίγο καλύτερη γεύση απ' τον Brunhilde κατά τη γνώμη μου

Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Στηνω με superfine mtl fused clapton 30gax2 (=)+38ga 3αρι πυρηνα 5 σπείρες, κομμένο απ ολες τις μεριες οπως λες,, υγρό στους σωληνες επισης αλλά ακομα γευση ισάξια του brunhilde δεν εχω παρει σε ιδιο υγρο παντα.Εκτος κ αν περνάω ελαφριά κανα κοβιντ κ δεν έχω γεύση.θα του δωσω ακόμα κάποιες ευκαιρίες και θα δω τωρα με το τελευταίο στήσιμο ποσες μέρες θα κανει να μου δωσει καμμένο γτ το μαξ που χω βαρεσει ειναι 3 μερες

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Δοκίμασε τον Ripley και με mesh και δεν θα έχεις πρόβλημα τροφοδοσίας.

Αποσυνδεδεμένος KostasX

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Το mesh δεν είναι για dl τζουρες;απ οτι θυμαμαι απο κατι β ντεο στο γιου τιουμπ ετσι ελεγαν

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 7756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2112 324499 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 10:33
από xristos99
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1118889 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296159 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826323 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 509791 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9320 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155947 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570278 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245112 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 2166 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 764174 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as