vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

383 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, tony1976, jim356

EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος jonnyb

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #180 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 11:40 »
Η αληθεια ειναι οτι σκεφτομουν κατι λιγο πιο διακριτικο..! Αυτο μοιαζει με σιγαστηρα soft compact..! (χωρις παρεξηγηση βεβαια)   :D

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #181 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 15:18 »
Σήμερα και γω παρήγγειλα απο vapormania το σετάκι του ego-w ατμοποιητή, θέλοντας να βρω τελικά τι θα μου κάτσει καλύτερα γιατι με το c kai t έχω σπαστεί με τις γεύσεις καμένου-οινοπνευματίλας  που παίρνω συχνά πυκνά.
Ξέρει κανείς αν το σετάκι του ατμοποιητή έχει σκληρό η μαλακό πιπάκι ???? και πιο είναι το καλύτερο ???? θα χρειαστώ κάτι άλλο σαν παρελκόμενο για την χρήση του ???? εκτός απο μπουκαλάκι με βελόνα για γέμισμα.

Αποσυνδεδεμένος npaolo

  • **
  • 237
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #182 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 15:33 »
πριν από ένα μηνά που είχα παραλάβει Ego-w από vapormania το πιπάκι  ήταν το σκληρό πλαστικό που δεν ξεβιδώνει από το υπόλοιπο σώμα

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #183 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 15:43 »
και εγω το ιδιο...

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #184 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 16:53 »
Ελπίζω να αξίζει τον κόπο   :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #185 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 17:00 »
Εδω και μια βδομαδα χρησιμοποιω τον w.Τον εχω καθαρισει 2 φορες και δουλευει 'κανονι'.

Ο ζεστος ατμος που παραγει,βοηθαει στο χτυπημα,ενω απο την αλλη δεν υπαρχει ιχνος διαρροης,εκτος απο μερικες φορες που σου ερχεται λιγο υγρο στο στομα,λογω υγροποιησης του ατμου που μενει μεσα στο σωληνα.

Τον προτεινω ανεπιφυλακτα,κυριως σε οσους ειναι σχετικα νεοι στο ατμισμα.

Ξεχασα να αναφερθω στο θεμα αλλαγης χρωματος του υγρου.Μου συνεβη κι εμενα μια φορα.Μολις τελειωσε το υγρο,τον καθαρισα,το ξαναγεμισα και δεν ξαναπαρουσιαστηκε κατι τετοιο.

Τελος ενα μπραβο στα παιδια για τα reviews αλλα και στον αρχο για το κατατοπιστικοτατο βιντεο σχετικα με τον καθαρισμο του w!

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #186 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 17:02 »
 Το ενσωματωμένο πιπάκι δεν είναι λίγο δύσκολο στο καθάρισμα ???????

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #187 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 17:20 »
Εγω φιλε μου το βρεχω με χλιαρο νερο,το σκουπιζω και το χρησιμοποιω.Δεν ξερω αν κανω καλα η οχι,παντως καθε βραδυ το ριχνω ενα πλυσιματακι και εννοειται κουμπωνω και το καπακι απο πανω.





Από τον συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε με "Παράθεση" όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα. Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω αριστερά από το τελευταίο μήνυμα της σελίδας
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 25, 2012, 18:15 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #188 στις: Ιανουαρίου 27, 2012, 12:09 »
Πρώτες εντυπώσεις. Σταθερή γεύση αν και εξασθενημένη, ντουμάνι λίγο, χτύπημα μετά απο 2-3 τζούρες συνεχόμενες αν και δεν μπορώ να πω ότι είναι αυτό που περίμενα. Η σύγκριση με ego-t & c. Υγρά προς το παρόν στο στόμα μηδενικά, διαρροές ανύπαρκτες. Συμπερασματικά θα το προτιμούσα πιο ογκώδη ατμό και καλύτερο χτύπημα αν και μπορεί να μην έχει στρώσει γιατί η χρήση του είναι ακόμα στο πρώτο γέμισμα. Πάντως έχει καθαρή γεύση του υγρού όσο και να το ταλαιπωρήσεις  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #189 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:01 »
2 μέρες τον δουλεύω αποκλειστικά αλλά δεν, έχοντας 2 ατμοποιητές τον ένα τον δουλεύω με old tabacco ovale 16mg και τον δευτερο me american red decadence 12mg αλλά γεύσεις πολύ σπασμένες και στα 2 υγρά και απο χτύπημα σχεδόν ανύπαρκτο, πάντα με σύγκριση ego-c. Τι παίζει ρε παιδιά γιατί απο τις εντυπώσεις που έχουν γραφτεί μέχρι τώρα είναι εν διαμέτρου αντίθετες  με αυτό που βλέπω μέχρι στιγμής, μήπως δεν έχει στρώσει και θέλει τον χρόνο του, ήδη καταναλώνω το δεύτερο γέμισμα. Δεν θέλω να τον παρκάρω μιάς και είναι και πολύ καλός απο θέμα διαρροών και άνετης τζούρας  :( :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος nickma

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #190 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:17 »
Είναι πολύ πιθανό οι W που πήρες να είναι High Resistance. Δυστυχώς ποικίλει το ύψος της αντίστασης των ατμό. Σε παρτίδα 4 που είχα πάρει όλοι είχαν διαφορετικοί αντίσταση (2.9, 3.0, 3.5, 3.7). Αν σου έκατσαν σαν τους 2 τελευταίους, με απλή μπαταρία στα 3.7V δεν θα έχεις καθόλου χτύπημα.

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #191 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:23 »
Επειδή είμαι νέος στο άτμιζμα πως το βλέπουμε αυτό που λες  ή τι μπορώ να κάνω ????????????????? HELP :wall:
έτσι ώστε να έχω γεύση και χτύπημα ????????

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #192 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:32 »
Να το ζητήσεις από το πωλητή...αν στο κάνει διαφορετικά μόνο με αγορά ενός φθηνού πολύμετρου

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #193 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 20:37 »
Ok Πολύμετρο έχω αλλά δεν ξέρω που να μετρήσω για να έχω άποψη  και ποσο πρέπει να είναι για να ΄εχω ικανοποιητική απόδοση με μπαταρίες ego 650





Από τον συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε με "Παράθεση" όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα. Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω αριστερά από το τελευταίο μήνυμα της σελίδας
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2012, 08:00 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: EGO-W από Vapormania.gr (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #194 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 03:43 »
το χρησιμοποιω εδω κ δεκα μερες.
ειναι πολυ καλος.
σημερα μου εκανε κατι τσαλιμακια... κουφιες τζουρες...λιγος ατμος...
σαν να τραβαγε πολυ αερα? καπως ετσι. του ταπωσα την μια τρυπουλα κατω κ εσφιξε η τζουρα αρκετα.
μονο προβλημα το ανεβασμα υγρου στο πιπακι.
αυριο λεω να επιχειρισω ανοιγμα κ καθαρισμα της αντιστασης, αν κ δεν εχω δει τις οδηγιες απο το βιντεακι, γιατι δεν μου το ανοιγει το πισι μου. :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342254 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541418 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50153 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11508 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193039 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591875 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios