vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

98 επισκέπτες, 5 χρήστες
babis1993, mantzoumis, swtos, lagoudakis, Milarepa

Twitter

Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.(901 σπ.)

Αποσυνδεδεμένος gc9n

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2011, 10:31 »
και κάτι τελευταίο
το συγκεκριμένο κάνει  για Nobacco hybrid?
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1094_1098&products_id=7802

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2011, 10:49 »
Ναι. Είναι το ίδιο που αγόρασα από αντιπρόσωπο της Nobacco στην τριπλή τιμή.

Αποσυνδεδεμένος Alexandros_nk

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 04, 2011, 22:47 »
με βάση την εμπειρία μου με αγορές υγρών από κίνα και συγκεκριμένα από e-cig.com μην αγοράσεις μεγάλη ποσότητα.
αγόρασα 23 διαφορετικές γεύσεις στα 6 ml και ζήτημα να καπνίζονται 3.
οι υπόλοιπες είναι απαράδεκτες.

επιβεβαιώνω , μια χαρά δουλεύουν μεταξύ τους
και τα καρτό της χελθ κάμπιν με την μπαταρία της ναμπάκο και τα καρτό της ναμπάκο με τη μπαταρία της χελθ κάμπιν.
έχω παραλάβει 3 μέρες.
Ερωτησούλα...η γεύση είναι ενταξει με τα carto από healthcabin?δοκίμασα υγρο της nobacco σε 2-3 διαφορετικά carto και ρε γ@#ώτο δεν έχουν καμία σχέση με τη γευση που είχα με τα carto της Nobacco..εσυ δεν έχεις κανένα πρόβλημα?

Αποσυνδεδεμένος ekkli

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #63 στις: Οκτωβρίου 05, 2011, 16:02 »
Ερωτησούλα...η γεύση είναι ενταξει με τα carto από healthcabin?δοκίμασα υγρο της nobacco σε 2-3 διαφορετικά carto και ρε γ@#ώτο δεν έχουν καμία σχέση με τη γευση που είχα με τα carto της Nobacco..εσυ δεν έχεις κανένα πρόβλημα?

 :confused1:
eγώ δεν κατάλαβα διαφορά .

κάποιος άλλος να μας πει ?

Αποσυνδεδεμένος Alexandros_nk

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 05, 2011, 16:29 »
:confused1:
eγώ δεν κατάλαβα διαφορά .

κάποιος άλλος να μας πει ?
Και δοκίμασα 4 διαφορετικά γ@#ώ την γκαντεμιά μου..έχει ντουμάνι και χτύπημα αλλά όχι μόνο δεν έχει την γεύση που "πρέπει" (βάσει της γευσης με το Nobacco carto) αφήνει και μία χάλια γεύση... πήρα και 6 πακέτα..

Αποσυνδεδεμένος loop80

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 05, 2011, 17:29 »
Πιο ακριβώς cartomizer είπαμε πήρες; Δώσε link.

Αποσυνδεδεμένος Alexandros_nk

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 05, 2011, 17:42 »
Πιο ακριβώς cartomizer είπαμε πήρες; Δώσε link.
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1079&products_id=7820
Έδωσα και σε άλλους να δοκιμάσουν θέλωντας να αποκλείσω την περίπτωση να είμαι τόσο περίεργος και όλοι είχαν την ίδια άποψη..άγευστο ή μάλλον άσχημη γεύση και κάπως πιο "βαρύ" σε σχέση με το αντίστοιχο της Nobacco.

Αποσυνδεδεμένος teo1188

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+A2
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 06, 2011, 11:14 »
Απο τα ίδια που παρέλαβα χθες,ένα που δοκίμασα,είναι μια χαρά και σε γεύση και σε χτύπημα και σε ατμό.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 07, 2011, 20:57 »
εγω μολις σημερα παρέλαβα 2 dual coil απο madvapes(ο ενας ειναι clear ego) με αποστολη από εκει 28-9
συνολικα 7,40 με usps delivery και εδω οι 2 11 euro μενει να τους δοκιμασω και να
δω αποδοση.....αφου εδω δεν μπορουν καλυτερη τιμή!! :thumpup:

http://www.madvapes.com/eGo-Mega-Dual-Coil-Cartomizer-Flat-Tip_p_3225.html

http://www.madvapes.com/Clear-eGo-Mega-Dual-Coil-Cartomizer_p_3207.html (πολυ ωραιος εμφανισιακα και ΠΑΝΩ ΣΤΟ DD)  :respect:

Αποσυνδεδεμένος bering

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 08, 2011, 00:51 »
Χαζευοντας τις νεες παραλαβες του dealextreme επεσα πανω σε αυτα! http://www.dealextreme.com/p/refillable-empty-electronic-cigarette-refills-cartridges-5-piece-pack-101269  :tongue_smilie:
Εχετε ξαναδει παρομοια...σιγουρα αμφιβολου ποιοτητας απλα κουβεντα να γινετε!


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 08, 2011, 03:46 »
Δες το θέμα ce2 ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 01:48 »
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1079&products_id=7820
Έδωσα και σε άλλους να δοκιμάσουν θέλωντας να αποκλείσω την περίπτωση να είμαι τόσο περίεργος και όλοι είχαν την ίδια άποψη..άγευστο ή μάλλον άσχημη γεύση και κάπως πιο "βαρύ" σε σχέση με το αντίστοιχο της Nobacco.

Aυτά τα πήρα κι εγώ, αλλά δεν τα δοκίμασα ακόμη. Δοκίμασα όμως αυτά εδώ σε lr
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1019&products_id=7811
Δυστυχώς είναι με την κάθετη αντίσταση, αυτή που βλέπεις το συρματάκι να βνγαίνει έξω από το μακαρόνι. Απόδοση καλή, αλλά διάρκεια ζωής ελάχιστη.
Αγόρασα κκαι την VGO μπαταρία http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1082_1083&products_id=7801 και ενώ είναι φορτισμένη, οι εισπνοές υστερούν σε χτύπημα και γεύση, ακόμη και με lr καρτο

Αντίθετα, ένα φανταστικό προιόν (clearomizer) είναι αυτό από Κύπρο με 5 δολάρια ταχυδρομικά, ανεξαρτήτως ποσότητας παραγγελίας:
http://ecoesmoking.com/site-store-item-237-en.php  Tο χρησιμοποιώ χωρίς το επιστόμιο, γιατί προλαβαίνει και υγροποιείται μέρος του ατμού και παρά το όχιτόσο ισχυρό χτύπημα, αποδίδει απίστευτα καλά τις γεύσεις. Το πρώτο που άνοιξα το γέμισα 10 φορές και μάλλον πλησιάζει η ώρα του. 

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 04:00 »
πωπω ρε συ πετρα....μου εκανες τη καρδια περιβολο....περιμενω τη συγκεκριμενη μπαταρια πως και πως!!!!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 14:03 »
κάνε την καρδιά σου ... πέτρα και περίμενε το χειρότερο, για να ανακουφιστείς με ότι καλύτερο!
Καταρχήν, τη μπαταρία την πήρα για ώρα ανάγκης, μη με αφήσει ξαφνικά η μια από τις δυο μανίσιες και ψάχνομαι. Δελεάστηκα από τα 11 ευρουλάκια μαζί με τα μεταφορικά. Τώρα, αν δεν είμαι σε δουλειά έξω, που ατμίζω αραιά και θέλω κάτι στούκας, μπορώ να τη χρησιμοποιώ εναλλάξ με την άλλη. Αν ο κάρτο είναι καινούριος κι έχει έντονο γευστικά υγρό τα πράγματα είναι καλύτερα. Εσένα όμως μπορεί να σου κάνει. Ισως να έπεσα σε λάθος κομμάτι ή ίσως κάτι που είναι λίγο για μένα, για σένα να είναι αρκετό.
Πάντως, ακόμη και να αναγκαστώ για σιγουριά να πάρω μπαταρία από Ελλάδα στη διπλή τιμή, αξίζει τον κόπο αν κρατήσει και είναι καλή. Αυτό όμως που πραγματικά μου έριξε το κόστος και ταυτόχρονα ήταν και ατμιστικά ανώτερο (για μένα πάντα) ήταν οι μικρού μεγέθους φτηνοί κάρτο με κόστος 1,30 μαζί με τα μεταφορικά και τα diy υγρά. Το να παραπονιέμαι ότι δε βρίσκω και την τέλεια μπαταρία με 10 ευρώ είναι - όπως λέμε στη Θεσσαλονίκη - ταμάχι, οπότε το προσπέρασα.

Αποσυνδεδεμένος stathis

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά καρτομάιζερ για HYBRID, EGO κ.α.
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 06:11 »
καλημέρα σας παιδια, νεος στο φορουμ κ πελαγωμενος, μια ερωτηση θελω να σας κανω πριν προβω σε καποια αγορα, μπορω να παιξω με καποιον συνδυασμό μπαταριας 510 (με κλειδωμα) και cartomizer dual coil? κι αν ναι ποια θα μου προτείνατε κ απο που? αντι να χρυσοπληρωσω σταρτερ κιτ. κ συγκεκριμμενα το giant που μου εχει κολλήσει στο μυαλο.
Σας ευχαριστω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4698 504364 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 11, 2024, 08:18
από Buliwyf
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8478 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 153551 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 567516 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 242719 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 292755 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1339 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 761686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 780 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3699 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13494 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis