vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

188 επισκέπτες, 3 χρήστες
Razor.QQ15, Milarepa, Κώστας Σιδέρης

Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #90 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 16:33 »
Για όσους ψάχνουν κ δεν βρίσκουν ατμό ego-w(κιτ) λόγω της έλλειψης Πανελλαδικά ο φίλος Chris 1983 ανακάλυψε αυτό..
http://www.mystore.gr/vapeshop/tel/106-ecocig-cleromizer-system.html
Είναι ένα καινούργειο κατάστημα Η.Τ. και από ότι με ενημέρωσαν σύντομα θα έχουμε στα χέρια μας ειδικές τιμές για τα μέλη του φόρουμ  :thumpup:


ααα... έχει και σαν το δικό μου καπάκι F1 το βιδωτό.... καλό  Στέφαν. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #91 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 18:01 »
Φιλε Chris 1983  :respect: :respect: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bd7

Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #92 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 19:56 »
Σήμερα αγόρασα και εγώ κάποια καλούδια. Πήγα στο http://www.mystore.gr/vapeshop/
Και χτύπησα δυο ego-w ατμοποίητες και μια καινούρια ego μπαταρία με οθονίτσα. 
Δυο λόγια λοιπόν από τους ego-w αρχικά .
Καταρχάς αντίσταση στα δυο κομμάτια που έχω στα χέρια μου 3,6 και 3,7 ohm
ο ατμοποιητής αποτελείται από τέσσερα κομμάτια .Oπως  τα βλέπουμε καπάκι επιστομίου, επιστόμιο, κάλυμμα ατμό και ατμοποιητής (εικονα 1)
Στο άνω μέρος του ατμοποιητή (εικονα2)  όπως βλέπουμε είναι εμφανής η αντίσταση και το φυτίλι.
Το γεμισμα πραγματοποιηται αποκληστικα με βελονα από το κυκλακι στα αριστερα. (εικονα 2)
Η σειρά σύνδεσης του ego-w (εικονα 3).
Στο κάτω μέρος του ατμό  φαίνεται ο τρόπος σύνδεσης με την μπαταρία. Το σπείρωμα είναι στον εξωτερικό σωλήνα, πράγμα που καθιστά αδύνατη την σύνδεσή του με άλλη μπαταρία χωρίς ego αντάπτορα. (εικονα 4)

Στην χρήση τώρα στα συν θα πω
1.   Ο τρόπος γεμίσματος. Ναι μεν αδύνατος χωρίς το ανάλογο μπουκαλάκι ή σύριγγα αλλά πεντακάθαρος. Δεν γεμίζουν τα χέρια σου υγρά και η αυτονομία του αρκετή για να πιεις μια φραπεδιά και να γυρίσεις σπίτι να γεμίσεις.
2.   Αυτονομία
3.   Αρκετά ζεστός ατμός, και καλούτσικο χτύπημα, όχι σαν ένα 510 αλλά ανάλογο.     
4.   Απουσία γεύσης  καμένου.
5.   Ελεύθερη τζούρα
6.   Οπτικός Έλενχος της αντίστασης

Στα πλην
1.   αδύναμη  αίσθηση των αρωμάτων.
2.   Χαλαρή κατασκευή στο σημείο που ενώνει ο ατμοποιητής με το κάλυμμά του.
Θα ήταν πολύ καλύτερο να είχε σπείρωμα και να βίδωνε
3.   Τα υπολείμματα του ατμού που μένει μέσα στο επιστόμιο υγροποιούνται και κάποια στιγμή μας έρχεται υγρό στο στόμα.
4.   υπολείμματα  ατμού εμφανίζονται και στην σύνδεση με την μπαταρία αλλά σε πολύ μικρό βαθμό
5.   Μέγεθος. Οκ οι παλιοί χρήστες δεν θα τρομάξουν αλλά με μια 900 χωρίς το πάνω καπάκι 14,5 cm δεν είναι και λίγα(με 650 13cm και με lcd 15,5cm) σε όλα συν ένα πόντο αν βάλεις και το καπάκι του επιστομίου.
Σε γενικές γραμμές για μένα πρέπει να είναι ο πιο απροβλημάτιστος ατμοποιητής στην χρήση του, έχοντας δοκιμάσει 510, 510lr, 901, 901lr, 510D,510Dlr,ego carto, egoT , 306lr. μενει να δω και την διαρκεια ζωης του για να δουμε αν θα γινει ο βασικος ατμοποιητης.


Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #93 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 17:51 »
Νια πληροφορία, ίσως χρήσιμη για κάποιους: ego-w set (αυτο με τα καπάκια δλδ) από vapormania έρχεται με λαστιχένιο επιστόμιο και καπάκι προστασίας (όχι όμως pen style). Από hlektroniko-tsigaro.com έρχεται με σκληρό (κοκάλινο) πλαστικό επιστόμιο και χωρίς καπάκι προστασίας. Επίσης η παραγγελία που παρέλαβα σήμερα από hlektroniko-tsigaro.com έχει μπλε ατμοποιητές.

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #94 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2011, 00:19 »
σημερα τον πηρα στα χερια μου κι εγω απο το hlektroniko tsigaro.com, και θα σας πω εντυπωσεις (απο την μικρη μου εμπειρια στον χωρο).
για την ακρίβεια μεχρι σημερα ειχα δοκιμασει μονο τον ego-t. το οργανάκι εδειξε 3.3-3.4 Ω (αρνιόταν πεισματικα να καταληξει κάπου, και στον Μ.Ο. μετρήσεων βγηκε ακριβως 3.35)  ;D
συγκρίνοντάς τον λοιπον με τον εγο-τ αυτο που μπορω να πω ειναι... αλλο πράγμα!  :thumpup:
άλλο τσιγαρο ατμιζω, κι ας ειναι ιδιο το μπουκαλάκι..
ηταν μια ευχαριστη εκπληξη και επιασα τον εαυτο μου να το κανει "πιπίλα", οπως ακριβως την πρωτη μερα.
τα πραγματα ειναι οπως τα περιεγραψε ο φιλος bd7.
αυτο που μπορω να πω εγω (παντα συγκρίνοντάς τον μόνο με τον εγο-τ) ειναι πως:

- το αρωμα και η γευση του ατμου ειναι μια κλάση πανω απ τον Τ. μπορει και δυο..
ειναι σα να κάπνιζες ενα καλουτσικο τσιγαρο και ξαφνικα καποιος σου εδωσε ενα πανάκριβο αρωματικό πούρο.

-επιτελους καταλαβα το χτυπημα των 24μγρ απ το υγρο μου. καμια σχεση.

-ατμος, πιο πολυς.. αναλογα την χρηση που του κάνεις. στην αρχη σου φαινεται ιδιος ή και λιγοτερος, αλλα μολις περασουν οι ωρες, ζεσταθεί και μαθεις να τον χρησιμοποιεις, βγαζει ντουμανια μιαμιση και δυο φορες πανω απ τον Τ.

-η τζουρα ειναι βασανιστικα απολαυστικη. αργή και ζεστή.. πολύ πιο ζεστή απ τον Τ.
δεν χρειαζεται να ρουφηξεις! απλα πατας το κουμπι και νιωθεις τον ζεστο ατμο να πιεζει τον ουρανισκο.
πραγματικα, αν πας απο τον Τ στον W, και εχεις τις συνήθειες του Τ, στην αρχη θα πνιγεις. γιατι εχοντας συνηθίσει να ρουφας, θα ρουφηξεις πολυ και θα σου βγουν οι νικοτίνες απ τ αυτιά.. (μαζι με τα μάτια..  ;D )
νιωθω πως άνετα μπορω να κατεβω στα 18μγρ, ενώ με τον Τ ουτε τα 24 μου αρκουσαν.

-οι αντοχες του ειναι δυο επιπεδα (emphasis!) πανω απο τον Τ.
μπορεις να τραβας ασταματητα, κι αυτος δινει..
μόνος περιορισμος τα 6 δευτερολεπτα της μπαταριας και ενα μικρο κάψιμο στο πιπακι (στα 6 sec), που ενοχλεί λιγο στα χειλη. αλλα πιστέψτε με, ότι τσιγαρο κι αν κανατε πριν, ακομα και prince άφιλτρα, ειναι αδύνατον να αντεξετε την μακρόσυρτη τζούρα που δινει ο w με υγρό 24μγρ. θα πνιγείτε..
το δε πιπακι του ειναι πολυ καλύτερο σε αισθηση και σε ποιοτητα κατασκευης απο το φιλτρακι του Τ. το νιωθεις ακριβοτερο και πιο στιβαρό.

-καθαριζεται πανευκολα αλλα ειναι λιγοτερο ανθεκτικος στην σκληρη χρηση και θελει προσοχη απο πεσιματα και χτυπηματα. θελει γενικως να τον σεβεσαι και να τον μεταχειρίζεσαι με τους προβλεπομενους για την συσκευη τροπους. γεμιζεις κι εχεις καθαρα χερια..

-βλεπεις τι βαζεις, πόσο βαζεις (πάνω απο 2 ml) και τι γίνεται μεσα στην καμπίνα.. διαρροές, καμία. λίγος υδρατμος στο πιπακι και στον πόλο της μπαταριας που καθαριζονται στο λεπτό. συντήρηση ελάχιστη. το γέμισμα με σύριγγα ειναι μια συνήθεια, αλλα ερχονται και τα μπουκαλάκια αναπλήρωσης με ενσωματωμένη βελόνα, οπότε το ψυχολογικό μας προβλημα θα εκλείψει..

-φτηνός. ο ορισμός του value for money.

θα επανελθω μετά απο χρηση μιας βδομαδας, και ελπιζω να πω παλι καλα λογια..  :bye:




Αποσυνδεδεμένος bd7

Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #95 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2011, 20:22 »
μετά από 6 ημέρες χρήσης ο ατμοποιητής άρχισε να βγάζει ίχνη καμένου.
βγάζοντας το πάνω λαστιχάκι έκανα dry burning και αφού το ξανατοποθέτησα όλα καλά!
το φιτίλι σαν καινούριο, όπως και η αντίσταση.

και δυο υποσημειώσεις...
1.λίγο προσοχή στο βάλε βγάλε της βελόνας κατά το γέμισμα. πιέζεται το λαστιχάκι κατά κάτω και έχει ελλειπή τροφοδοσία μετά.

2. το πρόβλημα με το υγρό στο επιστόμιο, λύθηκε με την αντικατάσταση του επιστομίου με drip-tip 510.
για να το προσαρμόσω έκοψα μια ροδέλα από καπάκι από carto 510 την έβαλα στο drip tip και στην συνέχεια στον ατμοποιητή.

έχει κανείς ιδέα κανένα drip tip που να ταιριάζει απευθείας χωρίς πατέντες;
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 26, 2011, 21:21 από bd7 »

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #96 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 14:39 »
19 μέρες κλείνω με τον w και έχω να πω ότι με ένα καθάρισμα ,για να αλλάξω k γεύση,δεν έχω δει κανένα σοβαρό πρόβλημα k είμαι υπερευχαριστημένος..καμμένο tpt,γεύση καλύτερη από τα t,b,hybrid,καμια διαρροή...τι να πω πια..τόxο ερωτευτεί το w :tongue_smilie:..sss μην m ακούσει k η γυναικα k ρωτάει πια είναι η w?... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #97 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2011, 19:28 »
έχει κανείς ιδέα κανένα drip tip που να ταιριάζει απευθείας χωρίς πατέντες;

Και εγώ θα ήθελα να το μάθω αυτό....  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος chris1983

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #98 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 20:10 »
Μετά από 7 ημέρες αποκλειστικής του χρήσης, ήρθε η ώρα να καταθέσω τις απόψεις μου:

Πρώτη εντύπωση:
- Πολύ ζεστός ατμός, σε σύγκριση με ego-T σε σημείο που την πρώτη φορά που τον χρησιμοποίησα, νόμιζα ότι θα λιώσει το επιστόμιο στο στόμα μου (Αυτό βέβαια για άλλους είναι θετικό, για άλλους αρνητικό. Καθαρά υποκειμενικό και θέμα γούστου)
- Πολύ καλή εργονομία. Το γέμισμα με το μπουκαλάκι με βελόνα, είναι πολύ εύκολο.

Θετικά:
- Καλή αυτονομία, χάρη στα 2ml περίπου που δέχεται.
- Πρακτικό καπάκι που προστατεύει το επιστόμιο από σκόνες κλπ.
- Ελάχιστη υγρασία εμφανίζεται στην πλευρά της μπαταρίας. Σε καμία περίπτωση δεν υπάρχουν διαρροές.
- Δεν βγάζει καμένο. Ακόμα κι όταν αδειάσει τελείως, η ελαφρά αίσθηση καμένου που δίνει δεν συγκρίνεται με ego-T.
- Πολύ καλή τιμή. Μετά το αρχικό σετ των11-12€, το clearomiser κοστίζει 5€!!

Αρνητικά:
- Το επιστόμιο κρατάει αρκετό ατμό, ο οποίος υγροποιείται και είτε καταλήγει στο στόμα μας, είτε συσσωρεύεται και αναγκαζόμαστε να σκουπίσουμε το εσωτερικό κάθε φορά που αναπληρώνουμε υγρό.

Συμπέρασμα:
Το ego-w αποτελεί μία πολύ καλή επιλογή για κάποιον που ξεκινάει το άτμισμα. Δεν θα χρειαστεί να ανοιγοκλείνει αμπούλες, να σκουπίζει, να φυσάει και να καθαρίζει συνέχεια. Από κει και πέρα, υπάρχει η λύση της προσαρμογής κάποιου drip-tip στο επιστόμιο, προκειμένου να ψυχραθεί κάπως ο ατμός αλλά και να περιοριστεί το φαινόμενο υγροποίησης του.

Εμένα δεν με κάλυψε προς στιγμήν, μόνο λόγω του ζεστού ατμού, αλλά και του γεγονότος ότι και πάλι αν και λιγότερο χρειάζεται σκούπισμα κάποιες φορές. Αν λυθεί το δεύτερο ειδικά θέμα με drip tip ή εκ κατασκευής άλλου επιστομίου, θα είναι κορυφαίο.

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #99 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 21:21 »
Πολύ καλή μίνι παρουσίαση Χρήστο. :thumpup: :)

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #100 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 21:22 »
ενα καλο tip (που μου το σφυριξε ο trap νομιζω προχθες στην συνάντηση) ειναι να "ξεχειλώσεις" την τρυπα που εχει το πιπακι.
η μανίσια ειναι πολυ μικρη και ομολογουμένως κραταει ατμό που πρεπει καθε 1 μλ περιπου να το βγαζεις, να το φυσας για να καθαρισει. υποθεση δευτερολεπτων βεβαια, αλλα ειναι κατι.

βαλτε ενα αιχμηρο αντικειμενο και διανοίξτε λιγο την μικρη πεπλατυσμένη τρυπουλα που εχει το πιπακι που εισπνέετε. διπλασιαστε την περιπου σε μεγεθος κατα μηκος, και οσο περισσοτερο μπορειτε κατα πλατος.
τα παιδια μαλιστα μου ειπαν να κοψω τελειως την ακρη απ το πιπακι, πραγμα που τελικα δεν χρειαζεται.
στο τελος λειανετε λιγο την επιφανεια που ανοιξατε, να φυγουν τα πλαστικα γρεζια.

το τσιγαρο θα γινει πολυ καλυτερο σε ολα. πολυ ομως..  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zaf

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #101 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2011, 19:33 »
Ελπίζοντας να μην είμαι off...
Έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει το κάλυμμα του ego-w αγορασμένο πακέτο από το vapeshop, στους ατμοποιητές από το hlektroniko-tsigaro.com?
Ενώ έχουν τις ίδιες διαστάσεις, δεν γίνεται  :o
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 29, 2011, 19:45 από zaf »

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #102 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 17:59 »
εμένα φίλε κουμπώνουν κανονικά

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #103 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 05:07 »
μετα απο 8 μερες αποκλειστικου ατμισματος με το συγκεκριμενο clearomizer και ατμιζοντας περιπου <=3 μλ την μερα, εχω να πω τα εξης:

το μηχανημα δειχνει να εχει "ξεμπουκωσει"  :D
βγαζει πιο πολυ ατμο απο τις πρωτες μερες.

για να σου ερθει υποψια καμενου πρεπει να τον ζορισεις με απανωτες τζουρες, η να τραβηξεις τζουρα στα ορια των 6 δευτερολεπτων της μπαταριας.

εχω μια ελαφρια αισθηση οτι εχασε λιγο στην απόδοση της γευσης, αλλα αυτο μπορει να οφειλεται και στον εαυτο μου, στο οτι δηλαδη εχω συνηθίσει την γευση. θα παρω άμεσα αλλους 2 και θα τον συγκρινω με τους καινουργιους. οτι διαφορές δω θα τις γραψω..

επισης νιωθω οτι ο ατμος δεν ειναι πλεον τοσο ζεστος οσο τις πρωτες μερες. (παραμένει ζεστος ομως)
αυτο αλλοι θα το βρουν καλο, και αλλοι κακο. εγω προτιμώ την ζέστη..  :)

αλλη μια εντυπωση ειναι πως του αρεσουν τα συχνα γεμισματα. αποδιδει καλυτερα το αρωμα οταν του βαζεις φρεσκο υγρο, και χανει σιγα σιγα το αρωμα του οσο το υγρο τελειωνει. παραξενο..

η περιποιηση του γινεται πλεον μεσα σε 3 λεπτα: φυσας πιπακι να καθαρισει, σκουπιζεις πολο μπαταριας και κατω μερια clearomizer, σκουπιζεις ανω μεριά, και εσωτερικα το κάλυμμά του. (τα γραφω κατα σειρα σπουδαιοτητας). αυτη την διαδικασια την κανω περιπου 3 φορες την μερα. δεν χρειαζεται τοσο. απλα εγω θελω να την κανω. το μονο που χρειαζεται σε καθε μλ γεμισματος ειναι βγαζεις και να φυσας το πιπακι για να φυγουν οι οποιες σταγονες υγρου. 30 δευτ. υποθεση..

βασικο επίσης ειναι να κανεις διανοιξη της οπης στο πιπακι. την περιγραφω παραπανω. βασικοτατο..

απο την συμπεριφορα του μου δειχνει οτι με λιγη φροντιδα θα φτασει ανετα τις 15 μερες, και αν συμβει αυτο τοτε θα ειναι μεσα στις πρωτες κορυφαιες θεσεις απο τις επιλογες που εχουν οι αρχαριοι εως μεσοι ατμιστες.
α, καιει παραπανω απο τον Τ. λογικο, με τοσο ατμο..
θα επανερθω για συγκριση με φρεσκο clearomizer, καθως και στο 15μερο ή οταν τα παιξει. οποιο ερθει πρωτο..
 ;D

κοστιζει μονο 5€.
και αυριο να χαλασει που λεει ο λογος, με 3 βγαζεις μηνα..  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ego-W (Apoloe580 ή Mega ego-t 2ml)
« Απάντηση #104 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:11 »
Ειχε ποτε κανεις διαρροη στο ego w ? Εχει ψιλοραγισει για καποιο λογο το ατομιζερ και χανει το υγρο του. Το ιδιο συνεβη και στον κολλητο μου .Εχει συμβει και σε αλλους αυτο??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151830 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11159 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345754 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147415 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8152 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209031 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33000 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52606 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos