vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

143 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, white varadero, zalaros

Twitter

A2-T (τανκ) ατμοποιητής

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 29, 2011, 21:34 »
Eγώ πάλι έχω σαλτάρει. Περιμένω το προβάρι, και λέω οκ, θα λιώσω πάνω του τους eGo lr που έχω προμηθευτεί. Έλα μου όμως που έχω μπει για τα καλά στο τρυπάκι ενός επισκευάσιμου ατμοποιητή. Το θέμα είναι ότι είμαι Τανκ Λόβερ:)) :tongue_smilie:
Διαβάζω εδώ και δεν μπορώ να πειστώ. Με πολύμετρα και αντιστάσεις και ωμ δεν τα πάω καλά. Διαβάζω στον απλό Α2 τα ίδια, ιάττυ πιο ζόρικα. Τι να κάνω δεν ξέρω.

Χάθηκε ο κόσμος να βγεί ένα ωραίο, απλό και καλό Τανκ να τελειώνει η ιστορία??  :'(

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 29, 2011, 21:41 »
Eγώ πάλι έχω σαλτάρει. Περιμένω το προβάρι, και λέω οκ, θα λιώσω πάνω του τους eGo lr που έχω προμηθευτεί. Έλα μου όμως που έχω μπει για τα καλά στο τρυπάκι ενός επισκευάσιμου ατμοποιητή. Το θέμα είναι ότι είμαι Τανκ Λόβερ:)) :tongue_smilie:
Διαβάζω εδώ και δεν μπορώ να πειστώ. Με πολύμετρα και αντιστάσεις και ωμ δεν τα πάω καλά. Διαβάζω στον απλό Α2 τα ίδια, ιάττυ πιο ζόρικα. Τι να κάνω δεν ξέρω.

Χάθηκε ο κόσμος να βγεί ένα ωραίο, απλό και καλό Τανκ να τελειώνει η ιστορία??  :'(

Μου θυμίζεις εμένα πριν 2 περίπου μήνες...

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #62 στις: Αυγούστου 29, 2011, 21:43 »
Μου θυμίζεις εμένα πριν 2 περίπου μήνες...

Δεν μπορώ ρε συ Γαβριήλ, θα βάλω τα κλάματα. Δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα με πήρε από κάτω. Ξέρω δεν πρέπει αλλά τα θέλω όλα βολικά κι εύκολα.  :-\

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #63 στις: Αυγούστου 29, 2011, 21:52 »
Δεν μπορώ ρε συ Γαβριήλ, θα βάλω τα κλάματα. Δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα με πήρε από κάτω. Ξέρω δεν πρέπει αλλά τα θέλω όλα βολικά κι εύκολα.  :-\

Καλά μην κλάψεις κι όλας... :tongue_smilie:
Κι εγώ ήμουν κολλημένος με Τανκ κι εγώ δεν είχα ιδέα από αντιστάσεις (μόνο κυκλωματάκια για πειράματα στο σχολείο) κι εγώ πίστευα οτι θα είμαι συνέχεια με το μπουκαλάκι στο χέρι αν πάρω κανονικό Α2...
Όλα αυτές οι επιφυλάξεις πλέον εξανεμίστηκαν...

Δεν σου λέω sony και καλά οτι δεν θα εκνευριστείς τις πρώτες1-2 μέρες και με τον Α2 (πιθανότατα και όχι) αλλά όταν του πάρεις τον αέρα δεν συγκρίνεται...

Μιας που ετοιμάζεσαι να αποκτήσεις ένα ωραίο εργαλείο όπως το Provari φρόντισε να λύσεις και το πρόβλημα των ατμοποιητών να ησυχάσει το κεφάλι σου...



Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #64 στις: Αυγούστου 29, 2011, 22:47 »
Καλά μην κλάψεις κι όλας... :tongue_smilie:
Κι εγώ ήμουν κολλημένος με Τανκ κι εγώ δεν είχα ιδέα από αντιστάσεις (μόνο κυκλωματάκια για πειράματα στο σχολείο) κι εγώ πίστευα οτι θα είμαι συνέχεια με το μπουκαλάκι στο χέρι αν πάρω κανονικό Α2...
Όλα αυτές οι επιφυλάξεις πλέον εξανεμίστηκαν...

Δεν σου λέω sony και καλά οτι δεν θα εκνευριστείς τις πρώτες1-2 μέρες και με τον Α2 (πιθανότατα και όχι) αλλά όταν του πάρεις τον αέρα δεν συγκρίνεται...

Μιας που ετοιμάζεσαι να αποκτήσεις ένα ωραίο εργαλείο όπως το Provari φρόντισε να λύσεις και το πρόβλημα των ατμοποιητών να ησυχάσει το κεφάλι σου...
Και δεν το συζηταμε ΕΤΣΙ ;  ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #65 στις: Αυγούστου 29, 2011, 22:57 »
Δεν μπορώ ρε συ Γαβριήλ, θα βάλω τα κλάματα. Δεν ξέρω γιατί αλλά σήμερα με πήρε από κάτω. Ξέρω δεν πρέπει αλλά τα θέλω όλα βολικά κι εύκολα.  :-\

Δημήτρη περίμενε σε 3μέρες θα χω κ το update a2-T(kit) οπότε αφού είσαι fun των αμπουλοκαστάσεων θα σου πω κ γω τη γνώμη μου να κρίνεις.Γιατί αλλιώς απορώ που κάθεσε κ κλαις ??? και δεν έχεις ακόμη στα χέρια σου ένα τόσο αξιόλογο ατμο. ;)

Αποσυνδεδεμένος tiftiants

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #66 στις: Αυγούστου 29, 2011, 22:59 »
Φίλε Demis,
εδώ και λίγες μέρες ατμίζω με Α2 και θα σου πω πως, αν και λάτρης του τάνκ (μαζί με τον Α2 πήρα και το Α2-Τ κιτ) ούτε καν σκέφτηκα ακόμη να το δοκιμάσω γιατί  είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με τον πρώτο(όχι ότι δεν θα το δοκιμάσω αλλά προς το παρόν λέω να μείνω στον Α2 μέχρι να βαρεθώ :nope:)
Γνώμη μου ταπεινή:πάρε Α2 και update kit Α2-Τ(μιας και είσαι και συ λάτρης των tank systems) και έγινες!!! :yes:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #67 στις: Αυγούστου 29, 2011, 23:03 »
οκ, οκ. Να μπω στις βαρετές κλασικές επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις. Μαζί με την παραγγελία, τι άλλο? Πόσο συρμα, ποσο φυτιλι, ποσα επιστόμια κλπ για να υπάρχει μια, ας πούμε 3μηνη κάλυψη? Υπ'όψιν ότι 99% δεν παίζει να μπορώ να βρω εύκολα πολυεστέρες/φιλτρα ενυδρειου κλπ.  ???

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #68 στις: Αυγούστου 29, 2011, 23:07 »
οκ, οκ. Να μπω στις βαρετές κλασικές επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις. Μαζί με την παραγγελία, τι άλλο? Πόσο συρμα, ποσο φυτιλι, ποσα επιστόμια κλπ για να υπάρχει μια, ας πούμε 3μηνη κάλυψη? Υπ'όψιν ότι 99% δεν παίζει να μπορώ να βρω εύκολα πολυεστέρες/φιλτρα ενυδρειου κλπ.  ???

5-5-3
Φίλτρο ενυδρείου αργότερα...

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #69 στις: Αυγούστου 30, 2011, 01:48 »
Έκτακτη ανακοίνωση :
cetin sungur <[email protected]> to Vaggelis #########<[email protected]>
 end of this week you can order the mega tank update greetings cetin

Μετάφραση: "Στο τέλος της εβδομάδος μπορείς να παραγγείλεις το mega tank update χαιρετισμούς Cetin
Αυτό μου ήρθε ως απάντηση σε ερώτησή μου αν ήταν δυνατόν αντί του update kit A2 σε Α2-Τ να γίνει update kit Α2-Τ mega tank(2ml)!


Συγχώνευση μηνυμάτων: Αυγούστου 30, 2011, 02:02

To πρόβλημα είναι ότι ο έξυπνος έκανα τη παραγγελία πριν μου απαντήσει,ξεχνόντας πως του έστειλα αυτή την ερώτηση... :wall: :wall:
Του ξαναέστειλα mail κ ελπίζω να μου απαντήσει θετικά στο "μικρή" μου χάρη που του ζήτησα(Θεούλη :respect::(

Συγχώνευση μηνυμάτων: Αυγούστου 30, 2011, 02:09
'Αμεση απάντηση καθώς έγραφα εδώ..... ΘΕΤΙΚΗ η απάντηση αντί του update kit A2-T θα μου στείλει του Mega Tank!    :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 30, 2011, 02:09 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #70 στις: Αυγούστου 31, 2011, 01:35 »
Νασται καλά παιδιά,30/08 παραγγελία Α2-Τ επιτέλους να δούμε λίγο γεύση και ατμό.

Αποσυνδεδεμένος fantasyhus

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 14:26 »
Και εγώ εχτές παρήγγειλα τον A2-T .προς το παρών την βγάζω με 510 με dripping.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 15:35 από fantasyhus »

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 15:34 »
Και εγώ εχτές παρήγγειλα τον A2-T .προς το παρών την βγάζω με 510 με dripping.
Εγώ τους έστειλα mail και τον άλλαξα σε τύπου Β (2ml).

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #73 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 15:37 »
Εγώ τους έστειλα mail και τον άλλαξα σε τύπου Β (2ml).

Είναι εξυπηρετικότατος. :)

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: A2-T (τανκ) ατμοποιητής
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 15:43 »
Είναι εξυπηρετικότατος. :)
Νάσαι καλά steamboy καλά που έγραψες στο forum αλλιώς θα αγόραζα και upgrade.Είχα την εντύπωση οτί θα αργήσει να βγεί το μεγκα τανκ
και ήμουν ανυπόμονος.Ναί σε μισή ώρα μου απάντησε :
hi
its no problem
i have notice it
greetings
cetin           και ανακουφίστηκα!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499153 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20835 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy